HALOWY PUCHAR POLSKI w Ujeżdżeniu
21-24 marca 2019 KJK Szary Michałowice

Sponsorzy relacji

www.equiprojekt.pl

www.ntb24.pl

Katarzyna Milczarek poza Finałem w Neumunster 17.02.18

Reprezentantka Polski Katarzyna Milczarek niestety nie  zakwalifikowała się do finału CDI-W w Neumunster. Uzyskany wynik w Grand Prix 65.935% pozwolił Polskiej parze na zajęcie 17 miejsca w konkursie.    Pierwszą 15-tkę  z Grand Prix zobaczymy w niedzielnym finale. 

Konkurs Grand Prix wygrała Helen Langehanenberg na Damsey FRH z wynikiem 78.043%, druga była Dorothee Schneider na Sammy Davis jr.76.739% a trzeci Daniel Bachmann Andersen na Blue Hors Zack z wynikiem 74.739%.

WYNIKI GRAND PRIX     17.02.18 


KPMG Cavaliada Lublin - WYNIKI Inter I CC5 o nagrodę KPMG, pod patronatem dressage24.pl 16/02/18

Rekordowe wyniki w ujeżdżeniu w Lublinie. Drugi konkurs klasy Inter I z rekordowym wynikiem 71,184 % wygrała Ilona Janas na Lord Django, druga była Emilia Jach a trzeci Grzegorz Cichoń.  

16/02/18 

 


KPMG Cavaliada Lublin - WYNIKI CC4 PSG o nagrodę Hüttenes-Albertus, pod patronatem Tygodnika WPROST 15/02/18

15/02/18 

 

Zawodniczki KJ Lider Radzionków Emilia Jach i Ilona Janas zdominowały konkurs otwarcia KPMG. Cavaliada Dressage Cup w Lublinie. Trzecie miejsce zajęła Katarzyna Łukasik


KPMG Cavaliada Lublin 15-18 lutego 2018

PSG        

czwartek 15.02.18     godz.17.45

 

Inter I      

piątek 16.02.18          godz. 08.00 

 

Finał Freestyle  transmisja nSport+

niedziela  18.02.18 godz. 08.45

 

 

15/02/18

 


Video galeria CDI Sopot - najlepsze Polskie akcenty turnieju.

Najlepsze przejazdy reprezentantów Polski z CDI w Sopocie, w których  w większości uzyskali  rekordowe wyniki w swoich  karierach międzynarodowych. 

 

 

 

15/02/18

 

 


Klasy Sportowe PZJ za 2017 rok

 

Klasy Sportowe za 2017 rok - akt. 16.02.18

Klasy Sportowe za 2017 rok 

 

Normy na klasy sportowe

 

źródło www.pzj.pl

W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości prosimy o przesłanie informacji do Działu Sportu (joanna.witowska@pzj.pj) najpóźniej do 19.02.2017.


CDN / HZR Sopot 9-11 lutego 2018 wyniki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przebojem zawodów CDN w Sopocie była 14 letnia Tatiana Bierieżnow (na zdjęciu)  z KS Centurion, podopieczna trener Katarzyny Łukasik,  która w kapitalnym stylu wygrała konkursy rundy dzieci z wynikami  powyżej 70%.  W Dużej Rundzie z powodzeniem zadebiutowała Izabela Kowalska na Don Alonso z Silesia Dressage Club. Formą błyszczała Magdalena Zalewska z Equesta Dressage z Quintessenz Sas, Liliane Van Luijken z SKJ Golden Dream na Die Jackson, Dominika Kraśko - Białek na Ares z KS Centurion, Anna Hałasowska z KJ Grodno Dwór na kucu Goldwind, Katarzyna Łukasik z KS Pegaz Chwałowice z końmi Fashion M i Romantica.  Pierwszego dnia turnieju świetnie pokazała się 13 letnia Maja Baranowska z BM Horse na Chantre Noir. Dwa konkursy klasy C wygrał Hubert Jankowski

11/02/18 

 


CDI Sopot 9-11 lutego 2018 wyniki

Przemysław Kozanowski najlepszy w Grand Prix, Anna Wojtkowska najlepsza w rundzie juniorskiej, Matylda Cybula wygrała finałowy konkurs rundy Dzieci, Aleksandra Lesner trzecia w konkursach CDIY, Katarzyna Łukasik dwa razy druga w małej rundzie, Rishat Sabitov trzeci w GPF. 

11/02/18

 


Sopot CDI / CDN galeria Łukasz Kowalski


Ranking PZJ za rok 2017

RANKING pobierz 

 

Ranking PZJ za 2017 rok - wersja robocza. Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres: konrad.rychlik@pzj.pl do dnia 11/02/2018

 

 

 


         

 

HALOWY PUCHAR POLSKI

Michałowice

 

 

 

HZR Aromer

 

 

CDN Troisdorf GER  

Beata Stremler 

 

 

 

CDI Motesice SVK

Dorota Opyd

 

 

 

CDI Madryt ESP

 

 

 

CDI Ypaja FIN

Marlena Gruca Rucińska - sędzia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Katarzyna Milczarek poza Finałem w Neumunster 17.02.18

Reprezentantka Polski Katarzyna Milczarek niestety nie  zakwalifikowała się do finału CDI-W w Neumunster. Uzyskany wynik w Grand Prix 65.935% pozwolił Polskiej parze na zajęcie 17 miejsca w konkursie.    Pierwszą 15-tkę  z Grand Prix zobaczymy w niedzielnym finale. 

Konkurs Grand Prix wygrała Helen Langehanenberg na Damsey FRH z wynikiem 78.043%, druga była Dorothee Schneider na Sammy Davis jr.76.739% a trzeci Daniel Bachmann Andersen na Blue Hors Zack z wynikiem 74.739%.

WYNIKI GRAND PRIX     17.02.18 


KPMG Cavaliada Lublin - WYNIKI Inter I CC5 o nagrodę KPMG, pod patronatem dressage24.pl 16/02/18

Rekordowe wyniki w ujeżdżeniu w Lublinie. Drugi konkurs klasy Inter I z rekordowym wynikiem 71,184 % wygrała Ilona Janas na Lord Django, druga była Emilia Jach a trzeci Grzegorz Cichoń.  

16/02/18 

 


KPMG Cavaliada Lublin - WYNIKI CC4 PSG o nagrodę Hüttenes-Albertus, pod patronatem Tygodnika WPROST 15/02/18

15/02/18 

 

Zawodniczki KJ Lider Radzionków Emilia Jach i Ilona Janas zdominowały konkurs otwarcia KPMG. Cavaliada Dressage Cup w Lublinie. Trzecie miejsce zajęła Katarzyna Łukasik


KPMG Cavaliada Lublin 15-18 lutego 2018

PSG        

czwartek 15.02.18     godz.17.45

 

Inter I      

piątek 16.02.18          godz. 08.00 

 

Finał Freestyle  transmisja nSport+

niedziela  18.02.18 godz. 08.45

 

 

15/02/18

 


Video galeria CDI Sopot - najlepsze Polskie akcenty turnieju.

Najlepsze przejazdy reprezentantów Polski z CDI w Sopocie, w których  w większości uzyskali  rekordowe wyniki w swoich  karierach międzynarodowych. 

 

 

 

15/02/18

 

 


Klasy Sportowe PZJ za 2017 rok

 

Klasy Sportowe za 2017 rok - akt. 16.02.18

Klasy Sportowe za 2017 rok 

 

Normy na klasy sportowe

 

źródło www.pzj.pl

W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości prosimy o przesłanie informacji do Działu Sportu (joanna.witowska@pzj.pj) najpóźniej do 19.02.2017.


CDN / HZR Sopot 9-11 lutego 2018 wyniki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przebojem zawodów CDN w Sopocie była 14 letnia Tatiana Bierieżnow (na zdjęciu)  z KS Centurion, podopieczna trener Katarzyny Łukasik,  która w kapitalnym stylu wygrała konkursy rundy dzieci z wynikami  powyżej 70%.  W Dużej Rundzie z powodzeniem zadebiutowała Izabela Kowalska na Don Alonso z Silesia Dressage Club. Formą błyszczała Magdalena Zalewska z Equesta Dressage z Quintessenz Sas, Liliane Van Luijken z SKJ Golden Dream na Die Jackson, Dominika Kraśko - Białek na Ares z KS Centurion, Anna Hałasowska z KJ Grodno Dwór na kucu Goldwind, Katarzyna Łukasik z KS Pegaz Chwałowice z końmi Fashion M i Romantica.  Pierwszego dnia turnieju świetnie pokazała się 13 letnia Maja Baranowska z BM Horse na Chantre Noir. Dwa konkursy klasy C wygrał Hubert Jankowski

11/02/18 

 


CDI Sopot 9-11 lutego 2018 wyniki

Przemysław Kozanowski najlepszy w Grand Prix, Anna Wojtkowska najlepsza w rundzie juniorskiej, Matylda Cybula wygrała finałowy konkurs rundy Dzieci, Aleksandra Lesner trzecia w konkursach CDIY, Katarzyna Łukasik dwa razy druga w małej rundzie, Rishat Sabitov trzeci w GPF. 

11/02/18

 


Sopot CDI / CDN galeria Łukasz Kowalski


Ranking PZJ za rok 2017

RANKING pobierz 

 

Ranking PZJ za 2017 rok - wersja robocza. Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres: konrad.rychlik@pzj.pl do dnia 11/02/2018

 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

MARZEC 

 

CAVALIADA Kraków 01-03.03 

 

 

 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

 

 

HZR Żywiec 02-03.003

 

 

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.

 

 

HZR Płochocin 09.03.

 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019

 

 

HZR Aromer 23-24.03.

 

 

HZO  HZR Łąck 29-31.03

 

 

HZR Opole 31.03 

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-2.05

 

ZO ZR Rybnica 17-19.05.2019

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201