W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

 

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 

 

21.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

21-22.07 Danwood Koczargi Nowe ZR i T 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Werth, Rothenberger, Dufour - podium freestyle ME Seniorów w Goeteborgu 26/08/17 WYNIKI / FLASH QUOTES

26/08/17 

 


ZO / eMPMK Bobrowy Staw 2017 - galeria Julia Świętochowska

WYNIKI TURNIEJU 

Wydarzenie turnieju :

Casablanca / Mateusz Cichoń z oceną 10 pkt w eMPMK dla koni 5 letnich VIDEO


WYNIK DNIA 27.08.17 - 68,750 C4 / Magdalena Zalewska / Quintessenz Sas 

WYNIK DNIA 26.08.17 -  68,641 C3 / Magdalena Zalewska / Quintessenz Sas 

WYNIK DNIA  25.08.17 - 67,793% C2 / Magdalena Zalewska / Quintessenz Sas 


Werth, Rothenberger, Dufour - medaliści indywidualni ME Seniorów w Goeteborgu 25/08/17 WYNIKI / FLASH QUOTES

 

25/08/17 

WYNIKI INDYWIDUALNE 


Flash Quotes - wypowiedzi zawodników po Grand Prix ( w jęz. ang. ) ME Goeteborg 23/08/17

 

23/08/17 

 

 


Niemcy ze złotym medalem Mistrzostw Europy Seniorów, srebro dla Danii, brąz dla Szwecji, Polska na miejscu 12. Goeteborg 23/08/17

23/08/17 

 


Mistrzostwa Europy Seniorów 2017 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia ostateczne , program, WYNIKI

 

23/08/17 

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM

 

WYNIKI - Klasyfikacja Zespołowa Grand Prix 

Złoto - Niemcy 237,072%
Srebro - Dania 224,643%
Brąz - Szwecja 221,143%

12 miejsce - Polska 198,413%

43 miejsce  Katarzyna Milczarek / Dzeko  66,314%

44 miejsce  Aleksandra Szulc / Rumba Hit   66,271%     VIDEO

46 miejsce  Przemysław Kozanowski / Belcanto 34   65,829%  VIDEO

 


ZR WLKS Krakus Swoszowice 19-20 sierpnia 2017


WYNIKI - IV Eliminacje Pucharu Wielkopolski pod patronatem WZJ 19/08/17

20/08/17 

 

WYNIK ZAWODÓW 67,605 % P6 Anna HałasowskaGOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE 


Mistrzostwa Europy Juniorów / MJ Roosendaal 8-13 sierpnia 2017

LISTY / WYNIKI / PROGRAM

LIVEstream

 

Piątek Sobota 11-12/08/17 - Konkursy Indywidualne ME MJ i Juniorów   

60 m. Joanna Tragarz / Harvard K    63,763%  MJ  

 

60 m. Anna Maria Wojtkowska / Pascal  65,395% 

63 m Wiktoria Hanczewska / Da Capo  64,474%

73m. Oliver Weston / Ibis  62.605%

74m. Małgorzata Kowalska / Raikano's Son 61,842%

 

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA ME Juniorów 

złoto - Niemcy 221.379%

srebro - Holandia 214.459%

brąz - Dania 213.621%

17 miejsce - Polska 192.946%

 

Czwartek 10/08/17 

Junior Team Test cz2     YR Team Test  

Anna Wojtkowska / Pascal  65,703%

Oliver Weston / Ibis  62,297%

Joanna Tragarz / Harvard K     66,132%

 

Środa 09/08/17   Junior Team Test  cz1 

08.48 - Małgorzata Kowalska / Raikano's Son  61,595 % 

12.06 - Wiktoria Hanczewska / Da Capo 64.946%

strona organizatora

fot (c) Digishots.nl

 


FIONTINI, LORDSWOOD DANCING DIAMOND i DON MARTILLO - Mistrzowie Świata Młodych Koni - Ermelo 06/08/17 WYNIKI

06/08/17

 

 


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

 

08.07  ZR Radzionków

 

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice

 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice