▶️18-19.01 Klinika z Dorothee Schneider

 

 
 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Szkolenie z Iloną Janas - Łąck 10-11 XI 2018


ZR Biały Las 29-30 września 2018 wyniki / galeria Katarzyna Broda

WYNIKI

Finał Pucharu Wielkopolski 2018 - końcowy ranking 23/09/18

W Pucharze w kategorii Młodzików ostatecznie miejsce pierwsze zajęła 10-letnia Jolanta Kóska (KJ Agro-Handel Śrem) przed Marią Karnabal (KJ Podkowa Gruszczyn), a na miejscu trzecim uplasowały się ex equo po zaciętej walce Taja Zoll (KJ Pony Jumping Team) i Paulina Sawicka (SJ Baborówko).

Wśród Juniorów na Kucach najlepsza okazała się Dominika Siudzińska (JUKS Abakus Kaczyna), a miejsca następne zajęły Julia Walorek (KJ Podkowa Gruszczyn) oraz Natalia Sobecka (KJ Liljówka Stęszewko).

W sporej grupie Juniorów na Dużych Koniach zwyciężyła Maya Paszkiewicz (KJ Podkowa Gruszczyn) przed Natalią Głębowską (KJ Gołębin Stary) i Zuzanną Augustyniak (KJ Michałówka). 

W nowej w tym roku kategorii Open miejsce pierwsze wywalczyła Katarzyna Woźniak (KJ Podkowa Gruszczyn), miejsce drugie Klara Woźnicka (KJ Złoty Rubin), a miejsce trzecie – Anna Śledzik (SJ Baborówko).

Wśród Seniorów zwyciężyła juniorka Klara Woźnicka (KJ Złoty Rubin), na miejscu drugim uplasowała się Anna Śledzik (SJ Baborówko), a na miejscu trzecim – Agata Kaczmarek (KJ Michałówka).

KOŃCOWY RANKING PUCHARU WLKP 


Mistrzostwa Wielkopolski - Leszno 23/09/2018

Mistrzynie Wielkopolski 2018 

Seniorzy - Klara Woźnicka - KJ Złoty Rubin 

Juniorzy  - Maya Paszkiewicz - KJ Podkowa Gruszczyn

Juniorzy kuce - Dominika Siudzińska - JUKS Abakus Kaczyna

Młodzik - Jolanta Kóska - KJ Agro-Handel Śrem 

Open  - Klara Woźnicka - KJ Złoty Rubin 

 

WYNIKI


Mistrzostwa Polski Młodych Koni Strzegom 20-23 września 2018 - WYNIKI

Żaneta Skowrońska i Victory 

 


Mistrzostwa Polski Młodych Koni Strzegom 20-23 września 2018

LISTA ZGŁOSZEŃ

 

PROGRAM / WYNIKI 

 

zamówienia zdjęć Katarzyna Broda @faraa

zamówienia video Katarzyna Gmerek - Design

 

WYNIKI KOŃCOWE

 

Puchar Polski 7-9 l     1m.  LORD DJANGO  Ilona Janas  222.606%

Konie 6 letnie POL     1m. VICTORY  Żaneta Skowrońska 26,68 pkt 

Konie 6 letnie ZAGR  1m. TOTALIS  Dorota Urbańska  20,70 pkt

Konie 5 letnie POL     1m. ALL IN ONE  Aleksandra Szulc 22,76 pkt

Konie 5 letnie ZAGR  1m. HEILINE'S ZANZIER  Jan Gawecki  27,48 pkt

Konie 4 letnie POL  - 1m. CARAMBA  Karolina Mazurek 20.24 pkt

Konie 4 letnie ZAGR  1m. DAILY DEAL JUNIOR  Gabriela Jaworska - Mazur  20,32 pkt

 

 


CDN Jakubowice 13-16.09.18 WYNIKI

Podczas turnieju w Jakubowicach z nowym koniem ESTELLE świetnie zadebiutowała Katarzyna Łukasik - uzyskując wynik turnieju 71,818% w L2 (video). Dwa konkursy MR ze świetnymi wynikami  71,333% ( CC7) i 70,088% (CC5) wygrała Magdalena Zalewska na QUINTESSENZ SAS. Kamil Puliński był nie do pokonania w konkursach klasy C na klaczy FAVOLA DI NOTTE, a Tatiana Bierieżnow w rundzie kuców na GLUCKSPILZ  17.  Anna Maria Wojtkowska zwyciężyła w dwóch konkursach rundy młodzieżowej na DAMON'S DELIGHT. 

 

17/09/18

 


WEG Tryon. Grand Prix Freestyle ODWOŁANY 15/09/18

 

DECYZJA FEI /Z powodu bardzo złych warunków pogodowych zapadła decyzja o odwołaniu GPF/


WEG Tryon. Isabell Werth Mistrzynią Świata, srebro dla Graves, brąz Dujardin 14/09/18

Podium Indywidualne GPS - Mistrzostwa Świata w Ujeżdżeniu - Tryon 2018

 

złoto - Isabell Werth GER Bella Rosa 86.246 % 

srebro - Laura Graves USA  Verdades 81.717 %

brąz - Charlotte Dujardin GBR Mount St John Freestyle 81,489%

 

14/09/18

 

 


WEG Tryon 2018 - Niemcy ze złotym medalem, srebro USA, brąz Wielka Brytania 13/09/18

Klasyfikacja zespołowa - Mistrzostwa Świata w Ujeżdżeniu - Tryon 2018 

złoto - Niemcy ( na zdjęciu )  242.950 %

srebro - USA  233.136%

brąz - Wielka Brytania  229.628%

W Tryon o medale zespołowe walczyło 15 ekip, sześć pierwszych zapewniło sobie awans do startu w IO Tokio 2020. Oprócz medalistów startu w Tokio pewne są także ekipy : Szwecji, Holandii oraz Hiszpanii. 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

STYCZEŃ 2020 

 

▶️11.01 - Technikum Hodowli Koni w Piasecznie seminarium licencyjne dla sędziów - prowadzi Marlena Gruca-Rucińska 


▶️11.01 - KJ Zbrosławice seminarium licencyjne dla sędziów z Wacławem Pruchniewiczem 


▶️18-19.01 Klinika z Dorothee Schneider

 

▶️22-24.01 Hipodrom Sopot CPEDI3* / ZT 

 

▶️25-26.01 ZR Aromer 

 

▶️25-26.01 KJ Facimiech Czworoboki szkoleniowe z Małgorzatą Pawłowską. Seminarium licencyjne dla sędziów - prowadzi Marlena Gruca Rucińska 

 


▶️26.01 ZR Partynice I Eliminacje Pucharu DZJ A 

 

▶️26-28.01 Hipodrom Sopot CPEDI3* / ZT 

 

▶️30.01 CAVALIADA Lublin CDN zamówienia zdjęć Magda Pocztowska Photography

 

 

LUTY 2020 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️22-23.02 ZR Barłomino

 

▶️ 22-23.02 ZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa