WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Maja Gugała i Safira najlepsze w Białym Lesie ! wyniki turnieju 02/05/18

Maja Gugała i Safira najlepsze w Białym Lesie. Para wygrała 4 konkurs i uzyskała najlepszy wynik turnieju.  fot Katarzyna Broda @faraa

02/05/18

 


CDI Máriakálnok 2018 galeria Łukasz Kowalski


Przemysław Kozanowski w 4* Hagen 28-29.04.18

Przemysław Kozanowski i Belcanto 34  fot. LL-foto.de

 

Grand Prix 28.04.18      65,826 %

Grand Prix Cons 29.04.18   64,123%


Ujeżdżenie w Łącku 22/04/18

 

WYNIKI ZAWODÓW  22/04/18    

video - Natalia Plata i Hot Chocolate - autorzy najlepszego sobotniego  wyniku 69,500 w P3 


Puchar Wielkopolski 2018 - Pierwsze liderki po zawodach w Podkowie Gruszczyn

Maria Karnabal, Dominika Henzel, Natalia Głębowska, Ewa Niestrawska oraz Agata Kaczmarek i Katarzyna Woźniak pierwszymi liderkami Pucharu Wielkopolski 2018 po zawodach w dn 21.04.18 w Podkowie Gruszczyn. 

WYNIKI / RANKING    22/04/18


Maja Gugała, Kamila Cygan, Maria Gabrowska, Natalia Kubacka, Katarzyna Kuriata - zwyciężczynie Halowego Pucharu Śląska w Ujeżdżeniu Partynice 22/04/18

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 

Katarzyna Kuriata

fot Tata Kaśki 

 

 

 

 


Anna Rejak, Dominika Zdunek i Idalia Staniak - Halowe Mistrzynie Województwa Lubelskiego 2018 - Pólko 22/04/18

WYNIKI  

 

GALERIA Anna Drwal

 

 

 

 

 

 

 

 


Isabell Werth obroniła tytuł w Paryżu !! 15/04/18

15/04/18 

 


Ilona Janas przebojem zawodów w Zakrzowie ! Wyniki turnieju 15/04/18

Podsumowanie turnieju w Zakrzowie, relacja video, foto i końcowe wyniki.

15/04/18 

 


Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza w Ujeżdżeniu 13-15 kwietnia 2018

 

Halowe Puchary Warszawy i Mazowsza w Józefinie wywalczyły : Teresa Tomaszewska (na zdjęciu), Oliwia Laferi-Sapiej,  Zofia Stachnik, Gloria, Grudziąż, Pola Zdybicka, Natalia Ruszkowska, Michał Sieńko i Julia Kokot.  

fot. Magda Pocztowska Photography 

15/04/18


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł