CDICh Lipica SLO

Sophie May 

 

 

 

CDN Ochaby

 

 

ZR Podkowa Leśna 25.05 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Wywiad z Żanetą Skowrońską - Kozubik 23/03/18


Wywiad z Mateuszem Cichoniem 23/08/15


Mateusz Cichoń na Herzregent z wynikiem 68,100% wygrał Grand Prix HZO w Michałowicach 23/03/18

WYNIKI    23/03/18


Ilona Janas, Aleksandra Lesner, Alicja Pachulska, Tatiana Bierieżnow, Zofia Baran i Nadia Peruga - zwycięzcami I półfinału Halowego Pucharu Polski w Michałowicach 2018

23/03/18     

 

 


Mateusz Cichoń przebojem konkursów otwarcia HZO w Michałowicach 22/03/18

 

Mateusz Cichoń z KJ Lider Radzionków  w świetnym stylu z wynikim dnia 69,079% wygrał konkurs CS1 Inter II na HERTZREGENT  a na CASSIDY był najlepszy w P1 z wynikiem 65,300. W pozostałych konkursach triumfowali : Natalia Garbowska ( P3 kuce 65,875), Katarzyna Popiołek  (CC1 65,370), Julia Bilicka ( N4kuce 65,231) , Liwia Misztal (N4 65,324) i Julia Szymańska (C3 64,123). 

video Mateusz Cichoń i Hertzregent

WYNIKI CZWARTEK 22/03/18


Ranking PZJ za 2017 r.

21/03/18 

 


Halowy Puchar Polski 22-25 marca 2018 KJK Szary Michałowice


Otwarty Halowy Puchar Śląska w Ujeżdżeniu 17-18 marca 2018

Zwycięzcy Otwartego Halowego Pucharu Śląska w Ujeżdżeniu - Zbrosławice 2018 

 

Seniorzy - Michalina Cieślar

Open - Maciej Wiórek 

Juniorzy Mł - Maciej Wiórek 

Juniorzy Mł kuce - Marta Gąsienica-Roj

Młodzicy - Agata Paczyna i Maria Kulawik

Amator - Martyna Biadacz

fot. Łukasz Kowalski 

 


Wyniki HZR / HZT Poczernin 17-18 marca 2018

Agata Kamionka - Flak na Desert Rose wygrała oba konkursy rundy C .

Fot. Magda Pocztowska 

 


Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2018 - Kalendarz

Kalendarz Eliminacji do OOM w sezonie 2018 

 

Region I   Pomorskie / Kujawsko – Pomorskie; Warmińsko – Mazurskie /    01-03.06  Kwieki 

 

Region II  Mazowieckie / Lubelskie; Łódzkie; Podlaskie /     23-24.06 SKJ Poczernin  

 

Region III  Małopolskie / Opolskie; Podkarpackie; Śląskie; Świętokrzyskie /   09-10.06 KJ Facimiech 

 

Region IV  Wielkopolskie / Dolnośląskie; Lubuskie; Zachodnio - Pomorskie /   30.06 - 01.07 KJ Jeziorki Osieczna

 

Finał  w Ujeżdżeniu -  21-22 lipca 2018 Strzegom

 

16/03/18 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

ZR Jarużyn 18.05

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

regulaminy AMP 

 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

 

ZR Książ 01.06.

 

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

 

eOOM ZO Solec Kujawski  08-09.06 

 

 

ZR Żywiec 7-9.06 

 

 

 

ZR Świecie 15.06 

 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

 

Brzózki MR amator 16.06

 

 

 

ZR Radzionków 15-16.06

 

 

 

CDI CDN  Sopot 20-23.06.2019 

CDI propozycje 

 

CDN propozycje

 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 28-30.06.2019 

 

 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ZR Żywiec 13-14.07.

 

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł