WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Jakubowice 2018 - zgłoszenia, program 13-16.09.18


Ilona Janas najlepsza w Radzionkowie 02/09/18

 

Przy okazji Mistrzostwa Polski w Radzionkowie rozegrano zawody CDI w małej i dużej rundzie. Najlepsze wyniki w turnieju CDI  uzyskała Ilona Janas dosiadająca Lorda Django, w konkursie PSG  - 71,471%, Inter I - 72,500%, Freestyle 73,190%.   Były to najlepsze wyniki uzyskane podczas całego turnieju w Radzionkowie.  VIDEO FREESTYLE       WYNIKI CDI 


Mistrzostwa Polski w Ujeżdżeniu Radzionków 30.08-02.09.2018

 

WYNIKI 

zamówienia zdjęć :  Julia Świętochowska,  Łukasz Kowalski 

LINK DO GALERII FACEBOOK   Julia Świętochowska 

 

LINK DO GALERII FACEBOOK  Łukasz Kowalski 


Mistrzostwa Małopolski 2018 KJ Facimiech

Mistrzowie Małopolski 2018 

Seniorzy - Marek Szczur KJK Szary

MJ - Barbara Lipiejko KJ Facimiech 

Juniorzy - Aleksandra Karczmarczyk KJ Facimiech

Juniorzy Młodsi - Wiktoria Wojtarowicz

Juniorzy Mł kuce -  Maria Kulawiak 

Młodzicy - Wiktoria Chochół KJ Facimiech 

Open - Alina Talik-Przechrzta KJ Facimiech 
 
Marek Szczur    fot Skotnisia 

Mistrzostwa Dolnego Śląska 2018 Rybnica

Mistrzowie Dolnego Śląska 2018 

 

Seniorzy - Kinga Paszkiewicz  KJ Przybylscy Stajnia Biały Las 

 

MJ - Liwia Misztal  SLKS Książ 

 

Juniorzy - Maja Gugała   SLKS Książ 

 

Juniorzy Młodsi - Laura Jasińska  KKJ 

 

Kuce - Alicja Kozłowska Królewski KJ Wiktoria Chrzanów  

 

Na zdjęciu Kinga Paszkiewicz i Natalia Badura (trener) 

26/08/18

 

 


CDN Drzonkow 24-26/08/2018 wyniki

Wiktoria Siergiej i CARRIE CLAIR  - najlepsza para kwalifikacji do MPMK 8,06 i 8,42 pkt

 

 


Mistrzostwa Śląska 2018 Zbrosławice 18-19/08/18

Mistrzowie Śląska w Ujeżdżeniu 2018 

 

Senior - Julia Brodziak  Silesia Dressage Club   

Młodzi Jeźdźcy - Magdalena Hasek KJ Zbrosławice  

Juniorzy Młodsi - Maciej Wiórek   Silesia Dressage Club 

Juniorzy Młodsi na kucach - Eliza Mardyło    KJ Szarża  

Młodzik - Hanna Kuc  BPK

OPEN - Karolina Brysz    SKJ Omega    

AMATOR - Weronika Stawicka   JKS Equi Verso    

fot. Łukasz Kowalski 

 


Tomasz Jasiński bez powodzenia w Mistrzostwach Europy U25 w Exloo - 26 miejsce 17/08/18

Tomasz Jasiński na Dzeko ukończył Mistrzostwa Europy U25 w Exloo w ujeżdżeniu na 26 miejscu uzyskując wynik 66.282. Nie poprawił tym samym wyniku z 2016 roku z ME U25 z Hagen gdzie z  67,023 na Teo był 25.

 

WYNIKI FINAŁ FREESTYLE    pobierz pdf

złoto - Charlotte  FRY GBR DARK LEGEND  82.145

srebro - Jil-Marielle  BECKS GER DAMON´S SATELITE  79.265

brąz - Lisa-Maria  KLÖSSINGER GER FBW DAKTARI  78.010

 

Wyniki Indywidualne / Arkusze Grand Prix 16-25      pobierz pdf

złoto - Jil-Marielle  BECKS GER DAMON´S SATELITE 75.385

srebro - Charlotte  FRY GBR DARK LEGEND  75.308

brąz - Victoria E.  VALLENTIN DEN LUDWIG DER SONNENKOENIG 2 74.000

26 miejsce - Tomasz JASIŃSKI POL DZEKO 66.282 

 

WYNIKI zespołowe Inter II          

złoto - Niemcy 219,706%     srebro - Holandia 212,765%        brąz - Wielka Brytania 212,118% 

wyniki  konkursu  

 


Anna Mierzwińska przebojem turnieju CDIYH w Cappeln - dwa zwycięstwa ! 12/08/18

Anna Mierzwińska wygrała oba konkursy CDIYH w niemieckim Cappeln na 7 letnim Dean Martin, uzyskała wyniki 73,890 w konkursie wstępnym  i 77,000 w Finale

WYNIKI TURNIEJU 


ME Pony 2018 Bishop Burton - Polska 9 miejsce zespołowo, przebojowa Ewa Golubińska z najlepszym wynikiem dla Polski 69,229 w historii ME

 

Świetnie spisały się Polskie juniorki w Mistrzostwach Europy Pony w Bishop Burton. W zawodach nasz kraj reprezentowały Zofia Baran, Julia Bilicka, Ewa Golubińska i Aurelia Von Mauberg, które ukończyły rywalizację zespołową na 9 miejscu. Indywidualnie najlepsza była Ewa Golubińska - 28 miejsce z kapitalnym wynikiem 68.324. Te osiągnięte w Wielkiej Brytanii wyniki to od wielu lat najlepsze rezultaty jakie osiągneło Polskie Pony. Gratulacje dla Trenerów: Anna Świątkowskiej, Ilony Janas i Wiktorii Siergiej. 

12/08/18

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

MARZEC 2020 

 

 
 

▶️ 01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

 

▶️ 07-08.03 Czworoboki otwarte Łąck 

 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

 

 

▶️ 13-15.03 HZO Zakrzów

 

 

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa  ODWOŁANE

 

 

 

▶️  14.03   ZR Płochocin ODWOŁANE

 

 

 

▶️  14-15.03 HZR Barłomino ODWOŁANE

 

 

 

▶️  21.03 HZRiT  Poznan

ODWOŁANE

 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

ODWOŁANE

 

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

ODWOŁANE

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

ODWOŁANE

 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

ODWOŁANE

 

 

▶️ 26-29.03 HMP Michałowice 

ODWOŁANE

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 03-05.04 HMŚL / HZR Zbrosławice

 

 

▶️04-05 MR Pólko 

 

 

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

ODWOŁANE

 

 

▶️ 18-19.04  ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ  

 

 

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

 

 

▶️ 25.04 ZR i T Jarużyn

 

 

 

▶️ 25-26.04 ZR Radzionków 

 

 

▶️ 26.04 ZR Kociołkowa Górka   

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

 

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

 

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

 

 

▶️ 16-17.05 ZR KJ Ostoja

 

 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

 

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

 

 

▶️ 23-24.05 ZR Aromer

 

 

 

▶️ 23-24.05 ZR Rybnica  

 

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

 

▶️ 29-31.05 ZR Rybnica 

 

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa 

 

 

▶️ 30.05 ZRiT Łojewo 

 

 

▶️ 29-31.05 AMP  Radzionków  

 

 

 

 

CZERWIEC

▶️ 05-07.06 HZO eOOM Jakubowice 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Radzionków  

 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Zabajka 

 

 

 

▶️ 13-14.06 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️ 13.06 ZR MO Am Stajnia Brzózki 

 

 

 

▶️14.06  ZT Podkowa Leśna  

 

 

  

▶️ 19-21.06 eOOM Biały Las

 

 

 

▶️19-21.06 CDN Ochaby

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Aromer / Koryta 

 

 

 

▶️ 21.06 ZRiT Łojewo 

 

 

 

▶️ 26-28.06 eOOM Kwieki 

 

 

 

▶️27-28.06 ZR JKS Beckersport 

 

 

 

 

LIPIEC

▶️ 04-05.07 ZR Partynice

 

 

▶️ 04.07 ZR Łojewo

 

 

▶️ 10-12.07 MP  Radzionków  

 

 

▶️11-12.07 ZR KJ Ostoja 

 

 

▶️ 15-19.07 ME Pony Strzegom 

 

 

 

▶️ 15.07 ZR Janisze 

 

 

 

▶️18-19.07 ZR MKS Sprząsla 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Koryta 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 

▶️ 01-02.08 ZR Partynice

 

 

 

▶️  31.07-02.08 MPP Solec Kujawski 

 

 

▶️ 08-09.08  ZR Aromer 

 

 

▶️ 14-16.08  CDN Rybnica 

 
 
 

▶️ 15-16.08  ZR Koryta 

 

 

 

▶️16.08 ZR CSJ Chraboły

 

 

 

▶️ 21-23.08 MP MM PP Kuców Barłomino

 

 

 

▶️ 21-23.08  CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 21-23.08 OMŚL  Zbrosławice

 

 

▶️ 22-23.08 ZR JKS Beckersport  

 

 

▶️ 28-30.08 MDŚ Biały Las

 

 

▶️ 29-30.08 ZR   Radzionków  

 

 

▶️ 29.08 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

▶️ 29.08 MO ZR KSJ Zagozd