▶️18-19.01 Klinika z Dorothee Schneider

 

 
 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Zawody CDN w Rybnicy pod dyktando Tomasza Kowalskiego !!

Tomasz Kowalski w Rybnicy błyszczał formą w konkursach małej i dużej rundy, z wynikami dnia 69-70% wygrał dwa konkursy PSG i Inter I na RAIKANO'S SON oraz Grand Prix na IGLESIAS VAN HET BEVRIJDTHOF z wynikiem 66,067. W rundzie młodzieżowej najlepszy wynik w karierze 72,917% uzyskała Michalina Terlecka na SULEYKEN. Wszystkie konkursy rundy C wygrał Marek Szczur na FURST AVALON. Aleksandra Tomala na O'DE CORB wygrała rundę P. Karolina Mazurek wygrała 5 konkursów.

fot Łukasz Kowalski

 


Barłomino. Mistrzowie Pomorza 2018

 

Aleksandra Lesner fot. Agnieszka Wiatrowska
 
Mistrzowie Pomorza 2018 : 
Seniorzy - Aleksandra Lesner  KJ Pegaz Reda 
Juniorzy - Oliwia Miotke  KJ Pegaz Reda 
Jun.Mł. - Maja Baranowska  BM Horse 
Jun Mł kuce  Martyna Ossowska KJ Pegaz 
Młodzicy - Wiktoria Ryciak SKJ Sopot
 
MPP Amatorów 2018 :
Seniorzy - Dominika Gruba KJ Pegaz 
Juniorzy - Julia Gruchała KJ Pegaz 
Kuce - Eliza Butowska KJ Pegaz 

 
 

Mistrzostwa Świata Młodych Koni, Ogiery Świata, CDI1 Ermelo 2018 - zgłoszenia

25/07/18 

 

 


Maja Baranowska złotą medalistką XXIV OOM w Strzegomiu 22/07/18

 

Podium XXIV OOM 

złoto - Maja Baranowska / SAMURAJ / BM Horse / trener Daniela Kuczkowska

srebro - Maciej Wiórek / HELIOPOLIS / Silesia Dressage Club / trener Tomasz Kowalski

brąz - Maja Gugała / SAFIRA / SLKS Książ / trener Małgorzata Święcicka 

 

22/07/18 


Natalia Plata najlepsza w Finale XXIV OOM na kucach - Strzegom 22/07/18

Podium XXIV OOM Kuce 2018 

złoto - Natalia Plata  HOT CHOCOLATE / BPK POM  trener Ilona Janas

srebro - Julia Janecka  MUPPET / KJ Golden Dream  trener Aleksandra i Joanna Szulc

brąz - Martyna Ossowska CHETER / KJ Pegaz Reda  trener Aleksandra Lesner 

 

22/07/17 fot Katarzyna Broda 

 

 


ZR Jarużyn 21 lipca 2018 - wyniki

WYNIKI  21 lipca 2018 


Tomasz Jasiński w Falsterbo 15/07/18

Tomasz Jasiński  na Dzeko w dniach 13-15 lipca 2018 startował w zawodach CDIU25 w Falsterbo z wynikami 67 - 70 %. 

Grand Prix U25 -  3 miejsce 67,321%

GP Freestyle - 4 miejsce 70,725%


Maria Szmidt najlepsza w Machnicach 15/07/18

Maria Szmidt wygrała w Machnicach 6 konkursów i 3 razy była druga, wygrała rundę P z wynikami dnia 69-70% na 5 letnim FIRST SHINE.  

WYNIKI ZAWODÓW


Tatiana Bierieżnow 31 miejsce indywidualnie w Mistrzostwach Europy Dzieci w Fontainebleau 14/107/18

Tatiana Bierieżnow ukończyła rywalizację indywidualną w Mistrzostwach Europy Dzieci na 31 miejscu, w konkursie wstępnym była 22. Start Tatiany był pierwszym startem reprezentanta Polski w Mistrzostwach Europy Dzieci.  

14/07/18 fot Łukasz Kowalski 

 


Finaliści Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Strzegom 2018


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

STYCZEŃ 2020 

 

▶️11.01 - Technikum Hodowli Koni w Piasecznie seminarium licencyjne dla sędziów - prowadzi Marlena Gruca-Rucińska 


▶️11.01 - KJ Zbrosławice seminarium licencyjne dla sędziów z Wacławem Pruchniewiczem 


▶️18-19.01 Klinika z Dorothee Schneider

 

▶️22-24.01 Hipodrom Sopot CPEDI3* / ZT 

 

▶️25-26.01 ZR Aromer 

 

▶️25-26.01 KJ Facimiech Czworoboki szkoleniowe z Małgorzatą Pawłowską. Seminarium licencyjne dla sędziów - prowadzi Marlena Gruca Rucińska 

 


▶️26.01 ZR Partynice I Eliminacje Pucharu DZJ A 

 

▶️26-28.01 Hipodrom Sopot CPEDI3* / ZT 

 

▶️30.01 CAVALIADA Lublin CDN zamówienia zdjęć Magda Pocztowska Photography

 

 

LUTY 2020 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️22-23.02 ZR Barłomino

 

▶️ 22-23.02 ZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa