CDI  Wellington USA 

 

 

Aromeriada Józefin 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Mistrzostwa ZZJ 14-15 X 2017 WYNIKI

Mistrzostwa ZZJ 2017 - Zwycięzcy 


Seniorzy - Anna Kojder / Salvador / BPK 
Juniorzy - Dominika Krzyżaniak / Maverick / BPK
Juniorzy Młodsi - Julia Sendel / Contadorre  Stajnia sportowa Kościno 
Juniorzy Mł na Kucach - Karolina Kolny / Prezencja / UKJ Płochocin 
Młodzicy - Ann Van Den Broeck / L Leandro / UKJ Płochocin 


15/10/17


Showmaster dla Anny Łukasik !

VIDEO 14/10/17


Mistrzostwa Wielkopolski Rychlik 08/10/17 WYNIKI

 

Mistrzynie Wielkopolski 2017 

 

Jagienka Łukomska - seniorzy 

Klara Woźnicka - juniorzy 

Dominika Henzel - juniorzy na kucach 

Maria Karnabal - młodzicy 

 

08/10/17 

 

 


Luiza Rutkowska i Supra - przebojem turnieju w Poczerninie 66,133 wynik Grand Prix

08/10/17 

 


CDI Zakrzów 2017 zgłoszenia


Sto lat Młodej Parze !!


Relacja video z Finału Mistrzostw Polski Seniorów 01/10/17 Janów Podlaski

 

Relacja video z Finału MP zobacz czytaj dalej 

02/10/17

 


Relacja video z Finału Mistrzostw Polski Młodych Jeźdźców 01/10/17 Janów Podlaski

 

Relacja video z Finału MP MJ zobacz czytaj dalej 

02/10/17 


Seria wywiadów po Finale MP w Janowie Podlaskim przeprowadzonych przez Joannę Miłosz Kropiwiec

 

Sławomir Pietrzak 

Pozostałe wywiady z medalistami MP : Przemysław Kozanowski, Gabriela Jaworska Mazur, Małgorzata Kowalska, Zuzanna Haber, Klaudia Parys, Anna Maria Wojtkowska oraz z działaczami : Andrzej Sałacki, Jarosław Poręba i Monika Słowik. 

02/10/17

 


Milczarek, Haber, Kowalska, Cybula - Mistrzynie Polski w Ujeżdżeniu Janów Podlaski 2017

01/10/17 

fot. Julia Świętochowska 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

STYCZEŃ

 

10-11.01  Szkolenie z Beatą Stremler Equeta Dressage 

 

 

 

19-20.01 Aromeriada Józefin

 

 

 

 

Cavaliada  Lublin   31.01 - 03.02.2019

 

 

LUTY 

CDN / CDI Sopot   07-10.02.2019

 

ZR Barłomino 23-24.02.19 

 

 

CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.2019 

 

 

 

MARZEC 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

HZO Zakrzów 8-10.03.2019 

HPP Michałowice 22-24.03.2019 

HZO Łąck - 29-31.03.18

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

MAJ 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

ZO Rybnica 17-19.05.2019

eOOM Radzionków 18-19.05.19

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

ZO Kwieki 31.05-02.06.2019

ZO Jakubowice 06-09.06.2019

CDI Sopot 20-23.06.2019 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

ZO Rybnica 26-28.07.2019 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.2019  

CDN Drzonków 23-25.08.2019

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.2019

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

ZO Koryta 30.08-01.09.2019 

 

 

 

WRZESIEŃ 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.2019 

MPMK Strzegom 19-22.09.2019 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.2019

HZO Łąck 04-06.10.2019

CDI Zakrzów 25-27.10.2019

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201