Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Natalia Plata najlepsza w Finale XXIV OOM na kucach - Strzegom 22/07/18

Podium XXIV OOM Kuce 2018 

złoto - Natalia Plata  HOT CHOCOLATE / BPK POM  trener Ilona Janas

srebro - Julia Janecka  MUPPET / KJ Golden Dream  trener Aleksandra i Joanna Szulc

brąz - Martyna Ossowska CHETER / KJ Pegaz Reda  trener Aleksandra Lesner 

 

22/07/17 fot Katarzyna Broda 

 

 


ZR Jarużyn 21 lipca 2018 - wyniki

WYNIKI  21 lipca 2018 


Tomasz Jasiński w Falsterbo 15/07/18

Tomasz Jasiński  na Dzeko w dniach 13-15 lipca 2018 startował w zawodach CDIU25 w Falsterbo z wynikami 67 - 70 %. 

Grand Prix U25 -  3 miejsce 67,321%

GP Freestyle - 4 miejsce 70,725%


Maria Szmidt najlepsza w Machnicach 15/07/18

Maria Szmidt wygrała w Machnicach 6 konkursów i 3 razy była druga, wygrała rundę P z wynikami dnia 69-70% na 5 letnim FIRST SHINE.  

WYNIKI ZAWODÓW


Tatiana Bierieżnow 31 miejsce indywidualnie w Mistrzostwach Europy Dzieci w Fontainebleau 14/107/18

Tatiana Bierieżnow ukończyła rywalizację indywidualną w Mistrzostwach Europy Dzieci na 31 miejscu, w konkursie wstępnym była 22. Start Tatiany był pierwszym startem reprezentanta Polski w Mistrzostwach Europy Dzieci.  

14/07/18 fot Łukasz Kowalski 

 


Finaliści Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Strzegom 2018


Kadra Polskich juniorek 13-ta ekipą w Mistrzostwach Europy w Fontainebleau 11/07/18

fot Łukasz Kowalski 

 

W rywalizacji zespołowej w Mistrzostwach Europy w Fontainebleau,  reprezentacja Polski w składzie: Małgorzata Kowalska, Alicja Pachulska, Julia Rogowska i Julia Szymańska zajęła 13 miejsce. W zawodach startowało 16 ekip. Na podium stanęły reprezentantki Holandii, Niemiec oraz Danii. Cieszy fakt, że na przestrzeni ostatnich 18 lat reprezentacja Polski juniorów osiągnęła najlepszy procentowy wynik zespołowo i nie zajęła ostatniego miejsca jak to zwykle bywało w ostatnich latach


Mistrzostwa Europy Juniorów / MJ / Dzieci Fontainebleau 8-15 lipca 2018

 

 

Reprezentacja Polski:

 

MJ - Aleksandra Lesner 

Juniorzy - Alicja Pachulska, Małgorzata Kowalska, Julia Rogowska, Julia Szymańska

Dzieci - Tatiana Bierieżnow

Trener Kadry - Andrzej Sałacki 

Foto - Łukasz Kowalski 

 

WYNIKI  

MISTRZOSTWA EUROPY DZIECI - debiut Polski, pierwszy start w ME reprezentantki Polski - 31 miejsce indywidualnie. 

MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW - Polska  - 13 miejsce zespołowo

MISTRZOSTWA EUROPY MJ - indywidualnie 53 miejsce. 

 

strona oficjalna       ZGŁOSZENIA     WYNIKI  

 

 


Mistrzostwa Polski Juniorów na Kucach 2018 Ochaby

Podium Mistrzostwa Polski Juniorów na Kucach 2018 Ochaby

1m. Tatiana  Bierieżnow  GLUCKSPILZ 17  KS Centurion  trener Katarzyna Łukasik 

2m. Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON  KJ Plejada  trener Anna Świątkowska 

3m. Zofia Baran  SUMMERSBY  BPK MAZ  trener Ilona Janas

 

07/07/18  fot Julia Świętochowska 

 


Puchar Polski Kuców Ochaby 2018

Podium Pucharu Polski na Kucach 2018 Ochaby 

złoto - Natalia Plata HOT CHOCOLATE  BPK POM    trener  Ilona Janas

srebro - Natalia Ruszkowska DEINHARD S  AZS PW   trener Natalia Wojtaszek 

brąz - Martyna Ossowska CHESTER KJ Pegaz Reda    trener Aleksandra Lesner 

 

07/07/18 fot Julia Świętochowska 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa