WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Mistrzostwa Małopolski 2018 KJ Facimiech

Mistrzowie Małopolski 2018 

Seniorzy - Marek Szczur KJK Szary

MJ - Barbara Lipiejko KJ Facimiech 

Juniorzy - Aleksandra Karczmarczyk KJ Facimiech

Juniorzy Młodsi - Wiktoria Wojtarowicz

Juniorzy Mł kuce -  Maria Kulawiak 

Młodzicy - Wiktoria Chochół KJ Facimiech 

Open - Alina Talik-Przechrzta KJ Facimiech 
 
Marek Szczur    fot Skotnisia 

Mistrzostwa Dolnego Śląska 2018 Rybnica

Mistrzowie Dolnego Śląska 2018 

 

Seniorzy - Kinga Paszkiewicz  KJ Przybylscy Stajnia Biały Las 

 

MJ - Liwia Misztal  SLKS Książ 

 

Juniorzy - Maja Gugała   SLKS Książ 

 

Juniorzy Młodsi - Laura Jasińska  KKJ 

 

Kuce - Alicja Kozłowska Królewski KJ Wiktoria Chrzanów  

 

Na zdjęciu Kinga Paszkiewicz i Natalia Badura (trener) 

26/08/18

 

 


CDN Drzonkow 24-26/08/2018 wyniki

Wiktoria Siergiej i CARRIE CLAIR  - najlepsza para kwalifikacji do MPMK 8,06 i 8,42 pkt

 

 


Mistrzostwa Śląska 2018 Zbrosławice 18-19/08/18

Mistrzowie Śląska w Ujeżdżeniu 2018 

 

Senior - Julia Brodziak  Silesia Dressage Club   

Młodzi Jeźdźcy - Magdalena Hasek KJ Zbrosławice  

Juniorzy Młodsi - Maciej Wiórek   Silesia Dressage Club 

Juniorzy Młodsi na kucach - Eliza Mardyło    KJ Szarża  

Młodzik - Hanna Kuc  BPK

OPEN - Karolina Brysz    SKJ Omega    

AMATOR - Weronika Stawicka   JKS Equi Verso    

fot. Łukasz Kowalski 

 


Tomasz Jasiński bez powodzenia w Mistrzostwach Europy U25 w Exloo - 26 miejsce 17/08/18

Tomasz Jasiński na Dzeko ukończył Mistrzostwa Europy U25 w Exloo w ujeżdżeniu na 26 miejscu uzyskując wynik 66.282. Nie poprawił tym samym wyniku z 2016 roku z ME U25 z Hagen gdzie z  67,023 na Teo był 25.

 

WYNIKI FINAŁ FREESTYLE    pobierz pdf

złoto - Charlotte  FRY GBR DARK LEGEND  82.145

srebro - Jil-Marielle  BECKS GER DAMON´S SATELITE  79.265

brąz - Lisa-Maria  KLÖSSINGER GER FBW DAKTARI  78.010

 

Wyniki Indywidualne / Arkusze Grand Prix 16-25      pobierz pdf

złoto - Jil-Marielle  BECKS GER DAMON´S SATELITE 75.385

srebro - Charlotte  FRY GBR DARK LEGEND  75.308

brąz - Victoria E.  VALLENTIN DEN LUDWIG DER SONNENKOENIG 2 74.000

26 miejsce - Tomasz JASIŃSKI POL DZEKO 66.282 

 

WYNIKI zespołowe Inter II          

złoto - Niemcy 219,706%     srebro - Holandia 212,765%        brąz - Wielka Brytania 212,118% 

wyniki  konkursu  

 


Anna Mierzwińska przebojem turnieju CDIYH w Cappeln - dwa zwycięstwa ! 12/08/18

Anna Mierzwińska wygrała oba konkursy CDIYH w niemieckim Cappeln na 7 letnim Dean Martin, uzyskała wyniki 73,890 w konkursie wstępnym  i 77,000 w Finale

WYNIKI TURNIEJU 


ME Pony 2018 Bishop Burton - Polska 9 miejsce zespołowo, przebojowa Ewa Golubińska z najlepszym wynikiem dla Polski 69,229 w historii ME

 

Świetnie spisały się Polskie juniorki w Mistrzostwach Europy Pony w Bishop Burton. W zawodach nasz kraj reprezentowały Zofia Baran, Julia Bilicka, Ewa Golubińska i Aurelia Von Mauberg, które ukończyły rywalizację zespołową na 9 miejscu. Indywidualnie najlepsza była Ewa Golubińska - 28 miejsce z kapitalnym wynikiem 68.324. Te osiągnięte w Wielkiej Brytanii wyniki to od wielu lat najlepsze rezultaty jakie osiągneło Polskie Pony. Gratulacje dla Trenerów: Anna Świątkowskiej, Ilony Janas i Wiktorii Siergiej. 

12/08/18

 


ZO Łężkowice galeria Julia Świętochowska


Lord Django ogierem 2018 !! Wspaniały sukces Ilony Janas w Ermelo !! 05/08/18

 

Ilona Janas na Lord Django wygrała w Ermelo podczas MŚMK turniej Stallions Of The Year. W finałowym programie dowolnym uzyskała 74,166%. WYNIKI 

 


MŚMK Ermelo 2-5 sierpnia 2018


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

MAJ 2020 

 

 

 

 

 

CZERWIEC  2020 

▶️ 05-07.06 HZO eOOM Jakubowice 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Radzionków  

 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Zabajka 

 

 

 

▶️ 13-14.06 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️ 13.06 ZR MO Am Stajnia Brzózki 

 

 

 

▶️14.06  ZT Podkowa Leśna  

 

 

  

▶️ 19-21.06 eOOM Biały Las

 

 

 

▶️19-21.06 CDN Ochaby

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Aromer / Koryta 

 

 

 

▶️ 21.06 ZRiT Łojewo 

 

 

 

▶️ 26-28.06 eOOM Kwieki 

 

 

 

▶️27-28.06 ZR JKS Beckersport 

 

 

 

 

LIPIEC

▶️ 04-05.07 ZR Partynice

 

 

▶️ 04.07 ZR Łojewo

 

 

▶️ 10-12.07 MP  Radzionków  

 

 

▶️11-12.07 ZR KJ Ostoja 

 

 

▶️ 15-19.07 ME Pony Strzegom  ODWOŁANE 

 

 

 

▶️ 15.07 ZR Janisze 

 

 

 

▶️18-19.07 ZR MKS Sprząsla 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Koryta 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 

▶️ 01-02.08 ZR Partynice

 

 

 

▶️  31.07-02.08 MPP Solec Kujawski 

 

 

▶️ 08-09.08  ZR Aromer 

 

 

▶️ 14-16.08  CDN Rybnica 

 
 
 

▶️ 15-16.08  ZR Koryta 

 

 

 

▶️16.08 ZR CSJ Chraboły

 

 

 

▶️ 21-23.08 MP MM PP Kuców Barłomino

 

 

 

▶️ 21-23.08  CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 21-23.08 OMŚL  Zbrosławice

 

 

▶️ 22-23.08 ZR JKS Beckersport  

 

 

▶️ 28-30.08 MDŚ Biały Las

 

 

▶️ 29-30.08 ZR   Radzionków  

 

 

▶️ 29.08 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

▶️ 29.08 MO ZR KSJ Zagozd