WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Frederic Wandres wygrał GP - Memoriał Dr Wojtka Markowskiego i kwalifikację do Pucharu Świata w Zakrzowie 28/10/18

 

WYNIKI Grand Prix - Memoriał Dr Wojtka Markowskiego 

1m. Frederic Wandres GER DUKE OF BRITAIN   74,457%  video

2m. Fabienne Müller-Lütkemeier  GER FABREGAZ  71,783%   video 

3m. Tosca Visser Van Der Meulen NED ASTHER DE JEU  69,565% video 

4m. Boaventura Freire POSAI BABA PLUS  69,457%  video 

5m. Marcus Hermes GER ZINQ CABANAS FH  69,391% 

 

WYNIKI World Cup GP Freestyle 

1m. Frederic Wandres GER DUKE OF BRITAIN   79,610%   

2m. Fabienne Müller-Lütkemeier  GER FABREGAZ  77,850%   

3m. Boaventura Freire POSAI BABA PLUS  75,835%

4m. Tosca Visser Van Der Meulen NED ASTHER DE JEU  75,160%

5m. Marcus Hermes GER ZINQ CABANAS FH  75,060%

 

W zawodach CDI-W  po przerwie z powodzeniem wystartowała Żaneta Skowrońska - Kozubik na ROMANTIC P uzyskując w GP 65,552%  ( video poniżej ) i w GPF 69,075%


Ida Persson ze Szwecji najlepsza w rundzie juniorskiej w Zakrzowie 28/10/18

  

Maja Jankowska                                           Julia Rogowska 

 

Ida Persson na  TAGO  wygrała wszystkie konkursy rundy CDIJ rozgrywane pod patronatem powiatu kędzierzyńsko - kozielskiego o nagrody firm Janpol i Multimedia Polska. W rundzie juniorskiej startowały dwie Polskie pary Julia Rogowska na DA CAPO 163 i Maja Jankowska na CANDY BOY

 

WYNIKI TEAM TEST 

WYNIKI IND TEST 

WYNIKI FINAL FREESTYLE 

 


CDIP Zakrzów 2018 - Lucie-Anouk Baumgürtel nie do pokonania !

 

Rundę CDIP o nagrodę FAIR PLAY w świetnym stylu wygrała Lucie-Anouk Baumgürtel z Niemiec dosiadająca w zawodach dwóch koni  CLASSIC DREAM FH i ZINQ CORIANDER FH. W rywalizacji CDIP startowały dwie Polki Tatiana Bierieżnow (trener Katarzyna Łukasik) i debiutująca na międzynarodowej arenie Karolina Czyż (trener Grażyna Hucz).  Tatiana Bierieżnow dosiadająca GLUCKSPILZ uzyskała świetne wyniki na poziomie 68-70%, dobrze rokujące na przyszły sezon.

 

WYNIKI TEAM TEST 

WYNIKI IND TEST
WYNIKI FINAL FREESTYLE 


CDI Zakrzów 26-28.10.18

 

WYNIKI        zamówienia zdjęć Łukasz Kowalski


Daniel Bachmann Andersen z Danii na Blue Hors Zack wygrał I etap rywalizacji o Puchar Świata w Herning

 

21/10/18  

FEI World Cup Freestyle 1m. Daniel Bachmann Andersen DEN Blue Hors Zack  83,375%

19/10/18

Zibrasport Grand Prix   1m. Cathrine Dufour DEN  Bohemian 76,587% 


Debiut roku ! Przemysław Kozanowski i Zome ZIn - przebojem zawodów w Herning !

20/10/18

Reprezentant Polski Przemysław Kozanowski z powodzeniem zadebiutował na międzynarodowej arenie podczas CDI3 w Herning z nowym koniem ZOME ZIN /  Blue Hors Zack x Florestan I / będącym własnością Edwarda Ratyńskiego. 

Para w konkursie PSG i INTER I osiągnęła wyniki powyżej 70% zajmując trzecie miejsca. 

PSG   70,627%     Inter I 71,088%


Do wynajęcia - stajnia koło Lublina

 

kontakt +48  605 552 880

 

Jabłonna koło Lublina. Stajnia do wynajęcia 900m / 70m  x 12,8 / Dobry dojazd, urokliwa okolica, park, pałac, spokój. Wszelkie warunki wynajmu do uzgodnienia indywidualnie.  więcej 


Szkolenie z Iloną Janas - Łąck 10-11 XI 2018


ZR Biały Las 29-30 września 2018 wyniki / galeria Katarzyna Broda

WYNIKI

Finał Pucharu Wielkopolski 2018 - końcowy ranking 23/09/18

W Pucharze w kategorii Młodzików ostatecznie miejsce pierwsze zajęła 10-letnia Jolanta Kóska (KJ Agro-Handel Śrem) przed Marią Karnabal (KJ Podkowa Gruszczyn), a na miejscu trzecim uplasowały się ex equo po zaciętej walce Taja Zoll (KJ Pony Jumping Team) i Paulina Sawicka (SJ Baborówko).

Wśród Juniorów na Kucach najlepsza okazała się Dominika Siudzińska (JUKS Abakus Kaczyna), a miejsca następne zajęły Julia Walorek (KJ Podkowa Gruszczyn) oraz Natalia Sobecka (KJ Liljówka Stęszewko).

W sporej grupie Juniorów na Dużych Koniach zwyciężyła Maya Paszkiewicz (KJ Podkowa Gruszczyn) przed Natalią Głębowską (KJ Gołębin Stary) i Zuzanną Augustyniak (KJ Michałówka). 

W nowej w tym roku kategorii Open miejsce pierwsze wywalczyła Katarzyna Woźniak (KJ Podkowa Gruszczyn), miejsce drugie Klara Woźnicka (KJ Złoty Rubin), a miejsce trzecie – Anna Śledzik (SJ Baborówko).

Wśród Seniorów zwyciężyła juniorka Klara Woźnicka (KJ Złoty Rubin), na miejscu drugim uplasowała się Anna Śledzik (SJ Baborówko), a na miejscu trzecim – Agata Kaczmarek (KJ Michałówka).

KOŃCOWY RANKING PUCHARU WLKP 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko