W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

 

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 

 

21.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

21-22.07 Danwood Koczargi Nowe ZR i T 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

WYNIKI CDI4 Achleiten - Aleksandra Szulc wygrywa na Breakdane

11/06/17

 


ZR Wielka Lipa 10-11 czerwca 2017 WYNIKI

11/06/17 

 

WYNIK ZAWODÓW  70.909% L3  Katarzyna Kuriata / Dominquez / KS Arkadia Wielka Lipa


Rishat Sabitov wywiad

Wywiad z reprezentantem Polski Rishatem Sabitov. 

 

 

06/06/17

 

Rishat Sabitov - rocznik 1989, członek Kadry Narodowej w Ujeżdżeniu, na co dzień zawodnik KJ Janowice, właściciel marki GPhorse - produkującej paki jeździeckie.  W 2016 roku z powodzeniem zadebiutował w konkursach Grand Prix na wyszkolonym przez siebie 12 letnim wałachu polskiej hodowli - Azzaro. 


Kampinowskie Spotkania Jeździeckie 2017 III etap Koczargi Nowe 03/06/17 WYNIKI

05/06/17

 

WYNIK ZAWODÓW  66,288 % P2    Ewelina Kwietowicz / KJ Golden Dream / Favola di Notte


CDI4 Achleiten 8-11 czerwca 2017 - Reprezentacja Polski, podręczne linki

Reprezentacja Polski :

Żaneta Skowrońska, Aleksandra Szulc, Rishat Sabitov,  

Urszula Krzewicka, Jagoda Dąbrowska  

05/06/17

 


ZR Koryta Golden Horse 3-4 czerwca 2017 WYNIKI

WYNIK TURNIEJU  68,158% / L1 - Klaudyna Pisarska SS Golden Horse / Draweltino 

04/06/17

 

 


Barbara Maj i Wiktoria Zmarzly - Amatorski Mistrzynie Polski - Zakrzów 4/06/17

SENIORZY

złoto - Barbara Maj / DIvers /  136,344%

srebro - Magdalena Tomków - Bednarska / Quirin 9 / 135.457 %

brąz - Barbara Skrzyniarz / Saracen / 131,260 % 

 

JUNIORZY 

złoto - Wiktoria Zmarzły / Krus / 132,225 %

srebro - Julia Peterok / Akcent / 128,825 %

brąz - Małgorzata Malkusch / Demeter / 126,188 %

04/06/17

 


Rozkład Jazdy 01-04 czerwca 2017

CDI3 / CDIU25 Uggerhalne DEN    livestream 

/ Mateusz Cichoń, Ilona Janas

02.06.17 Finał U25   Mateusz Cichoń  / Herzregent 2 66,205 %

02.06.17 Inter I   Ilona Janas / Lord Django / 66,369 % 

01.06.17 CDIU25 Grand Prix Mateusz Cichoń / Herzregent 2 / 65,349 % - 4 miejsce 

01.06.17 PSG CDI3  Ilona Janas  / Lord Django /  65,816 % 

 

CDI4 / Y / J / P  Roosendaal  NED 

/ Magdalena Jura, Aleksandra Lesner, Oliwier Weston, Klaudia Hałeła

03.06.17 CDI4 GPF Magdalena Jura / Emilio 68,675% - 9 miejsce - rekord życiowy GPF

03/06/17 CDIY IND Aleksandra Lesner / Wohklang U 61.623 %

03.06.17 CDIP Individial Klaudia Hałeła / Buttini 60,081%

02.06.17  CDIJ Ind  Oliver Weston / Ibis 63,860 %

02.06.17  CDIP  Team Teast   Klaudia Hałeła / Buttini  65,214%

01.06.17 Grand Prix CDI4 Magdalena Jura / Emilio  65,800 % - rekord 

01.06.17 Team Test CDIJ Oliver Weston / Ibis / 65,225% 

01.06.17 Team Test CDIY Aleksandra Lesner / Wihlklang U  61,711

 


Aleksandra Lesner ( Profi ) i Laura Słomiany ( Amator ) - Akademickie Mistrzynie Polski w Ujeżdżeniu 2017


Rozkład Jazdy 25-28 maja 2017

CDI5 München Riem GER  / Aleksandra Szulc, Przemysław Kozanowski /

zgłoszenia      livestream

 

GRAND PRIX FREESTYLE 

8m. Aleksandra Szulc / Rumba Hit 69.275%

 

GRAND PRIX SPECIAL

6m. Przemysław Kozanowski / Belcanto 34 / 64.314%

 

GRAND PRIX CDI5 

11m. Przemysław Kozanowski / Belcanto 34 / 67.120% 

13m. Aleksandra Szulc / Rumba Hit / 66.080%


CDI4 Hamburg GER  / Katarzyna Milczarek /   zgłoszenia       livestream

GRANDR PRIX CDI4 

22 miejsce Katarzyna Milczarek / Dzeko / 62,580%   


AMP Radzionków 


ZO Michałowice


ZR Łojewo 


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

 

08.07  ZR Radzionków

 

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice

 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice