W tym tygodniu :
 
Magdalena Jura 
 
 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

26.05  ZR Łojewo 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka

 

 

 

27.05 Cichoń Dressage Pro Cup Radzionków  

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Anna Maria Wojtkowska - najlepszą Polską parą turnieju w Máriakálnok 27-30.04.17

02.05.17 

 


ZR i T Drzonków 29-30 kwietnia 2017 WYNIKI

01/05/17 

 

 

WYNIK ZAWODÓW - 70,834 % N4 / Mia Charlotta - Bachus /   GER / Gina Lisa 


ZR i T Swoszowice 29-30.04.17 - WYNIKI

01/05/17 

 

 

WYNIK ZAWODÓW - 66,439% / P2 / Piotr Rachwał / My Funny Valentine / Equues


ZR i T Stajnia Jarużyn 30.04.17 - WYNIKI

30/04/17 

 

WYNIK ZAWODÓW 65,340% Michalina Matuszak / Kryształ J / L2 / KJ Stajnia Jarużyn 


Rozkład Jazdy 26.04. - 01.05.17

 

CDI4 Hagen GER  / Aleksandra Szulc / Rumba Hit / 

28/04/17  g. 13.36  Grand Prix  CDI4  - 25 miejsce 66,300% 

 

CDIY Saumur FRA Joanna Tragarz / Harvard K / 

30/04/17  2 miejsce 70,542%  Final  

29/04/17 2 miejsce 70,395 % - Indyvidual Test 

27/04/17  - 9 miejsce 66,360 %  CDIY Team Test   

 

CDIOJ / CDIY / CDIP Mariakalnok HUN 

Żaneta SkowrońskaAleksandra Lesner, Joagoda Dąbrowska, Wiktoria Hanczewska, Małgorzata Kowalska, Anna Maria Wojtkowska, Zofia Baran, Klaudia Hałeła, Julia Szymańska / 

 

01.05.17 

 

CDIOJ Final    Anna Maria Wojtkowska POL / Pascal - 6 miejsce 67,625%

CDIOJ Final     Jagoda Dąbrowska POL / Attack With Me - 9 miejsce 64,825% 

CDIOJ  Final    Małgorzata Kowalska POL / Raikan's Son - 10  miejsce 64,125%

 

30.04.17

CDIOJ Indyvidual  Anna Maria Wojtkowska POL / Pascal  - 6 miejsce 66,798%

CDIOJ Indyvidual  Małgorzata Kowalska POL / Raikan's Son - 7 miejsce 64,693%

CDIOJ  Indyvidual Jagoda Dąbrowska POL / Attack With Me - 9 miejsce 62,105% 

CDIP Final  Klaudia Hałeła POL / Buttini - 9 miejsce 64,708% 

CDIY Final  Aleksandra Lesner POL / Wolhklang U - 8 miejsce 62,825% 

CDI-W World Cup   Żaneta Skowrońska POL / Love Me - 10 miejsce 64,82% % 

 

29.04.17

CDIY Indyvidual   Aleksandra Lesner POL / Wohlklang U - 8 miejsce 63,105 

CDIP Indyvidual   Klaudia Hałeła POL / Buttini - 12 miejsce 64,512%

CDIP Indyvidual   Zofia Baran POL / Summersby - el 

CDI-W Grand Prix  Żaneta Skowrońska POL  / Love Me - 8 miejsce 66,520% 

CDIJ Individual  Wiktoria Hanczewska POL / Da Capo - 14 miejsce 64,123% 

CDIJ  Individual  Julia Szymańska / Sylvester  - 15 miejsce 64,123% 

CDIOJ  Puchar Narodów 4 miejsce   Jagoda Dąbrowska POL / Attack With Me 63,568%

CDIOJ Puchar Narodów 4 miejsce  Małgorzata Kowalska POL / Raikano's Son 61,216%

CDIOJ Puchar Narodów 4 miejsce  Anna Maria Wojtkowska POL / Pascal 67,054%

 

28.04.17

CDIP Team Test  Klaudia Hałeła POL / Buttini   - 13 miejsce 61,115%

CDIP Team Test  Zofia Baran POL / Summersby - 14 miejsce 60,897% 

CDIJ  Team Test  Wiktoria Hanczewska POL / Da Capo - 17 miejsce 61,482%

CDIJ Team Test Julia Szymańska POL / Sylvester - 18 miejsce 61,396% 

CDIY Team Test  Aleksandra Lesner Pol / Wohklang U - 9 miejsce 56,886% 

 

CDIU25 Mannheim GER Tomasz Jasiński / Dzeko / - wycofany

 


Oficjalnie. Mistrzostwa Polski Seniorów, U-25, Młodych Jeźdźców, Juniorów i Dzieci w Ujeżdżeniu - 14-17 września 2017 Janów Podlaski.

27/04/17

Zarząd PZJ w dn. 21.04.17 jednogłośnie zatwierdził termin Mistrzostw Polski w Ujeżdżeniu. Zawody odbędą się w dn. 14-17.09.2017 na terenie urokliwej Stadniny Koni Arabskich w Janowie Podlaskim. 

Uchwała Zarządu 

 


Towarzyskie i Regionalne Zawody w Ujeżdżeniu i I Eliminacja Pucharu Wielkopolski w Ujeżdżeniu 201 7 - wyniki Jeziorki 22/04/17

27/04/17 

 

WYNIK ZAWODÓW - Dominika Hendzel / Wiking PP / Podkowa Gruszczyn 72,500 % / P3

 


HZO / HZR Lewada Zakrzów 22-23 kwietnia 2017 WYNIKI

WYNIK TURNIEJU ZO

 Żaneta Skowrońska / Love Me / 67,300% / GP

 

WYNIK TURNIEJU ZR   - Mateusz Pola / Dominator P / 71,023% / L3 

24/04/17

 


Tomasz Jasiński w CDIU25 Mannhaim 29.04-01.05.17

25/04/17 

 


Joanna Tragarz w CDIY Saumur 27-30.04.17

Joanna Tragarz wystartuje w dn. 27-30 kwietnia 2017 w zawodach CDIY w Saumur we Francji.

Do Saumur przyjedzie ponad 200 koni z 20 państw rywalizować w zawodach CDIO / CDI / CDIU25 / CDIYH

 

 

 


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

 

Maj 2018

 

30.04-02.05 ZO Łężkowice 

propozycje

 

01-02.05 ZR Biały Las 

 

 

01.05  ZR i T Stajnia Las Pegaz Łódź 

 

 

03-05.05 CDI-W CDIOJYP CDICh Mariakalnok HUN 

 

 

05-06.05 Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 

 

 

 

06.05 ZR Koryta 

 

 

05-06.05 ZR Bik Gieniusze

 

 

05-06.05 ZR Solec Kujawski  odowołane

 

 

11-13.05 ZO Rybnica

 

 

12.05  KSJ Sowia Wola  link 

 

 

12.05  ZRiT Grudziądz 

 

 

13.05 ZR Płochocin 

 

 

13.05 ZR OSK Lipce 

 

 

18-20.05 ZO Ochaby  link

 

 

19-20.05 ZO Moszna  link

 

 

19-20.05 ZR KJ Ostoja 

 

 

19-20.05 ZR Barłomino

 

 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka

 

 

27.05 Cichoń Dressage Pro Cup Radzionków  

 

 

 

Czerwiec  2018 

 

01-03.06 Akademickie MP - organizator UŚ Katowice Lider Radzionków 

 

1-3.06 ZO Kwieki eOOM 

 

02.06  ZT  KSJ 

 

02-03.06  ZRiT Ostoja Pustków

 

03.06 ZR Szczecin Osów 

 

08-10.06 KJ Facimiech eOOM

 

08-10.06 CDN Drzonków 

 

09-10.06 ZRiT Koryta 

 

16-17.06 ZT Jeziorki 

 

17.06  ZT Brzózki 

 

22-24.06 ZO Michałowice 

 

23.06  ZRiT Mysłowice 

 

23-24.06 eOOM Poczernin 

 

23-24.06 ZR Janów Podlaski

 

30.06 ZR STajnia Las Pegaz Łó∂ź 

 

30.06-01.07 eMPMK Biały Las

 

30.06-01.07  eOOM Jeziorki  

link 

 

30.06-01.07  ZR Truskolasy 

 

 

 

 

 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-08.07 CDI Ochaby 

 

05-08.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice 

 

14-15.07  ZR KJ Ostoja 

 

14.07 ZR Stajnia Las Pegaz 

 

21-22.07 ZT Stare Babice 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

25-29.07 ME U25 Roosendaal

 
 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
27-28.07 MR Barłomino Mistrzostwa Pomorza 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
29.07 ZR Baborówko link
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
03-05.08 ZO Solec Kujawski 
 
 
09-12.08 ME Pony Bishop Burton 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice