W tym tygodniu :
 
Magdalena Jura 
 
 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

26.05  ZR Łojewo 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka

 

 

 

27.05 Cichoń Dressage Pro Cup Radzionków  

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

CDI3 Mińsk 2017 - Rishat Sabitov drugi - życiowe wyniki ! 23/04/17

 

GRAND PEIX SPECIAL 23/04/17 

1m. Hanna Karasiova BLR / Zodiak / 70,490 %

2m. Rishat Sabitov POL / Azzaro / 68,784 % - najlepszy życiowy wynik w GPS

 

GRAND PRIX 22/04/17

1m. Hanna Karasiova BLR / Zodiak / 68,100%

2m. Rishat Sabitov POL / Azzaro / 66,600% - najlepszy życiowy wynik w GP 

 


Agnieszka Kolek - Kowieska, Agata Sawicka i Alicja Sikona - halowymi Mistrzyniami Województwa Lubelskiego w Ujeżdżeniu - Janów Podlaski - 22/04/17


V KAMPINOSKIE SPOTKANIA JEŹDZIECKIE - Koczargi Nowe - zawody towarzyskie 22/04/17 wyniki

22/04/17

 

 

 

 


I Edycja Wiosennego Pucharu Łojewo 2017 - WYNIKI - 22/04/17

22/04/17

 

 

 

 


Aleksandra Szulc w CDI Hagen 2017

  

21/04/17 

 


Máriakálnok 28.04-01.05.2017 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia

21/04/17

Máriakálnok 2017 - Reprezentacja Polski 

Żaneta Skowrońska, Aleksandra Lesner, Jagoda Dąbrowska, Wiktoria Hanczewska, Małgorzata Kowalska, Anna Maria Wojtkowska, Zofia Baran, Klaudia Hałeła, Julia Szymańska. 

 

 


Życiowy wynik Przemysława Kozanowskigo - 68,480% - drugi w Grand Prix CDI3 Wr Neustadt 15/04/17

WYNIKI

 

 


Mateusz Cichoń i Darling's Dream - 68,474% - 2 miejsce Inter II CDIU25 Wr Neustadt AUT 14/04/17

WYNIKI

 

 


OOM 2017 - kwalifikacje - regulamin PZJ

Zawody eliminacyjne w regionach :

 

REGION I  - Pomorskie   19 - 21 maja 2017 - Kwieki 

REGION  II - Mazowieckie  24-25 czerwca 2017  - Gajewniki

REGION  III -  Małopolskie  27-28 czerwca 2017 - Glinik Zaborowski 

REGION IV - Wielkopolski  - 24-25 czerwca  2017 -  Skibno

 

13/04/17

 

 


Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza / ZRiT Podkowa Leśna 09/04/17

Akademicka Mistrzyni WiM  2017 - Prof

Dominika Woldan - Witax / Vistula

 

Akademicka Mistrzyni WiM 2017  - Amator

Ada Kopeć / Klara / AWF W-wa   

 

WYNIK ZAWODÓW  - Dominika Woldan /  Allegro / P2 - 68,409% 

 

 

Na zdjęciu : Allegro ze szczęśliwą właścicielką - Karoliną Borys.

WYNIKI ZAWODÓW    11/04/17

 


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

 

Maj 2018

 

30.04-02.05 ZO Łężkowice 

propozycje

 

01-02.05 ZR Biały Las 

 

 

01.05  ZR i T Stajnia Las Pegaz Łódź 

 

 

03-05.05 CDI-W CDIOJYP CDICh Mariakalnok HUN 

 

 

05-06.05 Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 

 

 

 

06.05 ZR Koryta 

 

 

05-06.05 ZR Bik Gieniusze

 

 

05-06.05 ZR Solec Kujawski  odowołane

 

 

11-13.05 ZO Rybnica

 

 

12.05  KSJ Sowia Wola  link 

 

 

12.05  ZRiT Grudziądz 

 

 

13.05 ZR Płochocin 

 

 

13.05 ZR OSK Lipce 

 

 

18-20.05 ZO Ochaby  link

 

 

19-20.05 ZO Moszna  link

 

 

19-20.05 ZR KJ Ostoja 

 

 

19-20.05 ZR Barłomino

 

 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka

 

 

27.05 Cichoń Dressage Pro Cup Radzionków  

 

 

 

Czerwiec  2018 

 

01-03.06 Akademickie MP - organizator UŚ Katowice Lider Radzionków 

 

1-3.06 ZO Kwieki eOOM 

 

02.06  ZT  KSJ 

 

02-03.06  ZRiT Ostoja Pustków

 

03.06 ZR Szczecin Osów 

 

08-10.06 KJ Facimiech eOOM

 

08-10.06 CDN Drzonków 

 

09-10.06 ZRiT Koryta 

 

16-17.06 ZT Jeziorki 

 

17.06  ZT Brzózki 

 

22-24.06 ZO Michałowice 

 

23.06  ZRiT Mysłowice 

 

23-24.06 eOOM Poczernin 

 

23-24.06 ZR Janów Podlaski

 

30.06 ZR STajnia Las Pegaz Łó∂ź 

 

30.06-01.07 eMPMK Biały Las

 

30.06-01.07  eOOM Jeziorki  

link 

 

30.06-01.07  ZR Truskolasy 

 

 

 

 

 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-08.07 CDI Ochaby 

 

05-08.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice 

 

14-15.07  ZR KJ Ostoja 

 

14.07 ZR Stajnia Las Pegaz 

 

21-22.07 ZT Stare Babice 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

25-29.07 ME U25 Roosendaal

 
 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
27-28.07 MR Barłomino Mistrzostwa Pomorza 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
29.07 ZR Baborówko link
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
03-05.08 ZO Solec Kujawski 
 
 
09-12.08 ME Pony Bishop Burton 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice