WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Wywiad z Jarosławem Wierzchowskim 23/03/18


Wywiad z Żanetą Skowrońską - Kozubik 23/03/18


Wywiad z Mateuszem Cichoniem 23/08/15


Mateusz Cichoń na Herzregent z wynikiem 68,100% wygrał Grand Prix HZO w Michałowicach 23/03/18

WYNIKI    23/03/18


Ilona Janas, Aleksandra Lesner, Alicja Pachulska, Tatiana Bierieżnow, Zofia Baran i Nadia Peruga - zwycięzcami I półfinału Halowego Pucharu Polski w Michałowicach 2018

23/03/18     

 

 


Mateusz Cichoń przebojem konkursów otwarcia HZO w Michałowicach 22/03/18

 

Mateusz Cichoń z KJ Lider Radzionków  w świetnym stylu z wynikim dnia 69,079% wygrał konkurs CS1 Inter II na HERTZREGENT  a na CASSIDY był najlepszy w P1 z wynikiem 65,300. W pozostałych konkursach triumfowali : Natalia Garbowska ( P3 kuce 65,875), Katarzyna Popiołek  (CC1 65,370), Julia Bilicka ( N4kuce 65,231) , Liwia Misztal (N4 65,324) i Julia Szymańska (C3 64,123). 

video Mateusz Cichoń i Hertzregent

WYNIKI CZWARTEK 22/03/18


Ranking PZJ za 2017 r.

21/03/18 

 


Halowy Puchar Polski 22-25 marca 2018 KJK Szary Michałowice


Otwarty Halowy Puchar Śląska w Ujeżdżeniu 17-18 marca 2018

Zwycięzcy Otwartego Halowego Pucharu Śląska w Ujeżdżeniu - Zbrosławice 2018 

 

Seniorzy - Michalina Cieślar

Open - Maciej Wiórek 

Juniorzy Mł - Maciej Wiórek 

Juniorzy Mł kuce - Marta Gąsienica-Roj

Młodzicy - Agata Paczyna i Maria Kulawik

Amator - Martyna Biadacz

fot. Łukasz Kowalski 

 


Wyniki HZR / HZT Poczernin 17-18 marca 2018

Agata Kamionka - Flak na Desert Rose wygrała oba konkursy rundy C .

Fot. Magda Pocztowska 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

 

MP Radzionków  12-15.09 

 

 

 

ZO eMPMK Radzionków  12-15.09 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

ZR Gieniusze 15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 21-22.09

 

 

Mistrzostwa Podlasia Supraśl 21-22/09

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

 

HZO Leszno 04-06.10.

 

 

 

Halowy Puchar Polski Amatorów ZR Łąck 04-06.10 

 

 

 

CDI Zakrzów 25-27.10.

 

 

 

HZR Biały Las 27.10.

 

 

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

 

ZR Żywiec 9-10.11

 

MP Para Sopot 9-11.11

 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

 

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł