CDICh Lipica SLO

Sophie May 

 

 

 

CDN Ochaby

 

 

ZR Podkowa Leśna 25.05 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Anna Blomgren na Torveslettens Quattro najlepsza w GPS w Genewie 10/12/17

 

Grand Prix Special  

1m. Anna Blomgren SWE Torveslettens Quattro   72,137%

 


Isabell Werth wygrała GP i GPF w Genevie 10/12/17

 

 


Dorothee Schneider nie do pokonania w Salzburgu 10/12/17

 

Grand Prix Freestyle FEI World Cup  / startowało 12 par /  10.12.17

1m. Dorothee Schneider GER / Sammy Davis Jr  83,415%

10m. Katarzyna Milczarek POL / Dzeko  71,990%

 

Grand Prix CDI-W   / startowało 13 par /    09.12.17

1m. Dorothee Schneider GER / Sammy Davis Jr  78.120 %

8m. Katarzyna Milczarek POL / Dzeko  68,940%


Finał B KPMG Dressage Cup dla Katarzyny Łukasik

Katarzyna Łukasik na E.Smaragd wygrała finał B Cavalliada KPMG Dressage Cup w Poznaniu 03/12/17 

 


HALOWY PUCHAR POLSKI w Paraujeżdżeniu 1-2 XII 2017 Poznań WYNIKI

Podium HPP - Maciej Bigaj - Monika Bartyś - Mariusz Woszczek 

fot Kornelia Błaszkiewicz 

 


Final KPMG Cavaliada Poznan 2017 dla Ilony Janas

Ilona Janas na Lord Django  w świetnym stylu wygrała Finał  KPMG Cavaliada Dressage Cup w Poznaniu z wynikiem 69,125%  .

03/12/17 

 


KPMG Cavaliada Dressage Cup Inter I o2/12/17

02/12/17

Ilona Janas na Lord Django z wynikiem 70,570 % wygrała konkurs Inter I. 

fot.  Kornelia Błaszkiewicz Fotografia

 


KPMG Cavaliada Dressage Cup PSG o1/12/17

Pierwszy konkurs PSG podczas turnieju KPMG Cavaliada Dressage Cup pod patronatem dressage24.pl w świetnym stylu wygrał Tomasz Jasiński na klaczy SHOSHOLOZA z wynikiem 70,044 %, drugie miejsce zajęła Ilona Janas na LORD DJANGO  z wynikiem 68,947%   Trzecia w konkursie była Emilia Jach na AQSEL - 67,281%. 

fot Kornelia Błaszkiewicz Fotografia 

01/12/17


KPMG Dressage Cavaliada Poznań 1-3 XII 2017 - zgłoszenia


ZGŁOSZENIA 

 

PROGRAM / WYNIKI 

 

PROPOZYCJE 

REGULAMIN KPMG Dressage Tour 2017/18

 

zamówienia zdjęć  Kornelia Błaszkiewicz Fotografia   biscuit@vp.pl

 


Halowe Mistrzostwa Śląska Zbrosławice 25-26 listopada 2017

Mistrzowie : 

 

Seniorzy - Alicja Pachulska / Bentamo 2 / Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry 

Open - Piotr Rachwał / My Funny Valentine / KJ Equees Węgrzyce

Juniorzy - Wiktoria Loska / Dobry Duch / KJ Profit Orzesz

Juniorzy Młodsi - Maciej Wiórek / Heliopolis  / Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry 

Dzieci na kucach - Natalia Garbowska / Luna / LKJ Lewada Zakrzów 

Amatorzy - Martyna Motyka / Figo S / BPK ŚLĄ

 

26/11/17

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

ZR Jarużyn 18.05

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

regulaminy AMP 

 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

 

ZR Książ 01.06.

 

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

 

eOOM ZO Solec Kujawski  08-09.06 

 

 

ZR Żywiec 7-9.06 

 

 

 

ZR Świecie 15.06 

 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

 

Brzózki MR amator 16.06

 

 

 

ZR Radzionków 15-16.06

 

 

 

CDI CDN  Sopot 20-23.06.2019 

propozycje 

 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 28-30.06.2019 

 

 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ZR Żywiec 13-14.07.

 

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł