W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

 

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 

 

21.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

21-22.07 Danwood Koczargi Nowe ZR i T 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

ZO eOOM Kwieki 19-21 maja 2017 - zgłoszenia, podręczne linki

16/05/17

 

 

 

 


Rybnica 2017 - Galeria @faraa Katarzyna Broda


ZT Amigo Będzin - 13/05/17 WYNIKI

14/05/17 

 

WYNIK ZAWODÓW - Julia Kuzak / Epril oo / BPK / 65,000% / L4


ZR OSK Gdańsk Lipce - 14/05/17 - lista startowa

14/05/17 

 


Puchar Wielkopolski 2017 - ranking po II etapach

Juniorzy na Kucach - Dominika Hendzel / Podkowa Gruszczyn

Młodzik na Kucach - Maria Karnabal / Podkowa Gruszczyn

Juniorzy i Juniorzy Młodsi - Marika Jankowiak / Podkowa Gruszczyn

Seniorzy - Nowakowski Tomasz / UKS Fiord

10/05/17

 


100 lat Młodej Parze !! Izabela Dyrek już Matuszewska !! Gratulacje !


ZO Rybnica 12-14 maja 2017 zgłoszenia, program, podręczne linki

09/05/17 

 


O drodze po marzenia - wywiad z Magdaleną Jurą

08/05/17 Wywiad z Magdaleną Jurą, zawodniczką KJ Lewada Zakrzów, reprezentantką Polski, która od tego sezonu z powodzeniem startuje w konkursach Grand Prix na europejskich arenach, spełniając swoje marzenia. 

 

 


ZT Grudziądz 07/05/17 WYNIKI

07/05/17 

 

WYNIK ZAWODÓW - 63,200 % P1 / Konrad Hołodiuk / Replika / KJ Palmowski 


Podlaska Liga Jeździecka 2017 - I etap zawody KJ Ostoja Chraboły 01 maja 2017 WYNIKI

07/05/17 

 

WYNIK ZAWODÓW - 64,500 %  / P1 / Karolina Kułak / Marsylia / KJ Popławce 


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

 

08.07  ZR Radzionków

 

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice

 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice