WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Lena Czekańska i Marta Gąsienica Roj wygrały eliminacje do OOM w Facimiechu 10/06/18

Kolejne eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady w Ujeżdżeniu, które odbyły się w Facimiechu wygrały :

Konie - Lena Czekańska / LKJ Ochaby / Victory / trener - Żaneta Skowrońska-Kozubik

Kuce - Marta Gąsienica-Roj / KJK SZARY Michałowice / Denero PP / trener Urszula Śliwa
 

 

Lena Czekańska i Agata Tucka-Marek

 


ZR Łojewo - wyniki 10/06/18

10/06/18 

 

Olga Masłowska i Just Love hod. Remigiusza Masłowskiego - 70,789 - wynik turnieju 


Kucykowe MP już za miesiąc !


Zuzanna Haber i Stanisław Stołowski wygrali Akademickie Mistrzostwa Polski w Radzionkowie 03/06/18

Podium AMP Profi    fot Julia Świętochowska - photography

1m Zuzanna Haber, 2m. Hanna Suchan,  3m. Julia Moczak 

 

 


Danuta Kosecka przebojem zawodów, Maja Baranowska i Martyna Ossowska najlepsze w eliminacjach do OOM 05/06/18

0/06/18  

 


Machnice. Ilona Janas i Lord Django nie do pokonania, Aleksandra Szulc siedem startów powyżej 70%, przebojowe juniorki na kucach Zofia Baran i Natalia Plata. 28/05/18

 

Machnice 25-27 maja 2018 

Galeria / wyniki / podsumowanie zawodów czytaj dalej. 

fot. Katarzyna Broda 


Zawody w Łojewie pod dyktando Olgi Masłowskiej 28/05/18

Olga Masłowska na wyhodowanym przez Remigiusza Makowskiego Just Love / Solaris x Jasmin / uzyskała najlepszy wynik zawodów - 69,211 w konkursie L1, na drugim koniu Alex, zawodniczka JKS Rywal z wynikami powyżej 66% wygrała oba konkursy klasy P.

WYNIKI TURNIEJU     28/05/18 

 


Cichoń Dressage Pro Cup 28 maja 2018

W Radzionkowie w zawodach Cichoń Dressage Pro Cup triumfowali :

 

Roxana Słomiany - C1 / 64.191%

Jolanta Tarczyńska - N1 / 61.625%

Katarzyna Klein-Fryc - P1 / 65.000%

Agnieszka Zdunek - L2 / 65.454% - wynik zawodów 

Agnieszka Zdunek - L1 / 64.210%

28/05/18 

 

 

 

 


eMPMK Moszna 19-20 maja 2018

 

Jan Gawecki i HEILINE'S ZANZIER 8,6pkt  - eMPMK  

20/05/18 

 


Ochaby 19-20 maja 2018

Grand Prix CDN w Ochabach wygrał Tomasz Kowalski na IGLESIAS VAN HET BEVRIJDTHOF ( na zdjęciu )  z wynikiem 66,267%  W MR najlepiej jeździła Katarzyna Popiołek na GALAPAGOS w rundzie młodzieżowej Dagmara Kopeć na BUTTERFLY, w rundzie juniorskiej Hanna Suchan na HAITI, w rundzie dzieci Maciej Wiórek na HELIOPOLIS.

 

20/05/18 fot Łukasz Kowalski 

 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

MAJ 2020 

 

 

 

 

 

CZERWIEC  2020 

▶️ 05-07.06 HZO eOOM Jakubowice 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Radzionków  

 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Zabajka 

 

 

 

▶️ 13-14.06 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️ 13.06 ZR MO Am Stajnia Brzózki 

 

 

 

▶️14.06  ZT Podkowa Leśna  

 

 

  

▶️ 19-21.06 eOOM Biały Las

 

 

 

▶️19-21.06 CDN Ochaby

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Aromer / Koryta 

 

 

 

▶️ 21.06 ZRiT Łojewo 

 

 

 

▶️ 26-28.06 eOOM Kwieki 

 

 

 

▶️27-28.06 ZR JKS Beckersport 

 

 

 

 

LIPIEC

▶️ 04-05.07 ZR Partynice

 

 

▶️ 04.07 ZR Łojewo

 

 

▶️ 10-12.07 MP  Radzionków  

 

 

▶️11-12.07 ZR KJ Ostoja 

 

 

▶️ 15-19.07 ME Pony Strzegom  ODWOŁANE 

 

 

 

▶️ 15.07 ZR Janisze 

 

 

 

▶️18-19.07 ZR MKS Sprząsla 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Koryta 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 

▶️ 01-02.08 ZR Partynice

 

 

 

▶️  31.07-02.08 MPP Solec Kujawski 

 

 

▶️ 08-09.08  ZR Aromer 

 

 

▶️ 14-16.08  CDN Rybnica 

 
 
 

▶️ 15-16.08  ZR Koryta 

 

 

 

▶️16.08 ZR CSJ Chraboły

 

 

 

▶️ 21-23.08 MP MM PP Kuców Barłomino

 

 

 

▶️ 21-23.08  CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 21-23.08 OMŚL  Zbrosławice

 

 

▶️ 22-23.08 ZR JKS Beckersport  

 

 

▶️ 28-30.08 MDŚ Biały Las

 

 

▶️ 29-30.08 ZR   Radzionków  

 

 

▶️ 29.08 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

▶️ 29.08 MO ZR KSJ Zagozd