CDI  Wellington USA 

 

 

Aromeriada Józefin 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

FIONTINI, LORDSWOOD DANCING DIAMOND i DON MARTILLO - Mistrzowie Świata Młodych Koni - Ermelo 06/08/17 WYNIKI

06/08/17

 

 


Mistrzostwa Europy Juniorów / MJ Roosendaal 8-13 sierpnia 2017

Reprezentacja Polski - zgłoszenia - podręczne linki 

fot. Łukasz Kowalski / Julia Świętochowska   05/08/17

 


MŚMK Ermelo. Ilona Janas na Lord Django w Małym Finale 70,094%

fot. Emilia Jach 

 


Polecamy - Beata Stremler - 7 rad


ME Pony 2017 - wyniki końcowe

Reprezentantki Polski indywidualnie ukończyły start w Mistrzostwach Europy Pony w Kaposvar na miejscu 49 - Zofia Baran VIDEO ( na zdjęciu ) i miejscu 56 - Julia Bilicka VIDEO

WYNIKI ME PONY 


Kozanowski, Sabitov, Milczarek w CDI3 Verden 4-6 sierpnia 2017

31/07/17 

 


Mistrzostwa Pomorza 2017 - WYNIKI 30/07/17


ZR Biały Las 29 lipca 2017 - WYNIKI

 

WYNIKI TURNIEJU

 

WYNIK ZAWODÓW - 68,264% CC1 Katarzyna Konarska / Largo / LKS Stragona 

 

Karolina Mazurek / Choco Lady II z wynikiem 67,573  wygrała konkurs C1 ( VIDEO ) 


Relacja z Finału XXIII OOM - Poczernin 2017

 

29/07/17                                                    WYNIKI KOŃCOWE  


Podium XXIII Finał OOM 2017 - Poczernin 23/07/17


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

STYCZEŃ

 

10-11.01  Szkolenie z Beatą Stremler Equeta Dressage 

 

 

 

19-20.01 Aromeriada Józefin

 

 

 

 

Cavaliada  Lublin   31.01 - 03.02.2019

 

 

LUTY 

CDN / CDI Sopot   07-10.02.2019

 

ZR Barłomino 23-24.02.19 

 

 

CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.2019 

 

 

 

MARZEC 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

HZO Zakrzów 8-10.03.2019 

HPP Michałowice 22-24.03.2019 

HZO Łąck - 29-31.03.18

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

MAJ 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

ZO Rybnica 17-19.05.2019

eOOM Radzionków 18-19.05.19

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

ZO Kwieki 31.05-02.06.2019

ZO Jakubowice 06-09.06.2019

CDI Sopot 20-23.06.2019 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

ZO Rybnica 26-28.07.2019 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.2019  

CDN Drzonków 23-25.08.2019

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.2019

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

ZO Koryta 30.08-01.09.2019 

 

 

 

WRZESIEŃ 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.2019 

MPMK Strzegom 19-22.09.2019 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.2019

HZO Łąck 04-06.10.2019

CDI Zakrzów 25-27.10.2019

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201