CDICh Lipica SLO

Sophie May 

 

 

 

CDN Ochaby

 

 

ZR Podkowa Leśna 25.05 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Kolejne młode konie dla Polskiej czołówki

  

02/11/17

 


ReLive FEI World Cup™ Dressage GRAND PRIX Lyon 02/11/17

WYNIKI  02/11/17


CDI-W Lyon 2-3 listopada 2017


CDI Zakrzów - podsumowanie niedzielnych Finałów 29/10/17

 

Konkurs Grand Prix Freestyle zaliczany do rankingu Pucharu Świata wygrała Malene Kohlschmidt Ebbesen z Danii (na zdjęciu). Charlotte Haid Bondergaard ze Szwecji była najlepsza w Finale Małej Rundy, Michaela Taekker z Danii w Finale CDIY Franz Otto Damm  i Henriette Schmidt z Niemiec zdominowali finały CDIJ i CDIP.

Najlepiej dla Polski w niedzielnych finałach o nagrody firm Multimedia, Fair Play, FM Janpol, SK Debno i pod patronatem Województwa Opolskiego jeździli : Julia Bilicka CDIP, Anna Wojtkowska CDIJ, Aleksandra Lesner CDIY, Ilona Janas CDI2 oraz  Katarzyna Milczarek CDI-W.  Gratulacje dla zespołu LKJ Lewada w Zakrzowie za wzorową organizację i miłą atmosferę zawodów. 

29/10/17 

 


CDI Zakrzów - podsumowanie sobotnich konkursów 28/10/17

 

Trzy z pięciu rozegranych w sobotę konkursach w Zakrzowie wygrali reprezentanci Niemiec: Uwe Schwanz był najlepszy w  Grand Prix, w konkursach indywidualnych CDIP i CDIJ pierwsze miejsca zajęli Henriette Schmidt i Franz Otto Damm.  Michaela Taekker z Danii była najlepsza w CDIY a reprezentantka Szwecji Charlotte Haid Bondergaard w Inter I.  

Spośród reprezentantów Polski swoją formą zachwyciły Aleksandra Szulc i Gabriela Jaworska Mazur w konkursie Grand Prix.  Najlepsze wyniki dla Polski w pozostałych konkursach osiągneły Ilona Janas Inter I, Zuzanna Haber CDIY , Anna Wojtkowska CDIJ i Ewa Golubińska w CDIP. Sobotnie konkursy sponsorowały firmy Fair Play, Gerlach, Hof Georgenau, Kamminland i Pferdesport Wintermuhle. 

28/10/17 

 


CDI Zakrzów - podsumowanie piątkowych konkursów otwarcia 27/10/17

 

Pierwszego dnia zawodów CDI w Zakrzowie rozegrano cztery konkursy o nagrody firm Fair Play, Izobud, Optifeed i SK Ochaby.

Dwa konkursy wygrali reprezentanci Niemiec : Henriette Schmidt, Otto Franz Damm. Konkurs rundy młodzieżowej CDIY zakończył się sukcesem   Michaeli  Taekker z Danii a konkurs PSG wygrała Charlotte Haid Bondergaard ze Szwecji. 

W piątkowych konkursach otwarcia  najlepiej dla Polski pojechali : Ilona Janas PSG, Zuzanna Haber CDIY, Anna Wojtkowska CDIJ oraz debiutująca na międzynarodowej arenie  podopieczna trener Anny Świątkowskiej - 13 letnia Ewa Golubińska ( na zdjęciu ). 

27/10/17    

fot. Łukasz Kowalski 

 


CDI Zakrzów - program, zgłoszenia, podręczne linki


Grand Prix CDI-W Herning 21/10/17 g.11.30

 

WYNIKI

Grand Prix CDI-W Herning 2017 

1m. Cathrine Dufour DEN Atterupgaards Cassidy 79.840 rekord GP 

2m. Isabell Werth GER Don Johnson Frh 77,440

3m. Patrik Kittel SWE Delaunay Old 74,940


FEI WORLD CUP™ DRESSAGE 2017/2018

Zawodami w Herning rozpoczynają się kwalifikacje do Pucharu Świata w Lidze Europy Zachodniej. Do Finału Pucharu Świata, który odbędzie się w dn. 13-14 kwietnia 2018 w Paryżu zakwalifikuje się 18 par, które zostaną wyłonione w kwalifikacjach z poszczególnych lig, dwa miejsca przyzna FEI i pewna udziału w Finale może być obrończyni tytułu Isabell Werth.   Kwalifikacje do ścisłego Finału trwają  w 4 światowych ligach : Liga Europy Zachodniej i Centralnej, Liga Ameryki Północnej i Ligi Pacyfiku. 

Grand Prix CDI-W Herning sobota 21 X 2017  g.11.30

Grand Prix Freestyle CDI-W Herning niedziela 22 X 2017 g.14.30  live  FEI TV 

20/10/17

 


ROMEO VON FURSTENBALL / Furstenball - Bretton Woods / dla Aleksandry Szulc. 16/10/17


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

ZR Jarużyn 18.05

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

regulaminy AMP 

 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

 

ZR Książ 01.06.

 

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

 

eOOM ZO Solec Kujawski  08-09.06 

 

 

ZR Żywiec 7-9.06 

 

 

 

ZR Świecie 15.06 

 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

 

Brzózki MR amator 16.06

 

 

 

ZR Radzionków 15-16.06

 

 

 

CDI CDN  Sopot 20-23.06.2019 

propozycje 

 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 28-30.06.2019 

 

 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ZR Żywiec 13-14.07.

 

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł