CDI  Wellington USA 

 

 

Aromeriada Józefin 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

CDIP Zakrzów 2018 - Lucie-Anouk Baumgürtel nie do pokonania !

 

Rundę CDIP o nagrodę FAIR PLAY w świetnym stylu wygrała Lucie-Anouk Baumgürtel z Niemiec dosiadająca w zawodach dwóch koni  CLASSIC DREAM FH i ZINQ CORIANDER FH. W rywalizacji CDIP startowały dwie Polki Tatiana Bierieżnow (trener Katarzyna Łukasik) i debiutująca na międzynarodowej arenie Karolina Czyż (trener Grażyna Hucz).  Tatiana Bierieżnow dosiadająca GLUCKSPILZ uzyskała świetne wyniki na poziomie 68-70%, dobrze rokujące na przyszły sezon.

 

WYNIKI TEAM TEST 

WYNIKI IND TEST
WYNIKI FINAL FREESTYLE 


CDI Zakrzów 26-28.10.18

 

WYNIKI        zamówienia zdjęć Łukasz Kowalski


Daniel Bachmann Andersen z Danii na Blue Hors Zack wygrał I etap rywalizacji o Puchar Świata w Herning

 

21/10/18  

FEI World Cup Freestyle 1m. Daniel Bachmann Andersen DEN Blue Hors Zack  83,375%

19/10/18

Zibrasport Grand Prix   1m. Cathrine Dufour DEN  Bohemian 76,587% 


Debiut roku ! Przemysław Kozanowski i Zome ZIn - przebojem zawodów w Herning !

20/10/18

Reprezentant Polski Przemysław Kozanowski z powodzeniem zadebiutował na międzynarodowej arenie podczas CDI3 w Herning z nowym koniem ZOME ZIN /  Blue Hors Zack x Florestan I / będącym własnością Edwarda Ratyńskiego. 

Para w konkursie PSG i INTER I osiągnęła wyniki powyżej 70% zajmując trzecie miejsca. 

PSG   70,627%     Inter I 71,088%


Do wynajęcia - stajnia koło Lublina

 

kontakt +48  605 552 880

 

Jabłonna koło Lublina. Stajnia do wynajęcia 900m / 70m  x 12,8 / Dobry dojazd, urokliwa okolica, park, pałac, spokój. Wszelkie warunki wynajmu do uzgodnienia indywidualnie.  więcej 


Szkolenie z Iloną Janas - Łąck 10-11 XI 2018


ZR Biały Las 29-30 września 2018 wyniki / galeria Katarzyna Broda

WYNIKI

Finał Pucharu Wielkopolski 2018 - końcowy ranking 23/09/18

W Pucharze w kategorii Młodzików ostatecznie miejsce pierwsze zajęła 10-letnia Jolanta Kóska (KJ Agro-Handel Śrem) przed Marią Karnabal (KJ Podkowa Gruszczyn), a na miejscu trzecim uplasowały się ex equo po zaciętej walce Taja Zoll (KJ Pony Jumping Team) i Paulina Sawicka (SJ Baborówko).

Wśród Juniorów na Kucach najlepsza okazała się Dominika Siudzińska (JUKS Abakus Kaczyna), a miejsca następne zajęły Julia Walorek (KJ Podkowa Gruszczyn) oraz Natalia Sobecka (KJ Liljówka Stęszewko).

W sporej grupie Juniorów na Dużych Koniach zwyciężyła Maya Paszkiewicz (KJ Podkowa Gruszczyn) przed Natalią Głębowską (KJ Gołębin Stary) i Zuzanną Augustyniak (KJ Michałówka). 

W nowej w tym roku kategorii Open miejsce pierwsze wywalczyła Katarzyna Woźniak (KJ Podkowa Gruszczyn), miejsce drugie Klara Woźnicka (KJ Złoty Rubin), a miejsce trzecie – Anna Śledzik (SJ Baborówko).

Wśród Seniorów zwyciężyła juniorka Klara Woźnicka (KJ Złoty Rubin), na miejscu drugim uplasowała się Anna Śledzik (SJ Baborówko), a na miejscu trzecim – Agata Kaczmarek (KJ Michałówka).

KOŃCOWY RANKING PUCHARU WLKP 


Mistrzostwa Wielkopolski - Leszno 23/09/2018

Mistrzynie Wielkopolski 2018 

Seniorzy - Klara Woźnicka - KJ Złoty Rubin 

Juniorzy  - Maya Paszkiewicz - KJ Podkowa Gruszczyn

Juniorzy kuce - Dominika Siudzińska - JUKS Abakus Kaczyna

Młodzik - Jolanta Kóska - KJ Agro-Handel Śrem 

Open  - Klara Woźnicka - KJ Złoty Rubin 

 

WYNIKI


Mistrzostwa Polski Młodych Koni Strzegom 20-23 września 2018 - WYNIKI

Żaneta Skowrońska i Victory 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

STYCZEŃ

 

10-11.01  Szkolenie z Beatą Stremler Equeta Dressage 

 

 

 

19-20.01 Aromeriada Józefin

 

 

 

 

Cavaliada  Lublin   31.01 - 03.02.2019

 

 

LUTY 

CDN / CDI Sopot   07-10.02.2019

 

ZR Barłomino 23-24.02.19 

 

 

CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.2019 

 

 

 

MARZEC 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

HZO Zakrzów 8-10.03.2019 

HPP Michałowice 22-24.03.2019 

HZO Łąck - 29-31.03.18

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

MAJ 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

ZO Rybnica 17-19.05.2019

eOOM Radzionków 18-19.05.19

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

ZO Kwieki 31.05-02.06.2019

ZO Jakubowice 06-09.06.2019

CDI Sopot 20-23.06.2019 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

ZO Rybnica 26-28.07.2019 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.2019  

CDN Drzonków 23-25.08.2019

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.2019

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

ZO Koryta 30.08-01.09.2019 

 

 

 

WRZESIEŃ 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.2019 

MPMK Strzegom 19-22.09.2019 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.2019

HZO Łąck 04-06.10.2019

CDI Zakrzów 25-27.10.2019

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201