HALOWY PUCHAR POLSKI

Michałowice

 

 

 

HZR Aromer

 

 

CDN Troisdorf GER  

Beata Stremler 

 

 

 

CDI Motesice SVK

Dorota Opyd

 

 

 

CDI Madryt ESP

 

 

 

CDI Ypaja FIN

Marlena Gruca Rucińska - sędzia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Magda Pocztowska - Galeria Cavaliada Lublin 2019


CDI-W Wellington USA 24-26.01.2019

GRAND PRIX CDI-W 24/01/19

1m. Kasey Perry-Glass USA Goerklintgaards Dublet  77,913% video

 

Grand Prix Freestyle FEI World CUP   26/01/19

1m. Laura Graves USA Verdades  84,935%  video

 

RANKING PUCHARU ŚWIATA  ( liga Ameryki Północnej )


CDI-W Amsterdam 25-26.01.2019

 

FEI GRAND PRIX Freestyle  1m. Isabell Werth GER Weihegold OLD 86.810 %

Grand Prix   1m. Isabell Werth GER Weihegold OLD 80,065%

RANKING Ligi Europy Zachodniej PŚ po 8 etapach 


CAVALIADA Lublin 1-3 lutego 2019

 

zamówienia zdjęć Magda Pocztowska Photography

 


Katarzyna Łukasik przebojem zawodów w Aromerze

20/01/19

 


Laura Graves zwyciężyła w CDIW Wellington 10-11 stycznia 2019

 

WYNIKI Adequan® Global Dressage Festival  

FEI World Cup Freestyle 1m. 1m. Laura Graves USA Verdades  83,220%

Grand Prix CDI-W 1m. Laura Graves USA Verdades  80,065% 


CDI-W Mechelen 27-29 grudnia 2018

 

CDI-W World Cup Freestyle 1m. Hans Peter Minderhoud NED Glock's Dream Boy N.O.P. 83.665 %

CDI-W Grand Prix 1m. Hans Peter Minderhoud NED Glock's Dream Boy N.O.P.  75,870%

 

RANKING LIGI EUROPY ZACHODNIEJ PŚ po 7 etapach kwalifikacji 


CDI-W Olympia 17-18 XII 2018 Londyn

 

CDI-W WORLD CUP London   1m. Frederic Wandres GER Duke of Britain 80,030%

CDI-W Grand Prix ( program skrócony ) 1m. Hans Peter Minderhoud NED Glock's Dream Boy N.O.P. 73.895 %  

RANKING LIGI EUROPY ZACHODNIEJ PŚ   1m. Benjamin Werndl  i Dorothee Schneider 65pkt

PRASA o skróconym programie Grand Prix   EURODRESSAGE   DRESSAGE-NEWS 


HZRiT o nagrodę IMEX PIECHOTA LKJ Ostroga Opole 16/12/1

Zwycięzcy HZR i T LKJ Ostroga Opole :

P3  kuce- Natalia Garbowska LUNA  LKJ Lewada 68,250%

N5 kuce - Natalia Garbowska LUNA  LKJ Lewada 61,500%

P2 kuce - Weronika Kaczmarek BOJAR KJ Dera 56,742%

L1 kuce - Anna Kamińska PASJONATA PASJANS LKJ Ostroga 68,421% - wynik dnia

 

C4 - Izabela Strzałka MARKIZA LKJ Lewada 62,688 % 

N5 - Katarzyna Brysch INSTERFREUDE W LKJ Lewada 66,500%

P3 - Katarzyna Bryksa - Tomanek CARLOS BPK 64,375%

D1 - Izabela Jędryczek-Bobowiec ROSA SS Vidavia 65,865% 

P2 - Aleksandra Maślańczyk WITAS LUKJ Antoniówka  61,818%

L2 - Anna Wysowska AVIGNON BPK 61,705%

L1 T - Weronika Klimmer POEMAT LKJ Ostroga 63,947%

 

Natalia Garbowska fot Małgorzata Zółtańska 

 

 


HZR Partynice - Natalia Badura z wynikiem dnia 66,319% w N4

Natalia Badura HZR Partynice 2018 from Dressage24.pl on Vimeo.

Najlepsze wyniki HZR na Partynicach we Wrocławiu:
N4 - Natalia Badura SOLARIS VENTUS 66,319% - wynik dnia 
CC2 - Doreen Lange FIRST LIGHT 65,614%
C1/C3 -Małgorzata Brodziak GARTON 65,882 64,237
P3 - Iwona Szafir RUBINNET i Klaudia Smaza EL NINO EWITA po 65,5005%
P1 Agnieszka Bienert ETURIA 63,700% 
L1 - Anna Skrzypek Fantazja 65,263%
L3/L2 - Monika Augustyniak VERBENA 65,227, 65,568
L2 kuce Lena Pacan IDEAŁ 57,614% 
L1 kuce Nikola Pawlak FAMA 54,763%

WYNIKI TURNIEJU


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

MARZEC 

 

CAVALIADA Kraków 01-03.03 

 

 

 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

 

 

HZR Żywiec 02-03.003

 

 

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.

 

 

HZR Płochocin 09.03.

 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019

 

 

HZR Aromer 23-24.03.

 

 

HZO  HZR Łąck 29-31.03

 

 

HZR Opole 31.03 

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-2.05

 

ZO ZR Rybnica 17-19.05.2019

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201