W tym tygodniu :
 
Magdalena Jura 
 
 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

26.05  ZR Łojewo 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka

 

 

 

27.05 Cichoń Dressage Pro Cup Radzionków  

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

HALOWY PUCHAR POLSKI w Ujeżdżeniu / HZO / Michałowice 24-26 marca 2017

16/03/17

ZGŁOSZENIA 

PROPOZYCJE


ZAMÓWIENIA ZDJĘĆ - Julia Świętochowska Swietochowska.photo@gmail.com
 


Wiktoria Siergiej przebojem zawodów w Zakrzowie !

Reprezentantka wielkopolskiego klubu Agro Handel Śrem, Wiktoria Siergiej ze świetnymi wynikami wygrała w Zakrzowie wszystkie konkursy Małej Rundy, w niedzielnym Finale uzyskała najlepszy rezultat turnieju - 70,125%. Formą błyszczały zawodniczki LKJ Lewada Zakrzów  -  Żaneta Skowrońska, Katarzyna Popiołek, Julia Rogowska, Kaja Koszowska, Izabela Szlosarek, Oliwia Sobel - wygrywając większość rozgrywanych konkursów. Świetnie na ogólnopolskiej arenie zadebiutował Silesia Dressage Club ( kapitalny premierowy wynik 67,059% Małgosi Kowalskiej w Rundzie Juniorskiej,  bardzo obiecujący nowy koń Don Alonso pod Izabelą Kowalską oraz wyniki Wiktorii Hanczewskiej dobrze rokują na przyszłą działalność sportową nowego klubu ). 

13/03/17 

 


Tomasz Jasiński w CDIU25 s'Hertogenbosh - 10-11 marca 2017 wyniki

CDIU25 s'Hertogenbosch  Tomasz Jasiński / Dzeko  

 

8 miejsce Grand Prix  63.860  video    10/03/17

5 miejsce Grand Prix Freestyle  69.250  11/03/17

 


Hans Peter Minderhoud przerwał passę zwysięstw Isabell Werth ! Wygrał ostatni etap kwalifikacji do Puchar Świata w s'Hetogenbosh.


Grand Prix CDI-W s'Hertogenbosh 10/03/17 - video

WYNIKI

1m. Emilio 107 / Isabell Werh GER  80.000

2m. Glock's Flirt / Hans Peter  Minderhoud NED  77.020 

3m. Zaire - E / Jessica  von Bredow-Werndl GER 75.500

 


Jan Gawecki dołaczył do ekipy Cichoń Dressage ! Powodzenia !!!


Katarzyna Milczarek nie jest już członkiem Kadry Narodowej Polski

Zgodnie z Uchwała nr U/1244/6/Z/2017 z dnia 02.03. 2017 r. punkt XV Katarzyna Milczarek od dnia 2 marca 2017 r. nie jest już członkiem Kadry Narodowej Polski. 

08/03/17

 


Magdalena Zalewska, Marzena Makowska, Teresa Tomaszewska, Tatiana Bierieżnow, Oliwia Kubiak i fryz Allegro przebojem zawodów w Poczerninie - wyniki zawodów 4-5 marca 2017

W dniach 4-5 marca 2017 w hali SKJ w Poczerninie odbyły się bardzo sprawnie przeprowadzone i niespotykanie jak do  tej pory tak licznie obsadzone regionalne zawody w ujeżdżeniu. Konkursy trwały od godziny 08.00 rano do 23.00 wieczorem. Wynikami oraz mikrofonem sprawnie zarządzał pan w garniturze i pod krawatem Marek Guz.

Wynik zawodów 69,099% % zrobiła będąca ostatnio w znakomitej formie Magdalena Zalewska na  QUINTESSENZ SAS - w niedzielnym konkursie klasy C2.   Po macierzyńskiej przerwie w świetnym stylu na arenę wróciła Marzena Makowska. W konkursach klasy N triumfowała Teresa Tomaszewska.  W konkursach rundy Dzieci z przyjemnością oglądało się przejazd 13 letniej Tatiany Bierieżnow. W konkursach dla kuców super spisała inna 13 latka  Oliwia Kubiak.   W niedzielę przebojem poranka był najlepszy w klasie L 67,136 %) fryz ALLEGRO  pod Dominiką Woldan ( na zdjęciu )   Fryz Allegro chwilę póżniej stał się przebojem sieci dzięki swej właścicielce Karolinie Borys, która nie kryła radości z przyjemności i satysfakcji jakie daje  jej ujeżdżenie. Mamy nadzieje, że dzięki jej osobie inni właściciele swoich ukochanych koni zapragną je pokazywać i promować piękno naszego sportu. Super zawody !

 

07/03/17 

 


HZO Zbrosławice 4-5 marca 2017 - wyniki

05/03/17

Jolanta Tarczyńska i Żabka autorkami najlepszego wyniki podczas turnieju w Zbrosławicach, para w konkursie klasy L3 uzyskała wynik 66,818 %.

 

fot. M. Grzybalska 

 WYNIKI TURNIEJU 


Wyniki CPEDI3* Doha 2-4 marca 2017 - Karolina Karwowska druga w konkursie indywidualnym

05/03/17   

 


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

 

Maj 2018

 

30.04-02.05 ZO Łężkowice 

propozycje

 

01-02.05 ZR Biały Las 

 

 

01.05  ZR i T Stajnia Las Pegaz Łódź 

 

 

03-05.05 CDI-W CDIOJYP CDICh Mariakalnok HUN 

 

 

05-06.05 Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 

 

 

 

06.05 ZR Koryta 

 

 

05-06.05 ZR Bik Gieniusze

 

 

05-06.05 ZR Solec Kujawski  odowołane

 

 

11-13.05 ZO Rybnica

 

 

12.05  KSJ Sowia Wola  link 

 

 

12.05  ZRiT Grudziądz 

 

 

13.05 ZR Płochocin 

 

 

13.05 ZR OSK Lipce 

 

 

18-20.05 ZO Ochaby  link

 

 

19-20.05 ZO Moszna  link

 

 

19-20.05 ZR KJ Ostoja 

 

 

19-20.05 ZR Barłomino

 

 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka

 

 

27.05 Cichoń Dressage Pro Cup Radzionków  

 

 

 

Czerwiec  2018 

 

01-03.06 Akademickie MP - organizator UŚ Katowice Lider Radzionków 

 

1-3.06 ZO Kwieki eOOM 

 

02.06  ZT  KSJ 

 

02-03.06  ZRiT Ostoja Pustków

 

03.06 ZR Szczecin Osów 

 

08-10.06 KJ Facimiech eOOM

 

08-10.06 CDN Drzonków 

 

09-10.06 ZRiT Koryta 

 

16-17.06 ZT Jeziorki 

 

17.06  ZT Brzózki 

 

22-24.06 ZO Michałowice 

 

23.06  ZRiT Mysłowice 

 

23-24.06 eOOM Poczernin 

 

23-24.06 ZR Janów Podlaski

 

30.06 ZR STajnia Las Pegaz Łó∂ź 

 

30.06-01.07 eMPMK Biały Las

 

30.06-01.07  eOOM Jeziorki  

link 

 

30.06-01.07  ZR Truskolasy 

 

 

 

 

 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-08.07 CDI Ochaby 

 

05-08.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice 

 

14-15.07  ZR KJ Ostoja 

 

14.07 ZR Stajnia Las Pegaz 

 

21-22.07 ZT Stare Babice 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

25-29.07 ME U25 Roosendaal

 
 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
27-28.07 MR Barłomino Mistrzostwa Pomorza 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
29.07 ZR Baborówko link
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
03-05.08 ZO Solec Kujawski 
 
 
09-12.08 ME Pony Bishop Burton 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice