W tym tygodniu :
 
Magdalena Jura 
 
 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

26.05  ZR Łojewo 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka

 

 

 

27.05 Cichoń Dressage Pro Cup Radzionków  

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Rishat Sabitov z wynikiem 64.922% dziewiąty w Grand Prix Special CDI3 Lier 05/03/17

05/03/17

Grand Prix Special CDI3 Lier 

1m. Adelinde Corelissen NED / Aquiedo / 75,039%

9m. Rishat Sabitov POL / Azzaro / 64.922% 

 

WYNIKI KONKURSU 

 


Marzena Makowska wraca w kapitalnym stylu !

04/03/17   HZR Poczernin. W kapitalnym stylu wróciła na arenę po macierzyńskiej przerwie  Marzena Makowska z KJ Welt Opypy. Na Quo Vadis wygrała z wynikiem 67,010 % konkurs klasy C1.  Był to jednocześnie najlepszy % rezultat podczas całego sobotniego turnieju w Poczerninie.

WYNIKI 


Magdalena Jura ósma w Grand Prix Freestyle w Lier 04/03/17


Grand Prix CDI3 Lier - wyniki 03/03/17

Grand Prix CDI3 Lier 03/03/17

1m. Adelinde Cornelissen NED

/ AQIEDO / 73,060%

24m Rishat Sabitov POL / AZZARO / 63,720%

24m. Magdalena Jura POL / EMILIO / 63,720%

 

 


Rozkład Jazdy 2-6 marca 2017

CDI3 Lier  BEL / Magdalena Jura, Rishat Sabitov /    zgłoszenia 

CPEDI3 Doha QAT / Karolina Karwowska, Monika Bartyś, Magdalena Cycak, Karol Jędrzejczyk /

HZO Zbrosławice     listy startowe        wyniki     zgłoszenia 

wyniki sobota 04/03/17

HZR Poczernin     listy / wyniki / program       zgłoszenia 

 


Rankingi PZJ za 2016 rok

02/03/17

Liderzy Rankingów PZJ za 2016 rok 

Beata Stremler - Grand Prix 

Emilia Jach - CC

Jan Gawecki - Młodzi Jeźdźcy

Zuzanna Haber - Juniorzy 

 

 


Charlotte Dujardin z sukcesem debiutuje na nowym koniu 27/02/17


Emilia Jach gwiazdą rozgrywek Cavaliada KPMG Dressage Cup 2016/17

26/02/17  Emilia Jach na Aqsel  pewnie wygrała finałowy konkurs na warszawskim Torwarze z wynikiem 69,913% , zdobywając komplet punktów do końcowego rankingu rozgrywek Cavaliada KPMG Dressage Cup, który zdecydowanie wygrała. Wielkie brawa !!!

fot. Martyna Paszkowska  

 


Emilia Jach faworytką rozgrywek Cavaliada KPMG Dressage Cup !

24/02/17  Przebojowa Emilia Jach z Warszawy na Aqsel  z kompletem punktów prowadzi w rankingu rozgrywek Cavaliada KPMG Dressage Cup.  Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym rankingiem i wynikami warszawskiego turnieju. 

fot. Martyna Paszkowska 

 


Komunikat KO HZO HZR Zbrosławice 3-5.03.2017

Z uwagi na brak zgłoszeń do Zawodów Ogólnopolskich w Ujeżdzeniu oraz ma bardzo małą ilość zgłoszeń do Zawodów Regionalnych; zawody zostaną rozegrane w formie zawodów dwudniowych tj. sobota - niedziela 4-5.03.2017 r.  Ponadto  informujemy, że do Zawodów dołączono Konkursy w ramach Zawodów Towarzyskich.Prosimy o zapoznanie się ze skorygowanymi propozycjami zawodów a zgłoszonych zawodników o potwierdzenie zgłoszeń lub ich korektę a innych chętnych niezgłoszonych wcześniej zawodników  do wysyłania zgłoszeń.
Serdecznie pozdrawiamy
Biuro Ośrodka Jeździeckiego w Zbrosławicach
tel./fax (32) 2337000 lub (32) 2337103
www.zbroslawice.info.pl
24/02/17 
 
 

  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

 

Maj 2018

 

30.04-02.05 ZO Łężkowice 

propozycje

 

01-02.05 ZR Biały Las 

 

 

01.05  ZR i T Stajnia Las Pegaz Łódź 

 

 

03-05.05 CDI-W CDIOJYP CDICh Mariakalnok HUN 

 

 

05-06.05 Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 

 

 

 

06.05 ZR Koryta 

 

 

05-06.05 ZR Bik Gieniusze

 

 

05-06.05 ZR Solec Kujawski  odowołane

 

 

11-13.05 ZO Rybnica

 

 

12.05  KSJ Sowia Wola  link 

 

 

12.05  ZRiT Grudziądz 

 

 

13.05 ZR Płochocin 

 

 

13.05 ZR OSK Lipce 

 

 

18-20.05 ZO Ochaby  link

 

 

19-20.05 ZO Moszna  link

 

 

19-20.05 ZR KJ Ostoja 

 

 

19-20.05 ZR Barłomino

 

 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka

 

 

27.05 Cichoń Dressage Pro Cup Radzionków  

 

 

 

Czerwiec  2018 

 

01-03.06 Akademickie MP - organizator UŚ Katowice Lider Radzionków 

 

1-3.06 ZO Kwieki eOOM 

 

02.06  ZT  KSJ 

 

02-03.06  ZRiT Ostoja Pustków

 

03.06 ZR Szczecin Osów 

 

08-10.06 KJ Facimiech eOOM

 

08-10.06 CDN Drzonków 

 

09-10.06 ZRiT Koryta 

 

16-17.06 ZT Jeziorki 

 

17.06  ZT Brzózki 

 

22-24.06 ZO Michałowice 

 

23.06  ZRiT Mysłowice 

 

23-24.06 eOOM Poczernin 

 

23-24.06 ZR Janów Podlaski

 

30.06 ZR STajnia Las Pegaz Łó∂ź 

 

30.06-01.07 eMPMK Biały Las

 

30.06-01.07  eOOM Jeziorki  

link 

 

30.06-01.07  ZR Truskolasy 

 

 

 

 

 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-08.07 CDI Ochaby 

 

05-08.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice 

 

14-15.07  ZR KJ Ostoja 

 

14.07 ZR Stajnia Las Pegaz 

 

21-22.07 ZT Stare Babice 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

25-29.07 ME U25 Roosendaal

 
 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
27-28.07 MR Barłomino Mistrzostwa Pomorza 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
29.07 ZR Baborówko link
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
03-05.08 ZO Solec Kujawski 
 
 
09-12.08 ME Pony Bishop Burton 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice