W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

 

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 

 

21.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

21-22.07 Danwood Koczargi Nowe ZR i T 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Puchar Lewady - wyniki 1 kwietnia 2017

02/04/17 

 

WYNIK DNIA - 65,800% - Magdalena Stania / Demeter / P1

 


Isabell Werth nie do pokonania !!! Omaha 2017

WYNIKI 

1m. Isabell Werth GER / Weihegold OLD 90.704 %

2m. Laura Graves USA / Verdades 85.307 %

3m. Carl Hester GBR / Nip Tuck 83.757 %

4m. Judy Reynolds IRL / Vancouver K 79.571 %

5m. Madeleine Witte-Vrees NED / Cennin 79.046 %


Wywiad z Małgorzatą Kowalską - srebrną medalistką HPP w kat juniorów.

31/03/17

Małgosia Kowalska z Silesia Dressage Club w świetnym stylu  z rekordowymi wynikami wygrała juniorski srebrny medal HPP w Michałowicach. Aktualnie, wraz z Raikano's Son jest jedną z najbardziej obiecujących par dla polskiego ujeżdżenia.  Trzymamy kciuki ! 

Zapraszamy na wywiad.

 

 


Wywiad z Tatianą Bierieżnow - złotą medalistką HPP w kat Juniorów Młodszych

31/03/17

Wywiad z przebojową 12 letnią złotą medalistką Halowego Pucharu Polski w kat Juniorów Młodszych - Tatianą Bierieżnow, podopieczną Aleksandry Szulc i Katarzyny Łukasik. W Michałowicach, Tatiana wygrała swój pierwszy złoty medal wraz z 7 letnią klaczą Romatica / Swarowski - Rotspon / wyhodowaną przez Piotra Wiese, której wł. jest Ludmiła Strypikowska

 

 


Isabell Werth znowu najlepsza !! Omaha 2017

31/03/17

WYNIKI Grand Prix  FEI World Cup™ Finals Omaha 2017

1m. Isabell Werth GER  / Weihegold OLD / 82.300 %

2m. Laura Graves USA / Verdades / 79.800 %

3m. Carl Hester GBR / Nip Tuck / 76.671 %

 

 


Finał Pucharu Świata Omaha 30.03-01.04.17

16 par  z 13 państw powalczy w Finale Pucharu Świata w Omaha. Relacja dostępna będzie na TVP Sport z komentarzem Dominiki Kraśko - Białek

Podręczne  linki, program, zgłoszenia.

 

 


Wywiad z Ivette Czok - złotą medalistką HPP w kat. młodzików - Michałowice 2017

29/03/17 

 

 

 

Wywiad z przebojową 11 letnią Ivette Czok, która w świetnym stylu wygrywając wszystkie konkursy, zdobyła Halowy Puchar Polski w kat. młodzików. 

 

 

 


Wywiad z Anna Marią Wojtkowską - złotą medalistką HPP w kat Juniorów - Michałowice 2017

29/03/17

 

Anna Maria Wojtkowska 

wywiad 

 

 

 

 

 


Halowy Puchar Polski w video produkcji Jagody Dąbrowskiej


Joanna Tragarz z top wynikiem we Francji !! 26/03/17


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

 

08.07  ZR Radzionków

 

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice

 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice