Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Wywiad z Żanetą Skowrońską - Kozubik 23/03/18


Wywiad z Mateuszem Cichoniem 23/08/15


Mateusz Cichoń na Herzregent z wynikiem 68,100% wygrał Grand Prix HZO w Michałowicach 23/03/18

WYNIKI    23/03/18


Ilona Janas, Aleksandra Lesner, Alicja Pachulska, Tatiana Bierieżnow, Zofia Baran i Nadia Peruga - zwycięzcami I półfinału Halowego Pucharu Polski w Michałowicach 2018

23/03/18     

 

 


Mateusz Cichoń przebojem konkursów otwarcia HZO w Michałowicach 22/03/18

 

Mateusz Cichoń z KJ Lider Radzionków  w świetnym stylu z wynikim dnia 69,079% wygrał konkurs CS1 Inter II na HERTZREGENT  a na CASSIDY był najlepszy w P1 z wynikiem 65,300. W pozostałych konkursach triumfowali : Natalia Garbowska ( P3 kuce 65,875), Katarzyna Popiołek  (CC1 65,370), Julia Bilicka ( N4kuce 65,231) , Liwia Misztal (N4 65,324) i Julia Szymańska (C3 64,123). 

video Mateusz Cichoń i Hertzregent

WYNIKI CZWARTEK 22/03/18


Ranking PZJ za 2017 r.

21/03/18 

 


Halowy Puchar Polski 22-25 marca 2018 KJK Szary Michałowice


Otwarty Halowy Puchar Śląska w Ujeżdżeniu 17-18 marca 2018

Zwycięzcy Otwartego Halowego Pucharu Śląska w Ujeżdżeniu - Zbrosławice 2018 

 

Seniorzy - Michalina Cieślar

Open - Maciej Wiórek 

Juniorzy Mł - Maciej Wiórek 

Juniorzy Mł kuce - Marta Gąsienica-Roj

Młodzicy - Agata Paczyna i Maria Kulawik

Amator - Martyna Biadacz

fot. Łukasz Kowalski 

 


Wyniki HZR / HZT Poczernin 17-18 marca 2018

Agata Kamionka - Flak na Desert Rose wygrała oba konkursy rundy C .

Fot. Magda Pocztowska 

 


Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2018 - Kalendarz

Kalendarz Eliminacji do OOM w sezonie 2018 

 

Region I   Pomorskie / Kujawsko – Pomorskie; Warmińsko – Mazurskie /    01-03.06  Kwieki 

 

Region II  Mazowieckie / Lubelskie; Łódzkie; Podlaskie /     23-24.06 SKJ Poczernin  

 

Region III  Małopolskie / Opolskie; Podkarpackie; Śląskie; Świętokrzyskie /   09-10.06 KJ Facimiech 

 

Region IV  Wielkopolskie / Dolnośląskie; Lubuskie; Zachodnio - Pomorskie /   30.06 - 01.07 KJ Jeziorki Osieczna

 

Finał  w Ujeżdżeniu -  21-22 lipca 2018 Strzegom

 

16/03/18 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa