CDICh Lipica SLO

Sophie May 

 

 

 

CDN Ochaby

 

 

ZR Podkowa Leśna 25.05 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Milczarek, Haber, Kowalska, Cybula - Mistrzynie Polski w Ujeżdżeniu Janów Podlaski 2017

01/10/17 

fot. Julia Świętochowska 

 


Mistrzostwa Polski Janów Podlaski - wyniki II półfinałów

 

30/09/17 

 

Reprezentanci K.S CENTURION zdominowali II półfinały Mistrzostw Polski w Janowie Podlaskim. Przemek Kozanowski z wynikiem 69,706 wygrał GPS, Klaudia Parys była najlepsza w MJ CC3 z 67,395, Anna-Maria Wojtkowska z wynikiem dnia wygrała konkurs juniorski z 70,026. W MP Dzieci Matylda Cybula z KJ As Dream umocniła swoje prowadzenie wygrywając konkurs D3 z wynikiem 68,111. Gratulacje !  
W trakcie trwania MP - panowie Profesor Sławomir Pietrzak i Andrzej Sałacki uhonorowali panią Wandę Wąsowską nagrodą im. Jana Kowalczyka za zasługi dla Polskiego Ujeżdżenia. Dołączamy się do gratulacji dla Pani Wandy i wyrażamy wdzięczność za nieustający zapał w promocji ujeżdżenia. Wielkie brawa Pani Wando! Dziękujemy !

 


Wywiady Janów Podlaski - relacja Joanny Miłosz - Kropiwiec po I półfinale.


Galeria MPMK Strzegom 2017 fot @fara Katarzyna Broda


Galeria Kuce Strzegom 2017 fot @fara Katarzyna Broda


Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Ujeżdżeniu 2017 AROMER WYNIKI

Mistrzowie Warszawy i Mazowsza 2017 

Seniorzy - Teresa Tomaszewska / Aurelia / JKS Equita

Młodzi Jeźdźcy - Magdalena Kowaluk / Fitzgerald / SKJ Bajardo

Juniorzy - Oliwia Laferi - Sapiej Donna Aghata / Legia Kozielska 

Juniorzy Młodsi - Natalia Kotyra / Madryt / SKJ Grobice

Juniorzy na kucach - Pola Zdybicka / Wicek / BPK

Juniorzy Młodsi na kucach - Gloria Grudziąż / Arpaco / BPK 

Młodzicy - Martyna Ufnal / Ramiro / KJ Hippica Polonia 

KJ Aromer Józefin 22-24 września 2017 

 


CDI / MP Janów Podlaski 29.09-01.10.17

 
 
 
Plan rozmieszczenia koni w boksach
Ewentualne uwagi bardzo prosimy kierować na adres biuro@skjanow.pl
 
Wstępny plan na piątkowe i sobotnie konkursy : 
Konkursy Dzieci od 9:00
Konkursy Juniorów od 10:15
Konkursy Grand Prix od 14:00
Konkursy Młodych Jeźdźców od 16:00
 
zamówienia zdjęć Julia Świętochowska 
 

Mistrzostwa Polski Juniorów na Kucach 2017 - WYNIKI

Podium Mistrzostwa Polski Juniorów na Kucach 2017 

 

złoto - Zofia Baran SUMMERSBY  BPK

srebro - Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON  KJ Plejada

brąz - Julia Bilicka DONEVAN KJ Arpav 

24/09/17  

 


Puchar Polski Juniorów Młodszych na kucach 2017 WYNIKI

Podium Pucharu Polski Juniorów Młodszych na kucach 2017 

złoto - Tatiana Bierieżnow GLUCKSPILZ 17  KS Centurion 

srebro - Aurelia Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI KJ Aromer

brąz - Martyna Ossowska CHESTER  KJ Pegaz 

24/09/17  

 


Mistrzostwa Polski Młodzików 2017 - WYNIKI

Podium MP Młodzików 2017 

złoto - Ann Van Den Broeck  LANGTOFTEGARD LEANDRO  KJ Pony Klub Płochocin 

srebro - Eliza Zawadzka DIAMOND'S KISS  SKJ Golden Dream 

brąz - Ivette Czok VENTUS  SKJ Golden Dream

24/09/17   zamówienia zdjęć Katarzyna Broda 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

ZR Jarużyn 18.05

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

regulaminy AMP 

 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

 

ZR Książ 01.06.

 

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

 

eOOM ZO Solec Kujawski  08-09.06 

 

 

ZR Żywiec 7-9.06 

 

 

 

ZR Świecie 15.06 

 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

 

Brzózki MR amator 16.06

 

 

 

ZR Radzionków 15-16.06

 

 

 

CDI CDN  Sopot 20-23.06.2019 

propozycje 

 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 28-30.06.2019 

 

 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ZR Żywiec 13-14.07.

 

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł