WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Historyczny sukces w Mariakalnok ! Młodzieżowa reprezentacja Polski wygrała Puchar Narodów CDIOY !!

Aleksandra Lesner i Michał Cichoń wygrali dla Polski Puchar Narodów podczas turnieju CDIOY w Mariakalnok !!   fot. Łukasz Kowalski 

04/05/18 

 


Ujeżdżenie w Łężkowicach 02/05/18

 

Na krajowej mapie ośrodków sprzyjających ujeżdżeniu pojawił się nowy obiekt, prowadzony przez pana Rafała Krawczyka -  KJ Balios, który ugościł w dniach 30.04-02.05.18 konie i zawodników organizując udane zawody ogólnopolskie i regionalne. 

 

Podczas turnieju zaprezentowały się dwa bardzo obiecujące konie Pierwszy, to dosiadany przez Katarzynę Klein - Fryc  BERTOLLI GOLD, drugim bardzo obiecującym koniem zaprezentowanym podczas turnieju był  DARTAGNAN  dosiadany przez Natalię Kozaczkę. Zawody najbardziej udane były dla zawodniczki SLKS Książ - Karoliny Mazurek ( na zdjęciu), która wygrała 6 konkursów na swoich dwóch koniach CHOCO LADY II i ESPLANADA w konkursach rundy C i N. Na kucach formą błyszczała 13 letnia Marta Gąsinica Roj z KJK Szary w Michałowicach. Kolejne zawody w Łężkowicach w sierpniu b.r. Nie może Was nie być !

 

02/05/18 

 


Maja Gugała i Safira najlepsze w Białym Lesie ! wyniki turnieju 02/05/18

Maja Gugała i Safira najlepsze w Białym Lesie. Para wygrała 4 konkurs i uzyskała najlepszy wynik turnieju.  fot Katarzyna Broda @faraa

02/05/18

 


CDI Máriakálnok 2018 galeria Łukasz Kowalski


Przemysław Kozanowski w 4* Hagen 28-29.04.18

Przemysław Kozanowski i Belcanto 34  fot. LL-foto.de

 

Grand Prix 28.04.18      65,826 %

Grand Prix Cons 29.04.18   64,123%


Ujeżdżenie w Łącku 22/04/18

 

WYNIKI ZAWODÓW  22/04/18    

video - Natalia Plata i Hot Chocolate - autorzy najlepszego sobotniego  wyniku 69,500 w P3 


Puchar Wielkopolski 2018 - Pierwsze liderki po zawodach w Podkowie Gruszczyn

Maria Karnabal, Dominika Henzel, Natalia Głębowska, Ewa Niestrawska oraz Agata Kaczmarek i Katarzyna Woźniak pierwszymi liderkami Pucharu Wielkopolski 2018 po zawodach w dn 21.04.18 w Podkowie Gruszczyn. 

WYNIKI / RANKING    22/04/18


Maja Gugała, Kamila Cygan, Maria Gabrowska, Natalia Kubacka, Katarzyna Kuriata - zwyciężczynie Halowego Pucharu Śląska w Ujeżdżeniu Partynice 22/04/18

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 

Katarzyna Kuriata

fot Tata Kaśki 

 

 

 

 


Anna Rejak, Dominika Zdunek i Idalia Staniak - Halowe Mistrzynie Województwa Lubelskiego 2018 - Pólko 22/04/18

WYNIKI  

 

GALERIA Anna Drwal

 

 

 

 

 

 

 

 


Isabell Werth obroniła tytuł w Paryżu !! 15/04/18

15/04/18 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko