CDI  Wellington USA 

 

 

Aromeriada Józefin 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Rozkład Jazdy 15-18 czerwca 2017

Future Champions Hagen  / Zuzanna Haber, Anna Maria Wojtkowska /  

 


CDI-W / 3 / J / P Brno   / Żaneta Skowrońska, Rishat Sabitov, Anna Maria Gawłowska, Izabela Kowalska, Ilona Janas, Agnieszka Wiśniewska  Jagoda Dąbrowska, Wiktoria Hanczewska, Małgorzata Kowalska, Julia Szymańska, Zofia Baran, Julia Bilicka / 

 


Festiwal Tańczące Konie Osadkowski Jakubowice    

 

WYNIKI 18.06.17

WYNIK DNIA - Wiktoria Siergiej / Rubicon / 70,792% CC7 

 

WYNIKI 17.06.17 

WYNIK DNIA - Michał Cichoń MJ98 / Furstentraum / 69,125 % CC6 

 

WYNIKI 16.06.17

WYNIK DNIA - Mateusz Cichoń / Herzregent / Grand Prix 68,567%

 

WYNIKI  15.06.17  

WYNIK DNIA - Dominika Kraśko - Białek / Ares / C2 70,090 %

 


WYNIKI CDI4 Achleiten - Aleksandra Szulc wygrywa na Breakdane

11/06/17

 


ZR Wielka Lipa 10-11 czerwca 2017 WYNIKI

11/06/17 

 

WYNIK ZAWODÓW  70.909% L3  Katarzyna Kuriata / Dominquez / KS Arkadia Wielka Lipa


Rishat Sabitov wywiad

Wywiad z reprezentantem Polski Rishatem Sabitov. 

 

 

06/06/17

 

Rishat Sabitov - rocznik 1989, członek Kadry Narodowej w Ujeżdżeniu, na co dzień zawodnik KJ Janowice, właściciel marki GPhorse - produkującej paki jeździeckie.  W 2016 roku z powodzeniem zadebiutował w konkursach Grand Prix na wyszkolonym przez siebie 12 letnim wałachu polskiej hodowli - Azzaro. 


Kampinowskie Spotkania Jeździeckie 2017 III etap Koczargi Nowe 03/06/17 WYNIKI

05/06/17

 

WYNIK ZAWODÓW  66,288 % P2    Ewelina Kwietowicz / KJ Golden Dream / Favola di Notte


CDI4 Achleiten 8-11 czerwca 2017 - Reprezentacja Polski, podręczne linki

Reprezentacja Polski :

Żaneta Skowrońska, Aleksandra Szulc, Rishat Sabitov,  

Urszula Krzewicka, Jagoda Dąbrowska  

05/06/17

 


ZR Koryta Golden Horse 3-4 czerwca 2017 WYNIKI

WYNIK TURNIEJU  68,158% / L1 - Klaudyna Pisarska SS Golden Horse / Draweltino 

04/06/17

 

 


Barbara Maj i Wiktoria Zmarzly - Amatorski Mistrzynie Polski - Zakrzów 4/06/17

SENIORZY

złoto - Barbara Maj / DIvers /  136,344%

srebro - Magdalena Tomków - Bednarska / Quirin 9 / 135.457 %

brąz - Barbara Skrzyniarz / Saracen / 131,260 % 

 

JUNIORZY 

złoto - Wiktoria Zmarzły / Krus / 132,225 %

srebro - Julia Peterok / Akcent / 128,825 %

brąz - Małgorzata Malkusch / Demeter / 126,188 %

04/06/17

 


Rozkład Jazdy 01-04 czerwca 2017

CDI3 / CDIU25 Uggerhalne DEN    livestream 

/ Mateusz Cichoń, Ilona Janas

02.06.17 Finał U25   Mateusz Cichoń  / Herzregent 2 66,205 %

02.06.17 Inter I   Ilona Janas / Lord Django / 66,369 % 

01.06.17 CDIU25 Grand Prix Mateusz Cichoń / Herzregent 2 / 65,349 % - 4 miejsce 

01.06.17 PSG CDI3  Ilona Janas  / Lord Django /  65,816 % 

 

CDI4 / Y / J / P  Roosendaal  NED 

/ Magdalena Jura, Aleksandra Lesner, Oliwier Weston, Klaudia Hałeła

03.06.17 CDI4 GPF Magdalena Jura / Emilio 68,675% - 9 miejsce - rekord życiowy GPF

03/06/17 CDIY IND Aleksandra Lesner / Wohklang U 61.623 %

03.06.17 CDIP Individial Klaudia Hałeła / Buttini 60,081%

02.06.17  CDIJ Ind  Oliver Weston / Ibis 63,860 %

02.06.17  CDIP  Team Teast   Klaudia Hałeła / Buttini  65,214%

01.06.17 Grand Prix CDI4 Magdalena Jura / Emilio  65,800 % - rekord 

01.06.17 Team Test CDIJ Oliver Weston / Ibis / 65,225% 

01.06.17 Team Test CDIY Aleksandra Lesner / Wihlklang U  61,711

 


Aleksandra Lesner ( Profi ) i Laura Słomiany ( Amator ) - Akademickie Mistrzynie Polski w Ujeżdżeniu 2017


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

STYCZEŃ

 

10-11.01  Szkolenie z Beatą Stremler Equeta Dressage 

 

 

 

19-20.01 Aromeriada Józefin

 

 

 

 

Cavaliada  Lublin   31.01 - 03.02.2019

 

 

LUTY 

CDN / CDI Sopot   07-10.02.2019

 

ZR Barłomino 23-24.02.19 

 

 

CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.2019 

 

 

 

MARZEC 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

HZO Zakrzów 8-10.03.2019 

HPP Michałowice 22-24.03.2019 

HZO Łąck - 29-31.03.18

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

MAJ 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

ZO Rybnica 17-19.05.2019

eOOM Radzionków 18-19.05.19

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

ZO Kwieki 31.05-02.06.2019

ZO Jakubowice 06-09.06.2019

CDI Sopot 20-23.06.2019 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

ZO Rybnica 26-28.07.2019 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.2019  

CDN Drzonków 23-25.08.2019

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.2019

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

ZO Koryta 30.08-01.09.2019 

 

 

 

WRZESIEŃ 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.2019 

MPMK Strzegom 19-22.09.2019 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.2019

HZO Łąck 04-06.10.2019

CDI Zakrzów 25-27.10.2019

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201