CDICh Lipica SLO

Sophie May 

 

 

 

CDN Ochaby

 

 

ZR Podkowa Leśna 25.05 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Mistrzostwa Śląska 2017 - Wyniki - Zbrosławice 26-27 sierpnia 2017

27/08/17

 


Wyniki konkursu PZJ - Trenerzy - Andrzej Sałacki, Jarosław Poręba, Manager dyscypliny - Monika Słowik

28/08/17 

Andrzej Sałacki - I trener kadry PZJ

Jarosław Poręba - Trener kadra juniorów PZJ

Monika Słowik - Manager Dyscypliny Ujeżdżenie 

 


Werth, Rothenberger, Dufour - podium freestyle ME Seniorów w Goeteborgu 26/08/17 WYNIKI / FLASH QUOTES

26/08/17 

 


ZO / eMPMK Bobrowy Staw 2017 - galeria Julia Świętochowska

WYNIKI TURNIEJU 

Wydarzenie turnieju :

Casablanca / Mateusz Cichoń z oceną 10 pkt w eMPMK dla koni 5 letnich VIDEO


WYNIK DNIA 27.08.17 - 68,750 C4 / Magdalena Zalewska / Quintessenz Sas 

WYNIK DNIA 26.08.17 -  68,641 C3 / Magdalena Zalewska / Quintessenz Sas 

WYNIK DNIA  25.08.17 - 67,793% C2 / Magdalena Zalewska / Quintessenz Sas 


Werth, Rothenberger, Dufour - medaliści indywidualni ME Seniorów w Goeteborgu 25/08/17 WYNIKI / FLASH QUOTES

 

25/08/17 

WYNIKI INDYWIDUALNE 


Flash Quotes - wypowiedzi zawodników po Grand Prix ( w jęz. ang. ) ME Goeteborg 23/08/17

 

23/08/17 

 

 


Niemcy ze złotym medalem Mistrzostw Europy Seniorów, srebro dla Danii, brąz dla Szwecji, Polska na miejscu 12. Goeteborg 23/08/17

23/08/17 

 


Mistrzostwa Europy Seniorów 2017 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia ostateczne , program, WYNIKI

 

23/08/17 

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM

 

WYNIKI - Klasyfikacja Zespołowa Grand Prix 

Złoto - Niemcy 237,072%
Srebro - Dania 224,643%
Brąz - Szwecja 221,143%

12 miejsce - Polska 198,413%

43 miejsce  Katarzyna Milczarek / Dzeko  66,314%

44 miejsce  Aleksandra Szulc / Rumba Hit   66,271%     VIDEO

46 miejsce  Przemysław Kozanowski / Belcanto 34   65,829%  VIDEO

 


ZR WLKS Krakus Swoszowice 19-20 sierpnia 2017


WYNIKI - IV Eliminacje Pucharu Wielkopolski pod patronatem WZJ 19/08/17

20/08/17 

 

WYNIK ZAWODÓW 67,605 % P6 Anna HałasowskaGOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

ZR Jarużyn 18.05

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

regulaminy AMP 

 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

 

ZR Książ 01.06.

 

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

 

eOOM ZO Solec Kujawski  08-09.06 

 

 

ZR Żywiec 7-9.06 

 

 

 

ZR Świecie 15.06 

 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

 

Brzózki MR amator 16.06

 

 

 

ZR Radzionków 15-16.06

 

 

 

CDI CDN  Sopot 20-23.06.2019 

propozycje 

 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 28-30.06.2019 

 

 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ZR Żywiec 13-14.07.

 

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł