Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Video galeria CDI Sopot - najlepsze Polskie akcenty turnieju.

Najlepsze przejazdy reprezentantów Polski z CDI w Sopocie, w których  w większości uzyskali  rekordowe wyniki w swoich  karierach międzynarodowych. 

 

 

 

15/02/18

 

 


Klasy Sportowe PZJ za 2017 rok

 

Klasy Sportowe za 2017 rok - akt. 16.02.18

Klasy Sportowe za 2017 rok 

 

Normy na klasy sportowe

 

źródło www.pzj.pl

W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości prosimy o przesłanie informacji do Działu Sportu (joanna.witowska@pzj.pj) najpóźniej do 19.02.2017.


CDN / HZR Sopot 9-11 lutego 2018 wyniki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przebojem zawodów CDN w Sopocie była 14 letnia Tatiana Bierieżnow (na zdjęciu)  z KS Centurion, podopieczna trener Katarzyny Łukasik,  która w kapitalnym stylu wygrała konkursy rundy dzieci z wynikami  powyżej 70%.  W Dużej Rundzie z powodzeniem zadebiutowała Izabela Kowalska na Don Alonso z Silesia Dressage Club. Formą błyszczała Magdalena Zalewska z Equesta Dressage z Quintessenz Sas, Liliane Van Luijken z SKJ Golden Dream na Die Jackson, Dominika Kraśko - Białek na Ares z KS Centurion, Anna Hałasowska z KJ Grodno Dwór na kucu Goldwind, Katarzyna Łukasik z KS Pegaz Chwałowice z końmi Fashion M i Romantica.  Pierwszego dnia turnieju świetnie pokazała się 13 letnia Maja Baranowska z BM Horse na Chantre Noir. Dwa konkursy klasy C wygrał Hubert Jankowski

11/02/18 

 


CDI Sopot 9-11 lutego 2018 wyniki

Przemysław Kozanowski najlepszy w Grand Prix, Anna Wojtkowska najlepsza w rundzie juniorskiej, Matylda Cybula wygrała finałowy konkurs rundy Dzieci, Aleksandra Lesner trzecia w konkursach CDIY, Katarzyna Łukasik dwa razy druga w małej rundzie, Rishat Sabitov trzeci w GPF. 

11/02/18

 


Sopot CDI / CDN galeria Łukasz Kowalski


Ranking PZJ za rok 2017

RANKING pobierz 

 

Ranking PZJ za 2017 rok - wersja robocza. Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres: konrad.rychlik@pzj.pl do dnia 11/02/2018

 

 

 


CDI Sopot 9-11 lutego 2018 zgłoszenia

 

CDI zgłoszenia 

 

CDN  zgłoszenia 

 

HZR zgłoszenia 

Plan konkursów

zamówienia zdjęć Łukasz Kowalski / LukaszKowalski.com

 

 


Beata Stremler w Lesznie 27/01/18 - galeria Primel.pl


Edward Gal i Glock's Zonik N.O.P już w drodze do Tryon i Tokio. W Amsterdamie 81.860 GPF i 74.283 GP


Grand Prix CDI-W Amsterdam 26/01/18 reLIVE

 

GRAND PRIX CDI-W Amsterdam 26/01/18

1m. Isabell Werth GER  Weihegold Old  80.217 

2m. Helen  Langehanenberg GER  Damsey Frh   76.939

3m. Patrik  Kittel SWE Deja 74.304 

16m. Katarzyna Milczarek POL Dzeko  66.761

W konkursie startowało 17 par, 15 zobaczymy w sobotnim Finale. 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa