WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Wyniki HZR / HZT Poczernin 17-18 marca 2018

Agata Kamionka - Flak na Desert Rose wygrała oba konkursy rundy C .

Fot. Magda Pocztowska 

 


Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2018 - Kalendarz

Kalendarz Eliminacji do OOM w sezonie 2018 

 

Region I   Pomorskie / Kujawsko – Pomorskie; Warmińsko – Mazurskie /    01-03.06  Kwieki 

 

Region II  Mazowieckie / Lubelskie; Łódzkie; Podlaskie /     23-24.06 SKJ Poczernin  

 

Region III  Małopolskie / Opolskie; Podkarpackie; Śląskie; Świętokrzyskie /   09-10.06 KJ Facimiech 

 

Region IV  Wielkopolskie / Dolnośląskie; Lubuskie; Zachodnio - Pomorskie /   30.06 - 01.07 KJ Jeziorki Osieczna

 

Finał  w Ujeżdżeniu -  21-22 lipca 2018 Strzegom

 

16/03/18 

 

 


Celbant skończył 34 lata !!

Celbant !! Najlepszy koń ujeżdżeniowy w Polsce w XX wieku skończył właśnie 34 lata i ma się świetnie !! Żyje sobie kochany w stajni Anny Bienias z którą miał największe sukcesy !!
Wspaniały przykład dla Wszystkich jak dbać o swoje najważniejsze w karierze konie - być z nimi do końca. Wielki szacunek Anna Bienias ! Celbantowi życzymy zdrowia !   15/03/18


Żaneta Skowrońska-Kozubik w top formie w Zakrzowie 11/03/18

11/03/18 

CDN Zakrzów / fot Łukasz Kowalski 


Katarzyna Łukasik przebojem Aromeriady w Józefinie 11/03/18

11/03/18 

 

Katarzyna Łukasik wygrała wszystkie konkursy w jakich startowała ustanawiając wyniki dnia podczas turnieju w Aromerze.  Gratulacje !

 


Przemysław Kozanowski w 3* Herning 9-11 marca 2018

 

CDI3 Herning DEN 9-11 marca 2018 

 

Reprezentacja Polski :

Przemysław Kozanowski i Belcanto

 

 Ecco Grand Prix  11 miejsce 65,804 %

 

 Helgstrand Dressage GPF  9 miejsce 69,025%

 

 

 

WYNIKI                        livestream / płatne / 

 

 


Relacja Grand Prix CDI-W s'Hertogenbosh 09/03/18

WYNIKI  FEI World Cup™ Dressage - Presented by RS2 Dressage

1m. Isabell Werth GER Emilio 107    78.413

2m. Edward Gal NED Glock´s Zonik N.O.P.    77.696

3m. Jessica  Von Bredow-Werndl GER Zaire E    73.630


Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2018 - Kalendarz

Kalendarz Eliminacji do OOM w sezonie 2018 

 

Region I   Pomorskie / Kujawsko – Pomorskie; Warmińsko – Mazurskie /    01-03.06  Kwieki 

 

Region II  Mazowieckie / Lubelskie; Łódzkie; Podlaskie /     23-24.06 SKJ Poczernin  

 

Region III  Małopolskie / Opolskie; Podkarpackie; Śląskie; Świętokrzyskie /  19-20.05 SK Moszna  / tak podaje WZJ Opolski; Podkarpacki; Śląski; Świętokrzyski / a MZJ 09-10.06 KJ Facimiech 

 

Region IV  Wielkopolskie / Dolnośląskie; Lubuskie; Zachodnio - Pomorskie /   30.06 - 01.07 KJ Jeziorki Osieczna

 

Finał  w Ujeżdżeniu -  do ustalenia 

06/03/18 

 

 


Emilia Jach ponownie wygrała Tour KPMG Cavaliada Dressage Cup ! 04/03/18

Podium KPMG CAVALIADA Tour 2017 / 2018 

 

1m. Emilia Jach  / KJ Lider Radzionków / Aqsel     69 pkt

2m. Ilona Janas / KJ Lider Radzionków / Lord Django   67,5 pkt

3m. Grzegorz Cichoń / BPK MAZ / Dreamer  37 pkt 

 

fot Claudia Żyżylewska 

 


Dominika Kraśko - Białek najlepsza w Inter I Cavaliada Torwar 2018

 

Reprezentantka KS Centurion Dominika Kraśko - Białek z wynikiem 69,693% zwyciężyła w konkursie Inter I  Cavaliada KPMG Dressage Cup na warszawskim Torwarze. W konkursie dosiadała szwedzkiej hodowli 7 letniego wł. Ares / Cohiba - Chirlon /,  który należy do zawodniczki i pani Olgi Jacek.

fot Claudia Żyżylewska 

02/03/18

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

CZERWIEC  2020 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️  13-14.06 ZR Kwieki 

 

 

 

▶️  19-21.06 Czworoboki Szkoleniowe Partynice 

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Koryta  

 

 

 

▶️25-28.06  CDI Mariakalnok HUN

 

 

 

▶️ 26-28.06 ZO  Kwieki 

 

 

 

▶️  27--28 .06 ZR Lider Radzionków

 

 

 

▶️27-28.06 ZR Aromer /

 

 

 

27-28.06  ZR Zabajka 

 

 

 

 

 

LIPIEC 2020 

 

 

 

02-05.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

04.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

09-12.07 CDI Grote Brogel BEL

 

 

 

 

10/12/07 -  ZO Radzionków 

 

 

 

11-12.07 eOOM ZR KJ Facimiech

 

 

 

 

11-12.07 KJ Ostoja 

 

 

 

 

16-19.07 CDI Hagen GER 

 

 

 

 

 18-19.07. eOOM ZR  Pólko

 

 

 

18.07 ZR Kliczków Memoriał im. Henryka Geringera de Oedenberg

 

 

 

 

18.07  ZR Łopuchowo 

 

 

 

18-19.07 ZR MKS Sprząśla 

 

 

 

18-19.07 ZR Aromer

 

 

 

 

23-26.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

 

25-26.07 eOOM ZR Partynice

 

 

 

25-26.07 ZR MPPAm Barlomino 

 

 

 

31.07-02.08 II SCKU 

 

ZO Solec Kujawski 

 

regulamin SCKU 

 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

16.08 ZR Chraboły  

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN Drzonków

 

 

 

21-23.08 MPK, PPK, MPM Barłomino

 

 

 

21-23.08 OMŚL  Zbrosławice 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

Mistrzostwa Polski Radzionków   04.09 - 06.09.2020 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza