WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

ROMEO VON FURSTENBALL / Furstenball - Bretton Woods / dla Aleksandry Szulc. 16/10/17


AROmer 14-15 października 2017 WYNIKI

Danuta Kosecka /og.  ZOMIKO / Glock's Zonik x St Moritz / 2013 / OLD  

WYNIKI


Mistrzostwa ZZJ 14-15 X 2017 WYNIKI

Mistrzostwa ZZJ 2017 - Zwycięzcy 


Seniorzy - Anna Kojder / Salvador / BPK 
Juniorzy - Dominika Krzyżaniak / Maverick / BPK
Juniorzy Młodsi - Julia Sendel / Contadorre  Stajnia sportowa Kościno 
Juniorzy Mł na Kucach - Karolina Kolny / Prezencja / UKJ Płochocin 
Młodzicy - Ann Van Den Broeck / L Leandro / UKJ Płochocin 


15/10/17


Showmaster dla Anny Łukasik !

VIDEO 14/10/17


Mistrzostwa Wielkopolski Rychlik 08/10/17 WYNIKI

 

Mistrzynie Wielkopolski 2017 

 

Jagienka Łukomska - seniorzy 

Klara Woźnicka - juniorzy 

Dominika Henzel - juniorzy na kucach 

Maria Karnabal - młodzicy 

 

08/10/17 

 

 


Luiza Rutkowska i Supra - przebojem turnieju w Poczerninie 66,133 wynik Grand Prix

08/10/17 

 


CDI Zakrzów 2017 zgłoszenia


Sto lat Młodej Parze !!


Relacja video z Finału Mistrzostw Polski Seniorów 01/10/17 Janów Podlaski

 

Relacja video z Finału MP zobacz czytaj dalej 

02/10/17

 


Relacja video z Finału Mistrzostw Polski Młodych Jeźdźców 01/10/17 Janów Podlaski

 

Relacja video z Finału MP MJ zobacz czytaj dalej 

02/10/17 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

 

MP Radzionków  12-15.09 

 

 

 

ZO eMPMK Radzionków  12-15.09 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

ZR Gieniusze 15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 21-22.09

 

 

Mistrzostwa Podlasia Supraśl 21-22/09

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

 

HZO Leszno 04-06.10.

 

 

 

Halowy Puchar Polski Amatorów ZR Łąck 04-06.10 

 

 

 

CDI Zakrzów 25-27.10.

 

 

 

HZR Biały Las 27.10.

 

 

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

 

ZR Żywiec 9-10.11

 

MP Para Sopot 9-11.11

 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

 

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł