WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

KPMG Cavaliada Lublin - WYNIKI CC4 PSG o nagrodę Hüttenes-Albertus, pod patronatem Tygodnika WPROST 15/02/18

15/02/18 

 

Zawodniczki KJ Lider Radzionków Emilia Jach i Ilona Janas zdominowały konkurs otwarcia KPMG. Cavaliada Dressage Cup w Lublinie. Trzecie miejsce zajęła Katarzyna Łukasik


KPMG Cavaliada Lublin 15-18 lutego 2018

PSG        

czwartek 15.02.18     godz.17.45

 

Inter I      

piątek 16.02.18          godz. 08.00 

 

Finał Freestyle  transmisja nSport+

niedziela  18.02.18 godz. 08.45

 

 

15/02/18

 


Video galeria CDI Sopot - najlepsze Polskie akcenty turnieju.

Najlepsze przejazdy reprezentantów Polski z CDI w Sopocie, w których  w większości uzyskali  rekordowe wyniki w swoich  karierach międzynarodowych. 

 

 

 

15/02/18

 

 


Klasy Sportowe PZJ za 2017 rok

 

Klasy Sportowe za 2017 rok - akt. 16.02.18

Klasy Sportowe za 2017 rok 

 

Normy na klasy sportowe

 

źródło www.pzj.pl

W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości prosimy o przesłanie informacji do Działu Sportu (joanna.witowska@pzj.pj) najpóźniej do 19.02.2017.


CDN / HZR Sopot 9-11 lutego 2018 wyniki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przebojem zawodów CDN w Sopocie była 14 letnia Tatiana Bierieżnow (na zdjęciu)  z KS Centurion, podopieczna trener Katarzyny Łukasik,  która w kapitalnym stylu wygrała konkursy rundy dzieci z wynikami  powyżej 70%.  W Dużej Rundzie z powodzeniem zadebiutowała Izabela Kowalska na Don Alonso z Silesia Dressage Club. Formą błyszczała Magdalena Zalewska z Equesta Dressage z Quintessenz Sas, Liliane Van Luijken z SKJ Golden Dream na Die Jackson, Dominika Kraśko - Białek na Ares z KS Centurion, Anna Hałasowska z KJ Grodno Dwór na kucu Goldwind, Katarzyna Łukasik z KS Pegaz Chwałowice z końmi Fashion M i Romantica.  Pierwszego dnia turnieju świetnie pokazała się 13 letnia Maja Baranowska z BM Horse na Chantre Noir. Dwa konkursy klasy C wygrał Hubert Jankowski

11/02/18 

 


CDI Sopot 9-11 lutego 2018 wyniki

Przemysław Kozanowski najlepszy w Grand Prix, Anna Wojtkowska najlepsza w rundzie juniorskiej, Matylda Cybula wygrała finałowy konkurs rundy Dzieci, Aleksandra Lesner trzecia w konkursach CDIY, Katarzyna Łukasik dwa razy druga w małej rundzie, Rishat Sabitov trzeci w GPF. 

11/02/18

 


Sopot CDI / CDN galeria Łukasz Kowalski


Ranking PZJ za rok 2017

RANKING pobierz 

 

Ranking PZJ za 2017 rok - wersja robocza. Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres: konrad.rychlik@pzj.pl do dnia 11/02/2018

 

 

 


CDI Sopot 9-11 lutego 2018 zgłoszenia

 

CDI zgłoszenia 

 

CDN  zgłoszenia 

 

HZR zgłoszenia 

Plan konkursów

zamówienia zdjęć Łukasz Kowalski / LukaszKowalski.com

 

 


Beata Stremler w Lesznie 27/01/18 - galeria Primel.pl


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

CZERWIEC  2020 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️  13-14.06 ZR Kwieki 

 

 

 

▶️  19-21.06 Czworoboki Szkoleniowe Partynice 

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Koryta  

 

 

 

▶️25-28.06  CDI Mariakalnok HUN

 

 

 

▶️ 26-28.06 ZO  Kwieki 

 

 

 

▶️  27--28 .06 ZR Lider Radzionków

 

 

 

▶️27-28.06 ZR Aromer /

 

 

 

27-28.06  ZR Zabajka 

 

 

 

 

 

LIPIEC 2020 

 

 

 

02-05.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

04.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

09-12.07 CDI Grote Brogel BEL

 

 

 

 

10/12/07 -  ZO Radzionków 

 

 

 

11-12.07 eOOM ZR KJ Facimiech

 

 

 

 

11-12.07 KJ Ostoja 

 

 

 

 

16-19.07 CDI Hagen GER 

 

 

 

 

 18-19.07. eOOM ZR  Pólko

 

 

 

18.07 ZR Kliczków Memoriał im. Henryka Geringera de Oedenberg

 

 

 

 

18.07  ZR Łopuchowo 

 

 

 

18-19.07 ZR MKS Sprząśla 

 

 

 

18-19.07 ZR Aromer

 

 

 

 

23-26.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

 

25-26.07 eOOM ZR Partynice

 

 

 

25-26.07 ZR MPPAm Barlomino 

 

 

 

31.07-02.08 II SCKU 

 

ZO Solec Kujawski 

 

regulamin SCKU 

 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

16.08 ZR Chraboły  

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN Drzonków

 

 

 

21-23.08 MPK, PPK, MPM Barłomino

 

 

 

21-23.08 OMŚL  Zbrosławice 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

Mistrzostwa Polski Radzionków   04.09 - 06.09.2020 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza