HALOWY PUCHAR POLSKI w Ujeżdżeniu
21-24 marca 2019 KJK Szary Michałowice

Sponsorzy relacji

www.equiprojekt.pl

www.ntb24.pl

ZR Aromer Józefin 20-21 maja 2017

21/05/17 

 

WYNIK TURNIEJU   67,500% / C1 / Ilona Janas / Gladstone Mustard / Lider Radzionków


Kwieki. Klaudia Hałeła i Matylda Cybula wygrały eliminacje do OOM. Wyniki ZO / ZR eMPMK / eOOM Kwieki 19-21 maja 2017

21/05/17

 

WYNIK TURNIEJU70,928% N5  / Agata Kamionka - Flak  / Desert Rose /  KS Centurion


Mistrzostwa Polski Amatorów 3-4 czerwca 2017 Lewada Zakrzów

   

PROPOZYCJE 

Zapraszamy do udziału wszystkich miłośników ujeżdżenia, którzy nie są i nie byli zawodnikami zarejestrowanymi w Polskim Związku Jeździeckim.

W MP Amatorów mogą brać udział  zawodnicy zarejestrowani w Wojewódzkich Związkach Jeździeckich.


PZHK - Regulaminy MPMK 2017 – ujeżdżenie

17/05/17

REGULAMIN MPMK 2017 

 

 

 


Joanna Tragarz i Magdalena Jura w CDI Compiegne 18-21.05.17

17/05/17 

Zgłoszenia / Program / Podręczne linki

 


ZO eOOM Kwieki 19-21 maja 2017 - zgłoszenia, podręczne linki

16/05/17

 

 

 

 


Rybnica 2017 - Galeria @faraa Katarzyna Broda


ZT Amigo Będzin - 13/05/17 WYNIKI

14/05/17 

 

WYNIK ZAWODÓW - Julia Kuzak / Epril oo / BPK / 65,000% / L4


ZR OSK Gdańsk Lipce - 14/05/17 - lista startowa

14/05/17 

 


Puchar Wielkopolski 2017 - ranking po II etapach

Juniorzy na Kucach - Dominika Hendzel / Podkowa Gruszczyn

Młodzik na Kucach - Maria Karnabal / Podkowa Gruszczyn

Juniorzy i Juniorzy Młodsi - Marika Jankowiak / Podkowa Gruszczyn

Seniorzy - Nowakowski Tomasz / UKS Fiord

10/05/17

 


         

 

HALOWY PUCHAR POLSKI

Michałowice

 

 

 

HZR Aromer

 

 

CDN Troisdorf GER  

Beata Stremler 

 

 

 

CDI Motesice SVK

Dorota Opyd

 

 

 

CDI Madryt ESP

 

 

 

CDI Ypaja FIN

Marlena Gruca Rucińska - sędzia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

ZR Aromer Józefin 20-21 maja 2017

21/05/17 

 

WYNIK TURNIEJU   67,500% / C1 / Ilona Janas / Gladstone Mustard / Lider Radzionków


Kwieki. Klaudia Hałeła i Matylda Cybula wygrały eliminacje do OOM. Wyniki ZO / ZR eMPMK / eOOM Kwieki 19-21 maja 2017

21/05/17

 

WYNIK TURNIEJU70,928% N5  / Agata Kamionka - Flak  / Desert Rose /  KS Centurion


Mistrzostwa Polski Amatorów 3-4 czerwca 2017 Lewada Zakrzów

   

PROPOZYCJE 

Zapraszamy do udziału wszystkich miłośników ujeżdżenia, którzy nie są i nie byli zawodnikami zarejestrowanymi w Polskim Związku Jeździeckim.

W MP Amatorów mogą brać udział  zawodnicy zarejestrowani w Wojewódzkich Związkach Jeździeckich.


PZHK - Regulaminy MPMK 2017 – ujeżdżenie

17/05/17

REGULAMIN MPMK 2017 

 

 

 


Joanna Tragarz i Magdalena Jura w CDI Compiegne 18-21.05.17

17/05/17 

Zgłoszenia / Program / Podręczne linki

 


ZO eOOM Kwieki 19-21 maja 2017 - zgłoszenia, podręczne linki

16/05/17

 

 

 

 


Rybnica 2017 - Galeria @faraa Katarzyna Broda


ZT Amigo Będzin - 13/05/17 WYNIKI

14/05/17 

 

WYNIK ZAWODÓW - Julia Kuzak / Epril oo / BPK / 65,000% / L4


ZR OSK Gdańsk Lipce - 14/05/17 - lista startowa

14/05/17 

 


Puchar Wielkopolski 2017 - ranking po II etapach

Juniorzy na Kucach - Dominika Hendzel / Podkowa Gruszczyn

Młodzik na Kucach - Maria Karnabal / Podkowa Gruszczyn

Juniorzy i Juniorzy Młodsi - Marika Jankowiak / Podkowa Gruszczyn

Seniorzy - Nowakowski Tomasz / UKS Fiord

10/05/17

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

MARZEC 

 

CAVALIADA Kraków 01-03.03 

 

 

 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

 

 

HZR Żywiec 02-03.003

 

 

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.

 

 

HZR Płochocin 09.03.

 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019

 

 

HZR Aromer 23-24.03.

 

 

HZO  HZR Łąck 29-31.03

 

 

HZR Opole 31.03 

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-2.05

 

ZO ZR Rybnica 17-19.05.2019

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201