WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

KPMG Cavaliada Lublin 15-18 lutego 2018

PSG        

czwartek 15.02.18     godz.17.45

 

Inter I      

piątek 16.02.18          godz. 08.00 

 

Finał Freestyle  transmisja nSport+

niedziela  18.02.18 godz. 08.45

 

 

15/02/18

 


Video galeria CDI Sopot - najlepsze Polskie akcenty turnieju.

Najlepsze przejazdy reprezentantów Polski z CDI w Sopocie, w których  w większości uzyskali  rekordowe wyniki w swoich  karierach międzynarodowych. 

 

 

 

15/02/18

 

 


Klasy Sportowe PZJ za 2017 rok

 

Klasy Sportowe za 2017 rok - akt. 16.02.18

Klasy Sportowe za 2017 rok 

 

Normy na klasy sportowe

 

źródło www.pzj.pl

W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości prosimy o przesłanie informacji do Działu Sportu (joanna.witowska@pzj.pj) najpóźniej do 19.02.2017.


CDN / HZR Sopot 9-11 lutego 2018 wyniki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przebojem zawodów CDN w Sopocie była 14 letnia Tatiana Bierieżnow (na zdjęciu)  z KS Centurion, podopieczna trener Katarzyny Łukasik,  która w kapitalnym stylu wygrała konkursy rundy dzieci z wynikami  powyżej 70%.  W Dużej Rundzie z powodzeniem zadebiutowała Izabela Kowalska na Don Alonso z Silesia Dressage Club. Formą błyszczała Magdalena Zalewska z Equesta Dressage z Quintessenz Sas, Liliane Van Luijken z SKJ Golden Dream na Die Jackson, Dominika Kraśko - Białek na Ares z KS Centurion, Anna Hałasowska z KJ Grodno Dwór na kucu Goldwind, Katarzyna Łukasik z KS Pegaz Chwałowice z końmi Fashion M i Romantica.  Pierwszego dnia turnieju świetnie pokazała się 13 letnia Maja Baranowska z BM Horse na Chantre Noir. Dwa konkursy klasy C wygrał Hubert Jankowski

11/02/18 

 


CDI Sopot 9-11 lutego 2018 wyniki

Przemysław Kozanowski najlepszy w Grand Prix, Anna Wojtkowska najlepsza w rundzie juniorskiej, Matylda Cybula wygrała finałowy konkurs rundy Dzieci, Aleksandra Lesner trzecia w konkursach CDIY, Katarzyna Łukasik dwa razy druga w małej rundzie, Rishat Sabitov trzeci w GPF. 

11/02/18

 


Sopot CDI / CDN galeria Łukasz Kowalski


Ranking PZJ za rok 2017

RANKING pobierz 

 

Ranking PZJ za 2017 rok - wersja robocza. Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres: konrad.rychlik@pzj.pl do dnia 11/02/2018

 

 

 


CDI Sopot 9-11 lutego 2018 zgłoszenia

 

CDI zgłoszenia 

 

CDN  zgłoszenia 

 

HZR zgłoszenia 

Plan konkursów

zamówienia zdjęć Łukasz Kowalski / LukaszKowalski.com

 

 


Beata Stremler w Lesznie 27/01/18 - galeria Primel.pl


Edward Gal i Glock's Zonik N.O.P już w drodze do Tryon i Tokio. W Amsterdamie 81.860 GPF i 74.283 GP


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko