WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Podium XXIII Finał OOM 2017 KUCE - Poczernin 23/07/17


Maja Gugała i Ewa Golubińska prowadzą po pierwszym dniu OOM w Poczerninie

 

WYNIKI 

22/07/17                                 GALERIA @Julia Świętochowska 


Finały OOM 20017 Poczernin

22-23 lipca 207 

Program/ Zgłoszenia / Regulamin / Propozycje / Podręczne Linki 

 

zamówienia zdjęć @julia.swietochowska.photography


Zofia Baran i Julia Bilicka pojadą Mistrzostwa Europy Pony w Kaposvar 25-30 lipca 2017

 

Reprezentacja Polski :

Zofia BaranSUMMERSBY / BPK

trener Ilona Janas 

 

 

Julia BilickaDONEVAN / KJ Arpav 

trener Małgorzata Hałeła - Pawłowska 

 

19/07/17

 

 

 

 


ZR Biały Las 15-16 lipca 2017

WYNIKI ZAWODÓW 

WYNIK TURNIEJU 


ZR Drzonkow 15-16 lipca 2017 WYNIKI

16/07/17

 

WYNIK ZAWODÓW  67,954%  L2    Aleksandra Masłowska / KKJ / Blask Aron 


Joanna Tragarz wygrała w Paryżu ! 16/07/17

16/07/17 

 


ZR GoldenHorse Koryta WYNIKI 16 lipca 2017

 WYNIK DNIA   67,207 %  C2 / Anna Maria Wojtkowska / KS Centurion / Pascal 

 

 

 


ZR Stajnia Leo Tychy 15 lipca 2017 WYNIKI

Wynik zawodów 65.865% D1 T - Aleksandra Marcińska /Felington  

WYNIKI TURNIEJU 


ZR Koryta Golden Horse 15 lipca 2017 WYNIKI

WYNIK DNIA   66,154 % N2 / Zofia Baran / BPK / Summersby 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł