W tym tygodniu :
 
Magdalena Jura 
 
 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

26.05  ZR Łojewo 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka

 

 

 

27.05 Cichoń Dressage Pro Cup Radzionków  

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Anabel Balkenhol najlepsza, Przemysław Kozanowski szósty w Grand Prix CDI4 w Monachium 10/11/16

10/11/16   WYNIKI KONKURSU

Anabel Balkenhol GER wynikiem 71,020 wygrała w Monachium konkurs Grand Prix ( do GPF ) na 9 letnim trakenskim Heuberger TSF / Imperio x Michelangelo /. Para debiutowała na międzynarodowej arenie w konkursie Grand Prix. Reprezentant Polski Przeysław Kozanowski na Belcanto 34 uzyskał wynik 66,620 % i ukończył konkurs na szóstym miejscu. 


Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu Aromer Józefin 5-6.11.16


CDI Zakrzów 4-6.11.2016 WYNIKI

LISTY / WYNIKI / PROGRAM

 

 

 


06/11/16 WYNIKI NIEDZIELA 

 

CDI-W World Cup 

​1m. Kristy Oatley AUS/ Du Solei 75,200 %

12m. Żaneta Skowrońska POL / Love Me 68,050 %

 

CDI3 Inter I Freestyle 

1m. Belinda Weinbauer AUT / Dante Delux MJ 77,500 %

4m. Emilia Jach POL / Aqsel 67,792 %

 

CDIY Freestyle 

1m. Berill Szoke Toth HUN / Dannington Park 72,875 %

4m. Filip Kowalski POL / Saviola 2 64,917 %

 

CDIJ Freestyle 

1m. Elin Mattson SWE / Cognac 74,625 %

5m. Alicja Trawińska POL / Diego Ramirez 69,167 %

 

CDIP Freestyle 

1m. Hanna Ivan HUN / E. Epiascer 70,500 %

6m. Zofia Baran POL / Summersby 67,125 %

 

05/11/16 WYNIKI SOBOTA 

 

Grand Prix CDI-W Memoriał Wojciecha Markowskiego 

1m. Juliane Brunkhorst GER / Furstano 71,400 %

12m Żaneta Skowrońska POL / Love Me 66,720 % 

 

Grand Prix Spécial 

1m. Kristy Oatley AUS / Swagman 2 - 70,843 %

2m. Aleksandra Szulc POL / Rumba Hit 68,236 %

 

INTER I CDI3 

1m. Belinda Weinbauer AUT / Dante Delux MJ 72,851 %

14m. Emilia Jach POL / Aqsel 63,728 %

 

CDIY Indyvidual 

1m. Berill Szoke Toth HUN / Donnington Park 69,386 %

4m. Julia Moczak POL / Florimoon 64,342 %

 

CDIJ - Indyvidual 

1m. Berill Szoke Toth HUN / Qatar 70,482 %

4m. Alicja Trawińska POL / Diego Ramirez 65,438 % 

 

CDIP - Indyvidual 

1m. Hanna Ivan HUN / Equestricones Epiascer 71,423 %

6m. Zofia Baran POL / Summersby 67,073 %

 


04/11/16   WYNIKI PIĄTEK 

1m. Kristy Oatley AUS / Swagman 2 / 69,680 % 
2m. Aleksandra Szulc POL / Rumba Hit / 66,060 % 
 
1m. Belinda Wienbauer AUT / Dante Delux MJ / 70,868 %
5m. Emilia Jach POL / Aqsel / 67,921 %
 
1m. Beril Szoke Toth HUN / Donnington Park / 69,340 %
4m. Julia Moczak POL / Florimoon / 64,693%
 
 
1m. Beril Szoke Toth HUN / Quatar / 70,541 %
7m. Zuzanna Haber POL / Don Crusoe / 66,712 %
 
 
1m. Klaudia Kjaer DEN / Adriano B / 68,932 %
4m. Zofia Baran POL / Summersby / 66,709 
 
 
 

 


IV Kampinowskie Spotkania Jeździeckie 2016 Poczernin WYNIKI 22.10.16

03/11/16

 

 

 

 


Mistrzostwa Okręgu Kategoria PROFI i AMATOR Drzonków 2016 WYNIKI

 

02/11/16 

 


ZRiT Kanie Helenowskie SKJ Patataj 29.10.16 - WYNIKI

01/11/16

WYNIK ZAWODÓW - 65,682 % / P2

Marta Mrówka J98 / BPK / Wianna K 

 

 


Beata Stremler najwyżej w światowym rankingu spośród reprezentntów Polski !


Finał Pucharu Wielkopolski / Mistrzostwa Wielkopolski w Ujeżdżeniu WYNIKI Stajnie Łopuchowskie 22-23.10.16

MP Mł Strzegom 2016 Cinamon ujeżdżenie from Marcin on Vimeo.

 

Finał PUCHARU WIELKOPOLSKI 2016

Aleksandra Osuch JM Kuce / POdkowa Gruszczyn 

Natalia Głębowska / JM Konie / SKJ Gołębin Stary

Małgorzata Kuś / OPEN Kuce / Pony Jumping Team /

Tomasz Nowakowski / Seniorzy / UKS Fiord Młodzików

 

MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI Łopuchowo 22-23.10.16

Seniorzy - Adrianna Menes / Don Macho / KJ Gołębin Stary

Juniorzy - Dominika Siudzińska / Cinamon / LKJ Cwał Poznan ( video Dominiki z MP w Strzegomiu )

Jun Mł - Natalia Głębowska / Korrida P / KJ Gołębin Stary

Jun mł KUCE - Małgorzata Kuś / Pipi / Pony Jumping team

Wynik turnieju 66,125 % w P5 zrobiła Aleksandra Osuch na Anthony H z Podkowy Gruszczyn. Gratulacje !!! Brawa dla Wielkopolski za rekordową organizację zawodów w Ujeżdżeniu w 2016 !!

30/10/16


Podstawowy Kurs Sędziowski w dyscyplinie Ujeżdżenia -Opole 12-13.11.16

30/10/16 

 


Finał Ligi Podlasia 2016--KJ BIK Gieniusze / Końcowy Ranking Ligi Podlasia 2016

29/10/16 

WYNIKI ZAWODÓW FINAŁOWYCH  15-16/10/16 BiK Gieniusze 

WYNIK TURNIEJU 64,772 %  P2 - Aleksandra Zarecka Kondratiuk  / Black Boy 

 

KOŃCOWY RANKING LIGI PODLASIA 2016  

Zwycięzcy : / na zdjęciu poniżej / 

KONIE - Aleksandra Zarecka Kondratiuk / Black Boy,Grafit,Hedwig B./  CSJ Chroboły 

KUCE  - Antonina Jaworska / Lando, Goździk / KS Pieńki  


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

 

Maj 2018

 

30.04-02.05 ZO Łężkowice 

propozycje

 

01-02.05 ZR Biały Las 

 

 

01.05  ZR i T Stajnia Las Pegaz Łódź 

 

 

03-05.05 CDI-W CDIOJYP CDICh Mariakalnok HUN 

 

 

05-06.05 Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 

 

 

 

06.05 ZR Koryta 

 

 

05-06.05 ZR Bik Gieniusze

 

 

05-06.05 ZR Solec Kujawski  odowołane

 

 

11-13.05 ZO Rybnica

 

 

12.05  KSJ Sowia Wola  link 

 

 

12.05  ZRiT Grudziądz 

 

 

13.05 ZR Płochocin 

 

 

13.05 ZR OSK Lipce 

 

 

18-20.05 ZO Ochaby  link

 

 

19-20.05 ZO Moszna  link

 

 

19-20.05 ZR KJ Ostoja 

 

 

19-20.05 ZR Barłomino

 

 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka

 

 

27.05 Cichoń Dressage Pro Cup Radzionków  

 

 

 

Czerwiec  2018 

 

01-03.06 Akademickie MP - organizator UŚ Katowice Lider Radzionków 

 

1-3.06 ZO Kwieki eOOM 

 

02.06  ZT  KSJ 

 

02-03.06  ZRiT Ostoja Pustków

 

03.06 ZR Szczecin Osów 

 

08-10.06 KJ Facimiech eOOM

 

08-10.06 CDN Drzonków 

 

09-10.06 ZRiT Koryta 

 

16-17.06 ZT Jeziorki 

 

17.06  ZT Brzózki 

 

22-24.06 ZO Michałowice 

 

23.06  ZRiT Mysłowice 

 

23-24.06 eOOM Poczernin 

 

23-24.06 ZR Janów Podlaski

 

30.06 ZR STajnia Las Pegaz Łó∂ź 

 

30.06-01.07 eMPMK Biały Las

 

30.06-01.07  eOOM Jeziorki  

link 

 

30.06-01.07  ZR Truskolasy 

 

 

 

 

 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-08.07 CDI Ochaby 

 

05-08.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice 

 

14-15.07  ZR KJ Ostoja 

 

14.07 ZR Stajnia Las Pegaz 

 

21-22.07 ZT Stare Babice 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

25-29.07 ME U25 Roosendaal

 
 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
27-28.07 MR Barłomino Mistrzostwa Pomorza 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
29.07 ZR Baborówko link
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
03-05.08 ZO Solec Kujawski 
 
 
09-12.08 ME Pony Bishop Burton 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice