W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

 

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 

 

21.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

21-22.07 Danwood Koczargi Nowe ZR i T 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Katarzyna Milczarek w CDI3 Roosendaal

 03/12/16

Katarzyna Milczarek w dn. 02/12/16, po półrocznej przerwie wystartowała na Dzeko  w zawodach CDI3 w Roosendaal w Holandii , gdzie w konkursie Grand Prix z wynikiem 67.360% zajęła 11 miejsce. Konkurs Grand Prix wygrał reprezentant Danii Anders Dahl na Selten HW / Sandro Hit x Hohenstein /  Polska Para zgłoszona była do konkursu GPS w dn. 04.012.16 w którym ostatecznie nie wystartowała. 

 

WYNIKI GRAND PRIX  02/12/16 Grand Prix od g.08.30  

ZGŁOSZENIA CDI3          LISTY / WYNIKI / PROGRAM


Halowy Puchar Polski w Paraujeżdżeniu Cavaliada Poznań 03.12.16 wyniki


Cavaliada KPMG Dressage Cup Poznań 1-4 grudnia 2016

                

 

01/12/16     PSG  1m. Anna Kierznowska / Donnadoorn / KJ Kietlów 66,272%

02/12/16     Inter I   1m. Emilia Jach / Aqsel / Legia Kozielska 66,447%

04/12/16     Finał B   1m. Izabela Dyrek / Samiro 35 / Karkonowski KJ 63,583%

04/12/16     Finał A  1m. Anna Kierznowska / Donnadoorn / KJ Kietlów 69,125%

 

Zamówienia zdjęć :

 Paula Bartkowiak paula.bartkowiak@wp.pl    

  Martyna Paszkowska martyna.paszkowska@onet.pl

 

 

 


Protokół z działań prowadzonych przez Kolegium Sędziów PZJ w okresie 2016-07-21 do 2016-11-15 wraz z telekonferencją(T) w dn. 2016-11-23

01/12/16

PROTOKÓŁ KS PZJ zawiera m.in. :

- awanse sędziowskie w ujeżdżeniu 

- rozpatrzenie skargę dot. dopuszczenia do startu w MP  zawodnika Tomasza Jasińskiego 

- informację o udzieleniu kary upomnienia sędziom: Maria Pilichowska, Beata Libera, Katarzyna Widalska, z powodu niewystarczającego skupienia podczas przejazdu zawodniczki oraz korygowania ocen po przejeździe na podstawie nieautoryzowanych dowodów na zgłoszenie J. Ryczywolskiego. 

- rozpatrzenie zgłoszenia Szefa Komisarzy MP I PP Kucy MP Dzieci Strzegom 2016  w sprawie nieadekwatnej reakcji sędziego głównego MP i PP w ujeżdżeniu w przypadkach zgłoszonych przez Szefa Komisarzy  MP I PP Kucy MP Dzieci Strzegom 2016 dot. użycia nieregulaminowego ogłowia i wypinaczy. 

 


Joanna Tragarz trzecia w Paryżu

29/11/19

Sukces we Francji ! Joanna Tragarz na Harvard K w finałowym programie dowolnym CDIY rozegranego podczas prestiżowego turnieju Salon du Cheval w Paryżu uzyskała wynik 68,666 % i ukończyła konkurs na trzecim miejscu. Konkurs wygrała reprezentantka gospodarzy Caroline Dufil na Ardante z wynikiem 69,375 %.

 

 

 

 

 

(c)Cecile GRAND PSV Photo

 


Cavaliada KPMG Dressage Cup Poznań 1-4 grudnia 2016 - program, zawodnicy, podręczne informacje, bilety

29/11/16 

 


Joanna Tragarz piąta w Paryżu

28/11/16

Joanna Tragarz z wynikiem 66,885% ukończyła  konkurs indywidualnym CDIY podczas prestiżowego turnieju Salon du Cheval w Paryżu na piatym miejscu. Konkurs wygrała reprezentantka Belgii Antonia Arl.

 

 

 

 


Evolution Of Equestrian at the Olympics


Kalendarz 2017 - zamówienia foto.faraa@gmail.com


Isabell Werth znowu wygrywa !

27/11/16 

Trwa wspaniała passa zwycięstw Isabell Werth!  Reprezentantka Niemiec, liderka światowego rankingu FEI w ujeżdżeniu  wygrała konkurs Grand Prix  w Stockholmie na Don Johnson z wynikiem 78.180% w Grand Prix CDI5 i w Grand Prix Freestyle 82,575%. 

WYNIKI CDI5 Shotkholm 2016  

fot (c)Roland Thunholm/SIHS

 


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

 

08.07  ZR Radzionków

 

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice

 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice