WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Aleksandra Lesner i Stanisław Stołowski wygrali Akademickie Mistrzostwa Polski w Ujeżdzeniu - Radzionków 02/06/19

02/06/19 

 


ZO eMPMK Kwieki 31.05-02.06.19

WYNIKI TURNIEJU


XIII MISTRZOSTWA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ I AKADEMICKIEJ W UJEŻDŻENIU O PUCHAR ZBIGNIEWA DĄBROWSKIEGO Książ 01/06/19

Zwycięzcy:

➡️Szkoły podstawowe (klasy 1-6)  1m - Nikola Mróz KEKS 
➡️Gimnazja, 7 i 8 klasy szkół podstawowych  1m. Dominika Bandura BOHUN
➡️Szkoły ponadgimnazjalne  1m. Anna Jarmołkowicz ROBERT 
➡️Debity 1m. Karina Seredyńska LAMBO

WYNIKI ZAWODÓW

VIDEO 


Frederic Wandres i Susan Pape najlpesi w CDI4 Hamburg, Katarzyna Milczarek poza finałem 30/05/19

Reprezentant Niemiec Frederic Wandres na Duke of Britain wygrał konkurs Grand Prix z wynikiem 73.761% W konkursie startowała walcząca o punkty do rankingu olimpijskiego Katarzyna Milczarek , uzyskany wynik 63.435% dał reprezentantce Polski miejsce 25. Uzyskany wynik nie zapewnił awansu do finałowych konkursów GPS / GPF. 

WYNIKI GRAND PRIX /  ARKUSZE 

1m. Frederic Wandres GER Duke of Britain 73.761% 

25m. Katarzyna Milczarek POL Dzeko 63,435%

WYNIKI GPS   1m. Frederic Wandres GER Duke of Britain 73.000 %  VIDEO

WYNIKI GPF   1m. Susan Pape USA Harmony's Don Noblesse 75.850 %  VIDEO 

 


Sophie May w CDICh Lipica 24-26 maja 2019

14 letnia reprezentantka Polski Sophie May na klaczy Maja (na zdjęciu) w dn 24-26 maja 2019 startowała w licznie obsadzonym turnieju CDICh w Lipicy plasując się w połowie stawki z wynikami: 65.833% - konkurs wstępny, 62.308% - konkurs zespołowy, 64.167% - konkurs indywidualny. 

W zawodach w Lipciy pod włoską flagę w konkursach juniorskich startowała wyhodowana w Polsce klacz Stella Pack Roxana, którą jeździła Anna Mierzwińska. 

WYNIKI ZAWODÓW    fot. Łukasz Kowalski /zdjęcie z CDI Zakrzów/ 


Dania nie do pokonania w Pucharze Narodów w Uggerhalne 26/05/19

EQUITOUR AALBORG 2019
ECCO present FEI Dressage Nations Cup Team Classification Team International | Dressage
 
1) Dania 16.000%, 2) Szwecja 20.000%, 3) Niemcy 43.000%, 4) Finlandia 57.000%, 5) Wielka Brytania 67.000%  https://online.equipe.com/en/class_sections/412077
 
1m. Daniel Bachmann Andersen DEN BLUE HORS DON OLYMBRIO  78,809%
 
1m. Daniel Bachmann Andersen DEN BLUE HORS DON OLYMBRIO  77,652%
 

Edward Gal Mistrzem Holandii 2019 - Ermelo 26/05/19


CDN Ochaby - Lena Czekańska z wynikiem turnieju, Tomasz Kowalski wygrywa pięę konkursów 26/05/19

Reprezentantka gospodarzy, juniorka Lena Czekańska i Victory (na zdjęciu) - przebojem turnieju CDN Stadnina Koni Ochaby - dwa wyniki powyżej 69% w konkursach klasy P. Pięć konkursów podczas zawodów w świetnym stylu wygrał Tomasz Kowalski z Silessia Dressage Club. Katarzyna Popiołek z KJ Lewada Zakrzów  wygrał dwa konkursy małej rundy. Małgorzata Kowalska błyszczała formą w konkursach rundy młodzieżowej a Aleksandra Krywult w konkursach eMPMK dla koni 4 letnich. !

Fot Łukasz Kowalski 

 


Halina Kosakowska najlepsza w Raduszynie 25.05.19

Puchar Wielkopolski w Ujeżdżeniu - Stajnia Raduszyn 25/05/19 - Halina Kosakowska na MEFISTO z wynikiem turnieju - 69,773% w L3 !!  Wielkie brawa !! Zonacz aktualny ranking Pucharu WLKP.

26/05/19 

 


II edycja II Edycja Wiosennego Pucharu Łojewo 26.05.19

Juniorka Martyna Szłyk z KJ Morgan w Balczewie z wynikiem zawodów - 67,895% w L1 na Falk G.  - 

26/05/19 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

 

MP Radzionków  12-15.09 

 

 

 

ZO eMPMK Radzionków  12-15.09 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

ZR Gieniusze 15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 21-22.09

 

 

Mistrzostwa Podlasia Supraśl 21-22/09

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

 

HZO Leszno 04-06.10.

 

 

 

Halowy Puchar Polski Amatorów ZR Łąck 04-06.10 

 

 

 

CDI Zakrzów 25-27.10.

 

 

 

HZR Biały Las 27.10.

 

 

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

 

ZR Żywiec 9-10.11

 

MP Para Sopot 9-11.11

 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

 

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł