HALOWY PUCHAR POLSKI

Michałowice

 

 

 

HZR Aromer

 

 

CDN Troisdorf GER  

Beata Stremler 

 

 

 

CDI Motesice SVK

Dorota Opyd

 

 

 

CDI Madryt ESP

 

 

 

CDI Ypaja FIN

Marlena Gruca Rucińska - sędzia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

CDI4 Frankfurt 16/12/18

 

GRAND PRIX CDI4  1m. Daniel Bachmann Andersen DEN  Blue Hors Zepter 78.543%

GPS  1m. Kristina Bröring-Sprehe GER Desperados FRH 78.085%

GP FREESTYLE   1m. Isabell Werth GER Don Johnson FRH 80,300 %


Finał NÜRNBERGER BURG-POKAL dla koni 7-9 Frankfurt 16/12/18

Finał PSG Special  1m. Dorothee Schneider GER First Romance 2 76.537%

Konkurs Wstępny PSG Special  1m. Kira Wulferding GER Brianna 9  74,049%  video 

 

 

Louisdor-Preis Finał Frankfurt 16/12/18

 

Final Grand Prix 1m.Daniel Bachmann Andersen DEN Blue Hors Veneziano 75,40% 

Konkurs wstępny GP 8-10    1m. Benjamin Werndl GER Famoso OLD 76,581%

Turniej dla koni Grand Prix 8-10 letnich.

 


Aromeriada - II kwalifikacja 8-9/12/2018

 

 

Danuta Kosecka i DES DEMON / Destano x Sofix /  z wynikiem turnieju 67,222 w P2 

fot Magda Pocztowska 

RANKING AROMERIADY PO II ETAPACH 


CDI-W Salzburg 8-9/12/18

 

WYNIKI  WORLD CUP GP Freestyle CDI-W Salzburf 09.12.18

1m. Benjamin Werndl GER Daily Mirro80.790 %

2m. Patrik Kittel SWE Delatio  80.010 %

3m. Dorothee Schneider  GER Faustu  79.730 %

13m. Katarzyna Milczarek POL Dzeko  70.500 %

 

WYNIKI  GRAND PRIX CDI-W Salzburg AUT 08.12.18 

1m. Benjamin Werndl GER Daily Mirror 74,783 %

2m. Dorothee Schneider  GER Faustus  74,609 %

3m. Patrik Kittel SWE Delatio 74,609 %

12m. Katarzyna Milczarek POL Dzeko 66,000 %

W konkursach startowało 15 par. 

 

RANKING LIGI EUROPY ZACHODNIEJ PO 5 etapach 


Jessica von Bredow-Werndl zwycięża w Genewie 07/12/18

Jessica von Bredow-Werndl na TSF Dalera BB nie do pokonania w Genewie. Reprezentantka Niemiec z wynikami 84.075 % i 79.217 % wygrała konkursy Grand Prix Freestyle i Grand Prix.Konkurs GPS wygrała Victoria Max-Theurer na Blind Date 25 z 72.000 % 

 
WYNIKI GPF                             WYNIKI GP                                WYNIKI GPS
 
fot. Picture © CHI Geneva - scoopdyga.com   Jessica von Bredow-Werndl / TSF Dalera BB

Saab Top 10 Podium 2018 - Sztokholm

Podium SAAB TOP 10 fot Roland Thunholm

232.000 eur w turnieju SAAB TOP 10  !!! CDI5 Sztokholm 2018 

 

WYNIKI Grand Prix Freestyle  02/12/18 

1m. Isabell Werth  GER Weihegold Old  89,775%

2m. Patrik Kittel  SWE Delaunay Old 85,875 %

3m. Dorothee Schneider GER Sammy Davis Jr. 84,725% 

 

WYNIKI Grand Prix  01/12/18


Michalina Terlecka najlepsza w Poznaniu !!!

 

Michalina Terlecka - przebojem Finału CDN Cavaliada Dressage Cup  w Poznaniu !

 

1m. Michalina TERLECKA  SULEYKEN  OSK Michalscy 70,917% 

2m. Sandra Sysoyeva  BOSS DIAMANT  LTU 69,708 % 

3m. Agnieszka Wiśniewska TARA  SKJ Barado   69,625 %

4m. Aleksandra Szulc BREAKDANCE  KJ Golden Dream 69,125 %

5m. Aleksandra Tomala MOZART-P KJ Lider Radzionków 68,750 %

6m. Ilona Jans ARRIBA Z  KJ Lider Radzionków 68,375 %

7m. Danuta Kosecka LEYLA LKS Nadwiślanin 67,125 %

 

02/12/18 

 

Galeria video zobacz czytaj dalej 

 


Mały Finał CDN CAVALIADA Poznań dla Viktorij Kundrotaite z Litwy 02/12/18

Viktorija Kundrotaite LTU CDN Cavaliada 2018 Finał B from Dressage24.pl on Vimeo.

 

WYNIKI FINAŁ B 

1m. Viktorija Kundrotaite   HEFAISTAS   LTU  65,042 %

2m. Julia Naumovich-Shabovskaya  HADES  Stajnia Jarużyn 64,500 % 

3m. Piotr WierzchowskCORIANDER WKJ Lublin  64,000 %

4m. Marta Wiśniewska SALVATORE  Klub Jeździecki Złoty Rubin  63,833 %

5m. Anna Skrzeszewska-Walter  VALENTIJIN KJ As Dream  63,417 %

6m. Izabela Dyrek - Matuszewska SAMIRO 35 Karkonowski KJ 63,000 %

7m. Marta Błażko DEVINETTE KJ Golden Dream 62,292%

 

02/12/18 

 

 


Cavaliada. Agnieszka Wiśniewska zwyciężyła w konkursie otwarcia Inter I CDN w Poznaniu ! 01/12/18

Agnieszka Wiśniewska 

WYNIKI / ARKUSZE 

1m. Agnieszka Wiśniewska TARA  SKJ Bajardo  69,386 %

2m. Ilona Janas ARRIBA Z  KJ Lider Radzionków 69,298 %

3m. Sandra Sysoyeva LTU BOSS DIAMANT 69,167 %

4m. Aleksandra Tomala MOZART-P KJ Lider Radzionków 68,377 %

5m. Michalina Terlecka SULEYKEN OSK Michalscy 67,939 % 

6m. Aleksandra Szulc  BREAKDANCE KJ Golden Dream  67,456 % 

7m. Danuta Kosecka  LEYLA LKJ Nadwiślanin 66,009 % 

Sędziowie:  C - Katarzyna Widalska, E - Marlena Gruca - Rucińska, M - Żaneta Sokołowska 

Pierwsze 7 par awansuje do Finałowego Inter I Freestyle  - 02/12/18 g.12.00

01/12/18

 


HALOWY PUCHAR POLSKI w PARUJEŻDŻENIU 30/11/18

Podium Halowego Pucharu Polski w Paraujeżdżeniu CAVALIADA Poznan 2018 


złoto - Monika Bartyś  CASPAR SKJ Golden Dream 209,482% 
srebro - Magdalena Cycak SYBILLA KJ Picador  201,654%
brąz - Maciej Bigaj GROJEC R  KS Farik  200,070%


WYNIKI KOŃCOWE  
Fot Paula Bartkowiak

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

MARZEC 

 

CAVALIADA Kraków 01-03.03 

 

 

 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

 

 

HZR Żywiec 02-03.003

 

 

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.

 

 

HZR Płochocin 09.03.

 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019

 

 

HZR Aromer 23-24.03.

 

 

HZO  HZR Łąck 29-31.03

 

 

HZR Opole 31.03 

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-2.05

 

ZO ZR Rybnica 17-19.05.2019

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201