WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Podsumowanie sezonu 2017 - Gabriela Jaworska Mazur

31/12/17 

 


Podsumowanie sezonu 2017 - Przemysław Kozanowski

31/12/17 

 


Podsumowanie sezonu 2017 - Beata Stremler

Beata Stremler podsumowuje sezon 2017 i mówi o plana na kolejny rok.

 

 

31/12/17

 

 

 

 

 


Klinika z Beatą Stremler - Nr 1 Polskiego Ujeżdżenia w Lesznie 27-28 stycznia 2018


Wyniki Zawody Mikołajkowe Partynice 16/12/17


Quantum Vis MW wyhodowany przez Maję Wieczorek trzeci w Finale prestiżowego turnieju NÜRNBERGER BURG-POKA we Frankfurcie !

 

16/12/17 WYNIKI

1m. Isabell Werth / QC Flamboyant OLD / 77.780%

2m. Hubertus Schmidt / Escolar / 77.195%

3m. Matthias Bouten / Quantum Vis MW / 76.341%


Patrik Kittel na Delaunay OLD najlepszy w GPF FEI World Cup w Olympii i aktualny lider rankingu PŚ Ligi Europy Zachodniej 14/12/17

 

WYNIKI GPF FEI World Cup 13/12/17 

1m. Patrik Kittel SWE Delaunay OLD 80.560 %

2m. Emile Faurie GBR Delatio 80.405 %

3m  Edward Gal NED  Glock's Zonik 79,340% 

RANKING Ligi Europy Zachodniej PŚ 


Edward Gal na Glock's Zonik wygrał Grand Prix Olympia Londyn 14/12/17

WYNIKI GRAND PRIX CDI-W Olympia London 12/12/17

 

1m. Edward Gal NED Glock's Zonik 76.680 %    VIDEO 

2m. Patrik Kittel SWE  Delaunay OLD 75.100 %

3m. Madeleine Witte-Vrees NED  Cennin 73.720 %


EQUI PROJEKT

 


NA SPRZEDAŻ ogierek rasy OLD ur 2017 Tolegro/ Totilas - Svarovski Stajnia Koni Sportowych "SILVANUS"

Stajnia Koni Sportowych "SILVANUS"   14/1/2/17
 
 
 

  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko