W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

 

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 

 

21.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

21-22.07 Danwood Koczargi Nowe ZR i T 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Inessa Merkulva na Mister X najlepsza w GP i GPF CDI4 Oldenburg 25-26/11/16

26/11/16

Inessa Merkulova (RUS) była nie do pokonania w Oldenburgu! Reprezentantka Rosji zdecydowanie wygrała konkursy Grand Prix (77.720%)  i Grand Prix Fresstyle (81.525 %).

   Inessa Merkulova i Mister X to aktualnie najlepsza para z Lidze Europy Centralnej. 

fot(c)Stefan Lafrentz

WYNIKI CDI4 Oldenburg Agravis Cup 2016 


HZO / Otwarte Halowe Zimowe Mistrzostwa Śląska Zbrosławice 25-27 listopada 2016


23/11/16

 

WYNIKI HZO 25-27/11/16 

 

WYNIKI HZR 25-27/11/16 

 

WYNIKI HZO i HZR 25-27/11/16  

 

WYNIK DNIA Niedziela 66,250 % C4 / Katarzyna Konarska / Largo

WYNIK DNIA Sobota - 65,766 % C2 / Jagoda Dąbrowska / Attack With Me 

WYNIK DNIA Piątek - 66,515 % L2 / Piotr Rachwał / My Funny Valentine

 

Zwycięzcy  Otwartych Halowych Mistrzostw Śląska Zbrosławice 2016

Seniorzy - Joanna Jawor / Tim / KJ Trachy Gliwice / 187,868%

Junior - Julia Ślązak / Ganges / BPK SLA / 183,883%

Junior Młodszy - Julia Rogowska / Rainbow / LKJ Lewada  / 190,543%

Kuce - dzieci do lat 16 / Maja Jankowska / Tinky Winky / KJ Golden Dream 185,328%

Open - Dagmara Kopeć / Furst Oscar G / KJ Profit Orzesze / 192,224%

LISTY STARTOWE NIEDZIELA 27/11/16

LISTY STARTOWE SOBOTA 26.11.16

LISTY STARTOWE PIĄTEK 25.11.16

ZGŁOSZENIA     PROGRAM / PROPOZYCJE 

 

 


Cichoń Stacja Ogierów - Radzionków


R I P Quest 2001 - 2016


Halowy Puchar Polski w Paraujeżdżeniu 1-3 grudnia 2016 - propozycje

22/11/16

PROPOZYCJE 

 

 

 


Cavaliada KPMG Dressage Cup 2016/17 - I etap Poznań

22/11/16

ZGŁOSZENIA / REGULAMIN

 

 


HZR Pólko - wyniki 20/11/16

21/10/17

 

 


Podsumowanie sezonu ujeżdżeniowego 2016 w Małopolsce

Małopolska  - Podsumowanie sezonu 2016 

Przygotowane przez: Katarzynę Małek, Członka Zarządu MZJ

 

 

20/11/16

 

 

 


Isabell Werth nie do pokonania w Stuttgarcie !

20/11/16

Reprezentantka Niemiec, liderka światowego rankingu FEI w ujeżdżeniu Isabell Werth zdominowała zawody Stuttgart German Masters w dn. 18-20.11.16. W zawodach triumfowała na 11 letniej klaczy Weihegold OLD ( CDI-W ) i na Emilio w  CDI4.

Wyniki / VIDEO / Ranking Ligo Zachodniej PŚ  

 

 


Stuttgart German Masters - Isabell Werth na Weihegold OLD z rekordem życiowym 84.340 % wygrywa Grand Prix CDI-W


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

 

08.07  ZR Radzionków

 

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice

 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice