HALOWY PUCHAR POLSKI w Ujeżdżeniu
21-24 marca 2019 KJK Szary Michałowice

Sponsorzy relacji

www.equiprojekt.pl

www.ntb24.pl

HZR Partynice - wyniki 08/04/17

08/04/17 

 


Ilona Janas i Lord Django 70,45% - 3 miejsce - CDIYH Stadl Paura - 07/04/17


Emilia Jach i Ilona Janas zgłoszone do CDI3 / CDIYH Stadl Paura 6-9 kwietnia 2017

09/04/17

CDI3     Emilia Jach / Aqsel     ZGŁOSZENIA CDI3 

PSG  - 9 miejsce /  62,421%

Inter I - 8 miejsce /  63,816% 

 

CDIYH 7y/o Ilona Janas / Lord Django      ZGŁOSZENIA CDIYH 

Preliminary Test - 3 miejsce 70,450% 

Final  - 4 miejsce  73,930 % 

 

 

 


Relacja ze Zjazdu PZJ - 05 kwietnia 2017 początek g.11


Magdalena Jura i Tomasz Jasiński zgłoszeni do CDI Nieuw en Sint Joosland 5-9 kwietnia 2017

07/04/17

WYNIKI GRAND PRIX 

  1m. Malin Nilsson SWE / Bon Ami - 73,360%

32m. Magdalena Jura POL / Emilio 65,420%    WYNIK 


Puchar Lewady - wyniki 1 kwietnia 2017

02/04/17 

 

WYNIK DNIA - 65,800% - Magdalena Stania / Demeter / P1

 


Isabell Werth nie do pokonania !!! Omaha 2017

WYNIKI 

1m. Isabell Werth GER / Weihegold OLD 90.704 %

2m. Laura Graves USA / Verdades 85.307 %

3m. Carl Hester GBR / Nip Tuck 83.757 %

4m. Judy Reynolds IRL / Vancouver K 79.571 %

5m. Madeleine Witte-Vrees NED / Cennin 79.046 %


Wywiad z Małgorzatą Kowalską - srebrną medalistką HPP w kat juniorów.

31/03/17

Małgosia Kowalska z Silesia Dressage Club w świetnym stylu  z rekordowymi wynikami wygrała juniorski srebrny medal HPP w Michałowicach. Aktualnie, wraz z Raikano's Son jest jedną z najbardziej obiecujących par dla polskiego ujeżdżenia.  Trzymamy kciuki ! 

Zapraszamy na wywiad.

 

 


Wywiad z Tatianą Bierieżnow - złotą medalistką HPP w kat Juniorów Młodszych

31/03/17

Wywiad z przebojową 12 letnią złotą medalistką Halowego Pucharu Polski w kat Juniorów Młodszych - Tatianą Bierieżnow, podopieczną Aleksandry Szulc i Katarzyny Łukasik. W Michałowicach, Tatiana wygrała swój pierwszy złoty medal wraz z 7 letnią klaczą Romatica / Swarowski - Rotspon / wyhodowaną przez Piotra Wiese, której wł. jest Ludmiła Strypikowska

 

 


Isabell Werth znowu najlepsza !! Omaha 2017

31/03/17

WYNIKI Grand Prix  FEI World Cup™ Finals Omaha 2017

1m. Isabell Werth GER  / Weihegold OLD / 82.300 %

2m. Laura Graves USA / Verdades / 79.800 %

3m. Carl Hester GBR / Nip Tuck / 76.671 %

 

 


         

 

HALOWY PUCHAR POLSKI

Michałowice

 

 

 

HZR Aromer

 

 

CDN Troisdorf GER  

Beata Stremler 

 

 

 

CDI Motesice SVK

Dorota Opyd

 

 

 

CDI Madryt ESP

 

 

 

CDI Ypaja FIN

Marlena Gruca Rucińska - sędzia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

HZR Partynice - wyniki 08/04/17

08/04/17 

 


Ilona Janas i Lord Django 70,45% - 3 miejsce - CDIYH Stadl Paura - 07/04/17


Emilia Jach i Ilona Janas zgłoszone do CDI3 / CDIYH Stadl Paura 6-9 kwietnia 2017

09/04/17

CDI3     Emilia Jach / Aqsel     ZGŁOSZENIA CDI3 

PSG  - 9 miejsce /  62,421%

Inter I - 8 miejsce /  63,816% 

 

CDIYH 7y/o Ilona Janas / Lord Django      ZGŁOSZENIA CDIYH 

Preliminary Test - 3 miejsce 70,450% 

Final  - 4 miejsce  73,930 % 

 

 

 


Relacja ze Zjazdu PZJ - 05 kwietnia 2017 początek g.11


Magdalena Jura i Tomasz Jasiński zgłoszeni do CDI Nieuw en Sint Joosland 5-9 kwietnia 2017

07/04/17

WYNIKI GRAND PRIX 

  1m. Malin Nilsson SWE / Bon Ami - 73,360%

32m. Magdalena Jura POL / Emilio 65,420%    WYNIK 


Puchar Lewady - wyniki 1 kwietnia 2017

02/04/17 

 

WYNIK DNIA - 65,800% - Magdalena Stania / Demeter / P1

 


Isabell Werth nie do pokonania !!! Omaha 2017

WYNIKI 

1m. Isabell Werth GER / Weihegold OLD 90.704 %

2m. Laura Graves USA / Verdades 85.307 %

3m. Carl Hester GBR / Nip Tuck 83.757 %

4m. Judy Reynolds IRL / Vancouver K 79.571 %

5m. Madeleine Witte-Vrees NED / Cennin 79.046 %


Wywiad z Małgorzatą Kowalską - srebrną medalistką HPP w kat juniorów.

31/03/17

Małgosia Kowalska z Silesia Dressage Club w świetnym stylu  z rekordowymi wynikami wygrała juniorski srebrny medal HPP w Michałowicach. Aktualnie, wraz z Raikano's Son jest jedną z najbardziej obiecujących par dla polskiego ujeżdżenia.  Trzymamy kciuki ! 

Zapraszamy na wywiad.

 

 


Wywiad z Tatianą Bierieżnow - złotą medalistką HPP w kat Juniorów Młodszych

31/03/17

Wywiad z przebojową 12 letnią złotą medalistką Halowego Pucharu Polski w kat Juniorów Młodszych - Tatianą Bierieżnow, podopieczną Aleksandry Szulc i Katarzyny Łukasik. W Michałowicach, Tatiana wygrała swój pierwszy złoty medal wraz z 7 letnią klaczą Romatica / Swarowski - Rotspon / wyhodowaną przez Piotra Wiese, której wł. jest Ludmiła Strypikowska

 

 


Isabell Werth znowu najlepsza !! Omaha 2017

31/03/17

WYNIKI Grand Prix  FEI World Cup™ Finals Omaha 2017

1m. Isabell Werth GER  / Weihegold OLD / 82.300 %

2m. Laura Graves USA / Verdades / 79.800 %

3m. Carl Hester GBR / Nip Tuck / 76.671 %

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

MARZEC 

 

CAVALIADA Kraków 01-03.03 

 

 

 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

 

 

HZR Żywiec 02-03.003

 

 

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.

 

 

HZR Płochocin 09.03.

 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019

 

 

HZR Aromer 23-24.03.

 

 

HZO  HZR Łąck 29-31.03

 

 

HZR Opole 31.03 

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-2.05

 

ZO ZR Rybnica 17-19.05.2019

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201