WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

OOM 2017 - Poczernin - zakwalifikowani zawodnicy

03/07/17 

 

 

 

 

 


Julia Rogowska i Natalia Garbowska z LKJ Lewada Zakrzów wygrały eOOM w Gliniku Zaborowskim

      

W dn 27-29 czerwca 2017 w Gliniku Zaborowskim odbyły się eliminacje do Finału OOM dla III regionu. Eliminacje wygrały zawodniczki LKJ Lewada Zakrzów - Julia Rogowska na Butterfly ( trener Katarzyna Popiołek ) , na kucach najlepsza była podopieczna trener Żanety Skowrońskiej - Natalia Garbowska na Lunie.

03/07/17

 


ZO eMPMK Rybnica 30.06-02.07.17 WYNIKI

30.06.17

 


XI Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej i Akademickiej w Ujeżdżeniu o Puchar Zbigniewa Dąbrowskiego / Zawody Towarzyskie - Książ 25 czerwca 2017

 

Adrianna Raczkiewicz  na Albatros zdominowała zawody w Książu, została Akademicka Mistrzynią oraz wygrała dwa konkursy P i N w ramach ZT.

Wynik turnieju 63,947% L1 - Sandra Burban na Lambo

28/06/17

 

 


Aleksandra Szulc i Magdalena Jura w CDI4 Fritzens - Schindlhof 30.06-02.07.2017

27/06/17

 


Ewa Golubińska i Tatiana Bierieżnow wygrały eliminacje do OOM w Gajewnikach 25/06/17

            

Eliminacje do OOM w Regionie II wygrały :  Ewa Golubińska na kucu LV Winston z KJ Plejada - trener Anna Światkowska oraz  Tatiana Bierieżnow na Romantice podopieczna trener Katarzyny Łukasik.

25/06/17 

 


ZR Pólko 24-25 czerwca 2017 WYNIKI

 

WYNIK ZAWODÓW  66,400 % P1 / Magdalena Pasztaleniec / WKJ Lublin SJ Baria / Dedal 

 

 


Joanna Tragarz z wynikiem 68,816% - ósma w konkursie indywidualnem CDIY w Pompadour 24/06/17

Joanna Tragarz i Harvard K

24/06/17

 


Maja Gugała i Anna Hałasowska wygrały eOOM w Skibnie 24/06/17

Maja Gugała na klaczy  Safira z Wałbrzycha ( na zdjęciu ), podopieczna trener Małgorzaty Święcickiej wygrała eliminacje do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Skibnie. eOOM na kucach wygrała Anna Wesołowska z KJ Grodno na Goldwing E P O N, trenowana przez Katarzynę Porożyńską - Pankau.  

24/06/17

fot Katarzyna Broda  


Zachodniopomorskie - Mistrzostwa Amatorów 17-18.06.17 WYNIKI

19/06/17 

Złote medale MR Amatorów wywalczyły : 
w kat Seniorów - Ewelina Marciniak 
w kat Juniorów - Kinga Szlagie
w kat Dzieci - Zarah Solecka


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

 

ZR Poczernin 26-28.07

propozycje

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

 

ZR Moszna 10-11/08 

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 16-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

 

ZT Stary Adamów 25.08 

 

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł