Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Milczarek, Haber, Kowalska, Cybula - Mistrzynie Polski w Ujeżdżeniu Janów Podlaski 2017

01/10/17 

fot. Julia Świętochowska 

 


Mistrzostwa Polski Janów Podlaski - wyniki II półfinałów

 

30/09/17 

 

Reprezentanci K.S CENTURION zdominowali II półfinały Mistrzostw Polski w Janowie Podlaskim. Przemek Kozanowski z wynikiem 69,706 wygrał GPS, Klaudia Parys była najlepsza w MJ CC3 z 67,395, Anna-Maria Wojtkowska z wynikiem dnia wygrała konkurs juniorski z 70,026. W MP Dzieci Matylda Cybula z KJ As Dream umocniła swoje prowadzenie wygrywając konkurs D3 z wynikiem 68,111. Gratulacje !  
W trakcie trwania MP - panowie Profesor Sławomir Pietrzak i Andrzej Sałacki uhonorowali panią Wandę Wąsowską nagrodą im. Jana Kowalczyka za zasługi dla Polskiego Ujeżdżenia. Dołączamy się do gratulacji dla Pani Wandy i wyrażamy wdzięczność za nieustający zapał w promocji ujeżdżenia. Wielkie brawa Pani Wando! Dziękujemy !

 


Wywiady Janów Podlaski - relacja Joanny Miłosz - Kropiwiec po I półfinale.


Galeria MPMK Strzegom 2017 fot @fara Katarzyna Broda


Galeria Kuce Strzegom 2017 fot @fara Katarzyna Broda


Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Ujeżdżeniu 2017 AROMER WYNIKI

Mistrzowie Warszawy i Mazowsza 2017 

Seniorzy - Teresa Tomaszewska / Aurelia / JKS Equita

Młodzi Jeźdźcy - Magdalena Kowaluk / Fitzgerald / SKJ Bajardo

Juniorzy - Oliwia Laferi - Sapiej Donna Aghata / Legia Kozielska 

Juniorzy Młodsi - Natalia Kotyra / Madryt / SKJ Grobice

Juniorzy na kucach - Pola Zdybicka / Wicek / BPK

Juniorzy Młodsi na kucach - Gloria Grudziąż / Arpaco / BPK 

Młodzicy - Martyna Ufnal / Ramiro / KJ Hippica Polonia 

KJ Aromer Józefin 22-24 września 2017 

 


CDI / MP Janów Podlaski 29.09-01.10.17

 
 
 
Plan rozmieszczenia koni w boksach
Ewentualne uwagi bardzo prosimy kierować na adres biuro@skjanow.pl
 
Wstępny plan na piątkowe i sobotnie konkursy : 
Konkursy Dzieci od 9:00
Konkursy Juniorów od 10:15
Konkursy Grand Prix od 14:00
Konkursy Młodych Jeźdźców od 16:00
 
zamówienia zdjęć Julia Świętochowska 
 

Mistrzostwa Polski Juniorów na Kucach 2017 - WYNIKI

Podium Mistrzostwa Polski Juniorów na Kucach 2017 

 

złoto - Zofia Baran SUMMERSBY  BPK

srebro - Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON  KJ Plejada

brąz - Julia Bilicka DONEVAN KJ Arpav 

24/09/17  

 


Puchar Polski Juniorów Młodszych na kucach 2017 WYNIKI

Podium Pucharu Polski Juniorów Młodszych na kucach 2017 

złoto - Tatiana Bierieżnow GLUCKSPILZ 17  KS Centurion 

srebro - Aurelia Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI KJ Aromer

brąz - Martyna Ossowska CHESTER  KJ Pegaz 

24/09/17  

 


Mistrzostwa Polski Młodzików 2017 - WYNIKI

Podium MP Młodzików 2017 

złoto - Ann Van Den Broeck  LANGTOFTEGARD LEANDRO  KJ Pony Klub Płochocin 

srebro - Eliza Zawadzka DIAMOND'S KISS  SKJ Golden Dream 

brąz - Ivette Czok VENTUS  SKJ Golden Dream

24/09/17   zamówienia zdjęć Katarzyna Broda 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa