WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

FEI WORLD CUP™ DRESSAGE 2017/2018

Zawodami w Herning rozpoczynają się kwalifikacje do Pucharu Świata w Lidze Europy Zachodniej. Do Finału Pucharu Świata, który odbędzie się w dn. 13-14 kwietnia 2018 w Paryżu zakwalifikuje się 18 par, które zostaną wyłonione w kwalifikacjach z poszczególnych lig, dwa miejsca przyzna FEI i pewna udziału w Finale może być obrończyni tytułu Isabell Werth.   Kwalifikacje do ścisłego Finału trwają  w 4 światowych ligach : Liga Europy Zachodniej i Centralnej, Liga Ameryki Północnej i Ligi Pacyfiku. 

Grand Prix CDI-W Herning sobota 21 X 2017  g.11.30

Grand Prix Freestyle CDI-W Herning niedziela 22 X 2017 g.14.30  live  FEI TV 

20/10/17

 


ROMEO VON FURSTENBALL / Furstenball - Bretton Woods / dla Aleksandry Szulc. 16/10/17


AROmer 14-15 października 2017 WYNIKI

Danuta Kosecka /og.  ZOMIKO / Glock's Zonik x St Moritz / 2013 / OLD  

WYNIKI


Mistrzostwa ZZJ 14-15 X 2017 WYNIKI

Mistrzostwa ZZJ 2017 - Zwycięzcy 


Seniorzy - Anna Kojder / Salvador / BPK 
Juniorzy - Dominika Krzyżaniak / Maverick / BPK
Juniorzy Młodsi - Julia Sendel / Contadorre  Stajnia sportowa Kościno 
Juniorzy Mł na Kucach - Karolina Kolny / Prezencja / UKJ Płochocin 
Młodzicy - Ann Van Den Broeck / L Leandro / UKJ Płochocin 


15/10/17


Showmaster dla Anny Łukasik !

VIDEO 14/10/17


Mistrzostwa Wielkopolski Rychlik 08/10/17 WYNIKI

 

Mistrzynie Wielkopolski 2017 

 

Jagienka Łukomska - seniorzy 

Klara Woźnicka - juniorzy 

Dominika Henzel - juniorzy na kucach 

Maria Karnabal - młodzicy 

 

08/10/17 

 

 


Luiza Rutkowska i Supra - przebojem turnieju w Poczerninie 66,133 wynik Grand Prix

08/10/17 

 


CDI Zakrzów 2017 zgłoszenia


Sto lat Młodej Parze !!


Relacja video z Finału Mistrzostw Polski Seniorów 01/10/17 Janów Podlaski

 

Relacja video z Finału MP zobacz czytaj dalej 

02/10/17

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

CZERWIEC  2020 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️  13-14.06 ZR Kwieki 

 

 

 

▶️  19-21.06 Czworoboki Szkoleniowe Partynice 

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Koryta  

 

 

 

▶️25-28.06  CDI Mariakalnok HUN

 

 

 

▶️ 26-28.06 ZO  Kwieki 

 

 

 

▶️  27--28 .06 ZR Lider Radzionków

 

 

 

▶️27-28.06 ZR Aromer /

 

 

 

27-28.06  ZR Zabajka 

 

 

 

 

 

LIPIEC 2020 

 

 

 

02-05.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

04.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

09-12.07 CDI Grote Brogel BEL

 

 

 

 

10/12/07 -  ZO Radzionków 

 

 

 

11-12.07 eOOM ZR KJ Facimiech

 

 

 

 

11-12.07 KJ Ostoja 

 

 

 

 

16-19.07 CDI Hagen GER 

 

 

 

 

 18-19.07. eOOM ZR  Pólko

 

 

 

18.07 ZR Kliczków Memoriał im. Henryka Geringera de Oedenberg

 

 

 

 

18.07  ZR Łopuchowo 

 

 

 

18-19.07 ZR MKS Sprząśla 

 

 

 

18-19.07 ZR Aromer

 

 

 

 

23-26.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

 

25-26.07 eOOM ZR Partynice

 

 

 

25-26.07 ZR MPPAm Barlomino 

 

 

 

31.07-02.08 II SCKU 

 

ZO Solec Kujawski 

 

regulamin SCKU 

 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

16.08 ZR Chraboły  

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN Drzonków

 

 

 

21-23.08 MPK, PPK, MPM Barłomino

 

 

 

21-23.08 OMŚL  Zbrosławice 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

Mistrzostwa Polski Radzionków   04.09 - 06.09.2020 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza