HALOWY PUCHAR POLSKI

Michałowice

 

 

 

HZR Aromer

 

 

CDN Troisdorf GER  

Beata Stremler 

 

 

 

CDI Motesice SVK

Dorota Opyd

 

 

 

CDI Madryt ESP

 

 

 

CDI Ypaja FIN

Marlena Gruca Rucińska - sędzia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Halowy Puchar Polski 2017 Michałowice - zgłoszenia

20/03/17 

ZGŁOSZENIA , PROGRAM, KOMISJA SĘDZIOWSKA 

zamówienia zdjęć Julia Świętochowska 

 

 


HZR Pólko k / Lublina - 19 marca 2017 - wyniki

19/03/17 

 

WYNIK DNIA - Olga Michalik / Animusz / KS Centurion / 70,417 % / N4


Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza Aromer 2017 - wyniki

19/03/17

 

Zwycięzcy : 

Seniorzy - Teresa Tomaszewska / Aurelia / JKS Equita 

Puchar Mazowsza CC - Karina Uszyńska / Ares / Legia Kozielska

Młodzi Jeźdźcy - Magdalena Kowaluk / Fidgerald / SKJ Bajardo 

Juniorzy - Oliwia Laferi - Sapiej / Donna Agatha / Legia Kozielska 

Juniorzy Młodsi -  Liliane Van Luijken / Portellahoeves's / BPK 

Juniorzy / kuce - Ewa Golubińska / LV Winston / KJ Plejada 

Junior Młodszy / kuce - Ewa Golubińska / Delicious PP / KJ Plejada 

Młodzik / kuce - Matylda Kochlewska / Bond / KJ Aldragho Piaseczno

Puchar Mazowsza Amatorzy - Grażyna Ścisło / Perykles / KJ Dobrzyniec

 

 

 

 


Korekta Rankingów PZJ za 2016 rok

17/03/17 

 

KOREKTA RANKINGÓW PZJ za 2016 rok 

 

 


Rozkład Jazdy 17-19 marca 2017

CDIJ Keysoe GBR / Oliver Weston /   livestream     

CDIJ Final Freestyle - 8 miejsce Oliver Weston POL / Ibis  67.292% 

CDIJ Indiv Test 8 miejsce Oliver Weston POL / Ibis 66.79%

CDIJ Team Test  2 miejsce Oliver Weston POL / Ibis 66.76% 

 

CDN Le Mans FRA / Joanna Tragarz

Inter I   18 miejsce Joanna Tragarz POL / Harvard K 61,711 %  18/03/17

Individual YR    2 miejsce Joanna Tragarz POL / Harvard K  65.351 %  17/03/17

 

Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza  Aromer 

HZR Pólko 


Finaliści Pucharu Świata w Omaha

17/03/17

Znane jest już wszystkie 18 finałowych par Pucharu Świata zakwalifikowanych do startu w Omaha.  Tytułu zdobywcy Pucharu Świata z Goeteborga z 2016 roku bronić będzie Hans-Peter Minderhoud, na strcie nie zabranie Isabell Werth - aktualnie nr 1 w światowym rankingu ujeżdżenia oraz bardzo silnych reprezentantów gospodarzy - Laury Graves i Steffena Petersa. 

 

 


HALOWY PUCHAR POLSKI w Ujeżdżeniu / HZO / Michałowice 24-26 marca 2017

16/03/17

ZGŁOSZENIA 

PROPOZYCJE


ZAMÓWIENIA ZDJĘĆ - Julia Świętochowska Swietochowska.photo@gmail.com
 


Wiktoria Siergiej przebojem zawodów w Zakrzowie !

Reprezentantka wielkopolskiego klubu Agro Handel Śrem, Wiktoria Siergiej ze świetnymi wynikami wygrała w Zakrzowie wszystkie konkursy Małej Rundy, w niedzielnym Finale uzyskała najlepszy rezultat turnieju - 70,125%. Formą błyszczały zawodniczki LKJ Lewada Zakrzów  -  Żaneta Skowrońska, Katarzyna Popiołek, Julia Rogowska, Kaja Koszowska, Izabela Szlosarek, Oliwia Sobel - wygrywając większość rozgrywanych konkursów. Świetnie na ogólnopolskiej arenie zadebiutował Silesia Dressage Club ( kapitalny premierowy wynik 67,059% Małgosi Kowalskiej w Rundzie Juniorskiej,  bardzo obiecujący nowy koń Don Alonso pod Izabelą Kowalską oraz wyniki Wiktorii Hanczewskiej dobrze rokują na przyszłą działalność sportową nowego klubu ). 

13/03/17 

 


Tomasz Jasiński w CDIU25 s'Hertogenbosh - 10-11 marca 2017 wyniki

CDIU25 s'Hertogenbosch  Tomasz Jasiński / Dzeko  

 

8 miejsce Grand Prix  63.860  video    10/03/17

5 miejsce Grand Prix Freestyle  69.250  11/03/17

 


Hans Peter Minderhoud przerwał passę zwysięstw Isabell Werth ! Wygrał ostatni etap kwalifikacji do Puchar Świata w s'Hetogenbosh.


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

MARZEC 

 

CAVALIADA Kraków 01-03.03 

 

 

 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

 

 

HZR Żywiec 02-03.003

 

 

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.

 

 

HZR Płochocin 09.03.

 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019

 

 

HZR Aromer 23-24.03.

 

 

HZO  HZR Łąck 29-31.03

 

 

HZR Opole 31.03 

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-2.05

 

ZO ZR Rybnica 17-19.05.2019

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201