WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Strzegom Dressage 21-24 września 2017

 

zamówienia zdjęć Katarzyna Broda 

 

 

 


Mistrzostwa Świata Tryon USA 2018

KWALIFIKACJE,  PODRĘCZNE LINKI 

13/09/17

 

 

 


Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Walewice, 08-10.09.2017

Mistrzowie Województwa Łódzkiego 2017

Seniorzy - Kaja Dembińska / Camaro / SKJ Golden Dream Łódź

Juniorzy - Nadia Sabitov / Everest II S / SKJ Virako-Olimpia

Juniorzy Młodsi - Natasza Komorowska / Laguna / CSJ Equestro Łódź 

Juniorzy na kucach - Julia Janecka / Muppet /  SKJ Golden Dream Łódź

Młodzicy - Ivette Czok / Ventus / SKJ Golden Dream Łódź

Amatorzy - Anna Doczekalska / Golden Dream / SKJ Golden Dream Łódź

12/09/17

 


EEF Dressage Judges Seminar Zakrzów 27-28.10.2017

 


CDN eMPMK Moszna 2017

10/09/17  

 


Protokół Posiedzenia Zarządu PZJ z dn. 24.08.17


Klinika jeździecka z Annette Fransen Iacobaeus FEI 5* -judge 20-21/10/17 Stajnia Biały Las

11/09/17 

 


Wyniki Mistrzostw Województwa Kujawsko - Pomorskiego Solec Kujawski 9-10 września 2017

10/09/17 

 

 


Wyniki Mistrzostw Wielkopolski Amatorów Raduszyn 10.09.17

10/09/17

Senior - Monika Majchrzak / Dante / KS Idmar Krajkowo
Junior- Zofia Godlewska / Begin / KJ Equarius 
Dzieci / Juniorzy Olga Styla / Wojtek / Pony Jumping Team
Open - Anna Gogołek / Hades / KJ Rancho Poznań


Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Ujeżdżeniu Pólko 9-10.09.2017

10/09/17 

 

Mistrzowie Województwa Lubelskiego 2017 :

Seniorzy -  Agnieszka Kolek-Kowieska / Alert / KJ Janów Podlaski 

Młodzi Jeźdźcy - Wojciech Adamek / Atylla L / BPK 

Juniorzy - Kinga Juśko / Baryt / WKJ Lublin SJ Fidelis 

Juniorzy Młodsi - Katarzyna Gruszczyk / Vitesse / WKJ Lublin SJ Fidelis 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

MAJ 2020 

 

 

 

 

 

CZERWIEC  2020 

▶️ 05-07.06 HZO eOOM Jakubowice 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Radzionków  

 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Zabajka 

 

 

 

▶️ 13-14.06 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️ 13.06 ZR MO Am Stajnia Brzózki 

 

 

 

▶️14.06  ZT Podkowa Leśna  

 

 

  

▶️ 19-21.06 eOOM Biały Las

 

 

 

▶️19-21.06 CDN Ochaby

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Aromer / Koryta 

 

 

 

▶️ 21.06 ZRiT Łojewo 

 

 

 

▶️ 26-28.06 eOOM Kwieki 

 

 

 

▶️27-28.06 ZR JKS Beckersport 

 

 

 

 

LIPIEC

▶️ 04-05.07 ZR Partynice

 

 

▶️ 04.07 ZR Łojewo

 

 

▶️ 10-12.07 MP  Radzionków  

 

 

▶️11-12.07 ZR KJ Ostoja 

 

 

▶️ 15-19.07 ME Pony Strzegom  ODWOŁANE 

 

 

 

▶️ 15.07 ZR Janisze 

 

 

 

▶️18-19.07 ZR MKS Sprząsla 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Koryta 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 

▶️ 01-02.08 ZR Partynice

 

 

 

▶️  31.07-02.08 MPP Solec Kujawski 

 

 

▶️ 08-09.08  ZR Aromer 

 

 

▶️ 14-16.08  CDN Rybnica 

 
 
 

▶️ 15-16.08  ZR Koryta 

 

 

 

▶️16.08 ZR CSJ Chraboły

 

 

 

▶️ 21-23.08 MP MM PP Kuców Barłomino

 

 

 

▶️ 21-23.08  CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 21-23.08 OMŚL  Zbrosławice

 

 

▶️ 22-23.08 ZR JKS Beckersport  

 

 

▶️ 28-30.08 MDŚ Biały Las

 

 

▶️ 29-30.08 ZR   Radzionków  

 

 

▶️ 29.08 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

▶️ 29.08 MO ZR KSJ Zagozd