Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 25-27 sierpnia 2017 WYNIKI

fot Katarzyna Broda Faraa 

 


Mistrzostwa Śląska 2017 - Wyniki - Zbrosławice 26-27 sierpnia 2017

27/08/17

 


Wyniki konkursu PZJ - Trenerzy - Andrzej Sałacki, Jarosław Poręba, Manager dyscypliny - Monika Słowik

28/08/17 

Andrzej Sałacki - I trener kadry PZJ

Jarosław Poręba - Trener kadra juniorów PZJ

Monika Słowik - Manager Dyscypliny Ujeżdżenie 

 


Werth, Rothenberger, Dufour - podium freestyle ME Seniorów w Goeteborgu 26/08/17 WYNIKI / FLASH QUOTES

26/08/17 

 


ZO / eMPMK Bobrowy Staw 2017 - galeria Julia Świętochowska

WYNIKI TURNIEJU 

Wydarzenie turnieju :

Casablanca / Mateusz Cichoń z oceną 10 pkt w eMPMK dla koni 5 letnich VIDEO


WYNIK DNIA 27.08.17 - 68,750 C4 / Magdalena Zalewska / Quintessenz Sas 

WYNIK DNIA 26.08.17 -  68,641 C3 / Magdalena Zalewska / Quintessenz Sas 

WYNIK DNIA  25.08.17 - 67,793% C2 / Magdalena Zalewska / Quintessenz Sas 


Werth, Rothenberger, Dufour - medaliści indywidualni ME Seniorów w Goeteborgu 25/08/17 WYNIKI / FLASH QUOTES

 

25/08/17 

WYNIKI INDYWIDUALNE 


Flash Quotes - wypowiedzi zawodników po Grand Prix ( w jęz. ang. ) ME Goeteborg 23/08/17

 

23/08/17 

 

 


Niemcy ze złotym medalem Mistrzostw Europy Seniorów, srebro dla Danii, brąz dla Szwecji, Polska na miejscu 12. Goeteborg 23/08/17

23/08/17 

 


Mistrzostwa Europy Seniorów 2017 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia ostateczne , program, WYNIKI

 

23/08/17 

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM

 

WYNIKI - Klasyfikacja Zespołowa Grand Prix 

Złoto - Niemcy 237,072%
Srebro - Dania 224,643%
Brąz - Szwecja 221,143%

12 miejsce - Polska 198,413%

43 miejsce  Katarzyna Milczarek / Dzeko  66,314%

44 miejsce  Aleksandra Szulc / Rumba Hit   66,271%     VIDEO

46 miejsce  Przemysław Kozanowski / Belcanto 34   65,829%  VIDEO

 


ZR WLKS Krakus Swoszowice 19-20 sierpnia 2017


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️ 01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

 

▶️ 13-15.03 HZO Zakrzów

 

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

 

▶️  14.03   ZR Płochocin 

 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa