WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Seria wywiadów po Finale MP w Janowie Podlaskim przeprowadzonych przez Joannę Miłosz Kropiwiec

 

Sławomir Pietrzak 

Pozostałe wywiady z medalistami MP : Przemysław Kozanowski, Gabriela Jaworska Mazur, Małgorzata Kowalska, Zuzanna Haber, Klaudia Parys, Anna Maria Wojtkowska oraz z działaczami : Andrzej Sałacki, Jarosław Poręba i Monika Słowik. 

02/10/17

 


Milczarek, Haber, Kowalska, Cybula - Mistrzynie Polski w Ujeżdżeniu Janów Podlaski 2017

01/10/17 

fot. Julia Świętochowska 

 


Mistrzostwa Polski Janów Podlaski - wyniki II półfinałów

 

30/09/17 

 

Reprezentanci K.S CENTURION zdominowali II półfinały Mistrzostw Polski w Janowie Podlaskim. Przemek Kozanowski z wynikiem 69,706 wygrał GPS, Klaudia Parys była najlepsza w MJ CC3 z 67,395, Anna-Maria Wojtkowska z wynikiem dnia wygrała konkurs juniorski z 70,026. W MP Dzieci Matylda Cybula z KJ As Dream umocniła swoje prowadzenie wygrywając konkurs D3 z wynikiem 68,111. Gratulacje !  
W trakcie trwania MP - panowie Profesor Sławomir Pietrzak i Andrzej Sałacki uhonorowali panią Wandę Wąsowską nagrodą im. Jana Kowalczyka za zasługi dla Polskiego Ujeżdżenia. Dołączamy się do gratulacji dla Pani Wandy i wyrażamy wdzięczność za nieustający zapał w promocji ujeżdżenia. Wielkie brawa Pani Wando! Dziękujemy !

 


Wywiady Janów Podlaski - relacja Joanny Miłosz - Kropiwiec po I półfinale.


Galeria MPMK Strzegom 2017 fot @fara Katarzyna Broda


Galeria Kuce Strzegom 2017 fot @fara Katarzyna Broda


Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Ujeżdżeniu 2017 AROMER WYNIKI

Mistrzowie Warszawy i Mazowsza 2017 

Seniorzy - Teresa Tomaszewska / Aurelia / JKS Equita

Młodzi Jeźdźcy - Magdalena Kowaluk / Fitzgerald / SKJ Bajardo

Juniorzy - Oliwia Laferi - Sapiej Donna Aghata / Legia Kozielska 

Juniorzy Młodsi - Natalia Kotyra / Madryt / SKJ Grobice

Juniorzy na kucach - Pola Zdybicka / Wicek / BPK

Juniorzy Młodsi na kucach - Gloria Grudziąż / Arpaco / BPK 

Młodzicy - Martyna Ufnal / Ramiro / KJ Hippica Polonia 

KJ Aromer Józefin 22-24 września 2017 

 


CDI / MP Janów Podlaski 29.09-01.10.17

 
 
 
Plan rozmieszczenia koni w boksach
Ewentualne uwagi bardzo prosimy kierować na adres biuro@skjanow.pl
 
Wstępny plan na piątkowe i sobotnie konkursy : 
Konkursy Dzieci od 9:00
Konkursy Juniorów od 10:15
Konkursy Grand Prix od 14:00
Konkursy Młodych Jeźdźców od 16:00
 
zamówienia zdjęć Julia Świętochowska 
 

Mistrzostwa Polski Juniorów na Kucach 2017 - WYNIKI

Podium Mistrzostwa Polski Juniorów na Kucach 2017 

 

złoto - Zofia Baran SUMMERSBY  BPK

srebro - Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON  KJ Plejada

brąz - Julia Bilicka DONEVAN KJ Arpav 

24/09/17  

 


Puchar Polski Juniorów Młodszych na kucach 2017 WYNIKI

Podium Pucharu Polski Juniorów Młodszych na kucach 2017 

złoto - Tatiana Bierieżnow GLUCKSPILZ 17  KS Centurion 

srebro - Aurelia Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI KJ Aromer

brąz - Martyna Ossowska CHESTER  KJ Pegaz 

24/09/17  

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko