HALOWY PUCHAR POLSKI w Ujeżdżeniu
21-24 marca 2019 KJK Szary Michałowice

Sponsorzy relacji

www.equiprojekt.pl

www.ntb24.pl

Rozkład Jazdy 2-6 marca 2017

CDI3 Lier  BEL / Magdalena Jura, Rishat Sabitov /    zgłoszenia 

CPEDI3 Doha QAT / Karolina Karwowska, Monika Bartyś, Magdalena Cycak, Karol Jędrzejczyk /

HZO Zbrosławice     listy startowe        wyniki     zgłoszenia 

wyniki sobota 04/03/17

HZR Poczernin     listy / wyniki / program       zgłoszenia 

 


Rankingi PZJ za 2016 rok

02/03/17

Liderzy Rankingów PZJ za 2016 rok 

Beata Stremler - Grand Prix 

Emilia Jach - CC

Jan Gawecki - Młodzi Jeźdźcy

Zuzanna Haber - Juniorzy 

 

 


Charlotte Dujardin z sukcesem debiutuje na nowym koniu 27/02/17


Emilia Jach gwiazdą rozgrywek Cavaliada KPMG Dressage Cup 2016/17

26/02/17  Emilia Jach na Aqsel  pewnie wygrała finałowy konkurs na warszawskim Torwarze z wynikiem 69,913% , zdobywając komplet punktów do końcowego rankingu rozgrywek Cavaliada KPMG Dressage Cup, który zdecydowanie wygrała. Wielkie brawa !!!

fot. Martyna Paszkowska  

 


Emilia Jach faworytką rozgrywek Cavaliada KPMG Dressage Cup !

24/02/17  Przebojowa Emilia Jach z Warszawy na Aqsel  z kompletem punktów prowadzi w rankingu rozgrywek Cavaliada KPMG Dressage Cup.  Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym rankingiem i wynikami warszawskiego turnieju. 

fot. Martyna Paszkowska 

 


Komunikat KO HZO HZR Zbrosławice 3-5.03.2017

Z uwagi na brak zgłoszeń do Zawodów Ogólnopolskich w Ujeżdzeniu oraz ma bardzo małą ilość zgłoszeń do Zawodów Regionalnych; zawody zostaną rozegrane w formie zawodów dwudniowych tj. sobota - niedziela 4-5.03.2017 r.  Ponadto  informujemy, że do Zawodów dołączono Konkursy w ramach Zawodów Towarzyskich.Prosimy o zapoznanie się ze skorygowanymi propozycjami zawodów a zgłoszonych zawodników o potwierdzenie zgłoszeń lub ich korektę a innych chętnych niezgłoszonych wcześniej zawodników  do wysyłania zgłoszeń.
Serdecznie pozdrawiamy
Biuro Ośrodka Jeździeckiego w Zbrosławicach
tel./fax (32) 2337000 lub (32) 2337103
www.zbroslawice.info.pl
24/02/17 
 
 

Emilia Jach nie do pokonania ! Cavaliada KPMG Dressage Cup 23/02/17


KALENDARZ JEŹDZIECKIEJ LIGI PODLASIA 2017 W UJEŻDŻENIU

KALENDARZ JEŹDZIECKIEJ LIGI PODLASIA 2017 W UJEŻDŻENIU  
1. 2017.05.01-02      KJ OSTOJA Chraboły  
2. 2017.05.13-14      KJ BIK Gieniusze  
3. 2017.07.01-02      MKS Sprząśla  
4. 2017.07.08-09      KJ OSTOJA Chraboły  
5. 2017.09.23-24      UKS VICTORIA                  Mistrzostwa Podlasia 2017 
6. 2017.09.30-10.01  MKS SPRZĄŚLA              Finał Ligi Podlasia 2017

23/02/17


Cavaliada KPMG Dressage Cup Finał 23-26 lutego 2017 - program, zgłoszenia, aktualny ranking

 

23/02/17

 

ZGŁOSZENIA
 

RANKING PRZED FINAŁEM

 

PSG pod patronatem www.dressage24.pl  czwartek 23.02.17 g.17.15

Inter I pod patronatem Poznań Congress Center piątek 24.02.17 g.08.00

Finał Program dowolny Inter I o nagrodę KPMG niedziela 26.02.17 g. 16.45

 

Zamówienia zdjęć Martyna Paszkowska martyna.paszkowska@onet.pl

 


Carnival Grand Prix Pro Linen Hipodrom Wola Poznań 18/02/17


         

 

HALOWY PUCHAR POLSKI

Michałowice

 

 

 

HZR Aromer

 

 

CDN Troisdorf GER  

Beata Stremler 

 

 

 

CDI Motesice SVK

Dorota Opyd

 

 

 

CDI Madryt ESP

 

 

 

CDI Ypaja FIN

Marlena Gruca Rucińska - sędzia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Rozkład Jazdy 2-6 marca 2017

CDI3 Lier  BEL / Magdalena Jura, Rishat Sabitov /    zgłoszenia 

CPEDI3 Doha QAT / Karolina Karwowska, Monika Bartyś, Magdalena Cycak, Karol Jędrzejczyk /

HZO Zbrosławice     listy startowe        wyniki     zgłoszenia 

wyniki sobota 04/03/17

HZR Poczernin     listy / wyniki / program       zgłoszenia 

 


Rankingi PZJ za 2016 rok

02/03/17

Liderzy Rankingów PZJ za 2016 rok 

Beata Stremler - Grand Prix 

Emilia Jach - CC

Jan Gawecki - Młodzi Jeźdźcy

Zuzanna Haber - Juniorzy 

 

 


Charlotte Dujardin z sukcesem debiutuje na nowym koniu 27/02/17


Emilia Jach gwiazdą rozgrywek Cavaliada KPMG Dressage Cup 2016/17

26/02/17  Emilia Jach na Aqsel  pewnie wygrała finałowy konkurs na warszawskim Torwarze z wynikiem 69,913% , zdobywając komplet punktów do końcowego rankingu rozgrywek Cavaliada KPMG Dressage Cup, który zdecydowanie wygrała. Wielkie brawa !!!

fot. Martyna Paszkowska  

 


Emilia Jach faworytką rozgrywek Cavaliada KPMG Dressage Cup !

24/02/17  Przebojowa Emilia Jach z Warszawy na Aqsel  z kompletem punktów prowadzi w rankingu rozgrywek Cavaliada KPMG Dressage Cup.  Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym rankingiem i wynikami warszawskiego turnieju. 

fot. Martyna Paszkowska 

 


Komunikat KO HZO HZR Zbrosławice 3-5.03.2017

Z uwagi na brak zgłoszeń do Zawodów Ogólnopolskich w Ujeżdzeniu oraz ma bardzo małą ilość zgłoszeń do Zawodów Regionalnych; zawody zostaną rozegrane w formie zawodów dwudniowych tj. sobota - niedziela 4-5.03.2017 r.  Ponadto  informujemy, że do Zawodów dołączono Konkursy w ramach Zawodów Towarzyskich.Prosimy o zapoznanie się ze skorygowanymi propozycjami zawodów a zgłoszonych zawodników o potwierdzenie zgłoszeń lub ich korektę a innych chętnych niezgłoszonych wcześniej zawodników  do wysyłania zgłoszeń.
Serdecznie pozdrawiamy
Biuro Ośrodka Jeździeckiego w Zbrosławicach
tel./fax (32) 2337000 lub (32) 2337103
www.zbroslawice.info.pl
24/02/17 
 
 

Emilia Jach nie do pokonania ! Cavaliada KPMG Dressage Cup 23/02/17


KALENDARZ JEŹDZIECKIEJ LIGI PODLASIA 2017 W UJEŻDŻENIU

KALENDARZ JEŹDZIECKIEJ LIGI PODLASIA 2017 W UJEŻDŻENIU  
1. 2017.05.01-02      KJ OSTOJA Chraboły  
2. 2017.05.13-14      KJ BIK Gieniusze  
3. 2017.07.01-02      MKS Sprząśla  
4. 2017.07.08-09      KJ OSTOJA Chraboły  
5. 2017.09.23-24      UKS VICTORIA                  Mistrzostwa Podlasia 2017 
6. 2017.09.30-10.01  MKS SPRZĄŚLA              Finał Ligi Podlasia 2017

23/02/17


Cavaliada KPMG Dressage Cup Finał 23-26 lutego 2017 - program, zgłoszenia, aktualny ranking

 

23/02/17

 

ZGŁOSZENIA
 

RANKING PRZED FINAŁEM

 

PSG pod patronatem www.dressage24.pl  czwartek 23.02.17 g.17.15

Inter I pod patronatem Poznań Congress Center piątek 24.02.17 g.08.00

Finał Program dowolny Inter I o nagrodę KPMG niedziela 26.02.17 g. 16.45

 

Zamówienia zdjęć Martyna Paszkowska martyna.paszkowska@onet.pl

 


Carnival Grand Prix Pro Linen Hipodrom Wola Poznań 18/02/17


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

MARZEC 

 

CAVALIADA Kraków 01-03.03 

 

 

 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

 

 

HZR Żywiec 02-03.003

 

 

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.

 

 

HZR Płochocin 09.03.

 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019

 

 

HZR Aromer 23-24.03.

 

 

HZO  HZR Łąck 29-31.03

 

 

HZR Opole 31.03 

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-2.05

 

ZO ZR Rybnica 17-19.05.2019

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201