CDICh Lipica SLO

Sophie May 

 

 

 

CDN Ochaby

 

 

ZR Podkowa Leśna 25.05 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Joanna Tragarz z top wynikiem we Francji !! 26/03/17


FINAŁY HPP Michałowice 26 marca 2017 - WYNIKI KOŃCOWE

HALOWY PUCHAR POLSKI w Ujeżdżeniu 

Zwycięzcy : 

Seniorzy - Emilia Jach / Legia Kozielska / Aqsel 

Młodzi Jeźdźcy - Zuzanna Haber / KS Centurion / Don Crusoe 

Juniorzy - Anna Maria Wojtkowska / KS Centurion / Pascal 

Juniorzy Młodsi - Tatiana Bierieżnow / SKJ Golden Dream / Romantica

Juniorzy na kucach - Zofia Baran / BPK MAZ / Summersby 

Młodzicy - Ivette Czok / SKJ Golden Dream / Ventus 

Sponsorem relacji z HPP jest marka www.PAVO.pl


Galeria Julia Świętochowska HPP Michałowice 2017


Galeria HPP Michałowice 2017 - sponsor relacji www.PAVO.pl


Jagoda Dąbrowska - konie moją pasją

Jagoda Dąbrowska - LKJ Lewada Zakrzów

Natalia Organista projektantką odzieżowej marki BeePassion

BeePassion Natalia Organista 

wysoka jakość - wygoda -  styl

 http://shop.beepassion.pl

Polska marka 

21/03/17

 

 

 


Halowy Puchar Polski 2017 Michałowice - zgłoszenia

20/03/17 

ZGŁOSZENIA , PROGRAM, KOMISJA SĘDZIOWSKA 

zamówienia zdjęć Julia Świętochowska 

 

 


HZR Pólko k / Lublina - 19 marca 2017 - wyniki

19/03/17 

 

WYNIK DNIA - Olga Michalik / Animusz / KS Centurion / 70,417 % / N4


Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza Aromer 2017 - wyniki

19/03/17

 

Zwycięzcy : 

Seniorzy - Teresa Tomaszewska / Aurelia / JKS Equita 

Puchar Mazowsza CC - Karina Uszyńska / Ares / Legia Kozielska

Młodzi Jeźdźcy - Magdalena Kowaluk / Fidgerald / SKJ Bajardo 

Juniorzy - Oliwia Laferi - Sapiej / Donna Agatha / Legia Kozielska 

Juniorzy Młodsi -  Liliane Van Luijken / Portellahoeves's / BPK 

Juniorzy / kuce - Ewa Golubińska / LV Winston / KJ Plejada 

Junior Młodszy / kuce - Ewa Golubińska / Delicious PP / KJ Plejada 

Młodzik / kuce - Matylda Kochlewska / Bond / KJ Aldragho Piaseczno

Puchar Mazowsza Amatorzy - Grażyna Ścisło / Perykles / KJ Dobrzyniec

 

 

 

 


Korekta Rankingów PZJ za 2016 rok

17/03/17 

 

KOREKTA RANKINGÓW PZJ za 2016 rok 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

ZR Jarużyn 18.05

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

regulaminy AMP 

 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

 

ZR Książ 01.06.

 

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

 

eOOM ZO Solec Kujawski  08-09.06 

 

 

ZR Żywiec 7-9.06 

 

 

 

ZR Świecie 15.06 

 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

 

Brzózki MR amator 16.06

 

 

 

ZR Radzionków 15-16.06

 

 

 

CDI CDN  Sopot 20-23.06.2019 

propozycje 

 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 28-30.06.2019 

 

 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ZR Żywiec 13-14.07.

 

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł