HALOWY PUCHAR POLSKI w Ujeżdżeniu
21-24 marca 2019 KJK Szary Michałowice

Sponsorzy relacji

www.equiprojekt.pl

www.ntb24.pl

Konferencja dyscypliny Ujeżdżenie - Torwar - 24/02/17 g.15.30

Komisja Ujeżdżenia zaprasza na Konferencję Dyscypliny, która odbędzie się w dniu 24 lutego 2017 r. w Warszawie na Torwarze podczas Cavaliady. Konferencja rozpoczyna się o godz.15.30. SALA: "B" Wejście główne bez konieczności zakupu biletu od ulicy Łazienkowskiej obok ochrony budynku. Wstęp dla wszystkich zainteresowanych.
Nie przegapcie !!!

 

 

 


Carnival Grand Prix 18 lutego 2017 Poznań WYNIKI

19/02/17

Zwycięzcy Carnival Grand Prix :

 

Profi - Natalia Organista 

Amatorzy -Natalia Głębowska (na zdjęciu)

Wynik turnieju - 72,273 % - Natalia Głebowska / L3 / Corleo 

 

 


Joanna Tragarz szósta w Nicei, pech Przemysława Kozanowskiego

17/02/17 

Joanna Tragarz na Harvard K w konkursie otwarcia CDIY z wynikiem 65,000% zajęła szóste miejsce (rozbieżności w sędziowaniu od  61% do 68%) Pechowo zakończył się występ Przemysław Kozanowskiego na Belcanto w konkursie Grand Prix. Para została wyeliminowana z konkursu z powodu krwawienia z pyska konia.  

 

 


HZR i HZT Hipodrom Wola Poznań 18/02/17 - wstępne listy startowe

15/02/17 

WSTĘPNE LISTY STARTOWE 

 

wyniki / listy na stronie www.zmierzczas.pl

strona zawodów na Facebook 

 

zamówienia zdjęć : Aleksandra Walas, Aleksandra Kliber, Monika Czarzasta 


Emilia Jach liderką rankingu Cavaliada KPMG Dressage Cup 2016/17

13/02/17  RANKING    fot Barbara Pietras 

 


Seminarium licencyjne dla sędziów ujeżdżenia - 11 marca 2017 Warszawa

09/02/17 

Termin: 11 marca 2017 r. 
Miejsce: SWFiS Politechniki Warszawskiej, ul. Waryńskiego 12a, Warszawa (Metro Politechnika) 
Wykładowca: Wacław Pruchniewicz 
Kierownik kursu: Justyna Milej, tel. 600684488 
Zgłoszenia : szkoleniesedziowskie@gmail.com przyjmowane będą do dnia 08.03.2017 r. 
W zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko, a także telefon kontaktowy. 
Kurs odbędzie się przy zgłoszonych min. 10 osobach.

 


Adequan® Global Dressage Festival 12 stycznia - 25 marca 2017 Wellington USA

WYNIKI 

 

Laura Graves USA i Verdades - 80,080% 1m. Grand Prix CDI5 09/02/17

Charlotte Jorst  USA & Nintendo - 71,300 % 1m. Grand Prix CDI3 08/02/17

Laura Graves  i USA Verdades 80.728% - 1m. Grand Prix Freestyle CDI-W 27/01/17 

Laura Graves USA i Verdades - 76,660 % - 1m. Grand Prix CDI-W 26/01/17

Lisa Wilcox USA  i Galant  77.209% - 1m. Grand Prix Freestyle CDI-W 14/01/17

Lisa Wilcox USA i Galant  71.340% - 1m. Grand Prix  CDI-W 12/01/17 

 

 

 


Aromeriada 4-5 lutego 2017 - WYNIKI

06/02/17

Najlepsze wyniki  podczas II etau Aromeriady  w dn 4-5 lutego 2017r. w Józefinie  zrobili : Magdalena Zalewska na  QUINTESSENZ SAS z klubu Equesta - para wygrała oba konkursy klasy C z wynikami 69,216% w C1 i 68,784% w C2. W zawodach towarzyskich najlepsze rezultaty uzyskał Konrad Hołodiuk dosiądający śląskiej klaczy REPLIKA 69,342 w L1 i 69,659 w L2 / .

Formą błyszczała zawodniczka LKS Nadwiślanin Kwidzyn Danuta Kosecka, która na klaczy  FURST VERONA  i na ogierze BOSSIER w konkursach zaliczanych do klasyfikacji Aromeriady, zajeła czołowe lokaty.  

Galeria Julia Świętochowska 

WYNIKI TURNIEJU 

 


Komunikat KO HZO-A CDN HZR-A Zbrosławice 03-05.03.2017

Informujemy, że na prośbę zawodników a za zgodą v-ce prezesa d/s sportu ŚZJ i menadżera dyscypliny ujeżdżenia PZJ  w trakcie zawodów w Zbrosławicach 3-5.03.2017 zostanie rozegrana runda juniorów młodszych na kucach (na małym  czworoboku 20m x 40m) konkursy kl. P6 P3 P4. 
 
Serdecznie pozdrawiamy
Biuro Ośrodka Jeździeckiego w Zbrosławicach
tel./fax (32) 2337000 lub (32) 2337103
www.zbroslawice.info.pl 
 
 

Emilia Jach nie do pokonania w Lublinie !!!! KPMG Dressage Cup Cavaliada Lublin 2017 - WYNIKI 2-5 lutego 2017

05/02/17 

 

Emilia Jach i Aqsel  fot Barbara Pietras 

Najlepsza para Cavaliady w Lublinie -życiowe wyniki, życiowy sukces !!

 

 


         

 

HALOWY PUCHAR POLSKI

Michałowice

 

 

 

HZR Aromer

 

 

CDN Troisdorf GER  

Beata Stremler 

 

 

 

CDI Motesice SVK

Dorota Opyd

 

 

 

CDI Madryt ESP

 

 

 

CDI Ypaja FIN

Marlena Gruca Rucińska - sędzia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Konferencja dyscypliny Ujeżdżenie - Torwar - 24/02/17 g.15.30

Komisja Ujeżdżenia zaprasza na Konferencję Dyscypliny, która odbędzie się w dniu 24 lutego 2017 r. w Warszawie na Torwarze podczas Cavaliady. Konferencja rozpoczyna się o godz.15.30. SALA: "B" Wejście główne bez konieczności zakupu biletu od ulicy Łazienkowskiej obok ochrony budynku. Wstęp dla wszystkich zainteresowanych.
Nie przegapcie !!!

 

 

 


Carnival Grand Prix 18 lutego 2017 Poznań WYNIKI

19/02/17

Zwycięzcy Carnival Grand Prix :

 

Profi - Natalia Organista 

Amatorzy -Natalia Głębowska (na zdjęciu)

Wynik turnieju - 72,273 % - Natalia Głebowska / L3 / Corleo 

 

 


Joanna Tragarz szósta w Nicei, pech Przemysława Kozanowskiego

17/02/17 

Joanna Tragarz na Harvard K w konkursie otwarcia CDIY z wynikiem 65,000% zajęła szóste miejsce (rozbieżności w sędziowaniu od  61% do 68%) Pechowo zakończył się występ Przemysław Kozanowskiego na Belcanto w konkursie Grand Prix. Para została wyeliminowana z konkursu z powodu krwawienia z pyska konia.  

 

 


HZR i HZT Hipodrom Wola Poznań 18/02/17 - wstępne listy startowe

15/02/17 

WSTĘPNE LISTY STARTOWE 

 

wyniki / listy na stronie www.zmierzczas.pl

strona zawodów na Facebook 

 

zamówienia zdjęć : Aleksandra Walas, Aleksandra Kliber, Monika Czarzasta 


Emilia Jach liderką rankingu Cavaliada KPMG Dressage Cup 2016/17

13/02/17  RANKING    fot Barbara Pietras 

 


Seminarium licencyjne dla sędziów ujeżdżenia - 11 marca 2017 Warszawa

09/02/17 

Termin: 11 marca 2017 r. 
Miejsce: SWFiS Politechniki Warszawskiej, ul. Waryńskiego 12a, Warszawa (Metro Politechnika) 
Wykładowca: Wacław Pruchniewicz 
Kierownik kursu: Justyna Milej, tel. 600684488 
Zgłoszenia : szkoleniesedziowskie@gmail.com przyjmowane będą do dnia 08.03.2017 r. 
W zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko, a także telefon kontaktowy. 
Kurs odbędzie się przy zgłoszonych min. 10 osobach.

 


Adequan® Global Dressage Festival 12 stycznia - 25 marca 2017 Wellington USA

WYNIKI 

 

Laura Graves USA i Verdades - 80,080% 1m. Grand Prix CDI5 09/02/17

Charlotte Jorst  USA & Nintendo - 71,300 % 1m. Grand Prix CDI3 08/02/17

Laura Graves  i USA Verdades 80.728% - 1m. Grand Prix Freestyle CDI-W 27/01/17 

Laura Graves USA i Verdades - 76,660 % - 1m. Grand Prix CDI-W 26/01/17

Lisa Wilcox USA  i Galant  77.209% - 1m. Grand Prix Freestyle CDI-W 14/01/17

Lisa Wilcox USA i Galant  71.340% - 1m. Grand Prix  CDI-W 12/01/17 

 

 

 


Aromeriada 4-5 lutego 2017 - WYNIKI

06/02/17

Najlepsze wyniki  podczas II etau Aromeriady  w dn 4-5 lutego 2017r. w Józefinie  zrobili : Magdalena Zalewska na  QUINTESSENZ SAS z klubu Equesta - para wygrała oba konkursy klasy C z wynikami 69,216% w C1 i 68,784% w C2. W zawodach towarzyskich najlepsze rezultaty uzyskał Konrad Hołodiuk dosiądający śląskiej klaczy REPLIKA 69,342 w L1 i 69,659 w L2 / .

Formą błyszczała zawodniczka LKS Nadwiślanin Kwidzyn Danuta Kosecka, która na klaczy  FURST VERONA  i na ogierze BOSSIER w konkursach zaliczanych do klasyfikacji Aromeriady, zajeła czołowe lokaty.  

Galeria Julia Świętochowska 

WYNIKI TURNIEJU 

 


Komunikat KO HZO-A CDN HZR-A Zbrosławice 03-05.03.2017

Informujemy, że na prośbę zawodników a za zgodą v-ce prezesa d/s sportu ŚZJ i menadżera dyscypliny ujeżdżenia PZJ  w trakcie zawodów w Zbrosławicach 3-5.03.2017 zostanie rozegrana runda juniorów młodszych na kucach (na małym  czworoboku 20m x 40m) konkursy kl. P6 P3 P4. 
 
Serdecznie pozdrawiamy
Biuro Ośrodka Jeździeckiego w Zbrosławicach
tel./fax (32) 2337000 lub (32) 2337103
www.zbroslawice.info.pl 
 
 

Emilia Jach nie do pokonania w Lublinie !!!! KPMG Dressage Cup Cavaliada Lublin 2017 - WYNIKI 2-5 lutego 2017

05/02/17 

 

Emilia Jach i Aqsel  fot Barbara Pietras 

Najlepsza para Cavaliady w Lublinie -życiowe wyniki, życiowy sukces !!

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

MARZEC 

 

CAVALIADA Kraków 01-03.03 

 

 

 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

 

 

HZR Żywiec 02-03.003

 

 

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.

 

 

HZR Płochocin 09.03.

 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019

 

 

HZR Aromer 23-24.03.

 

 

HZO  HZR Łąck 29-31.03

 

 

HZR Opole 31.03 

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-2.05

 

ZO ZR Rybnica 17-19.05.2019

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201