WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Tomasz Jasiński w CDIU25 Mannhaim 29.04-01.05.17

25/04/17 

 


Joanna Tragarz w CDIY Saumur 27-30.04.17

Joanna Tragarz wystartuje w dn. 27-30 kwietnia 2017 w zawodach CDIY w Saumur we Francji.

Do Saumur przyjedzie ponad 200 koni z 20 państw rywalizować w zawodach CDIO / CDI / CDIU25 / CDIYH

 

 

 


CDI3 Mińsk 2017 - Rishat Sabitov drugi - życiowe wyniki ! 23/04/17

 

GRAND PEIX SPECIAL 23/04/17 

1m. Hanna Karasiova BLR / Zodiak / 70,490 %

2m. Rishat Sabitov POL / Azzaro / 68,784 % - najlepszy życiowy wynik w GPS

 

GRAND PRIX 22/04/17

1m. Hanna Karasiova BLR / Zodiak / 68,100%

2m. Rishat Sabitov POL / Azzaro / 66,600% - najlepszy życiowy wynik w GP 

 


Agnieszka Kolek - Kowieska, Agata Sawicka i Alicja Sikona - halowymi Mistrzyniami Województwa Lubelskiego w Ujeżdżeniu - Janów Podlaski - 22/04/17


V KAMPINOSKIE SPOTKANIA JEŹDZIECKIE - Koczargi Nowe - zawody towarzyskie 22/04/17 wyniki

22/04/17

 

 

 

 


I Edycja Wiosennego Pucharu Łojewo 2017 - WYNIKI - 22/04/17

22/04/17

 

 

 

 


Aleksandra Szulc w CDI Hagen 2017

  

21/04/17 

 


Máriakálnok 28.04-01.05.2017 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia

21/04/17

Máriakálnok 2017 - Reprezentacja Polski 

Żaneta Skowrońska, Aleksandra Lesner, Jagoda Dąbrowska, Wiktoria Hanczewska, Małgorzata Kowalska, Anna Maria Wojtkowska, Zofia Baran, Klaudia Hałeła, Julia Szymańska. 

 

 


Życiowy wynik Przemysława Kozanowskigo - 68,480% - drugi w Grand Prix CDI3 Wr Neustadt 15/04/17

WYNIKI

 

 


Mateusz Cichoń i Darling's Dream - 68,474% - 2 miejsce Inter II CDIU25 Wr Neustadt AUT 14/04/17

WYNIKI

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

 

ZR Poczernin 26-28.07

propozycje

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

 

ZR Moszna 10-11/08 

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 16-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

 

ZT Stary Adamów 25.08 

 

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł