W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

 

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 

 

21.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

21-22.07 Danwood Koczargi Nowe ZR i T 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Hymn Polski w Austrii !!! Przemysław Kozanowski wygrał Grand Prix CDI3 Lamprechtshausen !!! Wspaniały sukces !!


MP PP Kuców Strzegom galeria Katarzyna Broda (c)faraa


o Zawodach Ogólnopolskich w Zagoździe 20.08.16


ZO Osadkowski Jakubowice Galeria Julia Świętochowska


Mistrzostwa ZIemi Sokólskiej BiK Gieniusze ZR 13-14 sierpnia 2018 WYNIKI

21/08/16 

WYNIK TURNIEJU 66,364 %  L3 / Marta Zajczyk / Grom

 


ZR ZT Puchar Wielkopolski Baborówko 3 września 2016 - propozycje

20/08/16

W Baborówku 3 września 2016 odbędą się zawody ujeżdżeniowe. 

Polecamy !! 

PROPOZYCJE

 


ZO JAKUBOWICE 18-21 sierpnia 2016 WYNIKI

  

21/08/16 

 


Zofia Baran zadebiutuje w Mistrzostwach Europy Pony

    

Podopieczna Ilony Janas, Zofia Baran reprezentować będzie Polskę w Mistrzostwach Europy Pony. Trzymamy kciuki !! 


Mistrzyni Olimpijska Rio 2016 - Charlotte Dujardin i Valegro


Mistrzostwa Dolnego Śląska 13-15 sierpnia 2016 - WYNIKI KOŃCOWE

 

Mistrzynie Dolnego Śląska - Strzegom 2016 

Katarzyna Konarska / senior /  - LKS Stragona Strzegom

Kinga Paszkiewicz / junior / - KJ Stajnia Biały Las

Karolina Worotnik / junior mł / - KKJ 

Katarzyna Hałoń / kuce / KJ Picador Wrocław

foto (c) faraa Katarzyna Broda

15/08/16 

 


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

 

08.07  ZR Radzionków

 

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice

 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice