WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

ZT Grudziądz 07/05/17 WYNIKI

07/05/17 

 

WYNIK ZAWODÓW - 63,200 % P1 / Konrad Hołodiuk / Replika / KJ Palmowski 


Podlaska Liga Jeździecka 2017 - I etap zawody KJ Ostoja Chraboły 01 maja 2017 WYNIKI

07/05/17 

 

WYNIK ZAWODÓW - 64,500 %  / P1 / Karolina Kułak / Marsylia / KJ Popławce 


ZR Biały Las 03-05.17


Anna Maria Wojtkowska - najlepszą Polską parą turnieju w Máriakálnok 27-30.04.17

02.05.17 

 


ZR i T Drzonków 29-30 kwietnia 2017 WYNIKI

01/05/17 

 

 

WYNIK ZAWODÓW - 70,834 % N4 / Mia Charlotta - Bachus /   GER / Gina Lisa 


ZR i T Swoszowice 29-30.04.17 - WYNIKI

01/05/17 

 

 

WYNIK ZAWODÓW - 66,439% / P2 / Piotr Rachwał / My Funny Valentine / Equues


ZR i T Stajnia Jarużyn 30.04.17 - WYNIKI

30/04/17 

 

WYNIK ZAWODÓW 65,340% Michalina Matuszak / Kryształ J / L2 / KJ Stajnia Jarużyn 


Rozkład Jazdy 26.04. - 01.05.17

 

CDI4 Hagen GER  / Aleksandra Szulc / Rumba Hit / 

28/04/17  g. 13.36  Grand Prix  CDI4  - 25 miejsce 66,300% 

 

CDIY Saumur FRA Joanna Tragarz / Harvard K / 

30/04/17  2 miejsce 70,542%  Final  

29/04/17 2 miejsce 70,395 % - Indyvidual Test 

27/04/17  - 9 miejsce 66,360 %  CDIY Team Test   

 

CDIOJ / CDIY / CDIP Mariakalnok HUN 

Żaneta SkowrońskaAleksandra Lesner, Joagoda Dąbrowska, Wiktoria Hanczewska, Małgorzata Kowalska, Anna Maria Wojtkowska, Zofia Baran, Klaudia Hałeła, Julia Szymańska / 

 

01.05.17 

 

CDIOJ Final    Anna Maria Wojtkowska POL / Pascal - 6 miejsce 67,625%

CDIOJ Final     Jagoda Dąbrowska POL / Attack With Me - 9 miejsce 64,825% 

CDIOJ  Final    Małgorzata Kowalska POL / Raikan's Son - 10  miejsce 64,125%

 

30.04.17

CDIOJ Indyvidual  Anna Maria Wojtkowska POL / Pascal  - 6 miejsce 66,798%

CDIOJ Indyvidual  Małgorzata Kowalska POL / Raikan's Son - 7 miejsce 64,693%

CDIOJ  Indyvidual Jagoda Dąbrowska POL / Attack With Me - 9 miejsce 62,105% 

CDIP Final  Klaudia Hałeła POL / Buttini - 9 miejsce 64,708% 

CDIY Final  Aleksandra Lesner POL / Wolhklang U - 8 miejsce 62,825% 

CDI-W World Cup   Żaneta Skowrońska POL / Love Me - 10 miejsce 64,82% % 

 

29.04.17

CDIY Indyvidual   Aleksandra Lesner POL / Wohlklang U - 8 miejsce 63,105 

CDIP Indyvidual   Klaudia Hałeła POL / Buttini - 12 miejsce 64,512%

CDIP Indyvidual   Zofia Baran POL / Summersby - el 

CDI-W Grand Prix  Żaneta Skowrońska POL  / Love Me - 8 miejsce 66,520% 

CDIJ Individual  Wiktoria Hanczewska POL / Da Capo - 14 miejsce 64,123% 

CDIJ  Individual  Julia Szymańska / Sylvester  - 15 miejsce 64,123% 

CDIOJ  Puchar Narodów 4 miejsce   Jagoda Dąbrowska POL / Attack With Me 63,568%

CDIOJ Puchar Narodów 4 miejsce  Małgorzata Kowalska POL / Raikano's Son 61,216%

CDIOJ Puchar Narodów 4 miejsce  Anna Maria Wojtkowska POL / Pascal 67,054%

 

28.04.17

CDIP Team Test  Klaudia Hałeła POL / Buttini   - 13 miejsce 61,115%

CDIP Team Test  Zofia Baran POL / Summersby - 14 miejsce 60,897% 

CDIJ  Team Test  Wiktoria Hanczewska POL / Da Capo - 17 miejsce 61,482%

CDIJ Team Test Julia Szymańska POL / Sylvester - 18 miejsce 61,396% 

CDIY Team Test  Aleksandra Lesner Pol / Wohklang U - 9 miejsce 56,886% 

 

CDIU25 Mannheim GER Tomasz Jasiński / Dzeko / - wycofany

 


Oficjalnie. Mistrzostwa Polski Seniorów, U-25, Młodych Jeźdźców, Juniorów i Dzieci w Ujeżdżeniu - 14-17 września 2017 Janów Podlaski.

27/04/17

Zarząd PZJ w dn. 21.04.17 jednogłośnie zatwierdził termin Mistrzostw Polski w Ujeżdżeniu. Zawody odbędą się w dn. 14-17.09.2017 na terenie urokliwej Stadniny Koni Arabskich w Janowie Podlaskim. 

Uchwała Zarządu 

 


Towarzyskie i Regionalne Zawody w Ujeżdżeniu i I Eliminacja Pucharu Wielkopolski w Ujeżdżeniu 201 7 - wyniki Jeziorki 22/04/17

27/04/17 

 

WYNIK ZAWODÓW - Dominika Hendzel / Wiking PP / Podkowa Gruszczyn 72,500 % / P3

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

 

MP Radzionków  12-15.09 

 

 

 

ZO eMPMK Radzionków  12-15.09 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

ZR Gieniusze 15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 21-22.09

 

 

Mistrzostwa Podlasia Supraśl 21-22/09

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

 

HZO Leszno 04-06.10.

 

 

 

Halowy Puchar Polski Amatorów ZR Łąck 04-06.10 

 

 

 

CDI Zakrzów 25-27.10.

 

 

 

HZR Biały Las 27.10.

 

 

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

 

ZR Żywiec 9-10.11

 

MP Para Sopot 9-11.11

 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

 

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł