W tym tygodniu :
 

20-23.09 MPMK PPMK  Strzegom 

 

 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podkarpacia KJ Kresy 

 

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podlasia UKS Supraśl Victoria 

 

 

22-23.09 ZR Toporzysko

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Anna Maria Wojtkowska w CDIJ Budapest Fot 23-25 września 2016

23/09/16 

 

Anna Maria Wojtkowska na Pascal w dn 23-25.09.16 startuje w CDIJ na Węgrzech. 

Powodzenia !!

WYNIKI 

 

 

 


ZR MKS Sprząśla 17.09.16 WYNIKI

21/09/16 

 


Wyniki VIII SPORTOWE MISTRZOSTWA POLSKI KONI ARABSKICH CZYSTEJ KRWI MICHAŁÓW, 17-18.09.16

21/09/16 

 


Wyniki Mistrzostwa Warszawy i Mazowsze - Aromer 16-18.09.16

18/09/16 

WYNIKI MISTRZOSTWA WiM 2016 

1m. Runda CC - Emilia Jach / Aqsel / SKJ Legia Kozielska / 205,516% 

1m. Seniorzy - Ilona Janas / Lord Django / SSKJ Bobrowy Staw  206,957% 

1m - Młodzi Jeźdźcy - Julia Szymańska / Winterkoenig / SKJ Bajardo 195,098%  

1m. Juniorzy - Klaudia Kostrzębska / Double Affair G   /KJ Truskaw / 189,191% 

1m. Juniorzy kuce - Zofia Baran / Denaro PP / BPK 202,579% 

1m. Junior Młodszy - Aniela Chmielewska / Feriante XL  / BPK / 196,253% 

1m. Junior Młodszy kuce - Karolina Czyż / Cassandra / Largo sp z o.o.  / 200,220% 

1m. Młodzik - Maria Walczynska-Graczyk / Mamba / KJ Aldragho / 184,980% 

1m. Amator - Maria Stępińska / Demir /  BPK 192,169% 

1m. Amator kuce - Natalia Ruszkowska / Nugat PP / BPK 189,564%  

 

Karolina Karwowska w IP Rio 2016

14/09/16 

Wyniki Karoliny Karwowskiej z Igrzysk Paraolimpijskich w Rio 2016 

 

 

 

 

fot. Julia Świętochowska 

 


Wyniki Mistrzostwa Pomorza Pegaz Reda 09-11.09.16

11/09/16 

 


I Mistrzostwa Wielkopolski Amatorów - 11 września 2016 Stajnia Raduszyn WYNIKI

11/09/16 

 

 


Mistrzostwa Woj Kujawsko Pomorskiego Solec Kujawski 10-11.09.16 WYNIKI

11/09/16 

 

 


ZO Moszna 9-11.09.16

  

WYNIKI 


X MMSiA w Ujeżdżeniu o Puchar Zbigniewa Dąbrowskiego Książ - 3-4 września 2016 - wyniki galeria

06/09/16 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

Propozycje CDI 

Propozycje MP

 

 

09.09   ZR KJ Kresy 

 

 

08-09.09  ZR eMPMK Koryta 

propozycje / ranking 

 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

 

08-09.09  ZR Jarużyn

 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

propozycje Jakubowice

 

 

 

15-16.09 MP Lekarzy Wet i Lekarzy Med w Ujeżdżeniu Zakrzów

 

 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

21-23.09 Puchar Polski MK

 

 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podkarpacia KJ Kresy 

 

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podlasia UKS Supraśl Victoria 

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

29.09 ZR Płochocin 

 

 

30.09  ZR Toruń 

 

Październik 2018 

 

 

06-07 10  Seminarium licencyjne Feliksów / Łodzi

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-21.10 HZO Łąck 

 

19-21.10 HZR Łąck 

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice