WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

HZO / HZR Lewada Zakrzów 22-23 kwietnia 2017 WYNIKI

WYNIK TURNIEJU ZO

 Żaneta Skowrońska / Love Me / 67,300% / GP

 

WYNIK TURNIEJU ZR   - Mateusz Pola / Dominator P / 71,023% / L3 

24/04/17

 


Tomasz Jasiński w CDIU25 Mannhaim 29.04-01.05.17

25/04/17 

 


Joanna Tragarz w CDIY Saumur 27-30.04.17

Joanna Tragarz wystartuje w dn. 27-30 kwietnia 2017 w zawodach CDIY w Saumur we Francji.

Do Saumur przyjedzie ponad 200 koni z 20 państw rywalizować w zawodach CDIO / CDI / CDIU25 / CDIYH

 

 

 


CDI3 Mińsk 2017 - Rishat Sabitov drugi - życiowe wyniki ! 23/04/17

 

GRAND PEIX SPECIAL 23/04/17 

1m. Hanna Karasiova BLR / Zodiak / 70,490 %

2m. Rishat Sabitov POL / Azzaro / 68,784 % - najlepszy życiowy wynik w GPS

 

GRAND PRIX 22/04/17

1m. Hanna Karasiova BLR / Zodiak / 68,100%

2m. Rishat Sabitov POL / Azzaro / 66,600% - najlepszy życiowy wynik w GP 

 


Agnieszka Kolek - Kowieska, Agata Sawicka i Alicja Sikona - halowymi Mistrzyniami Województwa Lubelskiego w Ujeżdżeniu - Janów Podlaski - 22/04/17


V KAMPINOSKIE SPOTKANIA JEŹDZIECKIE - Koczargi Nowe - zawody towarzyskie 22/04/17 wyniki

22/04/17

 

 

 

 


I Edycja Wiosennego Pucharu Łojewo 2017 - WYNIKI - 22/04/17

22/04/17

 

 

 

 


Aleksandra Szulc w CDI Hagen 2017

  

21/04/17 

 


Máriakálnok 28.04-01.05.2017 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia

21/04/17

Máriakálnok 2017 - Reprezentacja Polski 

Żaneta Skowrońska, Aleksandra Lesner, Jagoda Dąbrowska, Wiktoria Hanczewska, Małgorzata Kowalska, Anna Maria Wojtkowska, Zofia Baran, Klaudia Hałeła, Julia Szymańska. 

 

 


Życiowy wynik Przemysława Kozanowskigo - 68,480% - drugi w Grand Prix CDI3 Wr Neustadt 15/04/17

WYNIKI

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

 

MP Radzionków  12-15.09 

 

 

 

ZO eMPMK Radzionków  12-15.09 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

ZR Gieniusze 15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 21-22.09

 

 

Mistrzostwa Podlasia Supraśl 21-22/09

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

 

HZO Leszno 04-06.10.

 

 

 

Halowy Puchar Polski Amatorów ZR Łąck 04-06.10 

 

 

 

CDI Zakrzów 25-27.10.

 

 

 

HZR Biały Las 27.10.

 

 

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

 

ZR Żywiec 9-10.11

 

MP Para Sopot 9-11.11

 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

 

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł