Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

OOM 2017 - Poczernin - zakwalifikowani zawodnicy

03/07/17 

 

 

 

 

 


Julia Rogowska i Natalia Garbowska z LKJ Lewada Zakrzów wygrały eOOM w Gliniku Zaborowskim

      

W dn 27-29 czerwca 2017 w Gliniku Zaborowskim odbyły się eliminacje do Finału OOM dla III regionu. Eliminacje wygrały zawodniczki LKJ Lewada Zakrzów - Julia Rogowska na Butterfly ( trener Katarzyna Popiołek ) , na kucach najlepsza była podopieczna trener Żanety Skowrońskiej - Natalia Garbowska na Lunie.

03/07/17

 


ZO eMPMK Rybnica 30.06-02.07.17 WYNIKI

30.06.17

 


XI Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej i Akademickiej w Ujeżdżeniu o Puchar Zbigniewa Dąbrowskiego / Zawody Towarzyskie - Książ 25 czerwca 2017

 

Adrianna Raczkiewicz  na Albatros zdominowała zawody w Książu, została Akademicka Mistrzynią oraz wygrała dwa konkursy P i N w ramach ZT.

Wynik turnieju 63,947% L1 - Sandra Burban na Lambo

28/06/17

 

 


Aleksandra Szulc i Magdalena Jura w CDI4 Fritzens - Schindlhof 30.06-02.07.2017

27/06/17

 


Ewa Golubińska i Tatiana Bierieżnow wygrały eliminacje do OOM w Gajewnikach 25/06/17

            

Eliminacje do OOM w Regionie II wygrały :  Ewa Golubińska na kucu LV Winston z KJ Plejada - trener Anna Światkowska oraz  Tatiana Bierieżnow na Romantice podopieczna trener Katarzyny Łukasik.

25/06/17 

 


ZR Pólko 24-25 czerwca 2017 WYNIKI

 

WYNIK ZAWODÓW  66,400 % P1 / Magdalena Pasztaleniec / WKJ Lublin SJ Baria / Dedal 

 

 


Joanna Tragarz z wynikiem 68,816% - ósma w konkursie indywidualnem CDIY w Pompadour 24/06/17

Joanna Tragarz i Harvard K

24/06/17

 


Maja Gugała i Anna Hałasowska wygrały eOOM w Skibnie 24/06/17

Maja Gugała na klaczy  Safira z Wałbrzycha ( na zdjęciu ), podopieczna trener Małgorzaty Święcickiej wygrała eliminacje do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Skibnie. eOOM na kucach wygrała Anna Wesołowska z KJ Grodno na Goldwing E P O N, trenowana przez Katarzynę Porożyńską - Pankau.  

24/06/17

fot Katarzyna Broda  


Zachodniopomorskie - Mistrzostwa Amatorów 17-18.06.17 WYNIKI

19/06/17 

Złote medale MR Amatorów wywalczyły : 
w kat Seniorów - Ewelina Marciniak 
w kat Juniorów - Kinga Szlagie
w kat Dzieci - Zarah Solecka


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa