W tym tygodniu :
 
Magdalena Jura 
 
 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

26.05  ZR Łojewo 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka

 

 

 

27.05 Cichoń Dressage Pro Cup Radzionków  

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Wspaniały wynik Charlotte Dujardin i Valegro w Grand Prix Hartpury ! 83,280 %


Minimalne kryteria kwalifikacyjne - Mistrzostwa Europy Seniorów Geteborg 22-27 sierpnia 2017

07/07/16

 

 

 

 


Beata Stremler w Aachen 13-16 lipca 2016

Beata Stremler w dn 13-16 lipca b.r. wystartuje w Aachen  w najbardziej prestiżowym jeździeckim  turnieju na świecie. Zawody w Aachen będą dla większości zawodników próba generalną przed IO w Rio. Reprezentantka Polski jest pierwsza na liście rezerwowej do IO. Trzymamy kciuki !!! 

06/07/16 

 


Aleksandra Szulc i Paula Mańczak w Cappeln 7-10.07.16

CDI4 / CDI1 / CDIYH  

Cappeln  GER - 7-10 lipca 2016

Zgłoszenia, program, podręczne linki 

 

 

 

 


CDI4 Fritzens-Schindlhof 2016 - pod dyktando Isabell Werth i Jenny Lang Nobbe

Reprezentanki Niemiec Isabell Werth i Jenny Lang Nobbe najlepsze we Fritzens, Aleksandra Szulc uzyskała następujące wyniki 66,200 %  w konkursie Grand Prix, 63,075% w Grand Prix Freestyle. 

04/07/16

 


CDN BAJARDO Augustówek 1-3 lipca 2016 - WYNIKI KOŃCOWE

Turniej CDN w Bajardo zdominowały :  


ILONA JANAS - wygrała 8 konkursów ( C, N i eMPK 6l ) każdego dnia turnieju robiła wynik dnia w konkursach klasy C na będącym w top formie Lord Django 
PAULA MAŃCZAK - wygrała 7 konkursów ( runda MJ CC, Inter I i PSG oraz eMPMK 5l )
GABRIELA JAWORSKA MAZUR - wygrała Grand Prix i Finał GP
JULIA SZYMAŃSKA - wygrała dwa konkursy rundy D
Formą błyszczały : Teresa Tomaszewska, Emilia Jach, Zuzanna Haber, Alicja Sudnik, świetnie pokazał się w konkursach rundy Grand Prix Jarosław Wierzchowski na Darrant.

03/07/16 

 


CDN BAJARDO Augustówek - pod dyktando Pauli Mańczak i Ilony Janas

Sobota w Bajardo ponownie należała do Pauli Mańczak i Ilony Janas, które wygrały po trzy konkursy. Ilona Janas na Lord Django w C3 zrobiła wynik dnia 68,605% Konkurs Grand Prix wygrała Gabriela Jaworska Mazur na Germany z wynikiem 64.880%.

fot Julia Świętochowska / Claudia Żyżylewska 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 


CDN BAJARDO Augustówek - piątek 01 lipca 2016

Gwiazdy pierwszego dnia turnieju CDN Bajardo :

Ilona Janas - wynik dnia 68.432 %, 3 x zwycięstwo / eMPMK , C2, N4 / 

Paula Mańczak - 3 x zwycięstwo / PSG, CC2, eMPMK / 

Olga Michalik - 1 miejsce w Inter II 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

fot Julia Świętochowska swietochowska.photo@gmail.com

 

CDN BAJARDO Augustówek 1-3 lipca 2016

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

fot Julia Świętochowska swietochowska.photo@gmail.com

 

 


Akademickie Mistrzostwa Świata 29.06-03.07.16 Flyinge SWE

WYNIKI

Reprezentacja Polski : 

   Piotr Kaliszuk - Agata Dahlke - Agata Mizgier - Dominika Kiszkurno

 

livestream  http://equisport.tv/en/   


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

 

Maj 2018

 

30.04-02.05 ZO Łężkowice 

propozycje

 

01-02.05 ZR Biały Las 

 

 

01.05  ZR i T Stajnia Las Pegaz Łódź 

 

 

03-05.05 CDI-W CDIOJYP CDICh Mariakalnok HUN 

 

 

05-06.05 Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 

 

 

 

06.05 ZR Koryta 

 

 

05-06.05 ZR Bik Gieniusze

 

 

05-06.05 ZR Solec Kujawski  odowołane

 

 

11-13.05 ZO Rybnica

 

 

12.05  KSJ Sowia Wola  link 

 

 

12.05  ZRiT Grudziądz 

 

 

13.05 ZR Płochocin 

 

 

13.05 ZR OSK Lipce 

 

 

18-20.05 ZO Ochaby  link

 

 

19-20.05 ZO Moszna  link

 

 

19-20.05 ZR KJ Ostoja 

 

 

19-20.05 ZR Barłomino

 

 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka

 

 

27.05 Cichoń Dressage Pro Cup Radzionków  

 

 

 

Czerwiec  2018 

 

01-03.06 Akademickie MP - organizator UŚ Katowice Lider Radzionków 

 

1-3.06 ZO Kwieki eOOM 

 

02.06  ZT  KSJ 

 

02-03.06  ZRiT Ostoja Pustków

 

03.06 ZR Szczecin Osów 

 

08-10.06 KJ Facimiech eOOM

 

08-10.06 CDN Drzonków 

 

09-10.06 ZRiT Koryta 

 

16-17.06 ZT Jeziorki 

 

17.06  ZT Brzózki 

 

22-24.06 ZO Michałowice 

 

23.06  ZRiT Mysłowice 

 

23-24.06 eOOM Poczernin 

 

23-24.06 ZR Janów Podlaski

 

30.06 ZR STajnia Las Pegaz Łó∂ź 

 

30.06-01.07 eMPMK Biały Las

 

30.06-01.07  eOOM Jeziorki  

link 

 

30.06-01.07  ZR Truskolasy 

 

 

 

 

 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-08.07 CDI Ochaby 

 

05-08.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice 

 

14-15.07  ZR KJ Ostoja 

 

14.07 ZR Stajnia Las Pegaz 

 

21-22.07 ZT Stare Babice 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

25-29.07 ME U25 Roosendaal

 
 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
27-28.07 MR Barłomino Mistrzostwa Pomorza 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
29.07 ZR Baborówko link
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
03-05.08 ZO Solec Kujawski 
 
 
09-12.08 ME Pony Bishop Burton 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice