Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Zachodniopomorskie - Mistrzostwa Amatorów 17-18.06.17 WYNIKI

19/06/17 

Złote medale MR Amatorów wywalczyły : 
w kat Seniorów - Ewelina Marciniak 
w kat Juniorów - Kinga Szlagie
w kat Dzieci - Zarah Solecka


Konsultacje z dr. Ulfem Möllerem 2017 - 19/08/17 Radzinków

21/06/17 

 


Rozkład Jazdy 15-18 czerwca 2017

Future Champions Hagen  / Zuzanna Haber, Anna Maria Wojtkowska /  

 


CDI-W / 3 / J / P Brno   / Żaneta Skowrońska, Rishat Sabitov, Anna Maria Gawłowska, Izabela Kowalska, Ilona Janas, Agnieszka Wiśniewska  Jagoda Dąbrowska, Wiktoria Hanczewska, Małgorzata Kowalska, Julia Szymańska, Zofia Baran, Julia Bilicka / 

 


Festiwal Tańczące Konie Osadkowski Jakubowice    

 

WYNIKI 18.06.17

WYNIK DNIA - Wiktoria Siergiej / Rubicon / 70,792% CC7 

 

WYNIKI 17.06.17 

WYNIK DNIA - Michał Cichoń MJ98 / Furstentraum / 69,125 % CC6 

 

WYNIKI 16.06.17

WYNIK DNIA - Mateusz Cichoń / Herzregent / Grand Prix 68,567%

 

WYNIKI  15.06.17  

WYNIK DNIA - Dominika Kraśko - Białek / Ares / C2 70,090 %

 


WYNIKI CDI4 Achleiten - Aleksandra Szulc wygrywa na Breakdane

11/06/17

 


ZR Wielka Lipa 10-11 czerwca 2017 WYNIKI

11/06/17 

 

WYNIK ZAWODÓW  70.909% L3  Katarzyna Kuriata / Dominquez / KS Arkadia Wielka Lipa


Rishat Sabitov wywiad

Wywiad z reprezentantem Polski Rishatem Sabitov. 

 

 

06/06/17

 

Rishat Sabitov - rocznik 1989, członek Kadry Narodowej w Ujeżdżeniu, na co dzień zawodnik KJ Janowice, właściciel marki GPhorse - produkującej paki jeździeckie.  W 2016 roku z powodzeniem zadebiutował w konkursach Grand Prix na wyszkolonym przez siebie 12 letnim wałachu polskiej hodowli - Azzaro. 


Kampinowskie Spotkania Jeździeckie 2017 III etap Koczargi Nowe 03/06/17 WYNIKI

05/06/17

 

WYNIK ZAWODÓW  66,288 % P2    Ewelina Kwietowicz / KJ Golden Dream / Favola di Notte


CDI4 Achleiten 8-11 czerwca 2017 - Reprezentacja Polski, podręczne linki

Reprezentacja Polski :

Żaneta Skowrońska, Aleksandra Szulc, Rishat Sabitov,  

Urszula Krzewicka, Jagoda Dąbrowska  

05/06/17

 


ZR Koryta Golden Horse 3-4 czerwca 2017 WYNIKI

WYNIK TURNIEJU  68,158% / L1 - Klaudyna Pisarska SS Golden Horse / Draweltino 

04/06/17

 

 


Barbara Maj i Wiktoria Zmarzly - Amatorski Mistrzynie Polski - Zakrzów 4/06/17

SENIORZY

złoto - Barbara Maj / DIvers /  136,344%

srebro - Magdalena Tomków - Bednarska / Quirin 9 / 135.457 %

brąz - Barbara Skrzyniarz / Saracen / 131,260 % 

 

JUNIORZY 

złoto - Wiktoria Zmarzły / Krus / 132,225 %

srebro - Julia Peterok / Akcent / 128,825 %

brąz - Małgorzata Malkusch / Demeter / 126,188 %

04/06/17

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️ 01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

 

▶️ 13-15.03 HZO Zakrzów

 

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

 

▶️  14.03   ZR Płochocin 

 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa