CDI  Wellington USA 

 

 

Aromeriada Józefin 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Anabel Balkenhol triumfuje w Monachium z wynikiem 73.480 %, Aleksandra Szulc 66,080 % Grand Prix do GPS Monachium 11/11/16

11/11/16  

WYNIKI KONKURSU


Anabel Balkenhol najlepsza, Przemysław Kozanowski szósty w Grand Prix CDI4 w Monachium 10/11/16

10/11/16   WYNIKI KONKURSU

Anabel Balkenhol GER wynikiem 71,020 wygrała w Monachium konkurs Grand Prix ( do GPF ) na 9 letnim trakenskim Heuberger TSF / Imperio x Michelangelo /. Para debiutowała na międzynarodowej arenie w konkursie Grand Prix. Reprezentant Polski Przeysław Kozanowski na Belcanto 34 uzyskał wynik 66,620 % i ukończył konkurs na szóstym miejscu. 


Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu Aromer Józefin 5-6.11.16


CDI Zakrzów 4-6.11.2016 WYNIKI

LISTY / WYNIKI / PROGRAM

 

 

 


06/11/16 WYNIKI NIEDZIELA 

 

CDI-W World Cup 

​1m. Kristy Oatley AUS/ Du Solei 75,200 %

12m. Żaneta Skowrońska POL / Love Me 68,050 %

 

CDI3 Inter I Freestyle 

1m. Belinda Weinbauer AUT / Dante Delux MJ 77,500 %

4m. Emilia Jach POL / Aqsel 67,792 %

 

CDIY Freestyle 

1m. Berill Szoke Toth HUN / Dannington Park 72,875 %

4m. Filip Kowalski POL / Saviola 2 64,917 %

 

CDIJ Freestyle 

1m. Elin Mattson SWE / Cognac 74,625 %

5m. Alicja Trawińska POL / Diego Ramirez 69,167 %

 

CDIP Freestyle 

1m. Hanna Ivan HUN / E. Epiascer 70,500 %

6m. Zofia Baran POL / Summersby 67,125 %

 

05/11/16 WYNIKI SOBOTA 

 

Grand Prix CDI-W Memoriał Wojciecha Markowskiego 

1m. Juliane Brunkhorst GER / Furstano 71,400 %

12m Żaneta Skowrońska POL / Love Me 66,720 % 

 

Grand Prix Spécial 

1m. Kristy Oatley AUS / Swagman 2 - 70,843 %

2m. Aleksandra Szulc POL / Rumba Hit 68,236 %

 

INTER I CDI3 

1m. Belinda Weinbauer AUT / Dante Delux MJ 72,851 %

14m. Emilia Jach POL / Aqsel 63,728 %

 

CDIY Indyvidual 

1m. Berill Szoke Toth HUN / Donnington Park 69,386 %

4m. Julia Moczak POL / Florimoon 64,342 %

 

CDIJ - Indyvidual 

1m. Berill Szoke Toth HUN / Qatar 70,482 %

4m. Alicja Trawińska POL / Diego Ramirez 65,438 % 

 

CDIP - Indyvidual 

1m. Hanna Ivan HUN / Equestricones Epiascer 71,423 %

6m. Zofia Baran POL / Summersby 67,073 %

 


04/11/16   WYNIKI PIĄTEK 

1m. Kristy Oatley AUS / Swagman 2 / 69,680 % 
2m. Aleksandra Szulc POL / Rumba Hit / 66,060 % 
 
1m. Belinda Wienbauer AUT / Dante Delux MJ / 70,868 %
5m. Emilia Jach POL / Aqsel / 67,921 %
 
1m. Beril Szoke Toth HUN / Donnington Park / 69,340 %
4m. Julia Moczak POL / Florimoon / 64,693%
 
 
1m. Beril Szoke Toth HUN / Quatar / 70,541 %
7m. Zuzanna Haber POL / Don Crusoe / 66,712 %
 
 
1m. Klaudia Kjaer DEN / Adriano B / 68,932 %
4m. Zofia Baran POL / Summersby / 66,709 
 
 
 

 


IV Kampinowskie Spotkania Jeździeckie 2016 Poczernin WYNIKI 22.10.16

03/11/16

 

 

 

 


Mistrzostwa Okręgu Kategoria PROFI i AMATOR Drzonków 2016 WYNIKI

 

02/11/16 

 


ZRiT Kanie Helenowskie SKJ Patataj 29.10.16 - WYNIKI

01/11/16

WYNIK ZAWODÓW - 65,682 % / P2

Marta Mrówka J98 / BPK / Wianna K 

 

 


Beata Stremler najwyżej w światowym rankingu spośród reprezentntów Polski !


Finał Pucharu Wielkopolski / Mistrzostwa Wielkopolski w Ujeżdżeniu WYNIKI Stajnie Łopuchowskie 22-23.10.16

MP Mł Strzegom 2016 Cinamon ujeżdżenie from Marcin on Vimeo.

 

Finał PUCHARU WIELKOPOLSKI 2016

Aleksandra Osuch JM Kuce / POdkowa Gruszczyn 

Natalia Głębowska / JM Konie / SKJ Gołębin Stary

Małgorzata Kuś / OPEN Kuce / Pony Jumping Team /

Tomasz Nowakowski / Seniorzy / UKS Fiord Młodzików

 

MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI Łopuchowo 22-23.10.16

Seniorzy - Adrianna Menes / Don Macho / KJ Gołębin Stary

Juniorzy - Dominika Siudzińska / Cinamon / LKJ Cwał Poznan ( video Dominiki z MP w Strzegomiu )

Jun Mł - Natalia Głębowska / Korrida P / KJ Gołębin Stary

Jun mł KUCE - Małgorzata Kuś / Pipi / Pony Jumping team

Wynik turnieju 66,125 % w P5 zrobiła Aleksandra Osuch na Anthony H z Podkowy Gruszczyn. Gratulacje !!! Brawa dla Wielkopolski za rekordową organizację zawodów w Ujeżdżeniu w 2016 !!

30/10/16


Podstawowy Kurs Sędziowski w dyscyplinie Ujeżdżenia -Opole 12-13.11.16

30/10/16 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

STYCZEŃ

 

10-11.01  Szkolenie z Beatą Stremler Equeta Dressage 

 

 

 

19-20.01 Aromeriada Józefin

 

 

 

 

Cavaliada  Lublin   31.01 - 03.02.2019

 

 

LUTY 

CDN / CDI Sopot   07-10.02.2019

 

ZR Barłomino 23-24.02.19 

 

 

CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.2019 

 

 

 

MARZEC 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

HZO Zakrzów 8-10.03.2019 

HPP Michałowice 22-24.03.2019 

HZO Łąck - 29-31.03.18

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

MAJ 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

ZO Rybnica 17-19.05.2019

eOOM Radzionków 18-19.05.19

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

ZO Kwieki 31.05-02.06.2019

ZO Jakubowice 06-09.06.2019

CDI Sopot 20-23.06.2019 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

ZO Rybnica 26-28.07.2019 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.2019  

CDN Drzonków 23-25.08.2019

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.2019

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

ZO Koryta 30.08-01.09.2019 

 

 

 

WRZESIEŃ 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.2019 

MPMK Strzegom 19-22.09.2019 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.2019

HZO Łąck 04-06.10.2019

CDI Zakrzów 25-27.10.2019

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201