Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Kuców 2019, Finał Golden Horse Dressage Cup 2019 Koryta 15/09/19

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Kuców 2019 - Zwycięzcy 

MWiM Juniorów na Kucach - Oliwia Kubiak SSKJ Golden Horse Koryta

MWiM Junior Młodszy na Kucu - Weronika Lewandowska  KS Centurion 

MWiM Młodzików na Kucach - Marta Matwijów KJ Aldragho 

Puchar Amatorów klasa P  - Amelia Milczarek Stajnia Sawanka 

Puchar Amatorów klasa L - Krystyna Szlassa BPK 

Puchar Amatorów klasa L -KUCE - Sonia Górzyńska BPK 

15/09/19  

 


ZR Gieniusze 15/09/19

WYNIKI ZAWODÓW

WYNIK DNIA -  67,424% P2 - Aleksandra Zarecka - Kondratiuk  TEUNIS VAN DE OUDE PLAET 


Mistrzostwa Wielkopolski Amatorów w Ujeżdżeniu Raduszyn 08/09/19

Zwycięzcy - IV Mistrzostwa Wielkopolski Amatorów 2019 


Seniorzy - Joanna Goździewska BPK 
Juniorzy - Agnieszka Słodzinka - KJ Podkowa Gruszczyn 
Pony - Julia Antkowiak - Pony Jumping Team 
Profi Open - Halina Kosakowska KJ Raduszyn 
Profi Open II - Antonina Roemer KS Grand Horse

 

WYNIKI   08/09/19

 


Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - Walewice 08/09/19

Zwycięzcy Mistrzostw Województwa Łódzkiego  2019  

 

Seniorzy - Eliza Skowerska - SJ Napoleońska Zagroda 

Juniorzy - Julia Janecka - SKJ Golden Dream Łódż

Młodzicy - Julia Moksajda   SKJ Golden Dream Łódż 

Amatorzy - Magdalena Rajpal-Sikora - SKJ Horseprofi Łódź 

 

08/09/19 

 


Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego Jarużyn 08/09/19

Zwycięzcy Mistrzostw Województwa Kujawsko Pomorskiego 2019 

 
Seniorzy - Anna Rogalska  Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy 
Juniorzy - Maja Krygier KJ Cavalier - na zdjęciu 
Juniorzy Mł Angelika Kolarz  Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
Junior Ml Kuce Angelika Kolarz Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy 
Młodzik - Aneta Gierszewska KJ Jarużyn 
Senior Amator - Kasia Gęsikowska-Pałuka BPK 
Junior Amator - Wiktoria Gromowska KJ Classic 
Kuce Amator - Maria Staszak BPK

Mistrzostwa Dolnego Śląska Bialy Las 08/09/19

Zwycięzcy Mistrzostwa Dolnego Śląska 2019  

Klasa CC - Aleksandra Matkiewicz  OSK Michalscy 

Klasa C - Maria Szmidt - Puć OSK Michalscy 

Klasa N - Maja Gugała  SLKS Książ 

Juniorzy - Milena Paleń BPK 

Juniorzy Mł - Patrycja Walasiak KJ Michałów

Juniorzy Kuce - Zuzanna Tyrawa KJ Maximus Kowary 

08/09/19

 


Puchar i Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 01/09/19

Zwycięzcy Pucharu i Mistrzostw Warszawy i Mazowsza 2019 

 

Puchar WiM CC - Teresa Tomaszewska JKS Equita  - na zdjęciu 

Mistrzostwa WiM - jun mł - Julia Rozesłańska SKJ Bajardo 

Mistrzostwa WiM - juniorzy - Hanna Meder BPK 

Mistrzostwa WiM - młodzi jeźdźcy - Maria Mackiewicz Varsovia Dressage Club 

Mistrzostwa WiM - seniorzy - Marcin Woldański Varsovia Dressage Club 

 

01/09/19 Magda Pocztowska Photography 

 


Magdalena Kwiatkowska najlepsza w Łojewie 31/08/19

WYNIKI ZAWODÓW 

WYNIK ZAWODÓW 

Magda Kwiatkowska DILMAR Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza 66.818% L3


15 pytań do Aleksandry Szulc


Łukasz Kowalski z prestiżową nagrodą za zdjęcie roku !! Rotterdam 2019

Łukasz Kowalski / LukaszKowalski.com podczas ME w Rotterdamie  odebrał prestiżową nagrodę za zdjęcie roku "Photo of the Year 2018" at the McCauley’s Alltech A+ Awards od International Alliance of Equestrian Journalists. Mamy najlepszego jeździeckiego fotografa na świecie !!! Wszyscy składamy gratulacje !! 👏👏💪💪 Duma !!!


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa