WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Emmelie Scholtens i Desperado N.O.P. najlepsi w Mechelen 29/12/19

Emmelie Scholtens i Desperado N.O.P  fot. FEI / Dirk Caremans 

 

FEI DRESSAGE WORLD CUPTM GRAND PRIX FREESTYLE

1m. Emmelie Scholtens  NED   Desperado N.O.P.  85.075 %   VIDEO

2m. Maria Caetano  POR   Coroado 80.940 % 

3m. Juan Matute Guimon ESP Quantico 80.510 %      VIDEO

 

WYNIKI    29/12/19 

RANKING Western League po 7 etapach - lider Benjamin Werndl GER  63 pkt 


Grand Prix CDI-W Mechelen BEL 28/12/19

 

LISTA STARTOWA         WYNIKI      28/12/19

FEI DRESSAGE WORLD CUP™ GRAND PRIX 

1m. Emmelie Scholtens  NED   Desperado N.O.P.  76.478 %

2m.  Charlotte Fry  GBR  Dark Legend  73.870 %

3m. Maria Caetano  POR  73.674 % 


Charlotte Dujardin nie do pokonania w Londynie !!!

Charlotte Dujardon fot FEI / /Jon Stroud 

FEI DRESSAGE WORLD CUP™ FREESTYLE

1m. Charlotte Dujardin  GBR  Mount St John Freestyle 87.520 %  VIDEO

2m. Carl Hester GBR Hawtins Delicato 84.470 %

3m. Charlotte Fry GBR Everdale 82.620 %

 

WYNIKI KONKURSU         

 

RANKING Western European League  po 7 etapach 1m. Benjamin Werndl GER 63 pkt


Olympia Londyn CDI-W Grand Prix 16/12/19

 

LISTA STARTOWA                 WYNIKI GRAND PRIX 

 

1m. Charlotte Dujardin  GBR  Mount St John Freestyle 81.553 % 

2m. Carl Hester GBR Hawtins Delicato 75,789% 

3m. Charlotte Fry GBR Everdale 75.368 %

 
 

HZR Barłomino 14-15 XII 2019

Martyna Ossowska i FLORENTIN ROYAL BK

 

WYNIK ZAWODÓW 70,341% - Martyna OssowskaFLORENTIN ROYAL BK

15/12/19

 


Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej w Ujeżdżeniu Zbrosławice 15/12/19

 

Zwycięzcy Halowego Otwartego Pucharu Polski Południowej Zbrosławice 2019 

 

Seniorzy -  Maciej Wiórek NIXNON SIlesia Dressage Club 

MJ - Maria Stochmal CHABLIS VDV KJ Facimiech 

Juniorzy - Karolina Ślązak GANGES  LZJ Drama Zbrosławice 

Juniorzy Młodsi - Magdalena Wojda CORNET MW JKS Czanki 

Juniorzy Młodski kuce Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT Katowicki KJ 

Młodzicy - Katarzyna Wójcik KSIĘŻNICZKA  JKS Equi Verso Jastrzębie

OPEN - Maria Wiórek HELIOPOLIS  SIlesia Dressage Club 

Amatorzy - Hanna Moczkowska  LORA WIK  BPK

 

fot. facebook Cichoń Dressage

 

 


HZR Aromer - III etap Aromeriada Tour 15/12/19

 

WYNIK TURNIEJU - 68,750% CC1 - Magdalena Zalewska  i Jack Nicholson HS / para na zdjęciu z zawodów w Jakubowicach / fot. Katarzyna Broda 

WYNIKI ZAWODÓW 


Isabell Werth najlepsza w Salzburgu ! 08/12/19

Isabell Werth i Emilio - najlepsza para World Cup CDI-W Salzburg 2019   © FEI/Daniel Kaiser

WYNIKI World Cup CDI-W GPF 

RANKING Western European League  - 1m. Benjamin WERNDL  63 pkt 

WYNIKI ZAWODÓW 


Salzburg - Grand Prix CDI-W 07/12/19

 

LISTA STARTOWA     WYNIKI    07/12/19

WYNIKI GRAND PRIX 

1m. Isabell Werth GER Emilio  78.957 % 

2m. Benjamin Werndl GER Daily Mirror 77,717% 

3m. Morgan Barbancon FRA Sir Donnerhall II OLD 72,304%


Aachen Youngstars - wyniki, relacja video z komentarzem Beaty Stremler 01/12/19


Reprezentacja Polski :

Tatiana Bierieżnow  GLUCKSPILZ  FEI  26 rank 

Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON  FEI   87 rank 

 

01/12/19 

 

 

 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko