W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

 

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 

 

21.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

21-22.07 Danwood Koczargi Nowe ZR i T 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

CDN BM Horse Dressage Festiwal Tągowie 22-24 lipca 2016 WYNIKI

24/07/16

 


Mistrzostwa Europy rozpoczęte !!! Powodzenia Polska !!! 20-24 lipca 2016

 

 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

 

LIVEstream

 

Program Dowolny Mistrzostwa Europy Juniorów

Złoto - Hannah Erbe GER / Carlos 609  81.625

Srebro Semmieke Rothenberger GER  / Disseration 78.975

BrązFebe van Zwambagt NED / FS Las Vegas 77.550

 

Program Dowolny Mistrzostwa Europy Młodych Jeźdźców 

Złoto - Jeanine Nieuwenhuis NED / TC Athene 81.000
SrebroLeonie Richter GER / Babylon 26 78.675
Brąz Jil-Marielle Becks GER / Damon's Satelite  78.425

 

 

 

Konkurs Indywidualny Mistrzostwa Europy Juniorów 

ZłotoHannah Erbe GER / Carlos 609 77.658

Srebro Semmieke Rothenberger GER  / Disseration 77.579

Brąz - Lisanne Zoutendijk NED / Kostendrukkers Ringo Star  74.684

39m. Zuzannna Haber  POL / Don Crusoe 65.842

59m. Wiktoria Hanczewska POL / Da Capo 61.763

 

 

Złoto - Jeanine Nieuwenhuis NED / TC Athene 78.974
Srebro Jil-Marielle Becks GER / Damon's Satelite 76.763
BrązLeonie Richter GER / Babylon 26 72.842
34m. Michalina Terlecka POL / Falsterbeau 66.263
39m. Joanna Tragarz POL / Harvard K  65.711
56m. Julia Moczak POL / Florimoon 60.605
 

 

KONKURS ZESPOŁOWY  Mistrzostwa Europy Juniorów - WYNIKI 

Złoto - Niemcy - 224,000 %

Srebro - Holandia - 220.136 % 

Brąz - Dania - 212.405 % 

Startowało 14 ekip 

 

KONKURS ZESPOŁOWY  Mistrzostwa Europy Młodych Jeźdźców  - WYNIKI 

Złoto - Niemcy - 221.842 %

Srebro - Holandia - 220.552 % 

Brąz - Dania - 213.869  % 

13 miejsce - Polska 193.816 % 

Startowało 14 ekip 

 

KONKURS ZESPOŁOWY Mistrzostwa Europy Dzieci - WYNIKI

Złoto - Rosja - 213.667 %

Srebro - Francja -  206.083 %

Brąz - Hiszpania - 202.700 %

 

KONKURS INDYWIDUALNY Mistrzostwa Europy Dzieci - WYNIKI 

Złoto - Anna Guseynova RUS / Lauda 77.438

Srebro - Célia Giorgetti LUX  / Decoeur  70.375

Brąz - Eva Vavrikova CZE / Belle Ennie 69.406

 

 


Jeździecka Liga Podlasia - Rankingi po 4 turniejach

20/07/16

 

 

 

 


ZR Drzonków 16.07.16 - WYNIKI

18/07/16 

Wynik zawodów - Marcelina Woźny  / Lanzelot / N4 / 70,556% 

 


Hanna Suchan - Mistrzynią Śląska

17.07/16

Mistrz Śląska  - Hanna Suchan 

Mistrz Śląska Juniorów - Agnieszka Siedlak j99 

Mistrz Śląska Juniorów MŁ - Marta Starzec 

Akademicki Mistrz Śląska / Hanna Suchan yr95 / Politechnika Częstochowska 

Hanna Suchan - Mistrzyni Ślaska fot Paula Bartkowiak ( fot z AMP 2016 ) 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - 17lipca 2015 - Strzegom - wyniki

Podium OOM 2016 Strzegom - DK

złoto Liwia Misztal / DŚL 

srebo Julia Szymańska / MAZ 

brąz Anna Świontek Brzezińska/ POM 
 
Podium OOM 2016 Strzegom - Kuce
złoto - Julia Bilicka / POM 
srebro - Alicja Sudnik / MAZ
brąz / Klaudia Hałeła / POM 
                                                                            
 
 

17/07/16 g.19.30

                              zamówienia zdjęć   Katarzyna Broda 694 485 499

 

 

 


WYNIKI - 16 lipca 2016

 

Radzionków - wynik dnia - Hanna Suchan / Aron - 68,000 %  P1 WYNIKI 


 

Facimiech- wynik dnia - Aleksandra Grahl-Madsen / Tacyt 69,318 %  L3  WYNIKI 


 

Facimiech - Towarzyski Ujeżdżeniowy Puchar Małopolski po pierwszym dniu - WYNIKI 


 


MEGGLE Grand Prix Spécial CDIO5* Aachen dla Kristiny Bröring-Sprehe 83.725 % !!

16/07/16 g.16.45

WYNIKI MEGGLE Grand Prix Spécial CDIO5* Aachen

 

WYNIKI ZESPOŁOWE

Oficjalny skład reprezentacji NIemiec na IO RIO 2016
Kristina Bröring-Sprehe / Desperados FRH
Sönke Rothenberger / Cosmo
Isabell Werth / Weihegold OLD
Dorothee Schneider / Showtime FRH
rezerwowy Hubertus Schmidt / Imperio


Mistrzostwa Europy Juniorów i MJ Oliva Nova Hiszpania 20-24.07.16 Reprezentacja Polski / ZGŁOSZENIA

16/07/16

 

 


Sukces Niemiec w Pucharze Narodów w Aachen - Werth, Schneider, Bröring-Sprehe powyżej 80 % !

 

14/07/16 

 


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

 

08.07  ZR Radzionków

 

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice

 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice