Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Rozkład Jazdy 01-04 czerwca 2017

CDI3 / CDIU25 Uggerhalne DEN    livestream 

/ Mateusz Cichoń, Ilona Janas

02.06.17 Finał U25   Mateusz Cichoń  / Herzregent 2 66,205 %

02.06.17 Inter I   Ilona Janas / Lord Django / 66,369 % 

01.06.17 CDIU25 Grand Prix Mateusz Cichoń / Herzregent 2 / 65,349 % - 4 miejsce 

01.06.17 PSG CDI3  Ilona Janas  / Lord Django /  65,816 % 

 

CDI4 / Y / J / P  Roosendaal  NED 

/ Magdalena Jura, Aleksandra Lesner, Oliwier Weston, Klaudia Hałeła

03.06.17 CDI4 GPF Magdalena Jura / Emilio 68,675% - 9 miejsce - rekord życiowy GPF

03/06/17 CDIY IND Aleksandra Lesner / Wohklang U 61.623 %

03.06.17 CDIP Individial Klaudia Hałeła / Buttini 60,081%

02.06.17  CDIJ Ind  Oliver Weston / Ibis 63,860 %

02.06.17  CDIP  Team Teast   Klaudia Hałeła / Buttini  65,214%

01.06.17 Grand Prix CDI4 Magdalena Jura / Emilio  65,800 % - rekord 

01.06.17 Team Test CDIJ Oliver Weston / Ibis / 65,225% 

01.06.17 Team Test CDIY Aleksandra Lesner / Wihlklang U  61,711

 


Aleksandra Lesner ( Profi ) i Laura Słomiany ( Amator ) - Akademickie Mistrzynie Polski w Ujeżdżeniu 2017


Rozkład Jazdy 25-28 maja 2017

CDI5 München Riem GER  / Aleksandra Szulc, Przemysław Kozanowski /

zgłoszenia      livestream

 

GRAND PRIX FREESTYLE 

8m. Aleksandra Szulc / Rumba Hit 69.275%

 

GRAND PRIX SPECIAL

6m. Przemysław Kozanowski / Belcanto 34 / 64.314%

 

GRAND PRIX CDI5 

11m. Przemysław Kozanowski / Belcanto 34 / 67.120% 

13m. Aleksandra Szulc / Rumba Hit / 66.080%


CDI4 Hamburg GER  / Katarzyna Milczarek /   zgłoszenia       livestream

GRANDR PRIX CDI4 

22 miejsce Katarzyna Milczarek / Dzeko / 62,580%   


AMP Radzionków 


ZO Michałowice


ZR Łojewo 


ZO KJK Szary Michałowce 26-28 maja 2017 WYNIKI

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI 

 

zamówienia zdjęć @julia.swietochowska.photography

 

 


Wrocławska Olimpiada Młodzieży 20.05.17 - wyniki

22/05/17 

Junior N6 - 1m. Kinga Paszkiewicz / BPK / Presja / 65,11 %

Junior Młodszy D2 - 1m. Martyna Zielińska / KS Pegaz  / Rexonea P  / 64,67  %

Pony Mł / JM  L2 - 1m. Sara Bętkowska / KKJ Wiktoria  / Niki / 63,64 %

Pony Open L2  - 1m. Lena Pacan / Wyższa Szkółka Jazdy Partynice  / Mela / 62,95 %

 

 


ZT Raduszyn 21 maja 2017 - wyniki

21/05/17 

 

WYNIK ZAWODÓW 70,789 % L1 / Anna Wieczorkiewicz / Johnny / K.J. Equarius 


II Puchar Lewady w Zakrzowie 20.05.17 - Weronika Kaczmarek najlepsza

21/05/17 

 

WYNIK ZAWODÓW 

68,636%  / L2 / Weronika Kaczmarek / Nurt 

 

WYNIKI II Pucharu Lewady

 

RANKING Puchary Lewady po II etapach 

 


ZR Aromer Józefin 20-21 maja 2017

21/05/17 

 

WYNIK TURNIEJU   67,500% / C1 / Ilona Janas / Gladstone Mustard / Lider Radzionków


Kwieki. Klaudia Hałeła i Matylda Cybula wygrały eliminacje do OOM. Wyniki ZO / ZR eMPMK / eOOM Kwieki 19-21 maja 2017

21/05/17

 

WYNIK TURNIEJU70,928% N5  / Agata Kamionka - Flak  / Desert Rose /  KS Centurion


Mistrzostwa Polski Amatorów 3-4 czerwca 2017 Lewada Zakrzów

   

PROPOZYCJE 

Zapraszamy do udziału wszystkich miłośników ujeżdżenia, którzy nie są i nie byli zawodnikami zarejestrowanymi w Polskim Związku Jeździeckim.

W MP Amatorów mogą brać udział  zawodnicy zarejestrowani w Wojewódzkich Związkach Jeździeckich.


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️ 01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

 

▶️ 13-15.03 HZO Zakrzów

 

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

 

▶️  14.03   ZR Płochocin 

 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa