W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

 

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 

 

21.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

21-22.07 Danwood Koczargi Nowe ZR i T 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Radzionków - Mistrzostwa Śląska, ZO w Paraujeżdżeniu, eMPMK, Akademickie Mistrzostwa Śląska, ZR Ujeżdżeniu 16 .07. 2016 r .

15/07/16

LISTY STARTOWE sobota

zamówienia zdjęć Julia Świętochowska 887 677 474

 

 

 


Wywiad z Michałem Rapcewiczem - Świat Koni - lipiec 2016

W najnowszym numerze Świat Koni - wywiad z Michałem Rapcewiczem autorstwa ś.p. Michała Wierusza Kowalskiego, który nie ujrzał światła dziennego aż do dziś, czekał na publikację ponad 8 lat. Michał Rapcewicz - reprezentant Polski, olimpijczyk z Pekinu i Londynu, finalista Mistrzostw Świata z Kentucky, uczestnik PŚ i ME, Mistrz Polski. 
Cytat " Jego sen się do pewnego stopnia ziścił. Jednak życie zweryfikowało gros innych planów, czego dowodzi niniejszy materiał i późniejsza historia, biografia Michała - chłopaka, który po wielu perypetiach przepadł bez wieści ... " 
Publikację kończy zdanie "PS. Ciekawe gdzie dzisiaj jest Michał i co robi ? Pozdrawiamy go i trzymamy kciuki ... " My również. 
                                                                                                    Polecamy lipcowy Świat Koni str 58-63

14/07/16 

 


Mistrzostwa Holandii Ermelo 14-17.07.16


Beata Stremler szósta w Grand Prix CDI4 Aachen 2016

13/07/16 

Beata Stremler w top formie, w pierwszym dniu najbardziej prestiżowego turnieju na świecie z wynikiem 72,429 % zajęła 6 miejsce w konkursie HAVENS Pferdefutter-Preis GRAND PRIX CDI4. 

 

 

 


ZR / Puchar Małopolski Facimiech 16-17 lipca 2016 - zgłoszenia, rankingi MZJ

14/07/16

Lista Zgłoszeń ZR / Puchar Małopolski 16-17.06.16

Liderzy Rankingów MZJ

Marta Ginda / Senior / WLKS Krakus 

Gabriela Skotniczny / MJ / KJK Szary Michałowice 

Aneta Gajdzińska / Junior / KJ Facimiech 

Małgorzata Jaworska / Junior Mł / KJ Bór 

Marta Gąsienica - Roj / młodzik / BPK

 

 


Sukces Aleksandry Szulc CDI Cappeln 2016 - życiowy rekord, kwalifikacja ME 2017, drugie miejsce w Grand Prix z wynikiem 69,960 % VIDEO 08-10/07/16


Aleksandra Szulc w top formie - trzecia w GPS CDI4 Cappeln 2016

Bardzo udanie zakończył się  start Aleksandry Szulc w CDI4 Cappeln. W finałowym konkursie Grand Prix Special reprezentantka Polski uzyskała wynik 69.647 % i ukończyła konkurs na trzecim miejscu. Konkurs wygrała reprezentantka Austrii Viktoria Max - Theurer na Della Cavalleria OLD.  10/07/16
 
 
 

Kwiaty Polskie Grand Prix Freestyle Cavaliada Kołobrzeg 10/07/16 galeria / wyniki


Charlotte Dujardin i Valegro - 90.625 % - GPF CDI Hartpury BGR 09/07/16

WYNIKI

 


Grand Prix Cavaliada Kołobrzeg - wyniki / galeria /08.07.16


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

 

08.07  ZR Radzionków

 

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice

 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice