WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Rishat Sabitov wywiad

Wywiad z reprezentantem Polski Rishatem Sabitov. 

 

 

06/06/17

 

Rishat Sabitov - rocznik 1989, członek Kadry Narodowej w Ujeżdżeniu, na co dzień zawodnik KJ Janowice, właściciel marki GPhorse - produkującej paki jeździeckie.  W 2016 roku z powodzeniem zadebiutował w konkursach Grand Prix na wyszkolonym przez siebie 12 letnim wałachu polskiej hodowli - Azzaro. 


Kampinowskie Spotkania Jeździeckie 2017 III etap Koczargi Nowe 03/06/17 WYNIKI

05/06/17

 

WYNIK ZAWODÓW  66,288 % P2    Ewelina Kwietowicz / KJ Golden Dream / Favola di Notte


CDI4 Achleiten 8-11 czerwca 2017 - Reprezentacja Polski, podręczne linki

Reprezentacja Polski :

Żaneta Skowrońska, Aleksandra Szulc, Rishat Sabitov,  

Urszula Krzewicka, Jagoda Dąbrowska  

05/06/17

 


ZR Koryta Golden Horse 3-4 czerwca 2017 WYNIKI

WYNIK TURNIEJU  68,158% / L1 - Klaudyna Pisarska SS Golden Horse / Draweltino 

04/06/17

 

 


Barbara Maj i Wiktoria Zmarzly - Amatorski Mistrzynie Polski - Zakrzów 4/06/17

SENIORZY

złoto - Barbara Maj / DIvers /  136,344%

srebro - Magdalena Tomków - Bednarska / Quirin 9 / 135.457 %

brąz - Barbara Skrzyniarz / Saracen / 131,260 % 

 

JUNIORZY 

złoto - Wiktoria Zmarzły / Krus / 132,225 %

srebro - Julia Peterok / Akcent / 128,825 %

brąz - Małgorzata Malkusch / Demeter / 126,188 %

04/06/17

 


Rozkład Jazdy 01-04 czerwca 2017

CDI3 / CDIU25 Uggerhalne DEN    livestream 

/ Mateusz Cichoń, Ilona Janas

02.06.17 Finał U25   Mateusz Cichoń  / Herzregent 2 66,205 %

02.06.17 Inter I   Ilona Janas / Lord Django / 66,369 % 

01.06.17 CDIU25 Grand Prix Mateusz Cichoń / Herzregent 2 / 65,349 % - 4 miejsce 

01.06.17 PSG CDI3  Ilona Janas  / Lord Django /  65,816 % 

 

CDI4 / Y / J / P  Roosendaal  NED 

/ Magdalena Jura, Aleksandra Lesner, Oliwier Weston, Klaudia Hałeła

03.06.17 CDI4 GPF Magdalena Jura / Emilio 68,675% - 9 miejsce - rekord życiowy GPF

03/06/17 CDIY IND Aleksandra Lesner / Wohklang U 61.623 %

03.06.17 CDIP Individial Klaudia Hałeła / Buttini 60,081%

02.06.17  CDIJ Ind  Oliver Weston / Ibis 63,860 %

02.06.17  CDIP  Team Teast   Klaudia Hałeła / Buttini  65,214%

01.06.17 Grand Prix CDI4 Magdalena Jura / Emilio  65,800 % - rekord 

01.06.17 Team Test CDIJ Oliver Weston / Ibis / 65,225% 

01.06.17 Team Test CDIY Aleksandra Lesner / Wihlklang U  61,711

 


Aleksandra Lesner ( Profi ) i Laura Słomiany ( Amator ) - Akademickie Mistrzynie Polski w Ujeżdżeniu 2017


Rozkład Jazdy 25-28 maja 2017

CDI5 München Riem GER  / Aleksandra Szulc, Przemysław Kozanowski /

zgłoszenia      livestream

 

GRAND PRIX FREESTYLE 

8m. Aleksandra Szulc / Rumba Hit 69.275%

 

GRAND PRIX SPECIAL

6m. Przemysław Kozanowski / Belcanto 34 / 64.314%

 

GRAND PRIX CDI5 

11m. Przemysław Kozanowski / Belcanto 34 / 67.120% 

13m. Aleksandra Szulc / Rumba Hit / 66.080%


CDI4 Hamburg GER  / Katarzyna Milczarek /   zgłoszenia       livestream

GRANDR PRIX CDI4 

22 miejsce Katarzyna Milczarek / Dzeko / 62,580%   


AMP Radzionków 


ZO Michałowice


ZR Łojewo 


ZO KJK Szary Michałowce 26-28 maja 2017 WYNIKI

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI 

 

zamówienia zdjęć @julia.swietochowska.photography

 

 


Wrocławska Olimpiada Młodzieży 20.05.17 - wyniki

22/05/17 

Junior N6 - 1m. Kinga Paszkiewicz / BPK / Presja / 65,11 %

Junior Młodszy D2 - 1m. Martyna Zielińska / KS Pegaz  / Rexonea P  / 64,67  %

Pony Mł / JM  L2 - 1m. Sara Bętkowska / KKJ Wiktoria  / Niki / 63,64 %

Pony Open L2  - 1m. Lena Pacan / Wyższa Szkółka Jazdy Partynice  / Mela / 62,95 %

 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

MAJ 2020 

 

 

 

 

 

CZERWIEC  2020 

▶️ 05-07.06 HZO eOOM Jakubowice 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Radzionków  

 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Zabajka 

 

 

 

▶️ 13-14.06 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️ 13.06 ZR MO Am Stajnia Brzózki 

 

 

 

▶️14.06  ZT Podkowa Leśna  

 

 

  

▶️ 19-21.06 eOOM Biały Las

 

 

 

▶️19-21.06 CDN Ochaby

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Aromer / Koryta 

 

 

 

▶️ 21.06 ZRiT Łojewo 

 

 

 

▶️ 26-28.06 eOOM Kwieki 

 

 

 

▶️27-28.06 ZR JKS Beckersport 

 

 

 

 

LIPIEC

▶️ 04-05.07 ZR Partynice

 

 

▶️ 04.07 ZR Łojewo

 

 

▶️ 10-12.07 MP  Radzionków  

 

 

▶️11-12.07 ZR KJ Ostoja 

 

 

▶️ 15-19.07 ME Pony Strzegom  ODWOŁANE 

 

 

 

▶️ 15.07 ZR Janisze 

 

 

 

▶️18-19.07 ZR MKS Sprząsla 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Koryta 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 

▶️ 01-02.08 ZR Partynice

 

 

 

▶️  31.07-02.08 MPP Solec Kujawski 

 

 

▶️ 08-09.08  ZR Aromer 

 

 

▶️ 14-16.08  CDN Rybnica 

 
 
 

▶️ 15-16.08  ZR Koryta 

 

 

 

▶️16.08 ZR CSJ Chraboły

 

 

 

▶️ 21-23.08 MP MM PP Kuców Barłomino

 

 

 

▶️ 21-23.08  CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 21-23.08 OMŚL  Zbrosławice

 

 

▶️ 22-23.08 ZR JKS Beckersport  

 

 

▶️ 28-30.08 MDŚ Biały Las

 

 

▶️ 29-30.08 ZR   Radzionków  

 

 

▶️ 29.08 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

▶️ 29.08 MO ZR KSJ Zagozd