WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Galeria ZO Rybnica foto @faraa Katarzyna Broda


OOM 2017 - Poczernin - zakwalifikowani zawodnicy

03/07/17 

 

 

 

 

 


Julia Rogowska i Natalia Garbowska z LKJ Lewada Zakrzów wygrały eOOM w Gliniku Zaborowskim

      

W dn 27-29 czerwca 2017 w Gliniku Zaborowskim odbyły się eliminacje do Finału OOM dla III regionu. Eliminacje wygrały zawodniczki LKJ Lewada Zakrzów - Julia Rogowska na Butterfly ( trener Katarzyna Popiołek ) , na kucach najlepsza była podopieczna trener Żanety Skowrońskiej - Natalia Garbowska na Lunie.

03/07/17

 


ZO eMPMK Rybnica 30.06-02.07.17 WYNIKI

30.06.17

 


XI Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej i Akademickiej w Ujeżdżeniu o Puchar Zbigniewa Dąbrowskiego / Zawody Towarzyskie - Książ 25 czerwca 2017

 

Adrianna Raczkiewicz  na Albatros zdominowała zawody w Książu, została Akademicka Mistrzynią oraz wygrała dwa konkursy P i N w ramach ZT.

Wynik turnieju 63,947% L1 - Sandra Burban na Lambo

28/06/17

 

 


Aleksandra Szulc i Magdalena Jura w CDI4 Fritzens - Schindlhof 30.06-02.07.2017

27/06/17

 


Ewa Golubińska i Tatiana Bierieżnow wygrały eliminacje do OOM w Gajewnikach 25/06/17

            

Eliminacje do OOM w Regionie II wygrały :  Ewa Golubińska na kucu LV Winston z KJ Plejada - trener Anna Światkowska oraz  Tatiana Bierieżnow na Romantice podopieczna trener Katarzyny Łukasik.

25/06/17 

 


ZR Pólko 24-25 czerwca 2017 WYNIKI

 

WYNIK ZAWODÓW  66,400 % P1 / Magdalena Pasztaleniec / WKJ Lublin SJ Baria / Dedal 

 

 


Joanna Tragarz z wynikiem 68,816% - ósma w konkursie indywidualnem CDIY w Pompadour 24/06/17

Joanna Tragarz i Harvard K

24/06/17

 


Maja Gugała i Anna Hałasowska wygrały eOOM w Skibnie 24/06/17

Maja Gugała na klaczy  Safira z Wałbrzycha ( na zdjęciu ), podopieczna trener Małgorzaty Święcickiej wygrała eliminacje do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Skibnie. eOOM na kucach wygrała Anna Wesołowska z KJ Grodno na Goldwing E P O N, trenowana przez Katarzynę Porożyńską - Pankau.  

24/06/17

fot Katarzyna Broda  


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko