Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

HZO / HZR Lewada Zakrzów 22-23 kwietnia 2017 WYNIKI

WYNIK TURNIEJU ZO

 Żaneta Skowrońska / Love Me / 67,300% / GP

 

WYNIK TURNIEJU ZR   - Mateusz Pola / Dominator P / 71,023% / L3 

24/04/17

 


Tomasz Jasiński w CDIU25 Mannhaim 29.04-01.05.17

25/04/17 

 


Joanna Tragarz w CDIY Saumur 27-30.04.17

Joanna Tragarz wystartuje w dn. 27-30 kwietnia 2017 w zawodach CDIY w Saumur we Francji.

Do Saumur przyjedzie ponad 200 koni z 20 państw rywalizować w zawodach CDIO / CDI / CDIU25 / CDIYH

 

 

 


CDI3 Mińsk 2017 - Rishat Sabitov drugi - życiowe wyniki ! 23/04/17

 

GRAND PEIX SPECIAL 23/04/17 

1m. Hanna Karasiova BLR / Zodiak / 70,490 %

2m. Rishat Sabitov POL / Azzaro / 68,784 % - najlepszy życiowy wynik w GPS

 

GRAND PRIX 22/04/17

1m. Hanna Karasiova BLR / Zodiak / 68,100%

2m. Rishat Sabitov POL / Azzaro / 66,600% - najlepszy życiowy wynik w GP 

 


Agnieszka Kolek - Kowieska, Agata Sawicka i Alicja Sikona - halowymi Mistrzyniami Województwa Lubelskiego w Ujeżdżeniu - Janów Podlaski - 22/04/17


V KAMPINOSKIE SPOTKANIA JEŹDZIECKIE - Koczargi Nowe - zawody towarzyskie 22/04/17 wyniki

22/04/17

 

 

 

 


I Edycja Wiosennego Pucharu Łojewo 2017 - WYNIKI - 22/04/17

22/04/17

 

 

 

 


Aleksandra Szulc w CDI Hagen 2017

  

21/04/17 

 


Máriakálnok 28.04-01.05.2017 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia

21/04/17

Máriakálnok 2017 - Reprezentacja Polski 

Żaneta Skowrońska, Aleksandra Lesner, Jagoda Dąbrowska, Wiktoria Hanczewska, Małgorzata Kowalska, Anna Maria Wojtkowska, Zofia Baran, Klaudia Hałeła, Julia Szymańska. 

 

 


Życiowy wynik Przemysława Kozanowskigo - 68,480% - drugi w Grand Prix CDI3 Wr Neustadt 15/04/17

WYNIKI

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️ 01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

 

▶️ 13-15.03 HZO Zakrzów

 

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

 

▶️  14.03   ZR Płochocin 

 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa