WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Emilia Jach liderką rankingu Cavaliada KPMG Dressage Cup 2016/17

13/02/17  RANKING    fot Barbara Pietras 

 


Seminarium licencyjne dla sędziów ujeżdżenia - 11 marca 2017 Warszawa

09/02/17 

Termin: 11 marca 2017 r. 
Miejsce: SWFiS Politechniki Warszawskiej, ul. Waryńskiego 12a, Warszawa (Metro Politechnika) 
Wykładowca: Wacław Pruchniewicz 
Kierownik kursu: Justyna Milej, tel. 600684488 
Zgłoszenia : szkoleniesedziowskie@gmail.com przyjmowane będą do dnia 08.03.2017 r. 
W zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko, a także telefon kontaktowy. 
Kurs odbędzie się przy zgłoszonych min. 10 osobach.

 


Adequan® Global Dressage Festival 12 stycznia - 25 marca 2017 Wellington USA

WYNIKI 

 

Laura Graves USA i Verdades - 80,080% 1m. Grand Prix CDI5 09/02/17

Charlotte Jorst  USA & Nintendo - 71,300 % 1m. Grand Prix CDI3 08/02/17

Laura Graves  i USA Verdades 80.728% - 1m. Grand Prix Freestyle CDI-W 27/01/17 

Laura Graves USA i Verdades - 76,660 % - 1m. Grand Prix CDI-W 26/01/17

Lisa Wilcox USA  i Galant  77.209% - 1m. Grand Prix Freestyle CDI-W 14/01/17

Lisa Wilcox USA i Galant  71.340% - 1m. Grand Prix  CDI-W 12/01/17 

 

 

 


Aromeriada 4-5 lutego 2017 - WYNIKI

06/02/17

Najlepsze wyniki  podczas II etau Aromeriady  w dn 4-5 lutego 2017r. w Józefinie  zrobili : Magdalena Zalewska na  QUINTESSENZ SAS z klubu Equesta - para wygrała oba konkursy klasy C z wynikami 69,216% w C1 i 68,784% w C2. W zawodach towarzyskich najlepsze rezultaty uzyskał Konrad Hołodiuk dosiądający śląskiej klaczy REPLIKA 69,342 w L1 i 69,659 w L2 / .

Formą błyszczała zawodniczka LKS Nadwiślanin Kwidzyn Danuta Kosecka, która na klaczy  FURST VERONA  i na ogierze BOSSIER w konkursach zaliczanych do klasyfikacji Aromeriady, zajeła czołowe lokaty.  

Galeria Julia Świętochowska 

WYNIKI TURNIEJU 

 


Komunikat KO HZO-A CDN HZR-A Zbrosławice 03-05.03.2017

Informujemy, że na prośbę zawodników a za zgodą v-ce prezesa d/s sportu ŚZJ i menadżera dyscypliny ujeżdżenia PZJ  w trakcie zawodów w Zbrosławicach 3-5.03.2017 zostanie rozegrana runda juniorów młodszych na kucach (na małym  czworoboku 20m x 40m) konkursy kl. P6 P3 P4. 
 
Serdecznie pozdrawiamy
Biuro Ośrodka Jeździeckiego w Zbrosławicach
tel./fax (32) 2337000 lub (32) 2337103
www.zbroslawice.info.pl 
 
 

Emilia Jach nie do pokonania w Lublinie !!!! KPMG Dressage Cup Cavaliada Lublin 2017 - WYNIKI 2-5 lutego 2017

05/02/17 

 

Emilia Jach i Aqsel  fot Barbara Pietras 

Najlepsza para Cavaliady w Lublinie -życiowe wyniki, życiowy sukces !!

 

 


Amsterdam pod dyktando Isabell Werth i Weihegold OLD / Don Schufro x Sandro Hit /


Adequan® Global Dressage Festival 12 stycznia - 25 marca 2017 Wellington USA

 

WYNIKI 

Laura Graves  i USA Verdades 80.728% - 1m. Grand Prix Freestyle CDI-W 27/01/17 

Laura Graves USA i Verdades - 76,660 % - 1m. Grand Prix CDI-W 26/01/17

Lisa Wilcox USA  i Galant  77.209% - 1m. Grand Prix Freestyle CDI-W 14/01/17

Lisa Wilcox USA i Galant  71.340% - 1m. Grand Prix  CDI-W 12/01/17 

 

 


Aleksandra Lesner - przebojem HZR w Sopocie

16/01/17 

Aleksandra Lesner zdominowała zawody w Sopocie w dn. 14-15.01.17, wygrała trzy z czterech konkursów w których startowała. Forma błyszczały : Małgorzata Cybulska (wynik turnieju 68,636 % ), Nikola Holchauzer, Tatiana Bierieżnow. W konkursach towarzyskich najlepiej spisała się  Klaudia Pokusa. Kolejne zawody w Sopocie odbędą się 11-12.02.16.

 

 


Klasy sportowe PZJ za 2016


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

 

ZR Poczernin 26-28.07

propozycje

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

 

ZR Moszna 10-11/08 

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 16-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

 

ZT Stary Adamów 25.08 

 

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł