CDICh Lipica SLO

Sophie May 

 

 

 

CDN Ochaby

 

 

ZR Podkowa Leśna 25.05 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Isabell Werth znowu wygrywa !

27/11/16 

Trwa wspaniała passa zwycięstw Isabell Werth!  Reprezentantka Niemiec, liderka światowego rankingu FEI w ujeżdżeniu  wygrała konkurs Grand Prix  w Stockholmie na Don Johnson z wynikiem 78.180% w Grand Prix CDI5 i w Grand Prix Freestyle 82,575%. 

WYNIKI CDI5 Shotkholm 2016  

fot (c)Roland Thunholm/SIHS

 


Inessa Merkulva na Mister X najlepsza w GP i GPF CDI4 Oldenburg 25-26/11/16

26/11/16

Inessa Merkulova (RUS) była nie do pokonania w Oldenburgu! Reprezentantka Rosji zdecydowanie wygrała konkursy Grand Prix (77.720%)  i Grand Prix Fresstyle (81.525 %).

   Inessa Merkulova i Mister X to aktualnie najlepsza para z Lidze Europy Centralnej. 

fot(c)Stefan Lafrentz

WYNIKI CDI4 Oldenburg Agravis Cup 2016 


HZO / Otwarte Halowe Zimowe Mistrzostwa Śląska Zbrosławice 25-27 listopada 2016


23/11/16

 

WYNIKI HZO 25-27/11/16 

 

WYNIKI HZR 25-27/11/16 

 

WYNIKI HZO i HZR 25-27/11/16  

 

WYNIK DNIA Niedziela 66,250 % C4 / Katarzyna Konarska / Largo

WYNIK DNIA Sobota - 65,766 % C2 / Jagoda Dąbrowska / Attack With Me 

WYNIK DNIA Piątek - 66,515 % L2 / Piotr Rachwał / My Funny Valentine

 

Zwycięzcy  Otwartych Halowych Mistrzostw Śląska Zbrosławice 2016

Seniorzy - Joanna Jawor / Tim / KJ Trachy Gliwice / 187,868%

Junior - Julia Ślązak / Ganges / BPK SLA / 183,883%

Junior Młodszy - Julia Rogowska / Rainbow / LKJ Lewada  / 190,543%

Kuce - dzieci do lat 16 / Maja Jankowska / Tinky Winky / KJ Golden Dream 185,328%

Open - Dagmara Kopeć / Furst Oscar G / KJ Profit Orzesze / 192,224%

LISTY STARTOWE NIEDZIELA 27/11/16

LISTY STARTOWE SOBOTA 26.11.16

LISTY STARTOWE PIĄTEK 25.11.16

ZGŁOSZENIA     PROGRAM / PROPOZYCJE 

 

 


Cichoń Stacja Ogierów - Radzionków


R I P Quest 2001 - 2016


Halowy Puchar Polski w Paraujeżdżeniu 1-3 grudnia 2016 - propozycje

22/11/16

PROPOZYCJE 

 

 

 


Cavaliada KPMG Dressage Cup 2016/17 - I etap Poznań

22/11/16

ZGŁOSZENIA / REGULAMIN

 

 


HZR Pólko - wyniki 20/11/16

21/10/17

 

 


Podsumowanie sezonu ujeżdżeniowego 2016 w Małopolsce

Małopolska  - Podsumowanie sezonu 2016 

Przygotowane przez: Katarzynę Małek, Członka Zarządu MZJ

 

 

20/11/16

 

 

 


Isabell Werth nie do pokonania w Stuttgarcie !

20/11/16

Reprezentantka Niemiec, liderka światowego rankingu FEI w ujeżdżeniu Isabell Werth zdominowała zawody Stuttgart German Masters w dn. 18-20.11.16. W zawodach triumfowała na 11 letniej klaczy Weihegold OLD ( CDI-W ) i na Emilio w  CDI4.

Wyniki / VIDEO / Ranking Ligo Zachodniej PŚ  

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

ZR Jarużyn 18.05

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

regulaminy AMP 

 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

 

ZR Książ 01.06.

 

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

 

eOOM ZO Solec Kujawski  08-09.06 

 

 

ZR Żywiec 7-9.06 

 

 

 

ZR Świecie 15.06 

 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

 

Brzózki MR amator 16.06

 

 

 

ZR Radzionków 15-16.06

 

 

 

CDI CDN  Sopot 20-23.06.2019 

propozycje 

 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 28-30.06.2019 

 

 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ZR Żywiec 13-14.07.

 

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł