W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

 

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 

 

21.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

21-22.07 Danwood Koczargi Nowe ZR i T 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

CDI3 Grand Prix Rotterdam - wyniki 24/05/16

24/06/16

Grand Prix CDI3 Rotterdam wygrał Steffen Peters USA na Rosamunde 75.920 % , 2 miejsce z wynikiem 75.780 % wywalczyłą Emmelie Scholtens  NED na Apache / video powyżej / 

WYNIKI GP CDI3 Rotterdam 2016


Aktualne propozycje MŚMK Ermelo 28-31.07.06.16

Informujemy, że nie­wiel­kiej zmia­nie ule­gły propozycje MŚMK w ujeżdżeniu Ermelo. Zmiany do­ty­czą kon­kur­sów CDI1* dla ogie­rów 8-​letnich i star­szych.  

Zgłoszenie wstępne do 27/06/16 

więcej http://www.wbfsh.org/GB/WBCYH/Dressage.aspx


CDIO5 Rotterdam 23.06.16 - Grand Prix reLIVE / wyniki


CDI Brno - relacja Video Finały 19/06/16

23/06/16 

 


Facimiech. ZR i Puchar Małopolski - zmiana terminu 16-17.07.16 - propozycje

22/06/16 

Nastąpiła ponowna zmiana terminu zawodów ZR i ZT w ujeżdżeniu Eliminacje do Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski w KJ Facimiech. Zawody odbędą się w dn 16-17 lipca 2016. 

PROPOZYCJE 


Rotterdam w silnym składzie - Jerich Parzival, Glock's Johnson, Verdades, Deja, Don Aurelio, Legolas 32

 

Kijk #Parzival voelt zich meteen thuis in het #kralingsebos @adelinde_cornelissen en hij hebben goede herinneringen aan #rotterdam #ek2011

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika CHIO rotterdam (@chiorotterdam)

22 Cze, 2016 o 2:55 PDT

 

ZGŁOSZENIA CDIO5 

 

ZGŁOSZENIA CDI3 

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM  23-26.06.2016 

Zawody sędziuje m.in. 4 sędziów z listy arbitrów IO w Rio : Eddy de Wolff van Westerrode , Thomas Lang, Susanne Baarup, Thomas Lang.  


Ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata po zawodach w Brnie 19/06/2016

Aktualny Ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 2016/17.

Kalendarz rozgrywek .

Przemysław Kozanowski - 10 miejsce

Żaneta Skowrońska - 15 miejsce

22/06/16

 

 


CDI4 Fritzens-Schindlhof 1-3 lipca 2016 z Aleksandrą Szulc i Rumba Hit

22/06/16

 

ZGŁOSZENIA  / podręczne linki 

 

 


Wstępne listy RIO 2016


ME U25 Hagen 2016 WYNIKI - Tomasz Jasiński 25m, Mateusz Cichoń 34m. Reprezentanci Polski poza ścisłym Finałem.


 

20/06/16

 

 

 


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

 

08.07  ZR Radzionków

 

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice

 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice