Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

OOM 2017 - kwalifikacje - regulamin PZJ

Zawody eliminacyjne w regionach :

 

REGION I  - Pomorskie   19 - 21 maja 2017 - Kwieki 

REGION  II - Mazowieckie  24-25 czerwca 2017  - Gajewniki

REGION  III -  Małopolskie  27-28 czerwca 2017 - Glinik Zaborowski 

REGION IV - Wielkopolski  - 24-25 czerwca  2017 -  Skibno

 

13/04/17

 

 


Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza / ZRiT Podkowa Leśna 09/04/17

Akademicka Mistrzyni WiM  2017 - Prof

Dominika Woldan - Witax / Vistula

 

Akademicka Mistrzyni WiM 2017  - Amator

Ada Kopeć / Klara / AWF W-wa   

 

WYNIK ZAWODÓW  - Dominika Woldan /  Allegro / P2 - 68,409% 

 

 

Na zdjęciu : Allegro ze szczęśliwą właścicielką - Karoliną Borys.

WYNIKI ZAWODÓW    11/04/17

 


@faraa Katarzyna Broda - Galeria Zawody Partynice 09/04/17


Powitanie Wiosny Partynice - wyniki 8-9/04/17

10/04/17 

WYNIK TURNIEJU 

ZR - Karolina Mazurek / Matcho Boy / SLKS Książ / 70,228 % - L3 - debiut 

ZT - Aleksandra Błachno / Mela / 7,5 - L2 RK 


ZR i T Solec Kujawski 8-9 kwietnia 2017 - wyniki

10/04/17 

 

WYNIK TURNIEJU -  Katarzyna Porożyńska-Pankau / Ontario / KJ Grodno Dwór /  69,200% / P1 


Wywiad z Zuzanną Haber - złotą medalistką Halowego Pucharu Polski w kat MJ - 10/04/17

10/04/17

 

Zuzanna Haber startem w HPP  w Michałowicach,  przebojem weszła w kolejną kategorię wiekową, od razu zdobyła swój pierwszy złoty medal w kategorii Młodych Jeźdźców. 

Zapraszamy na wywiad.

 

 

 

fot. Julia Świętochowska 


HZR Partynice - wyniki 08/04/17

08/04/17 

 


Ilona Janas i Lord Django 70,45% - 3 miejsce - CDIYH Stadl Paura - 07/04/17


Emilia Jach i Ilona Janas zgłoszone do CDI3 / CDIYH Stadl Paura 6-9 kwietnia 2017

09/04/17

CDI3     Emilia Jach / Aqsel     ZGŁOSZENIA CDI3 

PSG  - 9 miejsce /  62,421%

Inter I - 8 miejsce /  63,816% 

 

CDIYH 7y/o Ilona Janas / Lord Django      ZGŁOSZENIA CDIYH 

Preliminary Test - 3 miejsce 70,450% 

Final  - 4 miejsce  73,930 % 

 

 

 


Relacja ze Zjazdu PZJ - 05 kwietnia 2017 początek g.11


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa