W tym tygodniu :
 
Magdalena Jura 
 
 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

26.05  ZR Łojewo 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka

 

 

 

27.05 Cichoń Dressage Pro Cup Radzionków  

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Kwieki 2016 - WYNIKI eOOM / ZR / ZT /eMPMK

 29/05/16  Klaudia Hałeła przebojem zawodów w Kwiekach. 

WYNIKI KOŃCOWE TURNIEJU

 


eOOM Pólko - wyniki końcowe

29/05/16 

 


Uthopia sprzedany na publicznej aukcji w Belfaście za 217.000 eur. Kupiec nieznany.

27//05/16 

 


ZR LKS Wolta Żółwin 28.05.16 - listy startowe

27/05/16 

 


ZR Jarużyn 21.05.16 - wyniki

24/05/16 

 

 


CDI-W Lipica 26-29 maja 2016

Reprezentacja Polski :

Przemysław Kozanowski / Belcanto CDI-W,

Emilia Jach / Aqsel CDI3,

Julia Moczak / Florimoon CDIY, 

Ilona Janas / Lord Django CDIYH

Aleksandra Szulc / Breakdance CDIYH 

Zofia Baran / Summersby CDIP

 

ZGŁOSZENIA / PROGRAM / PODRĘCZNE LINKI 

 


ZT Raduszyn 22 maja 2016 - wyniki

24/05/16 

 


Reprezentacja Polski - Mistrzostwa Europy U25 Hagen 16-19.06.16

Uchwałą nr U/992/7/Z/2016 z dnia 16.05.2016r. na wniosek menadżera konkurencji ujeżdżenia, Zarząd PZJ zaakceptował „Regulamin Powołania do Reprezentacji na Mistrzostwa Europy w Ujeżdżeniu w roku 2016”.  Jednocześnie Zarząd PZJ zaakceptował następujący skład Reprezentacji na Mistrzostwa Europy U25, które odbędą się w dniach 16-19.06.2016r. w Hagen w Niemczech:

Mateusz Cichoń, koń Darlings Dream

Jan Gawecki, koń Quest

Tomasz Jasiński, koń Teo

szef ekipy: Marlena Gruca-Rucińska

Dokument do pobrania: Regulamin Powoływania Reprezentacji  na ME w Ujeżdżeniu w roku 2016.

23/05/16

 

 


Jan Gawecki w Wr. Neudorf CDN-A* 2016

Jan Gawecki w dn 20-22 maja 2016  wystartował w dwóch konkursach w zawodach  CDN-A* 2016 w austriackim Wr. Neudorf, uzyskując bardzo dobre wyniki 68,158 % w Inter II co dało pierwsze miejsce w konkursie oraz 67,171 % w Grand Prix U25.

23/05/16

 

 


Rybnica - wspaniale miejsce dla Ujeżdżenia w Polsce.

W dniach 20-22 maja 2016 na terenie Stajni Rybnica w Starej Kamienicy w przemiłej atmosferze odbyły się bardzo profesjonalnie przygotowane zawody w randze regionalnej i ogólnopolskiej. 

Formą w czasie turnieju błyszczeli zawodnicy LKJ Lewada Zakrzów - Jagoda Dąbrowska, Mateusz Pola, Katarzyna Popiołek ( na zdjęciu ) która udanie zadebiutowała w konkursie Inter II z wynikiem 62,697 oraz Natalia Badura i   12 letnia Antonina Jura. Dwa konkursy Małej Rundy wygrała Martyna Bańska. Konkursy rundy D wygrały Aleksandra Babicka ( ZR )  i Karolina Worotnik ( ZO). Wynik zawodów  - 68,977 % zrobiła Marcelina Woźny na Lanzelot w P4. W konkursach DR Izabela Dyrek na Kolibri's As zrobiła rekordowe wyniki w swojej karierze - 64,477 % - 63,267 ( GP ) - 65,583 %.  W konkursach klas L-P-N najlepsze wyniki uzyskali Karolina Mazurek, Natalia Badura, Katarzyna Kuriata, Sara Kokar. W turnieju wystartowało 54 pary. Zawody sędziowali : Łukasz Dziarmaga ( SG ), Janusz Lawin, Marek Ruda i Ewa Formicka. 

fot. Katarzyna Broda foto.faraa@gmail.com

23/05/16

 


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

 

Maj 2018

 

30.04-02.05 ZO Łężkowice 

propozycje

 

01-02.05 ZR Biały Las 

 

 

01.05  ZR i T Stajnia Las Pegaz Łódź 

 

 

03-05.05 CDI-W CDIOJYP CDICh Mariakalnok HUN 

 

 

05-06.05 Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 

 

 

 

06.05 ZR Koryta 

 

 

05-06.05 ZR Bik Gieniusze

 

 

05-06.05 ZR Solec Kujawski  odowołane

 

 

11-13.05 ZO Rybnica

 

 

12.05  KSJ Sowia Wola  link 

 

 

12.05  ZRiT Grudziądz 

 

 

13.05 ZR Płochocin 

 

 

13.05 ZR OSK Lipce 

 

 

18-20.05 ZO Ochaby  link

 

 

19-20.05 ZO Moszna  link

 

 

19-20.05 ZR KJ Ostoja 

 

 

19-20.05 ZR Barłomino

 

 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka

 

 

27.05 Cichoń Dressage Pro Cup Radzionków  

 

 

 

Czerwiec  2018 

 

01-03.06 Akademickie MP - organizator UŚ Katowice Lider Radzionków 

 

1-3.06 ZO Kwieki eOOM 

 

02.06  ZT  KSJ 

 

02-03.06  ZRiT Ostoja Pustków

 

03.06 ZR Szczecin Osów 

 

08-10.06 KJ Facimiech eOOM

 

08-10.06 CDN Drzonków 

 

09-10.06 ZRiT Koryta 

 

16-17.06 ZT Jeziorki 

 

17.06  ZT Brzózki 

 

22-24.06 ZO Michałowice 

 

23.06  ZRiT Mysłowice 

 

23-24.06 eOOM Poczernin 

 

23-24.06 ZR Janów Podlaski

 

30.06 ZR STajnia Las Pegaz Łó∂ź 

 

30.06-01.07 eMPMK Biały Las

 

30.06-01.07  eOOM Jeziorki  

link 

 

30.06-01.07  ZR Truskolasy 

 

 

 

 

 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-08.07 CDI Ochaby 

 

05-08.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice 

 

14-15.07  ZR KJ Ostoja 

 

14.07 ZR Stajnia Las Pegaz 

 

21-22.07 ZT Stare Babice 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

25-29.07 ME U25 Roosendaal

 
 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
27-28.07 MR Barłomino Mistrzostwa Pomorza 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
29.07 ZR Baborówko link
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
03-05.08 ZO Solec Kujawski 
 
 
09-12.08 ME Pony Bishop Burton 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice