W tym tygodniu :
 

20-23.09 MPMK PPMK  Strzegom 

 

 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podkarpacia KJ Kresy 

 

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podlasia UKS Supraśl Victoria 

 

 

22-23.09 ZR Toporzysko

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Sukces Aleksandry Szulc CDI Cappeln 2016 - życiowy rekord, kwalifikacja ME 2017, drugie miejsce w Grand Prix z wynikiem 69,960 %

09/07/16

 

 


Wspaniały wynik Charlotte Dujardin i Valegro w Grand Prix Hartpury ! 83,280 %


Minimalne kryteria kwalifikacyjne - Mistrzostwa Europy Seniorów Geteborg 22-27 sierpnia 2017

07/07/16

 

 

 

 


Beata Stremler w Aachen 13-16 lipca 2016

Beata Stremler w dn 13-16 lipca b.r. wystartuje w Aachen  w najbardziej prestiżowym jeździeckim  turnieju na świecie. Zawody w Aachen będą dla większości zawodników próba generalną przed IO w Rio. Reprezentantka Polski jest pierwsza na liście rezerwowej do IO. Trzymamy kciuki !!! 

06/07/16 

 


Aleksandra Szulc i Paula Mańczak w Cappeln 7-10.07.16

CDI4 / CDI1 / CDIYH  

Cappeln  GER - 7-10 lipca 2016

Zgłoszenia, program, podręczne linki 

 

 

 

 


CDI4 Fritzens-Schindlhof 2016 - pod dyktando Isabell Werth i Jenny Lang Nobbe

Reprezentanki Niemiec Isabell Werth i Jenny Lang Nobbe najlepsze we Fritzens, Aleksandra Szulc uzyskała następujące wyniki 66,200 %  w konkursie Grand Prix, 63,075% w Grand Prix Freestyle. 

04/07/16

 


CDN BAJARDO Augustówek 1-3 lipca 2016 - WYNIKI KOŃCOWE

Turniej CDN w Bajardo zdominowały :  


ILONA JANAS - wygrała 8 konkursów ( C, N i eMPK 6l ) każdego dnia turnieju robiła wynik dnia w konkursach klasy C na będącym w top formie Lord Django 
PAULA MAŃCZAK - wygrała 7 konkursów ( runda MJ CC, Inter I i PSG oraz eMPMK 5l )
GABRIELA JAWORSKA MAZUR - wygrała Grand Prix i Finał GP
JULIA SZYMAŃSKA - wygrała dwa konkursy rundy D
Formą błyszczały : Teresa Tomaszewska, Emilia Jach, Zuzanna Haber, Alicja Sudnik, świetnie pokazał się w konkursach rundy Grand Prix Jarosław Wierzchowski na Darrant.

03/07/16 

 


CDN BAJARDO Augustówek - pod dyktando Pauli Mańczak i Ilony Janas

Sobota w Bajardo ponownie należała do Pauli Mańczak i Ilony Janas, które wygrały po trzy konkursy. Ilona Janas na Lord Django w C3 zrobiła wynik dnia 68,605% Konkurs Grand Prix wygrała Gabriela Jaworska Mazur na Germany z wynikiem 64.880%.

fot Julia Świętochowska / Claudia Żyżylewska 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 


CDN BAJARDO Augustówek - piątek 01 lipca 2016

Gwiazdy pierwszego dnia turnieju CDN Bajardo :

Ilona Janas - wynik dnia 68.432 %, 3 x zwycięstwo / eMPMK , C2, N4 / 

Paula Mańczak - 3 x zwycięstwo / PSG, CC2, eMPMK / 

Olga Michalik - 1 miejsce w Inter II 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

fot Julia Świętochowska swietochowska.photo@gmail.com

 

CDN BAJARDO Augustówek 1-3 lipca 2016

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

fot Julia Świętochowska swietochowska.photo@gmail.com

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

Propozycje CDI 

Propozycje MP

 

 

09.09   ZR KJ Kresy 

 

 

08-09.09  ZR eMPMK Koryta 

propozycje / ranking 

 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

 

08-09.09  ZR Jarużyn

 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

propozycje Jakubowice

 

 

 

15-16.09 MP Lekarzy Wet i Lekarzy Med w Ujeżdżeniu Zakrzów

 

 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

21-23.09 Puchar Polski MK

 

 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podkarpacia KJ Kresy 

 

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podlasia UKS Supraśl Victoria 

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

29.09 ZR Płochocin 

 

 

30.09  ZR Toruń 

 

Październik 2018 

 

 

06-07 10  Seminarium licencyjne Feliksów / Łodzi

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-21.10 HZO Łąck 

 

19-21.10 HZR Łąck 

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice