CDICh Lipica SLO

Sophie May 

 

 

 

CDN Ochaby

 

 

ZR Podkowa Leśna 25.05 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Rozkład Jazdy 12-13.11.16

CDI4 Monachium / Aleksandra Szulc , Przemysław Kozanowski

 

HZR Poczernin  wynik turnieju 68,235 % w C1 / Magdalena Zalewska / QUINTESSENZ SAS / Equesta

 

HZR LKJ Opole  - wynik dnia 66,704 % L2 / Natalia Grabowska / Luna / LKJ Ostroga Opole 

 

HZR Jelenia Góra Gostar  - wynik turnieju  66,041 % / N4 / Constance Malossek  / Torrino / GER 

 

HZR Janów Podlaski  - wynik dnia 66,932% P4  / Natalia Ciman / Pomian / KJ Janów Podlaski 


Anabel Balkenhol triumfuje w Monachium z wynikiem 73.480 %, Aleksandra Szulc 66,080 % Grand Prix do GPS Monachium 11/11/16

11/11/16  

WYNIKI KONKURSU


Anabel Balkenhol najlepsza, Przemysław Kozanowski szósty w Grand Prix CDI4 w Monachium 10/11/16

10/11/16   WYNIKI KONKURSU

Anabel Balkenhol GER wynikiem 71,020 wygrała w Monachium konkurs Grand Prix ( do GPF ) na 9 letnim trakenskim Heuberger TSF / Imperio x Michelangelo /. Para debiutowała na międzynarodowej arenie w konkursie Grand Prix. Reprezentant Polski Przeysław Kozanowski na Belcanto 34 uzyskał wynik 66,620 % i ukończył konkurs na szóstym miejscu. 


Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu Aromer Józefin 5-6.11.16


CDI Zakrzów 4-6.11.2016 WYNIKI

LISTY / WYNIKI / PROGRAM

 

 

 


06/11/16 WYNIKI NIEDZIELA 

 

CDI-W World Cup 

​1m. Kristy Oatley AUS/ Du Solei 75,200 %

12m. Żaneta Skowrońska POL / Love Me 68,050 %

 

CDI3 Inter I Freestyle 

1m. Belinda Weinbauer AUT / Dante Delux MJ 77,500 %

4m. Emilia Jach POL / Aqsel 67,792 %

 

CDIY Freestyle 

1m. Berill Szoke Toth HUN / Dannington Park 72,875 %

4m. Filip Kowalski POL / Saviola 2 64,917 %

 

CDIJ Freestyle 

1m. Elin Mattson SWE / Cognac 74,625 %

5m. Alicja Trawińska POL / Diego Ramirez 69,167 %

 

CDIP Freestyle 

1m. Hanna Ivan HUN / E. Epiascer 70,500 %

6m. Zofia Baran POL / Summersby 67,125 %

 

05/11/16 WYNIKI SOBOTA 

 

Grand Prix CDI-W Memoriał Wojciecha Markowskiego 

1m. Juliane Brunkhorst GER / Furstano 71,400 %

12m Żaneta Skowrońska POL / Love Me 66,720 % 

 

Grand Prix Spécial 

1m. Kristy Oatley AUS / Swagman 2 - 70,843 %

2m. Aleksandra Szulc POL / Rumba Hit 68,236 %

 

INTER I CDI3 

1m. Belinda Weinbauer AUT / Dante Delux MJ 72,851 %

14m. Emilia Jach POL / Aqsel 63,728 %

 

CDIY Indyvidual 

1m. Berill Szoke Toth HUN / Donnington Park 69,386 %

4m. Julia Moczak POL / Florimoon 64,342 %

 

CDIJ - Indyvidual 

1m. Berill Szoke Toth HUN / Qatar 70,482 %

4m. Alicja Trawińska POL / Diego Ramirez 65,438 % 

 

CDIP - Indyvidual 

1m. Hanna Ivan HUN / Equestricones Epiascer 71,423 %

6m. Zofia Baran POL / Summersby 67,073 %

 


04/11/16   WYNIKI PIĄTEK 

1m. Kristy Oatley AUS / Swagman 2 / 69,680 % 
2m. Aleksandra Szulc POL / Rumba Hit / 66,060 % 
 
1m. Belinda Wienbauer AUT / Dante Delux MJ / 70,868 %
5m. Emilia Jach POL / Aqsel / 67,921 %
 
1m. Beril Szoke Toth HUN / Donnington Park / 69,340 %
4m. Julia Moczak POL / Florimoon / 64,693%
 
 
1m. Beril Szoke Toth HUN / Quatar / 70,541 %
7m. Zuzanna Haber POL / Don Crusoe / 66,712 %
 
 
1m. Klaudia Kjaer DEN / Adriano B / 68,932 %
4m. Zofia Baran POL / Summersby / 66,709 
 
 
 

 


IV Kampinowskie Spotkania Jeździeckie 2016 Poczernin WYNIKI 22.10.16

03/11/16

 

 

 

 


Mistrzostwa Okręgu Kategoria PROFI i AMATOR Drzonków 2016 WYNIKI

 

02/11/16 

 


ZRiT Kanie Helenowskie SKJ Patataj 29.10.16 - WYNIKI

01/11/16

WYNIK ZAWODÓW - 65,682 % / P2

Marta Mrówka J98 / BPK / Wianna K 

 

 


Beata Stremler najwyżej w światowym rankingu spośród reprezentntów Polski !


Finał Pucharu Wielkopolski / Mistrzostwa Wielkopolski w Ujeżdżeniu WYNIKI Stajnie Łopuchowskie 22-23.10.16

MP Mł Strzegom 2016 Cinamon ujeżdżenie from Marcin on Vimeo.

 

Finał PUCHARU WIELKOPOLSKI 2016

Aleksandra Osuch JM Kuce / POdkowa Gruszczyn 

Natalia Głębowska / JM Konie / SKJ Gołębin Stary

Małgorzata Kuś / OPEN Kuce / Pony Jumping Team /

Tomasz Nowakowski / Seniorzy / UKS Fiord Młodzików

 

MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI Łopuchowo 22-23.10.16

Seniorzy - Adrianna Menes / Don Macho / KJ Gołębin Stary

Juniorzy - Dominika Siudzińska / Cinamon / LKJ Cwał Poznan ( video Dominiki z MP w Strzegomiu )

Jun Mł - Natalia Głębowska / Korrida P / KJ Gołębin Stary

Jun mł KUCE - Małgorzata Kuś / Pipi / Pony Jumping team

Wynik turnieju 66,125 % w P5 zrobiła Aleksandra Osuch na Anthony H z Podkowy Gruszczyn. Gratulacje !!! Brawa dla Wielkopolski za rekordową organizację zawodów w Ujeżdżeniu w 2016 !!

30/10/16


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

ZR Jarużyn 18.05

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

regulaminy AMP 

 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

 

ZR Książ 01.06.

 

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

 

eOOM ZO Solec Kujawski  08-09.06 

 

 

ZR Żywiec 7-9.06 

 

 

 

ZR Świecie 15.06 

 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

 

Brzózki MR amator 16.06

 

 

 

ZR Radzionków 15-16.06

 

 

 

CDI CDN  Sopot 20-23.06.2019 

propozycje 

 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 28-30.06.2019 

 

 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ZR Żywiec 13-14.07.

 

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł