Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Joanna Tragarz z top wynikiem we Francji !! 26/03/17


FINAŁY HPP Michałowice 26 marca 2017 - WYNIKI KOŃCOWE

HALOWY PUCHAR POLSKI w Ujeżdżeniu 

Zwycięzcy : 

Seniorzy - Emilia Jach / Legia Kozielska / Aqsel 

Młodzi Jeźdźcy - Zuzanna Haber / KS Centurion / Don Crusoe 

Juniorzy - Anna Maria Wojtkowska / KS Centurion / Pascal 

Juniorzy Młodsi - Tatiana Bierieżnow / SKJ Golden Dream / Romantica

Juniorzy na kucach - Zofia Baran / BPK MAZ / Summersby 

Młodzicy - Ivette Czok / SKJ Golden Dream / Ventus 

Sponsorem relacji z HPP jest marka www.PAVO.pl


Galeria Julia Świętochowska HPP Michałowice 2017


Galeria HPP Michałowice 2017 - sponsor relacji www.PAVO.pl


Jagoda Dąbrowska - konie moją pasją

Jagoda Dąbrowska - LKJ Lewada Zakrzów

Natalia Organista projektantką odzieżowej marki BeePassion

BeePassion Natalia Organista 

wysoka jakość - wygoda -  styl

 http://shop.beepassion.pl

Polska marka 

21/03/17

 

 

 


Halowy Puchar Polski 2017 Michałowice - zgłoszenia

20/03/17 

ZGŁOSZENIA , PROGRAM, KOMISJA SĘDZIOWSKA 

zamówienia zdjęć Julia Świętochowska 

 

 


HZR Pólko k / Lublina - 19 marca 2017 - wyniki

19/03/17 

 

WYNIK DNIA - Olga Michalik / Animusz / KS Centurion / 70,417 % / N4


Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza Aromer 2017 - wyniki

19/03/17

 

Zwycięzcy : 

Seniorzy - Teresa Tomaszewska / Aurelia / JKS Equita 

Puchar Mazowsza CC - Karina Uszyńska / Ares / Legia Kozielska

Młodzi Jeźdźcy - Magdalena Kowaluk / Fidgerald / SKJ Bajardo 

Juniorzy - Oliwia Laferi - Sapiej / Donna Agatha / Legia Kozielska 

Juniorzy Młodsi -  Liliane Van Luijken / Portellahoeves's / BPK 

Juniorzy / kuce - Ewa Golubińska / LV Winston / KJ Plejada 

Junior Młodszy / kuce - Ewa Golubińska / Delicious PP / KJ Plejada 

Młodzik / kuce - Matylda Kochlewska / Bond / KJ Aldragho Piaseczno

Puchar Mazowsza Amatorzy - Grażyna Ścisło / Perykles / KJ Dobrzyniec

 

 

 

 


Korekta Rankingów PZJ za 2016 rok

17/03/17 

 

KOREKTA RANKINGÓW PZJ za 2016 rok 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa