WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Jagoda Dąbrowska - konie moją pasją

Jagoda Dąbrowska - LKJ Lewada Zakrzów

Natalia Organista projektantką odzieżowej marki BeePassion

BeePassion Natalia Organista 

wysoka jakość - wygoda -  styl

 http://shop.beepassion.pl

Polska marka 

21/03/17

 

 

 


Halowy Puchar Polski 2017 Michałowice - zgłoszenia

20/03/17 

ZGŁOSZENIA , PROGRAM, KOMISJA SĘDZIOWSKA 

zamówienia zdjęć Julia Świętochowska 

 

 


HZR Pólko k / Lublina - 19 marca 2017 - wyniki

19/03/17 

 

WYNIK DNIA - Olga Michalik / Animusz / KS Centurion / 70,417 % / N4


Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza Aromer 2017 - wyniki

19/03/17

 

Zwycięzcy : 

Seniorzy - Teresa Tomaszewska / Aurelia / JKS Equita 

Puchar Mazowsza CC - Karina Uszyńska / Ares / Legia Kozielska

Młodzi Jeźdźcy - Magdalena Kowaluk / Fidgerald / SKJ Bajardo 

Juniorzy - Oliwia Laferi - Sapiej / Donna Agatha / Legia Kozielska 

Juniorzy Młodsi -  Liliane Van Luijken / Portellahoeves's / BPK 

Juniorzy / kuce - Ewa Golubińska / LV Winston / KJ Plejada 

Junior Młodszy / kuce - Ewa Golubińska / Delicious PP / KJ Plejada 

Młodzik / kuce - Matylda Kochlewska / Bond / KJ Aldragho Piaseczno

Puchar Mazowsza Amatorzy - Grażyna Ścisło / Perykles / KJ Dobrzyniec

 

 

 

 


Korekta Rankingów PZJ za 2016 rok

17/03/17 

 

KOREKTA RANKINGÓW PZJ za 2016 rok 

 

 


Rozkład Jazdy 17-19 marca 2017

CDIJ Keysoe GBR / Oliver Weston /   livestream     

CDIJ Final Freestyle - 8 miejsce Oliver Weston POL / Ibis  67.292% 

CDIJ Indiv Test 8 miejsce Oliver Weston POL / Ibis 66.79%

CDIJ Team Test  2 miejsce Oliver Weston POL / Ibis 66.76% 

 

CDN Le Mans FRA / Joanna Tragarz

Inter I   18 miejsce Joanna Tragarz POL / Harvard K 61,711 %  18/03/17

Individual YR    2 miejsce Joanna Tragarz POL / Harvard K  65.351 %  17/03/17

 

Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza  Aromer 

HZR Pólko 


Finaliści Pucharu Świata w Omaha

17/03/17

Znane jest już wszystkie 18 finałowych par Pucharu Świata zakwalifikowanych do startu w Omaha.  Tytułu zdobywcy Pucharu Świata z Goeteborga z 2016 roku bronić będzie Hans-Peter Minderhoud, na strcie nie zabranie Isabell Werth - aktualnie nr 1 w światowym rankingu ujeżdżenia oraz bardzo silnych reprezentantów gospodarzy - Laury Graves i Steffena Petersa. 

 

 


HALOWY PUCHAR POLSKI w Ujeżdżeniu / HZO / Michałowice 24-26 marca 2017

16/03/17

ZGŁOSZENIA 

PROPOZYCJE


ZAMÓWIENIA ZDJĘĆ - Julia Świętochowska Swietochowska.photo@gmail.com
 


Wiktoria Siergiej przebojem zawodów w Zakrzowie !

Reprezentantka wielkopolskiego klubu Agro Handel Śrem, Wiktoria Siergiej ze świetnymi wynikami wygrała w Zakrzowie wszystkie konkursy Małej Rundy, w niedzielnym Finale uzyskała najlepszy rezultat turnieju - 70,125%. Formą błyszczały zawodniczki LKJ Lewada Zakrzów  -  Żaneta Skowrońska, Katarzyna Popiołek, Julia Rogowska, Kaja Koszowska, Izabela Szlosarek, Oliwia Sobel - wygrywając większość rozgrywanych konkursów. Świetnie na ogólnopolskiej arenie zadebiutował Silesia Dressage Club ( kapitalny premierowy wynik 67,059% Małgosi Kowalskiej w Rundzie Juniorskiej,  bardzo obiecujący nowy koń Don Alonso pod Izabelą Kowalską oraz wyniki Wiktorii Hanczewskiej dobrze rokują na przyszłą działalność sportową nowego klubu ). 

13/03/17 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

MAJ 2020 

 

 

 

 

 

CZERWIEC  2020 

▶️ 05-07.06 HZO eOOM Jakubowice 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Radzionków  

 

 

 

▶️ 13-14.06 ZR Zabajka 

 

 

 

▶️ 13-14.06 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️ 13.06 ZR MO Am Stajnia Brzózki 

 

 

 

▶️14.06  ZT Podkowa Leśna  

 

 

  

▶️ 19-21.06 eOOM Biały Las

 

 

 

▶️19-21.06 CDN Ochaby

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Aromer / Koryta 

 

 

 

▶️ 21.06 ZRiT Łojewo 

 

 

 

▶️ 26-28.06 eOOM Kwieki 

 

 

 

▶️27-28.06 ZR JKS Beckersport 

 

 

 

 

LIPIEC

▶️ 04-05.07 ZR Partynice

 

 

▶️ 04.07 ZR Łojewo

 

 

▶️ 10-12.07 MP  Radzionków  

 

 

▶️11-12.07 ZR KJ Ostoja 

 

 

▶️ 15-19.07 ME Pony Strzegom  ODWOŁANE 

 

 

 

▶️ 15.07 ZR Janisze 

 

 

 

▶️18-19.07 ZR MKS Sprząsla 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Koryta 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 

▶️ 01-02.08 ZR Partynice

 

 

 

▶️  31.07-02.08 MPP Solec Kujawski 

 

 

▶️ 08-09.08  ZR Aromer 

 

 

▶️ 14-16.08  CDN Rybnica 

 
 
 

▶️ 15-16.08  ZR Koryta 

 

 

 

▶️16.08 ZR CSJ Chraboły

 

 

 

▶️ 21-23.08 MP MM PP Kuców Barłomino

 

 

 

▶️ 21-23.08  CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 21-23.08 OMŚL  Zbrosławice

 

 

▶️ 22-23.08 ZR JKS Beckersport  

 

 

▶️ 28-30.08 MDŚ Biały Las

 

 

▶️ 29-30.08 ZR   Radzionków  

 

 

▶️ 29.08 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

▶️ 29.08 MO ZR KSJ Zagozd