W tym tygodniu :
 

20-23.09 MPMK PPMK  Strzegom 

 

 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podkarpacia KJ Kresy 

 

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podlasia UKS Supraśl Victoria 

 

 

22-23.09 ZR Toporzysko

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

CDI Brno 17-19 czerwca 2016 - Reprezentacja Polski, zgłoszenia

Reprezentaja Polski :

Przemysław Kozanowski / Belcanto 34 / CDI-W 

Żaneta Skowrońska / Mystery / CDI-W

Żaneta Skowrońska / Litlle Cancharello / CDI3  GPS 

Teresa Tomaszewska / Wonder World / CDI3 GPS

Emilia Jach / Aqsel / CDI3 PSG Inter I 

Zuzanna Haber / Don Crusoe / CDIJ

Wiktoria Hanczewska / Da Capo / CDIJ

Zofia Baran / Summersby / CDIP

Julia Bilicka / Stenvaenge Charles / CDIP

 

 

14/06/16

 


Mistrzostwa Europy U25 Hagen 16-19.06.16 - zgłoszenia, reprezentacja Polski, podręczne linki

Reprezentacja Polski  :

 

Mateusz Cichoń / Darlings Dream

Jan Gawecki / Quest 

Tomasz Jasiński / Teo 

13/06/16 

 


KJK Szary Michałowice 10-12.06.16 - LISTY / WYNIKI

 


eOOM Wielka Lipa 4-5 czerwca 2016 - Galeria @faraa


I Letnie Otwarte Igrzyska Kuców i Małych Koni Zawody Towarzyskie i Regionalne w ujeżdżeniu SHS Grobice 03-05.06.2016 WYNIKI

07/06/16 

 


Future Champions Hagen 2016 - Reprezentacja Polski, podręczne linki

Reprezentacja Polski :

 

Michalina Terlecka / Falsterbau CDIY   

Zofia Stachnik / Cassandra CDIP

 

 

07/06/16

 

 

 


ZR Balczewo 4.06.16 - WYNIKI

06/06/16 

 


Wyniki eOOM Bilcza 04-05/06/16

05/06/16 

 


Wyniki eOOM Wielka Lipa 04/06/16

04/06/16 

 

 

 


III el Golden Horse Dressage Cup Koryta 4-5 czerwca 2016


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

Propozycje CDI 

Propozycje MP

 

 

09.09   ZR KJ Kresy 

 

 

08-09.09  ZR eMPMK Koryta 

propozycje / ranking 

 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

 

08-09.09  ZR Jarużyn

 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

propozycje Jakubowice

 

 

 

15-16.09 MP Lekarzy Wet i Lekarzy Med w Ujeżdżeniu Zakrzów

 

 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

21-23.09 Puchar Polski MK

 

 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podkarpacia KJ Kresy 

 

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podlasia UKS Supraśl Victoria 

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

29.09 ZR Płochocin 

 

 

30.09  ZR Toruń 

 

Październik 2018 

 

 

06-07 10  Seminarium licencyjne Feliksów / Łodzi

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-21.10 HZO Łąck 

 

19-21.10 HZR Łąck 

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice