WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza Aromer 2017 - wyniki

19/03/17

 

Zwycięzcy : 

Seniorzy - Teresa Tomaszewska / Aurelia / JKS Equita 

Puchar Mazowsza CC - Karina Uszyńska / Ares / Legia Kozielska

Młodzi Jeźdźcy - Magdalena Kowaluk / Fidgerald / SKJ Bajardo 

Juniorzy - Oliwia Laferi - Sapiej / Donna Agatha / Legia Kozielska 

Juniorzy Młodsi -  Liliane Van Luijken / Portellahoeves's / BPK 

Juniorzy / kuce - Ewa Golubińska / LV Winston / KJ Plejada 

Junior Młodszy / kuce - Ewa Golubińska / Delicious PP / KJ Plejada 

Młodzik / kuce - Matylda Kochlewska / Bond / KJ Aldragho Piaseczno

Puchar Mazowsza Amatorzy - Grażyna Ścisło / Perykles / KJ Dobrzyniec

 

 

 

 


Korekta Rankingów PZJ za 2016 rok

17/03/17 

 

KOREKTA RANKINGÓW PZJ za 2016 rok 

 

 


Rozkład Jazdy 17-19 marca 2017

CDIJ Keysoe GBR / Oliver Weston /   livestream     

CDIJ Final Freestyle - 8 miejsce Oliver Weston POL / Ibis  67.292% 

CDIJ Indiv Test 8 miejsce Oliver Weston POL / Ibis 66.79%

CDIJ Team Test  2 miejsce Oliver Weston POL / Ibis 66.76% 

 

CDN Le Mans FRA / Joanna Tragarz

Inter I   18 miejsce Joanna Tragarz POL / Harvard K 61,711 %  18/03/17

Individual YR    2 miejsce Joanna Tragarz POL / Harvard K  65.351 %  17/03/17

 

Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza  Aromer 

HZR Pólko 


Finaliści Pucharu Świata w Omaha

17/03/17

Znane jest już wszystkie 18 finałowych par Pucharu Świata zakwalifikowanych do startu w Omaha.  Tytułu zdobywcy Pucharu Świata z Goeteborga z 2016 roku bronić będzie Hans-Peter Minderhoud, na strcie nie zabranie Isabell Werth - aktualnie nr 1 w światowym rankingu ujeżdżenia oraz bardzo silnych reprezentantów gospodarzy - Laury Graves i Steffena Petersa. 

 

 


HALOWY PUCHAR POLSKI w Ujeżdżeniu / HZO / Michałowice 24-26 marca 2017

16/03/17

ZGŁOSZENIA 

PROPOZYCJE


ZAMÓWIENIA ZDJĘĆ - Julia Świętochowska Swietochowska.photo@gmail.com
 


Wiktoria Siergiej przebojem zawodów w Zakrzowie !

Reprezentantka wielkopolskiego klubu Agro Handel Śrem, Wiktoria Siergiej ze świetnymi wynikami wygrała w Zakrzowie wszystkie konkursy Małej Rundy, w niedzielnym Finale uzyskała najlepszy rezultat turnieju - 70,125%. Formą błyszczały zawodniczki LKJ Lewada Zakrzów  -  Żaneta Skowrońska, Katarzyna Popiołek, Julia Rogowska, Kaja Koszowska, Izabela Szlosarek, Oliwia Sobel - wygrywając większość rozgrywanych konkursów. Świetnie na ogólnopolskiej arenie zadebiutował Silesia Dressage Club ( kapitalny premierowy wynik 67,059% Małgosi Kowalskiej w Rundzie Juniorskiej,  bardzo obiecujący nowy koń Don Alonso pod Izabelą Kowalską oraz wyniki Wiktorii Hanczewskiej dobrze rokują na przyszłą działalność sportową nowego klubu ). 

13/03/17 

 


Tomasz Jasiński w CDIU25 s'Hertogenbosh - 10-11 marca 2017 wyniki

CDIU25 s'Hertogenbosch  Tomasz Jasiński / Dzeko  

 

8 miejsce Grand Prix  63.860  video    10/03/17

5 miejsce Grand Prix Freestyle  69.250  11/03/17

 


Hans Peter Minderhoud przerwał passę zwysięstw Isabell Werth ! Wygrał ostatni etap kwalifikacji do Puchar Świata w s'Hetogenbosh.


Grand Prix CDI-W s'Hertogenbosh 10/03/17 - video

WYNIKI

1m. Emilio 107 / Isabell Werh GER  80.000

2m. Glock's Flirt / Hans Peter  Minderhoud NED  77.020 

3m. Zaire - E / Jessica  von Bredow-Werndl GER 75.500

 


Jan Gawecki dołaczył do ekipy Cichoń Dressage ! Powodzenia !!!


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

CZERWIEC  2020 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️  13-14.06 ZR Kwieki 

 

 

 

▶️  19-21.06 Czworoboki Szkoleniowe Partynice 

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Koryta  

 

 

 

▶️25-28.06  CDI Mariakalnok HUN

 

 

 

▶️ 26-28.06 ZO  Kwieki 

 

 

 

▶️  27--28 .06 ZR Lider Radzionków

 

 

 

▶️27-28.06 ZR Aromer /

 

 

 

27-28.06  ZR Zabajka 

 

 

 

 

 

LIPIEC 2020 

 

 

 

02-05.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

04.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

09-12.07 CDI Grote Brogel BEL

 

 

 

 

10/12/07 -  ZO Radzionków 

 

 

 

11-12.07 eOOM ZR KJ Facimiech

 

 

 

 

11-12.07 KJ Ostoja 

 

 

 

 

16-19.07 CDI Hagen GER 

 

 

 

 

 18-19.07. eOOM ZR  Pólko

 

 

 

18.07 ZR Kliczków Memoriał im. Henryka Geringera de Oedenberg

 

 

 

 

18.07  ZR Łopuchowo 

 

 

 

18-19.07 ZR MKS Sprząśla 

 

 

 

18-19.07 ZR Aromer

 

 

 

 

23-26.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

 

25-26.07 eOOM ZR Partynice

 

 

 

25-26.07 ZR MPPAm Barlomino 

 

 

 

31.07-02.08 II SCKU 

 

ZO Solec Kujawski 

 

regulamin SCKU 

 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

16.08 ZR Chraboły  

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN Drzonków

 

 

 

21-23.08 MPK, PPK, MPM Barłomino

 

 

 

21-23.08 OMŚL  Zbrosławice 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

Mistrzostwa Polski Radzionków   04.09 - 06.09.2020 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza