Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Mistrzostwa Pomorza Barłomino 25/08/19

 

Mistrzowie Województwa Pomorskiego i Polski Północnej  2019 
Seniorzy - Anna Skrzeszewska-Walter KJ AS Dream 205,900
Juniorzy - Matylda Cybula KJ As Dream 206,040
Jun Mł - Maja Baranowska BM Sport Horses 204,966
Jun Mł kuce - Zuzanna Kunkel KJ As Dream 197,415
Młodzicy - Wiktoria Ryciak SKJ Hipodrom Sopot 21,100 i Zuzanna Kunkel KJ As Dream 21,100

 

 
 

Mistrzostwa Europy Seniorów pod dyktando Isabell Werth 24/08/19

Isabell Werth zdominowała wszystkie trzy konkursy Mistrzostw Europy w Rotterdamie. Reprezentantka Niemiec dosiadająca 15 letniej klaczy Bella Rose wygrała trzy złote medale. Złoty medal indywidualny w konkursie obowiązkowym zdobyła już po raz 19.  Ekipa Niemiec zdecydowanie triumfowała również w konkursie zespołowym. 

24/08/19 

 


Maciej Bigaj 14-ty w Rotterdamie w konkursie wstępnym 22/08/19

Longines FEI Para Dressage European Championship
 
1m. Sanne Voets BED Demantur Rs2 N.O.P. 76.659 % 
2m. Manon Claeys BEL San Dior  73.805 % 
3m. Louise Etzner Jakobsson SWE Zernard 72.902 % 
14m. Maciej Bigaj POL Liverpool 64.878 % 
 
 
 

Tatiana Bierieżnow w ścisłym finale Mistrzostw Europy Pony ! Polska z rekordowym wynikiem w zespołe ! Strzegom 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Debiutująca w Mistrzostwach Europy Pony w ujeżdżeniu - Tatiana Bierieżnow ukończyła rywalizację w ścisłym finale na 18 miejscu a  reprezentacja Polski w składzie: Tatiana Bierieżnow, Ann Van Den Broeck, Maria Walczyńska Graczyk z rekordowym procentowym wynikiem 202,343% ukończyła rywalizację zespołową na 10 miejscu.  Medale zespołowe wywalczyły ekipy Danii, Holandii i Niemiec. Indywidualnie w konkursie obowiązkowym i programie dowolnym triumfowali:   Alexander Yde Helgstrand i  Liva Addy Guldager Nielsen z Danii oraz   Shona Benner  z Niemiec, 

fot. Katarzyna Broda 

 


Otwarte Mistrzostwa Śląska 18/08/19

KJ Zbrosławice - Otwarte Mistrzostwa Śląska 2019 - zwycięzcy 


Seniorzy -  Filip Kowalski  Bel Fleur S  - 211.967%  Silesia Dressage Club na zdjęciu 
MJ - Aleksandra Pietryszyn Amanita  KJ Profit 
Juniorzy - Agnieszka Sobierańska  Buster JKS Equi Verso 
Jun Mł - Magdalena Doniec Gonzo JKS Cwał 
Jun Mł kuce - Maria Knap Ganimedes BPK
Młodzik - Aleksandra Borowczak Ksena KJ Zbrosławice 
Open - Maria Wiórek Heliopolis Silesia Dressage Club    Amator - Sylwia Jachimczyk Randia BPK

 

18/08/19

 

 


Mistrzostwa Małopolski - Facimiech 16-18 sierpnia 2019

Mistrzostwa Małopolski 2019  - zwycięzcy :

Jun Mł / kuce - Marta Gąsienica Roj KJK SZARY Michałowice - na zdjęciu 

Jun Mł - Kuba Kwinta KS Podkowa Nowa Wieś

Młodzik - Wiktoria Chochół KJ Facimiech 

MJ - Marysia Stochmal KJ Facimiech 

Seniorzy - Marek Szczur KJK Szary 

Open - Barbara Styczeń KJ Szarża Bolęcin  

18/08/19 

 

 


Mistrzostwa Europy Pony Strzegom 14-18 sierpnia 2019


Wywiad z Tają Zoll - Mistrzynią Polski Juniorów Młodszych 2019

fot. Katarzyna Broda 

 

 

12 letnia Taja Zoll przebojem przebija się na czołówki ujeżdżeniowych list wyników, ma już na swoim koncie  srebrny medal MP Młodzików z Ochab z 2018 roku. W 2019 roku zdecydowanie wygrała  finał OOM w Drzonkowie z kapitalnym wynikiem 207,149%. Zapraszamy na wywiad z tą utalentowaną zawodniczką, która zachwyciła nas swoimi wynikami w ostatnich miesiącach. 


Sportowy Championat Koni Ujeźdżeniowych Solec Kujawski 2-4 sierpnia 2019

 

Zwycięzcy Sportowego Championatu Koni Ujeżdżeniowych 2019 

Konie 8-11 lat - wł BREAKDANCE / Fred x Carbano / WLKP Aleksandra Szulc  
Konie 7 l - wł TURMALIN / Totilas x Sarkozy / HANN   Alicja Czapska Dressage Rider VIDEO
Konie 6 l - wł SHADOW / Rammstain x Danone/ PZHK Anna Grygier-Wójtowicz   VIDEO 
Konie 5 l - kl. CANDELA / Eloquent x Agar / WLKP Kasia Porożyńska-Pankau  VIDEO
Konie 4 l - wł FANTASTIC BOY /Fursten Look x Dancier/ OLD Justyna Stasiulewicz VIDEO
Konie 3 l - wł BALDESSARINI HANN /Buckingham x Rotspon/ Paulina Tomczak  VIDEO 
 
wyniki https://zawodykonne.com/zawody/50/80

 

 

 

 


Ermelo - Miśtrzostwa Świata Młodych Koni 4/08/19

 

Najlepsze Młode Konie na świecie w 2019 roku :   © FEI/Hippo Foto - Dirk Caremans   

 

7l-  HANN ogier d'Avie  / Don Juan de Hus x Londonderry / wł. Helgstrand Dressage  / Jurado Lopez Severo ESP  WYNIK  85,107%      oceny  /9,4 x 8,8 x 10 x 8,8 x 9,5/ 


6l - OLD ogier  Zucchero OLD /Zonik N.O.P. x Prince Thatch XX/ wł. Star Horses Frederic Wandres GER  WYNIK  9,66 pkt       oceny   /9,7 x 9,4 x 9,7  x 9,7  x 9,8/


5l - KWPN ogier Jovian /Apache x Tango/ wł. Helgstrand Dressage A/s,Kleppenhus    Andreas Helgstrand DEN    WYNIK  9,66 pkt       oceny   /10 x 8,3 x 10 x 10 x 10/ - na zdjęciu wyżej 


4l - ogier  So Unique   /Sezuan x Donnerhal / wł Helgstrand Dressage      Eva Moller GER 

WYNIK  9,64 pkt       oceny   /9 x 10 x 9,7 x 9,7 x 9,8/   

 

04/08/19 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa