W tym tygodniu :
 
Magdalena Jura 
 
 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

26.05  ZR Łojewo 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka

 

 

 

27.05 Cichoń Dressage Pro Cup Radzionków  

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

KPMG Cavaliada Warszawa Finał 1-4 marca 2018 - zgłoszenia

ZGŁOSZENIA

PROGRAM

RANKING 

23/02/18

 


Grand Prix CDI-W Geteborg 22.02.18 - relacja video / wyniki

 

Gothenburg Horse Show FEI WORLD CUP™ DRESSAGE GRAND PRIX presented by SAAB

 

1m. Cathrine Dufour DEN Atterupgaards Cassidy 80.674 %
2m. Isabell Werth GER Emilio 79.717 %
3m. Patrik KItell SWE Delaunay OLD 75.413 %
4m. Jessica von Bredow-Werndl GER Unee BB 74.087 %

 

WYNIKI 

 

 


Emilia Jach najlepsza w Finale, Ilona Janas liderka rankingu KPMG Cavaliada Dressage Cup 18/02/18

Finałowy program dowolny KPMG Cavaliady w Lublinie z kapitalnym wynikiem  71,542%  wygrała Emilia Jach, druga była Ilona Janas z 70,875% a trzecia Katarzyna Łukasik z 67,625%. Liderką rankingu KPMG Cavaliada Dressage Cup po dwóch turniejach jest Ilona Janas. Zapowiada się emocjonujący finał na Torwarze ! 

18/02/18 

 


Fenomenalna Helen Langehanenberg i Damsey FRH nie pokonani w Neumunster z 83.880% w finałowym programie dowolnym 18/02/18

"This was maybe our best result ever - Damsy felt great, he had the perfect mixture of freshness and motivation and he just performed the way every rider wants, the communication between us was really easy!"

Helen Langehanenberg World Cup CDI-W Neumunster 18/02/18 

 

WYNIKI  World Cup       Ranking Ligi Europy Zachodniej PŚ

 


Katarzyna Milczarek poza Finałem w Neumunster 17.02.18

Reprezentantka Polski Katarzyna Milczarek niestety nie  zakwalifikowała się do finału CDI-W w Neumunster. Uzyskany wynik w Grand Prix 65.935% pozwolił Polskiej parze na zajęcie 17 miejsca w konkursie.    Pierwszą 15-tkę  z Grand Prix zobaczymy w niedzielnym finale. 

Konkurs Grand Prix wygrała Helen Langehanenberg na Damsey FRH z wynikiem 78.043%, druga była Dorothee Schneider na Sammy Davis jr.76.739% a trzeci Daniel Bachmann Andersen na Blue Hors Zack z wynikiem 74.739%.

WYNIKI GRAND PRIX     17.02.18 


KPMG Cavaliada Lublin - WYNIKI Inter I CC5 o nagrodę KPMG, pod patronatem dressage24.pl 16/02/18

Rekordowe wyniki w ujeżdżeniu w Lublinie. Drugi konkurs klasy Inter I z rekordowym wynikiem 71,184 % wygrała Ilona Janas na Lord Django, druga była Emilia Jach a trzeci Grzegorz Cichoń.  

16/02/18 

 


KPMG Cavaliada Lublin - WYNIKI CC4 PSG o nagrodę Hüttenes-Albertus, pod patronatem Tygodnika WPROST 15/02/18

15/02/18 

 

Zawodniczki KJ Lider Radzionków Emilia Jach i Ilona Janas zdominowały konkurs otwarcia KPMG. Cavaliada Dressage Cup w Lublinie. Trzecie miejsce zajęła Katarzyna Łukasik


KPMG Cavaliada Lublin 15-18 lutego 2018

PSG        

czwartek 15.02.18     godz.17.45

 

Inter I      

piątek 16.02.18          godz. 08.00 

 

Finał Freestyle  transmisja nSport+

niedziela  18.02.18 godz. 08.45

 

 

15/02/18

 


Video galeria CDI Sopot - najlepsze Polskie akcenty turnieju.

Najlepsze przejazdy reprezentantów Polski z CDI w Sopocie, w których  w większości uzyskali  rekordowe wyniki w swoich  karierach międzynarodowych. 

 

 

 

15/02/18

 

 


Klasy Sportowe PZJ za 2017 rok

 

Klasy Sportowe za 2017 rok - akt. 16.02.18

Klasy Sportowe za 2017 rok 

 

Normy na klasy sportowe

 

źródło www.pzj.pl

W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości prosimy o przesłanie informacji do Działu Sportu (joanna.witowska@pzj.pj) najpóźniej do 19.02.2017.


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

 

Maj 2018

 

30.04-02.05 ZO Łężkowice 

propozycje

 

01-02.05 ZR Biały Las 

 

 

01.05  ZR i T Stajnia Las Pegaz Łódź 

 

 

03-05.05 CDI-W CDIOJYP CDICh Mariakalnok HUN 

 

 

05-06.05 Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 

 

 

 

06.05 ZR Koryta 

 

 

05-06.05 ZR Bik Gieniusze

 

 

05-06.05 ZR Solec Kujawski  odowołane

 

 

11-13.05 ZO Rybnica

 

 

12.05  KSJ Sowia Wola  link 

 

 

12.05  ZRiT Grudziądz 

 

 

13.05 ZR Płochocin 

 

 

13.05 ZR OSK Lipce 

 

 

18-20.05 ZO Ochaby  link

 

 

19-20.05 ZO Moszna  link

 

 

19-20.05 ZR KJ Ostoja 

 

 

19-20.05 ZR Barłomino

 

 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka

 

 

27.05 Cichoń Dressage Pro Cup Radzionków  

 

 

 

Czerwiec  2018 

 

01-03.06 Akademickie MP - organizator UŚ Katowice Lider Radzionków 

 

1-3.06 ZO Kwieki eOOM 

 

02.06  ZT  KSJ 

 

02-03.06  ZRiT Ostoja Pustków

 

03.06 ZR Szczecin Osów 

 

08-10.06 KJ Facimiech eOOM

 

08-10.06 CDN Drzonków 

 

09-10.06 ZRiT Koryta 

 

16-17.06 ZT Jeziorki 

 

17.06  ZT Brzózki 

 

22-24.06 ZO Michałowice 

 

23.06  ZRiT Mysłowice 

 

23-24.06 eOOM Poczernin 

 

23-24.06 ZR Janów Podlaski

 

30.06 ZR STajnia Las Pegaz Łó∂ź 

 

30.06-01.07 eMPMK Biały Las

 

30.06-01.07  eOOM Jeziorki  

link 

 

30.06-01.07  ZR Truskolasy 

 

 

 

 

 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-08.07 CDI Ochaby 

 

05-08.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice 

 

14-15.07  ZR KJ Ostoja 

 

14.07 ZR Stajnia Las Pegaz 

 

21-22.07 ZT Stare Babice 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

25-29.07 ME U25 Roosendaal

 
 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
27-28.07 MR Barłomino Mistrzostwa Pomorza 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
29.07 ZR Baborówko link
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
03-05.08 ZO Solec Kujawski 
 
 
09-12.08 ME Pony Bishop Burton 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice