CDI  Wellington USA 

 

 

Aromeriada Józefin 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

CDI3 Grand Prix Rotterdam - wyniki 24/05/16

24/06/16

Grand Prix CDI3 Rotterdam wygrał Steffen Peters USA na Rosamunde 75.920 % , 2 miejsce z wynikiem 75.780 % wywalczyłą Emmelie Scholtens  NED na Apache / video powyżej / 

WYNIKI GP CDI3 Rotterdam 2016


Aktualne propozycje MŚMK Ermelo 28-31.07.06.16

Informujemy, że nie­wiel­kiej zmia­nie ule­gły propozycje MŚMK w ujeżdżeniu Ermelo. Zmiany do­ty­czą kon­kur­sów CDI1* dla ogie­rów 8-​letnich i star­szych.  

Zgłoszenie wstępne do 27/06/16 

więcej http://www.wbfsh.org/GB/WBCYH/Dressage.aspx


CDIO5 Rotterdam 23.06.16 - Grand Prix reLIVE / wyniki


CDI Brno - relacja Video Finały 19/06/16

23/06/16 

 


Facimiech. ZR i Puchar Małopolski - zmiana terminu 16-17.07.16 - propozycje

22/06/16 

Nastąpiła ponowna zmiana terminu zawodów ZR i ZT w ujeżdżeniu Eliminacje do Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski w KJ Facimiech. Zawody odbędą się w dn 16-17 lipca 2016. 

PROPOZYCJE 


Rotterdam w silnym składzie - Jerich Parzival, Glock's Johnson, Verdades, Deja, Don Aurelio, Legolas 32

 

Kijk #Parzival voelt zich meteen thuis in het #kralingsebos @adelinde_cornelissen en hij hebben goede herinneringen aan #rotterdam #ek2011

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika CHIO rotterdam (@chiorotterdam)

22 Cze, 2016 o 2:55 PDT

 

ZGŁOSZENIA CDIO5 

 

ZGŁOSZENIA CDI3 

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM  23-26.06.2016 

Zawody sędziuje m.in. 4 sędziów z listy arbitrów IO w Rio : Eddy de Wolff van Westerrode , Thomas Lang, Susanne Baarup, Thomas Lang.  


Ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata po zawodach w Brnie 19/06/2016

Aktualny Ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 2016/17.

Kalendarz rozgrywek .

Przemysław Kozanowski - 10 miejsce

Żaneta Skowrońska - 15 miejsce

22/06/16

 

 


CDI4 Fritzens-Schindlhof 1-3 lipca 2016 z Aleksandrą Szulc i Rumba Hit

22/06/16

 

ZGŁOSZENIA  / podręczne linki 

 

 


Wstępne listy RIO 2016


ME U25 Hagen 2016 WYNIKI - Tomasz Jasiński 25m, Mateusz Cichoń 34m. Reprezentanci Polski poza ścisłym Finałem.


 

20/06/16

 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

STYCZEŃ

 

10-11.01  Szkolenie z Beatą Stremler Equeta Dressage 

 

 

 

19-20.01 Aromeriada Józefin

 

 

 

 

Cavaliada  Lublin   31.01 - 03.02.2019

 

 

LUTY 

CDN / CDI Sopot   07-10.02.2019

 

ZR Barłomino 23-24.02.19 

 

 

CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.2019 

 

 

 

MARZEC 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

HZO Zakrzów 8-10.03.2019 

HPP Michałowice 22-24.03.2019 

HZO Łąck - 29-31.03.18

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

MAJ 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

ZO Rybnica 17-19.05.2019

eOOM Radzionków 18-19.05.19

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

ZO Kwieki 31.05-02.06.2019

ZO Jakubowice 06-09.06.2019

CDI Sopot 20-23.06.2019 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

ZO Rybnica 26-28.07.2019 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.2019  

CDN Drzonków 23-25.08.2019

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.2019

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

ZO Koryta 30.08-01.09.2019 

 

 

 

WRZESIEŃ 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.2019 

MPMK Strzegom 19-22.09.2019 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.2019

HZO Łąck 04-06.10.2019

CDI Zakrzów 25-27.10.2019

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201