WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

X MMSiA w Ujeżdżeniu o Puchar Zbigniewa Dąbrowskiego Książ - 3-4 września 2016 - wyniki galeria

06/09/16 

 


ZR i ZT Baborówko 03.09.16 wyniki

06.09.16 

 


Aleksandra Szulc, Mateusz Cichoń, Tomasz Jasiński, Zuzanna Haber i Karolina Worotnik - Mistrzowie Polski 2016 Bajardo

Aleksandra Szulc i Rumba Hit - Mistrzowie Polski Seniorów 2016 

WYNIKI KOŃCOWE MP / CDI-W / ZO

 


MP / CDI-W Augustówek 2016 2-4 września 2016 WYNIKI

 

Mistrzostwa Polski w Ujeżdżeniu / CDI-W 

2-4 wrzesnia 2016 SKJ Bajardo Augustówek 

Zamówienia zdjęć Julia Świętochowska 

swietochowska.photo@gmail.com  887 677 474

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM

 


MP / CDI-W Augustówek 2016 zgłoszenia / program / podręczne linki

 

Mistrzostwa Polski w Ujeżdżeniu / CDI-W 

2-4 wrzesnia 2016 SKJ Bajardo Augustówek 

Zamówienia zdjęć Julia Świętochowska 

swietochowska.photo@gmail.com  887 677 474

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM

 

 


ZR Łopuchowo 2016 WYNIKI

Wynik zawodów - 66,364 % - L3 / Agnieszka Bach Żelewska / Fenrir z Moreny 

Łopuchowo 27 - 28 sierpnia 2016 

01/09/16

 


Na sprzedaż - Menuet - doświadczony bezproblemowy wałach

Na sprzedaż - doświadczony bezproblemowy, 13 letni wałach xo - MENUET / Vasco - Campetot x Dank / koń profesor, poziom konkursy klasy C, idealny dla juniorów i amatorów. Podlasie, więcej 794484849 

31/08/16

 


Mistrzostwa Małopolski KJ Facimiech 27-28 sierpnia 2016 WYNIKI

29/08/16 

 

WYNIKI Mistrzostwa Małopolski 2016  / Towarzyski Amatorski Puchar Małopolski 

 

 


Mistrzostwa Śląska Amatorów w Ujeżdżeniu - Cwał Truskolasy WYNIKI

29/08/16 

Wyniki 27-28 sierpnia 2016 

 

 

 

 


I Mistrzostwa Wielkopolski Amatorów - 11 września 2016 Stajnia Raduszyn

Zaproszenie na I Mistrzostwa Wielkopolski Amatorów w Ujeżdżeniu.  

 29/08/16

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

 

ZR Poczernin 26-28.07

propozycje

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

 

ZR Moszna 10-11/08 

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 16-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

 

ZT Stary Adamów 25.08 

 

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł