CDICh Lipica SLO

Sophie May 

 

 

 

CDN Ochaby

 

 

ZR Podkowa Leśna 25.05 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Paula Mańczak wygrała Mistrzostwa Polski Północnej w Solcu Kujawskim !

07/08/16 

WYNIKi / GALERIA Marcelina Dąbrowska

 


ZR WLKS Krakus Swoszowice 6-7 sierpnia 2016 WYNIKI

Natalia Kozaczka na 4 letniej polskiej klaczy My Funny Valentine / Dilmar - Karbit / przebojem ZR w WLKS Krakus Swoszowice - wyniki dnia sobota - 65,789%  L1  i wynik dnia niedziela 66,250% L2.

 

07/08/16

 

 


ZO Solec Kujawski - Galeria Marcelina Dąbrowska


X MISTRZOSTWA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ I AKADEMICKIEJ W UJEŻDŻENIU O PUCHAR ZBIGNIEWA DĄBROWSKIEGO ZAWODY TOWARZYSKIE i REGIONALNE w UJEŻDŻENIU KSIĄŻ, 3-4 września 2016r

05/08/16 

ZAWODY DEDYKOWANE są dla ZBIGNIEWA DĄBROWSKIEGO - Dyrektora Stada Ogierów Książ w latach 1970-1992, postaci, która stworzyła doskonałe warunki i wspaniały klimat dla rozwoju sportu jeździeckiego, hodowli i popularyzacji regionu. Za swoją działalność 17 XI 2012 r. uhonorowany został przez Prezydenta Miasta Wałbrzycha Romana Szełemeja i Radę Miasta Wałbrzycha Tytułem Zasłużony dla Miasta Wałbrzycha. 

Organizator Zawodów  - MKJ Randon Wałbrzych   PROPOZYCJE  ZAWODÓW

 


ZR Cwał Truskolasy 30.07.16 - WYNIKI

WYNIK ZAWODÓW

66,635  % -  D1 - Monika Borzęcka / Sagiwara / KJ Cwał Truskolasy

 

 


Puchar Avivy 2016 - dla Moniki Supeł, Joanny Ośmiałowskiej i Maji Boryna. Wielkie brawa dla Kujawsko Pomorskiego za wspaniałą promocję ujeżdżenia !!

04/08/16

Monika Supeł , Joanna Ośmiałowska i Maja Boryna wygrały pierwszy  turniej o Puchar Aviva organizowany przez 4 ośrodki z woj Kujawsko Pomorskiego - KJ Okser Inowrocław , KJ Morgan Balczewo, CKJ  Bonanza i KJ Stajnia Jarużyn. Wspaniała inicjatywa dla promocji ujeżdżenia z pozyskaniem sponsorów i patronów medialnych.  Świetna przygotowana relacja w TV Bydgoszcz. Brawo Kujawsko Pomorskie !!! 

 

 

 


Charlotte Dujardin - podwójna złota medalistka z Londynu, Mistrzyni Europy, Mistrzyni Świata w Ujeżdżeniu.


RIO 2016 - program, zawodnicy, wyniki 1912-2012

03/08/16 

 


Ilona Janas z Lord Django w MŚMK 2016 WYNIKI KOŃCOWE

31/07/16

W dn 28-31 lipca 2016 w Ermelo w Holandii odbędą się Mistrzostwa Świata Młodych Koni. Jedyną Polską parą w turnieju będzie Ilona Janas z Lord Django.

Podręczne linki / zgłoszenia / WYNIKI KOŃCOWE/ VIDEO 

 

fot Studio360


Galeria ZO Rybnica 24 lipca 2016 (c) Katarzyna Broda faraa


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

ZR Jarużyn 18.05

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

regulaminy AMP 

 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

 

ZR Książ 01.06.

 

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

 

eOOM ZO Solec Kujawski  08-09.06 

 

 

ZR Żywiec 7-9.06 

 

 

 

ZR Świecie 15.06 

 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

 

Brzózki MR amator 16.06

 

 

 

ZR Radzionków 15-16.06

 

 

 

CDI CDN  Sopot 20-23.06.2019 

propozycje 

 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 28-30.06.2019 

 

 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ZR Żywiec 13-14.07.

 

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł