HALOWY PUCHAR POLSKI w Ujeżdżeniu
21-24 marca 2019 KJK Szary Michałowice

Sponsorzy relacji

www.equiprojekt.pl

www.ntb24.pl

CDI4 Fritzens-Schindlhof 2016 - pod dyktando Isabell Werth i Jenny Lang Nobbe

Reprezentanki Niemiec Isabell Werth i Jenny Lang Nobbe najlepsze we Fritzens, Aleksandra Szulc uzyskała następujące wyniki 66,200 %  w konkursie Grand Prix, 63,075% w Grand Prix Freestyle. 

04/07/16

 


CDN BAJARDO Augustówek 1-3 lipca 2016 - WYNIKI KOŃCOWE

Turniej CDN w Bajardo zdominowały :  


ILONA JANAS - wygrała 8 konkursów ( C, N i eMPK 6l ) każdego dnia turnieju robiła wynik dnia w konkursach klasy C na będącym w top formie Lord Django 
PAULA MAŃCZAK - wygrała 7 konkursów ( runda MJ CC, Inter I i PSG oraz eMPMK 5l )
GABRIELA JAWORSKA MAZUR - wygrała Grand Prix i Finał GP
JULIA SZYMAŃSKA - wygrała dwa konkursy rundy D
Formą błyszczały : Teresa Tomaszewska, Emilia Jach, Zuzanna Haber, Alicja Sudnik, świetnie pokazał się w konkursach rundy Grand Prix Jarosław Wierzchowski na Darrant.

03/07/16 

 


CDN BAJARDO Augustówek - pod dyktando Pauli Mańczak i Ilony Janas

Sobota w Bajardo ponownie należała do Pauli Mańczak i Ilony Janas, które wygrały po trzy konkursy. Ilona Janas na Lord Django w C3 zrobiła wynik dnia 68,605% Konkurs Grand Prix wygrała Gabriela Jaworska Mazur na Germany z wynikiem 64.880%.

fot Julia Świętochowska / Claudia Żyżylewska 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 


CDN BAJARDO Augustówek - piątek 01 lipca 2016

Gwiazdy pierwszego dnia turnieju CDN Bajardo :

Ilona Janas - wynik dnia 68.432 %, 3 x zwycięstwo / eMPMK , C2, N4 / 

Paula Mańczak - 3 x zwycięstwo / PSG, CC2, eMPMK / 

Olga Michalik - 1 miejsce w Inter II 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

fot Julia Świętochowska swietochowska.photo@gmail.com

 

CDN BAJARDO Augustówek 1-3 lipca 2016

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

fot Julia Świętochowska swietochowska.photo@gmail.com

 

 


Akademickie Mistrzostwa Świata 29.06-03.07.16 Flyinge SWE

WYNIKI

Reprezentacja Polski : 

   Piotr Kaliszuk - Agata Dahlke - Agata Mizgier - Dominika Kiszkurno

 

livestream  http://equisport.tv/en/   


Finał OOM Strzegom 2016 - lista zakwalifikowanych zawodników

28/06/16 

 

 

15-17.07.2016 Strzegom

 

 


Uthopia i Carl Hester razem

Carl Hester potwierdził ze Utopia zostaje z razem z im - Tak pisał dziś na swim Twitterze " Good news! I confirm Uthopia has been secured & will stay at home where he's much loved. Those involved wish to be anonymous. So grateful "


Paweł Dabrowski z top wynikami w Niemczech !!

28/06/16 

 


Cavaliada Kołobrzeg - zgłoszenia, program, bilety 8 i 10 lipca 2016

 

28/06/16          PROGRAM                    BILETY 


         

 

HALOWY PUCHAR POLSKI

Michałowice

 

 

 

HZR Aromer

 

 

CDN Troisdorf GER  

Beata Stremler 

 

 

 

CDI Motesice SVK

Dorota Opyd

 

 

 

CDI Madryt ESP

 

 

 

CDI Ypaja FIN

Marlena Gruca Rucińska - sędzia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

CDI4 Fritzens-Schindlhof 2016 - pod dyktando Isabell Werth i Jenny Lang Nobbe

Reprezentanki Niemiec Isabell Werth i Jenny Lang Nobbe najlepsze we Fritzens, Aleksandra Szulc uzyskała następujące wyniki 66,200 %  w konkursie Grand Prix, 63,075% w Grand Prix Freestyle. 

04/07/16

 


CDN BAJARDO Augustówek 1-3 lipca 2016 - WYNIKI KOŃCOWE

Turniej CDN w Bajardo zdominowały :  


ILONA JANAS - wygrała 8 konkursów ( C, N i eMPK 6l ) każdego dnia turnieju robiła wynik dnia w konkursach klasy C na będącym w top formie Lord Django 
PAULA MAŃCZAK - wygrała 7 konkursów ( runda MJ CC, Inter I i PSG oraz eMPMK 5l )
GABRIELA JAWORSKA MAZUR - wygrała Grand Prix i Finał GP
JULIA SZYMAŃSKA - wygrała dwa konkursy rundy D
Formą błyszczały : Teresa Tomaszewska, Emilia Jach, Zuzanna Haber, Alicja Sudnik, świetnie pokazał się w konkursach rundy Grand Prix Jarosław Wierzchowski na Darrant.

03/07/16 

 


CDN BAJARDO Augustówek - pod dyktando Pauli Mańczak i Ilony Janas

Sobota w Bajardo ponownie należała do Pauli Mańczak i Ilony Janas, które wygrały po trzy konkursy. Ilona Janas na Lord Django w C3 zrobiła wynik dnia 68,605% Konkurs Grand Prix wygrała Gabriela Jaworska Mazur na Germany z wynikiem 64.880%.

fot Julia Świętochowska / Claudia Żyżylewska 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 


CDN BAJARDO Augustówek - piątek 01 lipca 2016

Gwiazdy pierwszego dnia turnieju CDN Bajardo :

Ilona Janas - wynik dnia 68.432 %, 3 x zwycięstwo / eMPMK , C2, N4 / 

Paula Mańczak - 3 x zwycięstwo / PSG, CC2, eMPMK / 

Olga Michalik - 1 miejsce w Inter II 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

fot Julia Świętochowska swietochowska.photo@gmail.com

 

CDN BAJARDO Augustówek 1-3 lipca 2016

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

fot Julia Świętochowska swietochowska.photo@gmail.com

 

 


Akademickie Mistrzostwa Świata 29.06-03.07.16 Flyinge SWE

WYNIKI

Reprezentacja Polski : 

   Piotr Kaliszuk - Agata Dahlke - Agata Mizgier - Dominika Kiszkurno

 

livestream  http://equisport.tv/en/   


Finał OOM Strzegom 2016 - lista zakwalifikowanych zawodników

28/06/16 

 

 

15-17.07.2016 Strzegom

 

 


Uthopia i Carl Hester razem

Carl Hester potwierdził ze Utopia zostaje z razem z im - Tak pisał dziś na swim Twitterze " Good news! I confirm Uthopia has been secured & will stay at home where he's much loved. Those involved wish to be anonymous. So grateful "


Paweł Dabrowski z top wynikami w Niemczech !!

28/06/16 

 


Cavaliada Kołobrzeg - zgłoszenia, program, bilety 8 i 10 lipca 2016

 

28/06/16          PROGRAM                    BILETY 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

MARZEC 

 

CAVALIADA Kraków 01-03.03 

 

 

 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

 

 

HZR Żywiec 02-03.003

 

 

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.

 

 

HZR Płochocin 09.03.

 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019

 

 

HZR Aromer 23-24.03.

 

 

HZO  HZR Łąck 29-31.03

 

 

HZR Opole 31.03 

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-2.05

 

ZO ZR Rybnica 17-19.05.2019

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201