Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Isabell Werth znowu wygrywa !

27/11/16 

Trwa wspaniała passa zwycięstw Isabell Werth!  Reprezentantka Niemiec, liderka światowego rankingu FEI w ujeżdżeniu  wygrała konkurs Grand Prix  w Stockholmie na Don Johnson z wynikiem 78.180% w Grand Prix CDI5 i w Grand Prix Freestyle 82,575%. 

WYNIKI CDI5 Shotkholm 2016  

fot (c)Roland Thunholm/SIHS

 


Inessa Merkulva na Mister X najlepsza w GP i GPF CDI4 Oldenburg 25-26/11/16

26/11/16

Inessa Merkulova (RUS) była nie do pokonania w Oldenburgu! Reprezentantka Rosji zdecydowanie wygrała konkursy Grand Prix (77.720%)  i Grand Prix Fresstyle (81.525 %).

   Inessa Merkulova i Mister X to aktualnie najlepsza para z Lidze Europy Centralnej. 

fot(c)Stefan Lafrentz

WYNIKI CDI4 Oldenburg Agravis Cup 2016 


HZO / Otwarte Halowe Zimowe Mistrzostwa Śląska Zbrosławice 25-27 listopada 2016


23/11/16

 

WYNIKI HZO 25-27/11/16 

 

WYNIKI HZR 25-27/11/16 

 

WYNIKI HZO i HZR 25-27/11/16  

 

WYNIK DNIA Niedziela 66,250 % C4 / Katarzyna Konarska / Largo

WYNIK DNIA Sobota - 65,766 % C2 / Jagoda Dąbrowska / Attack With Me 

WYNIK DNIA Piątek - 66,515 % L2 / Piotr Rachwał / My Funny Valentine

 

Zwycięzcy  Otwartych Halowych Mistrzostw Śląska Zbrosławice 2016

Seniorzy - Joanna Jawor / Tim / KJ Trachy Gliwice / 187,868%

Junior - Julia Ślązak / Ganges / BPK SLA / 183,883%

Junior Młodszy - Julia Rogowska / Rainbow / LKJ Lewada  / 190,543%

Kuce - dzieci do lat 16 / Maja Jankowska / Tinky Winky / KJ Golden Dream 185,328%

Open - Dagmara Kopeć / Furst Oscar G / KJ Profit Orzesze / 192,224%

LISTY STARTOWE NIEDZIELA 27/11/16

LISTY STARTOWE SOBOTA 26.11.16

LISTY STARTOWE PIĄTEK 25.11.16

ZGŁOSZENIA     PROGRAM / PROPOZYCJE 

 

 


Cichoń Stacja Ogierów - Radzionków


R I P Quest 2001 - 2016


Halowy Puchar Polski w Paraujeżdżeniu 1-3 grudnia 2016 - propozycje

22/11/16

PROPOZYCJE 

 

 

 


Cavaliada KPMG Dressage Cup 2016/17 - I etap Poznań

22/11/16

ZGŁOSZENIA / REGULAMIN

 

 


HZR Pólko - wyniki 20/11/16

21/10/17

 

 


Podsumowanie sezonu ujeżdżeniowego 2016 w Małopolsce

Małopolska  - Podsumowanie sezonu 2016 

Przygotowane przez: Katarzynę Małek, Członka Zarządu MZJ

 

 

20/11/16

 

 

 


Isabell Werth nie do pokonania w Stuttgarcie !

20/11/16

Reprezentantka Niemiec, liderka światowego rankingu FEI w ujeżdżeniu Isabell Werth zdominowała zawody Stuttgart German Masters w dn. 18-20.11.16. W zawodach triumfowała na 11 letniej klaczy Weihegold OLD ( CDI-W ) i na Emilio w  CDI4.

Wyniki / VIDEO / Ranking Ligo Zachodniej PŚ  

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa