CDICh Lipica SLO

Sophie May 

 

 

 

CDN Ochaby

 

 

ZR Podkowa Leśna 25.05 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

ZO Rybnica 22-24 lipca 2016 WYNIKI

24/07/16 

 


CDN BM Horse Dressage Festiwal Tągowie 22-24 lipca 2016 WYNIKI

24/07/16

 


Mistrzostwa Europy rozpoczęte !!! Powodzenia Polska !!! 20-24 lipca 2016

 

 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

 

LIVEstream

 

Program Dowolny Mistrzostwa Europy Juniorów

Złoto - Hannah Erbe GER / Carlos 609  81.625

Srebro Semmieke Rothenberger GER  / Disseration 78.975

BrązFebe van Zwambagt NED / FS Las Vegas 77.550

 

Program Dowolny Mistrzostwa Europy Młodych Jeźdźców 

Złoto - Jeanine Nieuwenhuis NED / TC Athene 81.000
SrebroLeonie Richter GER / Babylon 26 78.675
Brąz Jil-Marielle Becks GER / Damon's Satelite  78.425

 

 

 

Konkurs Indywidualny Mistrzostwa Europy Juniorów 

ZłotoHannah Erbe GER / Carlos 609 77.658

Srebro Semmieke Rothenberger GER  / Disseration 77.579

Brąz - Lisanne Zoutendijk NED / Kostendrukkers Ringo Star  74.684

39m. Zuzannna Haber  POL / Don Crusoe 65.842

59m. Wiktoria Hanczewska POL / Da Capo 61.763

 

 

Złoto - Jeanine Nieuwenhuis NED / TC Athene 78.974
Srebro Jil-Marielle Becks GER / Damon's Satelite 76.763
BrązLeonie Richter GER / Babylon 26 72.842
34m. Michalina Terlecka POL / Falsterbeau 66.263
39m. Joanna Tragarz POL / Harvard K  65.711
56m. Julia Moczak POL / Florimoon 60.605
 

 

KONKURS ZESPOŁOWY  Mistrzostwa Europy Juniorów - WYNIKI 

Złoto - Niemcy - 224,000 %

Srebro - Holandia - 220.136 % 

Brąz - Dania - 212.405 % 

Startowało 14 ekip 

 

KONKURS ZESPOŁOWY  Mistrzostwa Europy Młodych Jeźdźców  - WYNIKI 

Złoto - Niemcy - 221.842 %

Srebro - Holandia - 220.552 % 

Brąz - Dania - 213.869  % 

13 miejsce - Polska 193.816 % 

Startowało 14 ekip 

 

KONKURS ZESPOŁOWY Mistrzostwa Europy Dzieci - WYNIKI

Złoto - Rosja - 213.667 %

Srebro - Francja -  206.083 %

Brąz - Hiszpania - 202.700 %

 

KONKURS INDYWIDUALNY Mistrzostwa Europy Dzieci - WYNIKI 

Złoto - Anna Guseynova RUS / Lauda 77.438

Srebro - Célia Giorgetti LUX  / Decoeur  70.375

Brąz - Eva Vavrikova CZE / Belle Ennie 69.406

 

 


Jeździecka Liga Podlasia - Rankingi po 4 turniejach

20/07/16

 

 

 

 


ZR Drzonków 16.07.16 - WYNIKI

18/07/16 

Wynik zawodów - Marcelina Woźny  / Lanzelot / N4 / 70,556% 

 


Hanna Suchan - Mistrzynią Śląska

17.07/16

Mistrz Śląska  - Hanna Suchan 

Mistrz Śląska Juniorów - Agnieszka Siedlak j99 

Mistrz Śląska Juniorów MŁ - Marta Starzec 

Akademicki Mistrz Śląska / Hanna Suchan yr95 / Politechnika Częstochowska 

Hanna Suchan - Mistrzyni Ślaska fot Paula Bartkowiak ( fot z AMP 2016 ) 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - 17lipca 2015 - Strzegom - wyniki

Podium OOM 2016 Strzegom - DK

złoto Liwia Misztal / DŚL 

srebo Julia Szymańska / MAZ 

brąz Anna Świontek Brzezińska/ POM 
 
Podium OOM 2016 Strzegom - Kuce
złoto - Julia Bilicka / POM 
srebro - Alicja Sudnik / MAZ
brąz / Klaudia Hałeła / POM 
                                                                            
 
 

17/07/16 g.19.30

                              zamówienia zdjęć   Katarzyna Broda 694 485 499

 

 

 


WYNIKI - 16 lipca 2016

 

Radzionków - wynik dnia - Hanna Suchan / Aron - 68,000 %  P1 WYNIKI 


 

Facimiech- wynik dnia - Aleksandra Grahl-Madsen / Tacyt 69,318 %  L3  WYNIKI 


 

Facimiech - Towarzyski Ujeżdżeniowy Puchar Małopolski po pierwszym dniu - WYNIKI 


 


MEGGLE Grand Prix Spécial CDIO5* Aachen dla Kristiny Bröring-Sprehe 83.725 % !!

16/07/16 g.16.45

WYNIKI MEGGLE Grand Prix Spécial CDIO5* Aachen

 

WYNIKI ZESPOŁOWE

Oficjalny skład reprezentacji NIemiec na IO RIO 2016
Kristina Bröring-Sprehe / Desperados FRH
Sönke Rothenberger / Cosmo
Isabell Werth / Weihegold OLD
Dorothee Schneider / Showtime FRH
rezerwowy Hubertus Schmidt / Imperio


Mistrzostwa Europy Juniorów i MJ Oliva Nova Hiszpania 20-24.07.16 Reprezentacja Polski / ZGŁOSZENIA

16/07/16

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

ZR Jarużyn 18.05

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

regulaminy AMP 

 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

 

ZR Książ 01.06.

 

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

 

eOOM ZO Solec Kujawski  08-09.06 

 

 

ZR Żywiec 7-9.06 

 

 

 

ZR Świecie 15.06 

 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

 

Brzózki MR amator 16.06

 

 

 

ZR Radzionków 15-16.06

 

 

 

CDI CDN  Sopot 20-23.06.2019 

propozycje 

 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 28-30.06.2019 

 

 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ZR Żywiec 13-14.07.

 

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł