CDI  Wellington USA 

 

 

Aromeriada Józefin 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

DBM HORSE Dressage Festival 20-24 lipca 2016 - propozycje

03/06/16

 

 


eOOM Wielka Lipa 4-5 czerwca 2016 - zgłoszenia

03/06/16 

 


OOM 2016 - Finały propozycje Strzegom 12-17.07.16


II Letnie Otwarte Igrzyska Kuców i Małych Koni Zawody Towarzyskie i Regionalne w ujeżdżeniu i skokach SHS Grobice 03-05.06.2016


ZR Solec Kujawski KJ Classic 18-19.06.16 - propozycje

02/06/16 

 


Karolina Karwowska z kwalifikacją do RIO 2016


W dniu 01.06.2016) Międzynarodowa Federacja Jeździecka poinformowała Polski Komitet Paraolimpijski i Polski Związek Jeździecki o tym, że Polska uzyskała miejsce kwalifikujące dla jednej pary jeździec-koń upoważniające do uczestnictwa w Igrzyskach Para-Olimpijskich w Rio de Janeiro. Polski Związek Jeździecki wystąpił ze stosownym pismem do Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego z prośbą o podjęcie pozytywnej decyzji o udziale pary Karolina Karwowska - Emol w Igrzyskach Paraolimpijskich w Rio de Janeiro.
Trzymamy kciuki !!!

 


CDI Lipica 2016 - WYNIKI

31/05/16    Ilona Janas i Lord Janas CDIYH Lipica 2016 

 


Mateusz Cichoń na Zjeździe Delegatów PZJ w Warszawie


III el Golden Horse Dressage Cup Koryta 4-5 czerwca 2016


eOOM Bilcza 4-5 czerwca 2016 - program, zgłoszenia

31/05/16

 

 

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

STYCZEŃ

 

10-11.01  Szkolenie z Beatą Stremler Equeta Dressage 

 

 

 

19-20.01 Aromeriada Józefin

 

 

 

 

Cavaliada  Lublin   31.01 - 03.02.2019

 

 

LUTY 

CDN / CDI Sopot   07-10.02.2019

 

ZR Barłomino 23-24.02.19 

 

 

CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.2019 

 

 

 

MARZEC 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

HZO Zakrzów 8-10.03.2019 

HPP Michałowice 22-24.03.2019 

HZO Łąck - 29-31.03.18

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

MAJ 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

ZO Rybnica 17-19.05.2019

eOOM Radzionków 18-19.05.19

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

ZO Kwieki 31.05-02.06.2019

ZO Jakubowice 06-09.06.2019

CDI Sopot 20-23.06.2019 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

ZO Rybnica 26-28.07.2019 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.2019  

CDN Drzonków 23-25.08.2019

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.2019

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

ZO Koryta 30.08-01.09.2019 

 

 

 

WRZESIEŃ 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.2019 

MPMK Strzegom 19-22.09.2019 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.2019

HZO Łąck 04-06.10.2019

CDI Zakrzów 25-27.10.2019

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201