W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

 

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 

 

21.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

21-22.07 Danwood Koczargi Nowe ZR i T 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016

ELIMINACJE


A - Kwieki 27-29.05 / KPM - POM - WM / 
B - Pólko / Lublin 28-29.05 / MAZ -LUB -LDZ - PDL /  
C - Wilcza 04-05.06 / MŁP - ŚL - OPO - ŚWI - PKR / 
D - Wielka Lipa 04-05.06 / DŚL - LUB - ZPM - WLP / 
Eliminacje wyłonią 35 par, które wystartują w ścisłym Finale OOM w Strzegomiu w dn 12-17.07.16  ( data obejmuje wszystkie dyscypliny ) 
Nie przegapcie !!!


 


Czworoboki Szkoleniowe z Wacławem Pruchniewiczem - 17.04.16 Stajnia Wierzbna Biały Las

06/04/16 

 


Akademickie Mistrzostwa Polski - Gajewniki 19-22 maja 2016

05/04/16

 

 

 

 


Czworoboki Szkoleniowe z Markiem Pawłowiczem - 10.04.16 Stajnia Wierzbna Biały Las

05/04/16

 

 

 

 

 


HZR Puchar Ostrogi Opole - 03.04.16 - wyniki

04/04/16 

 

 

 


Rada Ujeżdżenia - podsumowanie spotkania 02.04.16 Michałowice

04/04/16 

Sprawozdanie z zebrania Rady Ujeżdżenia, które odbyło się w Michałowicach  w dn.  02.04.16 - pobierz plik

Dla porównania - plik sprzed roku z planem działa jaki na podobnym spotkanie przedstawiła ówczesna Komisja Ujeżdżenia pobierz plik  ( źródło www.pzj.pl  17.04.15 )  Komisji już nie ma, plan  pozostał jedynie na papierze. 


Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - Pólko 02.04.16 - wyniki

04/04/16

 

 

 


ZR Płochocin - wyniki 02.04.16

04/03/16 

 


HALOWY PUCHAR POLSKI 2016 - Michałowice - wyniki końcowe

03/04/16

Zwycięzcy Halowego Pucharu Polski w Michałowicach : 

Ewa Hamkało - Seniorzy / SSKJ Bobrowy Staw Sowia Wola / Vivaldi 

Jan Gawecki - MJ / KS Centurion Zręby / Kuanto W 

Alicja Trawińska - Juniorzy / BPK POM / Diego Ramirez 

Dominika Tekień - JM Kuce / KS Centurion  / Delicious PP

Małgorzata Kowalska - JM DK / KJ Lider Radzionków / Bentamo2

 Maria Walczyńska-Graczyk M '06 / KJ Aldragho / Mamba 

WYNIKI KOŃCOWE  / GALERIA fot. Julia Świętochowska 

 

 


HPP KJK Szary Michałowice - zgłoszenia 1-3.04.16

 

29/03/16 

OSTATECZNA LISTA ZGŁOSZEŃ
HALOWY PUCHAR POLSKI W UJEŻDŻENIU HALOWE ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE I REGIONALNE 
1 - 3 KWIETNIA 2016
KJK SZARY MICHAŁOWICE  

 


  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

 

08.07  ZR Radzionków

 

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice

 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice