WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Evolution Of Equestrian at the Olympics


Kalendarz 2017 - zamówienia foto.faraa@gmail.com


Isabell Werth znowu wygrywa !

27/11/16 

Trwa wspaniała passa zwycięstw Isabell Werth!  Reprezentantka Niemiec, liderka światowego rankingu FEI w ujeżdżeniu  wygrała konkurs Grand Prix  w Stockholmie na Don Johnson z wynikiem 78.180% w Grand Prix CDI5 i w Grand Prix Freestyle 82,575%. 

WYNIKI CDI5 Shotkholm 2016  

fot (c)Roland Thunholm/SIHS

 


Inessa Merkulva na Mister X najlepsza w GP i GPF CDI4 Oldenburg 25-26/11/16

26/11/16

Inessa Merkulova (RUS) była nie do pokonania w Oldenburgu! Reprezentantka Rosji zdecydowanie wygrała konkursy Grand Prix (77.720%)  i Grand Prix Fresstyle (81.525 %).

   Inessa Merkulova i Mister X to aktualnie najlepsza para z Lidze Europy Centralnej. 

fot(c)Stefan Lafrentz

WYNIKI CDI4 Oldenburg Agravis Cup 2016 


HZO / Otwarte Halowe Zimowe Mistrzostwa Śląska Zbrosławice 25-27 listopada 2016


23/11/16

 

WYNIKI HZO 25-27/11/16 

 

WYNIKI HZR 25-27/11/16 

 

WYNIKI HZO i HZR 25-27/11/16  

 

WYNIK DNIA Niedziela 66,250 % C4 / Katarzyna Konarska / Largo

WYNIK DNIA Sobota - 65,766 % C2 / Jagoda Dąbrowska / Attack With Me 

WYNIK DNIA Piątek - 66,515 % L2 / Piotr Rachwał / My Funny Valentine

 

Zwycięzcy  Otwartych Halowych Mistrzostw Śląska Zbrosławice 2016

Seniorzy - Joanna Jawor / Tim / KJ Trachy Gliwice / 187,868%

Junior - Julia Ślązak / Ganges / BPK SLA / 183,883%

Junior Młodszy - Julia Rogowska / Rainbow / LKJ Lewada  / 190,543%

Kuce - dzieci do lat 16 / Maja Jankowska / Tinky Winky / KJ Golden Dream 185,328%

Open - Dagmara Kopeć / Furst Oscar G / KJ Profit Orzesze / 192,224%

LISTY STARTOWE NIEDZIELA 27/11/16

LISTY STARTOWE SOBOTA 26.11.16

LISTY STARTOWE PIĄTEK 25.11.16

ZGŁOSZENIA     PROGRAM / PROPOZYCJE 

 

 


Cichoń Stacja Ogierów - Radzionków


R I P Quest 2001 - 2016


Halowy Puchar Polski w Paraujeżdżeniu 1-3 grudnia 2016 - propozycje

22/11/16

PROPOZYCJE 

 

 

 


Cavaliada KPMG Dressage Cup 2016/17 - I etap Poznań

22/11/16

ZGŁOSZENIA / REGULAMIN

 

 


HZR Pólko - wyniki 20/11/16

21/10/17

 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

CZERWIEC  2020 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️  13-14.06 ZR Kwieki 

 

 

 

▶️  19-21.06 Czworoboki Szkoleniowe Partynice 

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Koryta  

 

 

 

▶️25-28.06  CDI Mariakalnok HUN

 

 

 

▶️ 26-28.06 ZO  Kwieki 

 

 

 

▶️  27--28 .06 ZR Lider Radzionków

 

 

 

▶️27-28.06 ZR Aromer /

 

 

 

27-28.06  ZR Zabajka 

 

 

 

 

 

LIPIEC 2020 

 

 

 

02-05.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

04.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

09-12.07 CDI Grote Brogel BEL

 

 

 

 

10/12/07 -  ZO Radzionków 

 

 

 

11-12.07 eOOM ZR KJ Facimiech

 

 

 

 

11-12.07 KJ Ostoja 

 

 

 

 

16-19.07 CDI Hagen GER 

 

 

 

 

 18-19.07. eOOM ZR  Pólko

 

 

 

18.07 ZR Kliczków Memoriał im. Henryka Geringera de Oedenberg

 

 

 

 

18.07  ZR Łopuchowo 

 

 

 

18-19.07 ZR MKS Sprząśla 

 

 

 

18-19.07 ZR Aromer

 

 

 

 

23-26.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

 

25-26.07 eOOM ZR Partynice

 

 

 

25-26.07 ZR MPPAm Barlomino 

 

 

 

31.07-02.08 II SCKU 

 

ZO Solec Kujawski 

 

regulamin SCKU 

 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

16.08 ZR Chraboły  

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN Drzonków

 

 

 

21-23.08 MPK, PPK, MPM Barłomino

 

 

 

21-23.08 OMŚL  Zbrosławice 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

Mistrzostwa Polski Radzionków   04.09 - 06.09.2020 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza