CDICh Lipica SLO

Sophie May 

 

 

 

CDN Ochaby

 

 

ZR Podkowa Leśna 25.05 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Grand Prix Cavaliada Kołobrzeg - wyniki / galeria /08.07.16


Sukces Aleksandry Szulc CDI Cappeln 2016 - życiowy rekord, kwalifikacja ME 2017, drugie miejsce w Grand Prix z wynikiem 69,960 %

09/07/16

 

 


Wspaniały wynik Charlotte Dujardin i Valegro w Grand Prix Hartpury ! 83,280 %


Minimalne kryteria kwalifikacyjne - Mistrzostwa Europy Seniorów Geteborg 22-27 sierpnia 2017

07/07/16

 

 

 

 


Beata Stremler w Aachen 13-16 lipca 2016

Beata Stremler w dn 13-16 lipca b.r. wystartuje w Aachen  w najbardziej prestiżowym jeździeckim  turnieju na świecie. Zawody w Aachen będą dla większości zawodników próba generalną przed IO w Rio. Reprezentantka Polski jest pierwsza na liście rezerwowej do IO. Trzymamy kciuki !!! 

06/07/16 

 


Aleksandra Szulc i Paula Mańczak w Cappeln 7-10.07.16

CDI4 / CDI1 / CDIYH  

Cappeln  GER - 7-10 lipca 2016

Zgłoszenia, program, podręczne linki 

 

 

 

 


CDI4 Fritzens-Schindlhof 2016 - pod dyktando Isabell Werth i Jenny Lang Nobbe

Reprezentanki Niemiec Isabell Werth i Jenny Lang Nobbe najlepsze we Fritzens, Aleksandra Szulc uzyskała następujące wyniki 66,200 %  w konkursie Grand Prix, 63,075% w Grand Prix Freestyle. 

04/07/16

 


CDN BAJARDO Augustówek 1-3 lipca 2016 - WYNIKI KOŃCOWE

Turniej CDN w Bajardo zdominowały :  


ILONA JANAS - wygrała 8 konkursów ( C, N i eMPK 6l ) każdego dnia turnieju robiła wynik dnia w konkursach klasy C na będącym w top formie Lord Django 
PAULA MAŃCZAK - wygrała 7 konkursów ( runda MJ CC, Inter I i PSG oraz eMPMK 5l )
GABRIELA JAWORSKA MAZUR - wygrała Grand Prix i Finał GP
JULIA SZYMAŃSKA - wygrała dwa konkursy rundy D
Formą błyszczały : Teresa Tomaszewska, Emilia Jach, Zuzanna Haber, Alicja Sudnik, świetnie pokazał się w konkursach rundy Grand Prix Jarosław Wierzchowski na Darrant.

03/07/16 

 


CDN BAJARDO Augustówek - pod dyktando Pauli Mańczak i Ilony Janas

Sobota w Bajardo ponownie należała do Pauli Mańczak i Ilony Janas, które wygrały po trzy konkursy. Ilona Janas na Lord Django w C3 zrobiła wynik dnia 68,605% Konkurs Grand Prix wygrała Gabriela Jaworska Mazur na Germany z wynikiem 64.880%.

fot Julia Świętochowska / Claudia Żyżylewska 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 


CDN BAJARDO Augustówek - piątek 01 lipca 2016

Gwiazdy pierwszego dnia turnieju CDN Bajardo :

Ilona Janas - wynik dnia 68.432 %, 3 x zwycięstwo / eMPMK , C2, N4 / 

Paula Mańczak - 3 x zwycięstwo / PSG, CC2, eMPMK / 

Olga Michalik - 1 miejsce w Inter II 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

fot Julia Świętochowska swietochowska.photo@gmail.com

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

ZR Jarużyn 18.05

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

ZR Płochocin 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

regulaminy AMP 

 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

 

ZR Książ 01.06.

 

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

 

eOOM ZO Solec Kujawski  08-09.06 

 

 

ZR Żywiec 7-9.06 

 

 

 

ZR Świecie 15.06 

 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

 

Brzózki MR amator 16.06

 

 

 

ZR Radzionków 15-16.06

 

 

 

CDI CDN  Sopot 20-23.06.2019 

propozycje 

 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 28-30.06.2019 

 

 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ZR Żywiec 13-14.07.

 

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł