Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Podstawowy Kurs Sędziowski w dyscyplinie Ujeżdżenia -Opole 12-13.11.16

30/10/16 

 


Finał Ligi Podlasia 2016--KJ BIK Gieniusze / Końcowy Ranking Ligi Podlasia 2016

29/10/16 

WYNIKI ZAWODÓW FINAŁOWYCH  15-16/10/16 BiK Gieniusze 

WYNIK TURNIEJU 64,772 %  P2 - Aleksandra Zarecka Kondratiuk  / Black Boy 

 

KOŃCOWY RANKING LIGI PODLASIA 2016  

Zwycięzcy : / na zdjęciu poniżej / 

KONIE - Aleksandra Zarecka Kondratiuk / Black Boy,Grafit,Hedwig B./  CSJ Chroboły 

KUCE  - Antonina Jaworska / Lando, Goździk / KS Pieńki  


Isabell Werth triumfuje w Lyonie ! 90,090 % !!

29/10/16  Reprezentantka Niemiec Isabell Werth w kapitalnym stylu wygrała drugi etap kwalifikacji do Pucharu Świata w Lidze Europy Zachodniej na Weihegold OLD z wynikiem 90,090 %. W rankingu Ligi Europy Zachodniej na pozycję lidera po dwóch etapach wysuneła sie Terhi Stagers z Finlandii. 

fot. (c) Equita Lyon 

 

 


Cavaliada Poznań 2--4 grudnia 2016 PROPOZYCJE

25/10/16

 

 

 


Severo Jesus Jurado Lopez najlepszy w Odense


Le Mans. Sukces !! Tomasz Jasiński na Dzeko najlepszy w Grand Prix CDIU25


Le Mans. Tomasz Jasiński drugi na Dzeko w Inter II CDIU29 ( 66,822 % ) i dziewiąty na Teo w GPF z wynikiem 69,625.


Tomasz Jasiński 65,850 w Grand Prix CDI Le Mans - 20 miejsce


Klinika z Johan Zagers w Centurionie 19-20.11.16 Nie przegapcie !!


Tomasz Jasiński w CDI3 / CDIU25 Le Mans 21-23.10.16

18/10/16

Tomasz Jasiński z końmi Teo i Dzeko wystartuje w zawodach CDI3 / CDIU25 we francuskim Le Mans. 

 

Program / Zgłoszenia / 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa