WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Podsumowanie sezonu ujeżdżeniowego 2016 w Małopolsce

Małopolska  - Podsumowanie sezonu 2016 

Przygotowane przez: Katarzynę Małek, Członka Zarządu MZJ

 

 

20/11/16

 

 

 


Isabell Werth nie do pokonania w Stuttgarcie !

20/11/16

Reprezentantka Niemiec, liderka światowego rankingu FEI w ujeżdżeniu Isabell Werth zdominowała zawody Stuttgart German Masters w dn. 18-20.11.16. W zawodach triumfowała na 11 letniej klaczy Weihegold OLD ( CDI-W ) i na Emilio w  CDI4.

Wyniki / VIDEO / Ranking Ligo Zachodniej PŚ  

 

 


Stuttgart German Masters - Isabell Werth na Weihegold OLD z rekordem życiowym 84.340 % wygrywa Grand Prix CDI-W


Kalendarz 2017 - krajowe terminy zawodów oraz międzynarodowe daty imprez najwyższej rangi.

18/11/16  

 


HZR Niestępowo 2016 - 11-12 listopada 2016 WYNIKI / GALERIA


12 letnia Natalia Grabowska przebojem HZR w LKJ Ostroga Opole 13.11.16 WYNIKI

WYNIK ZAWODÓW - 66,704 L2 / Natalia Grabowska / Luna / LKJ Ostroga Opole

WYNIKI 


HZR Jelenia Góra Gostar 12-13.11.16 WYNIKI

 

 


Magdalena Zalewska i Quintessenze SAS przebojem HZRiT w Poczerninie

14/11/16

W dn 12-13.11.16 w Poczerninie odbyły się licznie obsadzone HZRiT w ujeżdżeniu. Wynik turnieju 68,235 % w C1 zrobiła Magdalena Zalewska na 7 letnim wstwalskim wałachu QUINTESSENZ SAS po Quaterback wł. Sylwia Ruta. Para triumfowała także w drugim konkursie klasy C - 67,027 %. 

 

 


Joanna Tragarz wygrywa we Francji - Grand National Saint Lo 2016

13/11/16

Joanna Tragarz na Harvard K w dniach 12-13.11.16 startowała z powodzeniem w zawodach narodowych w Saint Lo we Francji, wygrała niedzielny konkurs Prix Astrid Collet z wynikiem 67,632 % i była druga z wynikiem 69.184 % w sobotnim konkursie Prix Champagne Augé-Dascié.  
Joanna Tragarz na co dzień mieszka, studiuje i trenuje pod okiem Marca Boblet  we Francji, reprezentowała Polskę w Mistrzostwa Europy Młodych Jeźdźców w Oliva Nova w Hiszpanii w lipcu 2016.
 
 
 

CDI4 Monachium 10-13.11.2016 wyniki

13/11/16

10/11/16 Grand Prix CDI4 do GPF 

1m. Anabel Balkenhol GER / Heuberger TSF / 71,020

6m. Przemysław Kozanowski POL / Belcanto 34 / 66,620 

 

12/11/16 Grand Prix Freestyle 

1m. Hendrik Lochthowe GER / Meggle's Boston 73.700

7m. Przemysław Kozanowski POL / Belcanto 34 / 67.575  


11/11/16  Grand Prix do GPS 

1m. Anabel Balkenhol GER / Dublino FRH  / 73.480 

8m. Aleksandra Szulc POL / Rumba Hit / 66,080 

 

13/11/16 Grand Prix Special 

1m. Anabel Balkenhol GER / Dublino FRH  / 73.588

7m. Aleksandra Szulc POL / Rumba Hit / 65.176 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

CZERWIEC  2020 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️  13-14.06 ZR Kwieki 

 

 

 

▶️  19-21.06 Czworoboki Szkoleniowe Partynice 

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Koryta  

 

 

 

▶️25-28.06  CDI Mariakalnok HUN

 

 

 

▶️ 26-28.06 ZO  Kwieki 

 

 

 

▶️  27--28 .06 ZR Lider Radzionków

 

 

 

▶️27-28.06 ZR Aromer /

 

 

 

27-28.06  ZR Zabajka 

 

 

 

 

 

LIPIEC 2020 

 

 

 

02-05.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

04.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

09-12.07 CDI Grote Brogel BEL

 

 

 

 

10/12/07 -  ZO Radzionków 

 

 

 

11-12.07 eOOM ZR KJ Facimiech

 

 

 

 

11-12.07 KJ Ostoja 

 

 

 

 

16-19.07 CDI Hagen GER 

 

 

 

 

 18-19.07. eOOM ZR  Pólko

 

 

 

18.07 ZR Kliczków Memoriał im. Henryka Geringera de Oedenberg

 

 

 

 

18.07  ZR Łopuchowo 

 

 

 

18-19.07 ZR MKS Sprząśla 

 

 

 

18-19.07 ZR Aromer

 

 

 

 

23-26.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

 

25-26.07 eOOM ZR Partynice

 

 

 

25-26.07 ZR MPPAm Barlomino 

 

 

 

31.07-02.08 II SCKU 

 

ZO Solec Kujawski 

 

regulamin SCKU 

 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

16.08 ZR Chraboły  

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN Drzonków

 

 

 

21-23.08 MPK, PPK, MPM Barłomino

 

 

 

21-23.08 OMŚL  Zbrosławice 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

Mistrzostwa Polski Radzionków   04.09 - 06.09.2020 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza