WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Kalendarz 2017 - zamówienia foto.faraa@gmail.com


Isabell Werth znowu wygrywa !

27/11/16 

Trwa wspaniała passa zwycięstw Isabell Werth!  Reprezentantka Niemiec, liderka światowego rankingu FEI w ujeżdżeniu  wygrała konkurs Grand Prix  w Stockholmie na Don Johnson z wynikiem 78.180% w Grand Prix CDI5 i w Grand Prix Freestyle 82,575%. 

WYNIKI CDI5 Shotkholm 2016  

fot (c)Roland Thunholm/SIHS

 


Inessa Merkulva na Mister X najlepsza w GP i GPF CDI4 Oldenburg 25-26/11/16

26/11/16

Inessa Merkulova (RUS) była nie do pokonania w Oldenburgu! Reprezentantka Rosji zdecydowanie wygrała konkursy Grand Prix (77.720%)  i Grand Prix Fresstyle (81.525 %).

   Inessa Merkulova i Mister X to aktualnie najlepsza para z Lidze Europy Centralnej. 

fot(c)Stefan Lafrentz

WYNIKI CDI4 Oldenburg Agravis Cup 2016 


HZO / Otwarte Halowe Zimowe Mistrzostwa Śląska Zbrosławice 25-27 listopada 2016


23/11/16

 

WYNIKI HZO 25-27/11/16 

 

WYNIKI HZR 25-27/11/16 

 

WYNIKI HZO i HZR 25-27/11/16  

 

WYNIK DNIA Niedziela 66,250 % C4 / Katarzyna Konarska / Largo

WYNIK DNIA Sobota - 65,766 % C2 / Jagoda Dąbrowska / Attack With Me 

WYNIK DNIA Piątek - 66,515 % L2 / Piotr Rachwał / My Funny Valentine

 

Zwycięzcy  Otwartych Halowych Mistrzostw Śląska Zbrosławice 2016

Seniorzy - Joanna Jawor / Tim / KJ Trachy Gliwice / 187,868%

Junior - Julia Ślązak / Ganges / BPK SLA / 183,883%

Junior Młodszy - Julia Rogowska / Rainbow / LKJ Lewada  / 190,543%

Kuce - dzieci do lat 16 / Maja Jankowska / Tinky Winky / KJ Golden Dream 185,328%

Open - Dagmara Kopeć / Furst Oscar G / KJ Profit Orzesze / 192,224%

LISTY STARTOWE NIEDZIELA 27/11/16

LISTY STARTOWE SOBOTA 26.11.16

LISTY STARTOWE PIĄTEK 25.11.16

ZGŁOSZENIA     PROGRAM / PROPOZYCJE 

 

 


Cichoń Stacja Ogierów - Radzionków


R I P Quest 2001 - 2016


Halowy Puchar Polski w Paraujeżdżeniu 1-3 grudnia 2016 - propozycje

22/11/16

PROPOZYCJE 

 

 

 


Cavaliada KPMG Dressage Cup 2016/17 - I etap Poznań

22/11/16

ZGŁOSZENIA / REGULAMIN

 

 


HZR Pólko - wyniki 20/11/16

21/10/17

 

 


Podsumowanie sezonu ujeżdżeniowego 2016 w Małopolsce

Małopolska  - Podsumowanie sezonu 2016 

Przygotowane przez: Katarzynę Małek, Członka Zarządu MZJ

 

 

20/11/16

 

 

 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko