Inter I  21/02 g.08.00

 

Final 23/02 g.17.00

 


 

HZR Aromer 

 

 

CDI-W Goeteborg SWE

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

HZO Michałowice 14-16 października 2016 WYNIKI

16/10/16

 

WYNIKI 

 

 

 

 

Żaneta Skowrońska przebojem HZO w Michałowicach. Reprezentantka Polski, srebrna medalistka MP Seniorów z powodzeniem jeździła na swoich debiutujących  w tym sezonie koniach koniach - LoVE Me w rundzie Grand Prix i na Romantic P w Małej Rundzie.  Video z Grand Prix na Love Me i na Romantic P z Inter I. 

 

 

 


PROPOZYCJE Finał Pucharu Wielkopolski, Mistrzostwa Wielkopolski Stajnie Łopuchowskie 23-24.10.2016

12/10/16

 

 

 

 


Halowy Puchar Śląska Opolskiego 2016 - wyniki końcowe

09/10/16 

W kategorii Nadzieje Jeździeckie,  po zaciętej i wyrównanej walce zwyciężyła Oliwia Grochowska na Norwegii  (133,197%). W kategorii juniorów  najlepsza okazała się zawodniczka KJ Biały Las Stajnia Przybylscy - Karolina Jatkowska na Samsonie z notą 129,100%, W kategorii seniorów Halowego Pucharu Śląska Opolskiego 2016 zwyciężyła Natalia Badura na Sarumanie GT (131,349%)
Wynik turnieju HZRiT   należał do Żanety Skowrońskiej, która na Romanticu P w programie Intermediate I uzyskała notę 71,053%. Zawody rozegrano w dn 8-9 10.16 na terenie LKJ Lewada w Zakrzowie. 

fot LKJ Lewada 


ZRiT Podkowa Gruszczyn 02.10.16 WYNIKI

05/10/16

 

 

 

 


Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Amazonek w Damskim Siodle 2016 WYNIKI

05/10/16

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Amazonek w Damskim Siodle 01-02/10/16 

LKJ Lewada Zakrzów 

 

 


Mistrzostwa Województwa Lubelskiego / ZRiT Pólko - 01.10.16 WYNIKI

05/10/16 

Mistrzowie Województwa Lubelskiego 2016 

Seniorzy - AGNIESZKA KOLEK-KOWIESKA  / Alert / KJ Janów Podlaski 

Juniorzy Młodsi - WERONIKA CZARNECKA  / Saturn / WKJ Lublin SJ Fidelius 

Młodzicy - JAKUB FOX / Koekoekschoft Michael W / WKJ Lublin SJ Wieża 

 

 


Galeria Finały MPMK Strzegom 2016 / 02/10/16 /


MPMK 30.09-02.10.16 WYNIKI - program, zamówienia zdjęć

  30/09/16

 

 

 

 


III Kampinowskie Spotkania Jeździeckie - 24.09.16 WYNIKI

27/09/16

 

WYNIKI TURNIEJU 

Na zdjęciu triumfatorka konkursu  klasy P2 z Oliwia Laferi-Sapiej na Fandango z SKJ Legia Kozielska podopieczna trener Gabrieli Jaworskiej Mazur.

 

 

 

 


MPMK 30.09-02.10.16 Zgłoszenia - aktualizacja, program, zamówienia zdjęć

  27/09/16

 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa