WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

MP / CDI-W Augustówek 2016 2-4 września 2016 WYNIKI

 

Mistrzostwa Polski w Ujeżdżeniu / CDI-W 

2-4 wrzesnia 2016 SKJ Bajardo Augustówek 

Zamówienia zdjęć Julia Świętochowska 

swietochowska.photo@gmail.com  887 677 474

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM

 


MP / CDI-W Augustówek 2016 zgłoszenia / program / podręczne linki

 

Mistrzostwa Polski w Ujeżdżeniu / CDI-W 

2-4 wrzesnia 2016 SKJ Bajardo Augustówek 

Zamówienia zdjęć Julia Świętochowska 

swietochowska.photo@gmail.com  887 677 474

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM

 

 


ZR Łopuchowo 2016 WYNIKI

Wynik zawodów - 66,364 % - L3 / Agnieszka Bach Żelewska / Fenrir z Moreny 

Łopuchowo 27 - 28 sierpnia 2016 

01/09/16

 


Na sprzedaż - Menuet - doświadczony bezproblemowy wałach

Na sprzedaż - doświadczony bezproblemowy, 13 letni wałach xo - MENUET / Vasco - Campetot x Dank / koń profesor, poziom konkursy klasy C, idealny dla juniorów i amatorów. Podlasie, więcej 794484849 

31/08/16

 


Mistrzostwa Małopolski KJ Facimiech 27-28 sierpnia 2016 WYNIKI

29/08/16 

 

WYNIKI Mistrzostwa Małopolski 2016  / Towarzyski Amatorski Puchar Małopolski 

 

 


Mistrzostwa Śląska Amatorów w Ujeżdżeniu - Cwał Truskolasy WYNIKI

29/08/16 

Wyniki 27-28 sierpnia 2016 

 

 

 

 


I Mistrzostwa Wielkopolski Amatorów - 11 września 2016 Stajnia Raduszyn

Zaproszenie na I Mistrzostwa Wielkopolski Amatorów w Ujeżdżeniu.  

 29/08/16

 


MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW NA KUCACH MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW PUCHAR POLSKI KUCÓW Strzegom 25-27 sierpnia 2016

27/08/16 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

ZGŁOSZENIA

 

zamówienia zdjęć Katarzyna Broda foto.faraa@gmail.com

 

 

 


Hymn Polski w Austrii !!! Przemysław Kozanowski wygrał Grand Prix CDI3 Lamprechtshausen !!! Wspaniały sukces !!


MP PP Kuców Strzegom galeria Katarzyna Broda (c)faraa


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

 

 

LISTOPAD

 

 

MP Para / HZR Sopot 9-11.11

 

 

 

HZR Radzionków 9-10.11 

 

 

HZO Zakrzów 15-17.11. 

 

 

 

HZR  Aromer 16-17.11

 

 

 

HZO Poczernin 22-24.11. 

 

 

HZR Partynice 23.11

 

 

GRUDZIEŃ

 

CDN Poznań Cavaliada 01-02.12.201

 

 

7-8.12 Czworoboki szkoleniowe – szkolenie licencyjne PZJ - prowadzący Marek Ruda - KJ Facimiech 
 
 
 

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł