WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Beata Stremler najwyżej w światowym rankingu spośród reprezentntów Polski !


Finał Pucharu Wielkopolski / Mistrzostwa Wielkopolski w Ujeżdżeniu WYNIKI Stajnie Łopuchowskie 22-23.10.16

MP Mł Strzegom 2016 Cinamon ujeżdżenie from Marcin on Vimeo.

 

Finał PUCHARU WIELKOPOLSKI 2016

Aleksandra Osuch JM Kuce / POdkowa Gruszczyn 

Natalia Głębowska / JM Konie / SKJ Gołębin Stary

Małgorzata Kuś / OPEN Kuce / Pony Jumping Team /

Tomasz Nowakowski / Seniorzy / UKS Fiord Młodzików

 

MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI Łopuchowo 22-23.10.16

Seniorzy - Adrianna Menes / Don Macho / KJ Gołębin Stary

Juniorzy - Dominika Siudzińska / Cinamon / LKJ Cwał Poznan ( video Dominiki z MP w Strzegomiu )

Jun Mł - Natalia Głębowska / Korrida P / KJ Gołębin Stary

Jun mł KUCE - Małgorzata Kuś / Pipi / Pony Jumping team

Wynik turnieju 66,125 % w P5 zrobiła Aleksandra Osuch na Anthony H z Podkowy Gruszczyn. Gratulacje !!! Brawa dla Wielkopolski za rekordową organizację zawodów w Ujeżdżeniu w 2016 !!

30/10/16


Podstawowy Kurs Sędziowski w dyscyplinie Ujeżdżenia -Opole 12-13.11.16

30/10/16 

 


Finał Ligi Podlasia 2016--KJ BIK Gieniusze / Końcowy Ranking Ligi Podlasia 2016

29/10/16 

WYNIKI ZAWODÓW FINAŁOWYCH  15-16/10/16 BiK Gieniusze 

WYNIK TURNIEJU 64,772 %  P2 - Aleksandra Zarecka Kondratiuk  / Black Boy 

 

KOŃCOWY RANKING LIGI PODLASIA 2016  

Zwycięzcy : / na zdjęciu poniżej / 

KONIE - Aleksandra Zarecka Kondratiuk / Black Boy,Grafit,Hedwig B./  CSJ Chroboły 

KUCE  - Antonina Jaworska / Lando, Goździk / KS Pieńki  


Isabell Werth triumfuje w Lyonie ! 90,090 % !!

29/10/16  Reprezentantka Niemiec Isabell Werth w kapitalnym stylu wygrała drugi etap kwalifikacji do Pucharu Świata w Lidze Europy Zachodniej na Weihegold OLD z wynikiem 90,090 %. W rankingu Ligi Europy Zachodniej na pozycję lidera po dwóch etapach wysuneła sie Terhi Stagers z Finlandii. 

fot. (c) Equita Lyon 

 

 


Cavaliada Poznań 2--4 grudnia 2016 PROPOZYCJE

25/10/16

 

 

 


Severo Jesus Jurado Lopez najlepszy w Odense


Le Mans. Sukces !! Tomasz Jasiński na Dzeko najlepszy w Grand Prix CDIU25


Le Mans. Tomasz Jasiński drugi na Dzeko w Inter II CDIU29 ( 66,822 % ) i dziewiąty na Teo w GPF z wynikiem 69,625.


Tomasz Jasiński 65,850 w Grand Prix CDI Le Mans - 20 miejsce


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

CZERWIEC  2020 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

▶️  13-14.06 ZR Kwieki 

 

 

 

▶️  19-21.06 Czworoboki Szkoleniowe Partynice 

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Koryta  

 

 

 

▶️25-28.06  CDI Mariakalnok HUN

 

 

 

▶️ 26-28.06 ZO  Kwieki 

 

 

 

▶️  27--28 .06 ZR Lider Radzionków

 

 

 

▶️27-28.06 ZR Aromer /

 

 

 

27-28.06  ZR Zabajka 

 

 

 

 

 

LIPIEC 2020 

 

 

 

02-05.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

04.07 ZR Jaruzyn 

 

 

 

09-12.07 CDI Grote Brogel BEL

 

 

 

 

10/12/07 -  ZO Radzionków 

 

 

 

11-12.07 eOOM ZR KJ Facimiech

 

 

 

 

11-12.07 KJ Ostoja 

 

 

 

 

16-19.07 CDI Hagen GER 

 

 

 

 

 18-19.07. eOOM ZR  Pólko

 

 

 

18.07 ZR Kliczków Memoriał im. Henryka Geringera de Oedenberg

 

 

 

 

18.07  ZR Łopuchowo 

 

 

 

18-19.07 ZR MKS Sprząśla 

 

 

 

18-19.07 ZR Aromer

 

 

 

 

23-26.07 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

 

25-26.07 eOOM ZR Partynice

 

 

 

25-26.07 ZR MPPAm Barlomino 

 

 

 

31.07-02.08 II SCKU 

 

ZO Solec Kujawski 

 

regulamin SCKU 

 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

16.08 ZR Chraboły  

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN Drzonków

 

 

 

21-23.08 MPK, PPK, MPM Barłomino

 

 

 

21-23.08 OMŚL  Zbrosławice 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

Mistrzostwa Polski Radzionków   04.09 - 06.09.2020 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza