WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

Monika Bartyś i Magdalena Pączek wygrywają Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu w Sopocie 11/11/19

fot. Aleksandra Ziętak 

 


HZR Radzionków 9-10 XI 2019

WYNIKI   

WYNIK ZAWODÓW - 67,848% C1 - Mateusz Cichoń  Heiline's Zanzier  

 


FEI Dressage World Cup™ Lyon - Charlotte Dujardin wygrywa Grand Prix, Isabell Werth triumfuje w GPF 01/10/19

WORLD CUP GPF  1m. Isabell Werth GER Emilio  87,090%

GRAND PRIX 1m. Charlotte Dujardin GBR  Mount St John Freestyle 79.978 %

RANKING LIGI EUROPY ZACHODNIEJ PŚ  1m. Hans Peter Minderhoud  NED 43 pkt 

Isabell Werth  fot PSV 

 

Relacja z GP lista startowa 


CDI Zakrzów - Top sport - top zawody - top atmosfera ! 27/10/19

 Magdalena Zalewska w towarzystwie sędziny Susanne Baarupi dyrektora zawodów Daniela Karpinskiego. 

27/10/19

 


Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice / HZR 27 X 2019

 

Zwycięzcy Halowych Otwartych Mistrzostwa Śląska w Ujeżdżeniu 2019 

 

Seniorzy - Anna Woźnica TS Kuźnia 

MJ - Aleksandra Pietryszyn SKJ Profit 

Juniorzy - Agnieszka Żokowska LZJ Drama Zbrosławice 

Juniorzy Młodsi - Agata Borowczak KJ Zbrosławice 

Dzieci na kucach - Oliwia Stolarska Katowicki KJ 

Młodzik - Aleksandra Borowczak KJ Zbrosławice

OPEN - Maria Wiórek - Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry 

Amator - Bartosz Bomba KJ Trachy Sośnicowice 

 

27/10/19  

 


Aromeriada I etap 27/10/19

WYNIKI / ARKUSZE

WYNIK zawodów - 70,395% L1 - Klaudyna Pisarska FREDERIQUS G  hod. Paweł Gąsiński 

 

27/10/19

 

 


FEI Dressage World Cup™ Herning pod dyktando Cathrine Dufour 20/10/19

relacja z GP

 

WYNIKI GRAND PRIX   1m. Cathrine Dufour DEN 83.022  Bohemian 

WYNIKI GRAND PRIX FREESTYLE  1m. Cathrine Dufour  DEN 88.190  Bohemian

 

 Cathrine Dufour i Bohemian FEI/Ridehesten.com/Kristine Ulsø Olsen 


CDI Zakrzów 2019 - zgłoszenia 15/10/19

 

STRONA OFICJALNA / ZGŁOSZENIA / PROGRAM www.cdizakrzow.com

 


Justyna Motyl, Radosław Kozłowski, Lena Kobylska i Monika Sadowska wygrywają Halowe Mistrzostwa Polski Północnej Amatorów Barłomino 2019

Podium HMPPAm - seniorzy Barłomino 2019 fot. Monsko 

13/10/19

 


Mistrzostwa ZZJ Płochocin 13/10/19

Mistrzowie ZZJ 2019 

Seniorzy - Hubert Jankowski KSJ Zagozd FIRST CLASS

Amator - Emma Miśkiewicz BPK FALSTERBEAU

MJ - Francesca Blumel Stajnia Brzóski AMBER

Junior - Martyna Butryn Stajnia Brzóski Q10

Junior kuce - Patrycja Jakubowska Pony Club Płochocin CREIG AN ÓIR MOLLY

Kuce N - Ann Van Den Broeck Pony Club Płochocin LANGTOFTEGARD LEANDRO

Juniorzy Mł kuce - Karolina Kolny Pony Club Płochocin GRETA

Juniorzy Mł - Dionizy Polkowski Stajnia Brzóski QIU

MR Płochocin    13/10/19 


  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

SIERPIEŃ 2020 

 

01.08 ZR Puchar WLKP Krosinko 

 

 

04-07.08 CDI Budapest HUN

 

 

 

 

08-09.08 ZR Aromer 

 

 

 

08-09.08 ZR Partynice 

 

 

 

09-14.08 ME Dzieci i Juniorów Budapest 

 

 

 

13-16.08 CDI4 Achleiten AUT

 

 

 

14-16.08 CDI-W Ruilla EST

 

 

15-16.08 ZR Koryta

 

 

 

15-16.08 ZR Opole 

 

 

 

15.08 ZR Chraboły 

 

 

 

16.08 ZR Dąbrówka Mała U Robsonów 

 

 

 

17-22.08 ME MJ U25 Budapest HUN 

 

 

 

 

19-23.08 CDI Saint Tudain BEL

 

 

 

21-23.08 CDN eMPMK  Drzonków

 

 

 

 

22-23.08 ZR Becker Sport 

 

 

 

22-23.08 MR Solec Kujawski

 

 

 

25-30.08 ME Pony Budapest HUN

 

 

 

27-30.08 CDI Scharnebeck GER

 

 

 

 

27-28.08 MR ZR Salio 

 

 

 

28-30.08 CDI Brno CZE

 

 

 

28-30.08 MR ZR  eMPMK Biały Las 

 

 

 

29.08 ZR Kozłowo 

 

 

 

29-30.08 MO ZZJ

 

 

 

29-30.08 ZR Radzionków 

 

 

 

30.08 ZT Adamów

 

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2020 

 

 

06.09 ZR Raduszyn

 

 

 

 04.09 - 06.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podlasia KS Victoria 

 

 

 

05-06.09 Mistrzostwa Podarpacia Racławówka 

 

 

 

11-13.09 MPK, PPK, MPM Barłomino

 ( zmiana terminu z 21-23.08.20 ) 

 

 

 

11-13.09 Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice  propozycje

 

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer

 

 

 

12-13.09 Mistrzostwa WLKP Poznan 

 

 

 

 

12-13.09 MR ZR  Polko  

 

 

 

 

17-20.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

26-27.09  ZT-A Memoriał Danuty Marszałek Waligórskiej + Zawody w Damskim Siodle-KS Bór Toporzysko

 

 

 

26-27.09 Mistrzostwa Pomorza Kwieki 

 

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK  

 

1-4. 10 HMP Michałowice 

 

 

23-25.10 CDI-W, CDI2, CDICh, CDIJ, CDIY, CDIP Zakrzów 

 

 

 

23-25.10 Halowe Mistrzostwa Śląska Zbroslawice 

 

 

 

 

24-25.10 HMR Polko