WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

CDI-W Zhashkiev 1-10/03/19


CDI3 CDI2 CDIY CDIJ CDICh Moskwa 8-10/03/19

WYNIKI TURNIEJU

Grand Prix 1m. Regina Isachkina RUS Sun Of My Live 71,891%

GPS 1m.  Yulia Vinnitskaya RUS Samba Pa Ti 68,872%

GP Freestyle 1m. Regina Isachkina RUS Sun Of My Live 72,865%


CDI5 Doha 8-9/03/19

WYNIKI TURNIEJU

CDI5 Grand Prix 1m.  Minna Telde SWE Isac  71.543% 

CDI5 GP FREESTYLE 1m. Borja Carrascosa ESP Ein Traum 2 75,375%

CDI5 GP Special 1m. Henri Ruoste FIN Rossetti 71,915%

 


CDI 4 Dortmund pod dyktando Isabell Werth 10/03/19

Isabell Werth & `Emilio  GPS 

 

WYNIKI TURNIEJU  8-10/03/19

GP Special 1m 1m. Isabell Werth GER Emilio 79.128%

GP Freestyle  1m. Isabell Werth GER Don Johnson FRH 81.595%

Grand Prix  1m. Isabell Werth GER Emilio 76.804%   video


CDI4 Herning - powrót Atterupgaards Cassidy

 

ECCO CDI4 GRAND PRIX

1m. Cathrine Dufour DEN Atterupgaards Cassidy 79,065%  video 

2m. Daniel Bachmann Andersen DEN  Blue Hors Don Olymbrio 78,283% video

3m. Severo Jurado Lopez ESP Fiontini 75,913%   video

 

HELGSTRAND GRAND PRIX FREESTYLE 

1m. Cathrine Dufour DEN Atterupgaards Cassidy 86,500%

2m. Daniel Bachmann Andersen DEN  Blue Hors Don Olymbrio 82,540%

3m. Severo Jurado Lopez ESP Fiontini  80,185% 


PSG CDI4 - 6m. Przemysław Kozanowski POL Zome Zin 67,088%   video

INTER I CDI4 - 8m. Przemysław Kozanowski POL Zome Zin 61,441%


WYNIKI TURNIEJU


Kadra Narodowa 2019 - powołania

11/03/19 

 


Zawody w Zakrzowie pod dyktando Anny Mierzwińskiej 10/03/19

Anna Mierzwińska błyszczała formą w Zakrzowie, wygrała wszystkie trzy konkursy małej rundy oraz pięć konkursów w rundach regionalnych w większości z wynikami powyżej 70%. Żaneta Skowrońska - Kozubik zachwyciła przejazdem w konkursie Grand Prix na Romantic P. Karolina Mazurek i Tomasz Kowalski wygrali po dwa konkursy w rundach młodzieżowych CC / C a Julia Rogowska i Ewa Golubińska rundę D i N dla kuców.  W swoich kategoriach wiekowych najlepiej wypadli: w kat dzieci do lat 14 - Magdalena Doniec, w kat juniorów - Julia Rogowska, w kat MJ - Jagoda Dąbrowska oraz wspomniana wcześniej Ewa Golubińska na kucach. 

10/03/19 

 

 


CAVALIADA Torwar 2019 fot Claudia Żyżylewska

Ranking Końcowy Cavaliada Dressage Cup 2018/19  - 1 miejsce Ilona Janas KJ Lider Radzionków 

10.03.19  WYNIKI Finał Inter I  1m. Ilona Janas POL LORD DJANGO 72,792%

08.03.19  WYNIKI Inter I - 1m. Sandra Sysojeva LTU FURST 70,658%

 

 

 


Halowy Puchar Polski Michałowice 2019 - propozycje

08/03/19 

https://zawodykonne.com/zawody/50/66   ZGŁOSZENIA 

 


Daniela Kuczkowska - przebojem zawodów w Aromerze - 2 razy wynik dnia !

03/03/19

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł