HALOWY PUCHAR POLSKI

Michałowice

 

 

 

HZR Aromer

 

 

CDN Troisdorf GER  

Beata Stremler 

 

 

 

CDI Motesice SVK

Dorota Opyd

 

 

 

CDI Madryt ESP

 

 

 

CDI Ypaja FIN

Marlena Gruca Rucińska - sędzia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

Szkolenie z Iloną Janas - Łąck 10-11 XI 2018


ZR Biały Las 29-30 września 2018 wyniki / galeria Katarzyna Broda

WYNIKI

Finał Pucharu Wielkopolski 2018 - końcowy ranking 23/09/18

W Pucharze w kategorii Młodzików ostatecznie miejsce pierwsze zajęła 10-letnia Jolanta Kóska (KJ Agro-Handel Śrem) przed Marią Karnabal (KJ Podkowa Gruszczyn), a na miejscu trzecim uplasowały się ex equo po zaciętej walce Taja Zoll (KJ Pony Jumping Team) i Paulina Sawicka (SJ Baborówko).

Wśród Juniorów na Kucach najlepsza okazała się Dominika Siudzińska (JUKS Abakus Kaczyna), a miejsca następne zajęły Julia Walorek (KJ Podkowa Gruszczyn) oraz Natalia Sobecka (KJ Liljówka Stęszewko).

W sporej grupie Juniorów na Dużych Koniach zwyciężyła Maya Paszkiewicz (KJ Podkowa Gruszczyn) przed Natalią Głębowską (KJ Gołębin Stary) i Zuzanną Augustyniak (KJ Michałówka). 

W nowej w tym roku kategorii Open miejsce pierwsze wywalczyła Katarzyna Woźniak (KJ Podkowa Gruszczyn), miejsce drugie Klara Woźnicka (KJ Złoty Rubin), a miejsce trzecie – Anna Śledzik (SJ Baborówko).

Wśród Seniorów zwyciężyła juniorka Klara Woźnicka (KJ Złoty Rubin), na miejscu drugim uplasowała się Anna Śledzik (SJ Baborówko), a na miejscu trzecim – Agata Kaczmarek (KJ Michałówka).

KOŃCOWY RANKING PUCHARU WLKP 


Mistrzostwa Wielkopolski - Leszno 23/09/2018

Mistrzynie Wielkopolski 2018 

Seniorzy - Klara Woźnicka - KJ Złoty Rubin 

Juniorzy  - Maya Paszkiewicz - KJ Podkowa Gruszczyn

Juniorzy kuce - Dominika Siudzińska - JUKS Abakus Kaczyna

Młodzik - Jolanta Kóska - KJ Agro-Handel Śrem 

Open  - Klara Woźnicka - KJ Złoty Rubin 

 

WYNIKI


Mistrzostwa Polski Młodych Koni Strzegom 20-23 września 2018 - WYNIKI

Żaneta Skowrońska i Victory 

 


Mistrzostwa Polski Młodych Koni Strzegom 20-23 września 2018

LISTA ZGŁOSZEŃ

 

PROGRAM / WYNIKI 

 

zamówienia zdjęć Katarzyna Broda @faraa

zamówienia video Katarzyna Gmerek - Design

 

WYNIKI KOŃCOWE

 

Puchar Polski 7-9 l     1m.  LORD DJANGO  Ilona Janas  222.606%

Konie 6 letnie POL     1m. VICTORY  Żaneta Skowrońska 26,68 pkt 

Konie 6 letnie ZAGR  1m. TOTALIS  Dorota Urbańska  20,70 pkt

Konie 5 letnie POL     1m. ALL IN ONE  Aleksandra Szulc 22,76 pkt

Konie 5 letnie ZAGR  1m. HEILINE'S ZANZIER  Jan Gawecki  27,48 pkt

Konie 4 letnie POL  - 1m. CARAMBA  Karolina Mazurek 20.24 pkt

Konie 4 letnie ZAGR  1m. DAILY DEAL JUNIOR  Gabriela Jaworska - Mazur  20,32 pkt

 

 


CDN Jakubowice 13-16.09.18 WYNIKI

Podczas turnieju w Jakubowicach z nowym koniem ESTELLE świetnie zadebiutowała Katarzyna Łukasik - uzyskując wynik turnieju 71,818% w L2 (video). Dwa konkursy MR ze świetnymi wynikami  71,333% ( CC7) i 70,088% (CC5) wygrała Magdalena Zalewska na QUINTESSENZ SAS. Kamil Puliński był nie do pokonania w konkursach klasy C na klaczy FAVOLA DI NOTTE, a Tatiana Bierieżnow w rundzie kuców na GLUCKSPILZ  17.  Anna Maria Wojtkowska zwyciężyła w dwóch konkursach rundy młodzieżowej na DAMON'S DELIGHT. 

 

17/09/18

 


WEG Tryon. Grand Prix Freestyle ODWOŁANY 15/09/18

 

DECYZJA FEI /Z powodu bardzo złych warunków pogodowych zapadła decyzja o odwołaniu GPF/


WEG Tryon. Isabell Werth Mistrzynią Świata, srebro dla Graves, brąz Dujardin 14/09/18

Podium Indywidualne GPS - Mistrzostwa Świata w Ujeżdżeniu - Tryon 2018

 

złoto - Isabell Werth GER Bella Rosa 86.246 % 

srebro - Laura Graves USA  Verdades 81.717 %

brąz - Charlotte Dujardin GBR Mount St John Freestyle 81,489%

 

14/09/18

 

 


WEG Tryon 2018 - Niemcy ze złotym medalem, srebro USA, brąz Wielka Brytania 13/09/18

Klasyfikacja zespołowa - Mistrzostwa Świata w Ujeżdżeniu - Tryon 2018 

złoto - Niemcy ( na zdjęciu )  242.950 %

srebro - USA  233.136%

brąz - Wielka Brytania  229.628%

W Tryon o medale zespołowe walczyło 15 ekip, sześć pierwszych zapewniło sobie awans do startu w IO Tokio 2020. Oprócz medalistów startu w Tokio pewne są także ekipy : Szwecji, Holandii oraz Hiszpanii. 

 


  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

MARZEC 

 

CAVALIADA Kraków 01-03.03 

 

 

 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

 

 

HZR Żywiec 02-03.003

 

 

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.

 

 

HZR Płochocin 09.03.

 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019

 

 

HZR Aromer 23-24.03.

 

 

HZO  HZR Łąck 29-31.03

 

 

HZR Opole 31.03 

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

ZR Koryta 11-2.05

 

ZO ZR Rybnica 17-19.05.2019

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201